Chromecast VPN: kā atbloķēt jebkuru lietotni

Chromecast VPN: kā atbloķēt jebkuru lietotni


Google populārā TV ierīce Chromecast ļauj bezvadu režīmā straumēt no tālruņa, datora vai planšetdatora tieši televizorā. To var izdarīt, izmantojot Chromecast VPN!

Mēs esam rakstījuši ceļvežus par to, kā izmantot VPN Apple TV, Playstation 3, Playstation 4 un Xbox, taču tagad ir pienācis Chromecast. Tā kā ierīce ļauj straumēt neierobežotu saturu no tālruņa, planšetdatora vai klēpjdatora, ir svarīgi ņemt vērā, ka drošība, piekļūstot iecienītajam saturam, ir svarīgāka nekā jebkad agrāk!

Lasiet tālāk, un mēs jums pateiksim, kā izmantot Chromecast VPN, lai jūs vienmēr būtu aizsargāts!

Chromecast funkcijas

Tikai par 35 ASV dolāriem Chromecast ļauj straumēt visu iecienīto saturu no tālruņa, datora vai planšetdatora tieši uz televizoru. Kā būtu ar Netflix, Pandora Radio, YouTube, HBO TŪLĪT un Spotify, nosaucot tikai dažas no atbalstītajām lietotnēm?

Ja jūsu intereses ir vairāk vērstas uz augstas izšķirtspējas satura nākotni, iespējams, ka tas būs piemērots 69 ASV dolāru vērtībā Chromecast Ultra. Šī jaunā Chromecast versija ļauj straumēt līdz 4K Ultra HD & HDR attēla kvalitāte jūsu Wi-Fi tīklā.

Izmantojot abas šīs Chromecast versijas, galvenā funkcija ir spogulis vai bezvadu “apraide”, jebkas no jūsu atbalstītajām ierīcēm uz televizoru. Būtībā tas jebkuru televizoru ar HDMI ieeju pārvērš viedajā televizorā!

Šis ir neliels video par tā darbību:

Ar vienkāršu pogas noklikšķināšanu jūs varat skatīties jebkuru savu iecienītāko saturu jūsu mājas vispievilcīgākajā ierīcē.

Tagad, kad mēs precīzi zinām, ko tas dara, pārdomāsim, kā tieši izmantot jūsu Chromecast ierīci, saglabājot drošību.  

Divi Chromecast VPN izmantošanas veidi

Ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ tiek bloķētas dažas no labākajām straumēšanas vietnēm, filmas un mūzika. Tas nozīmē, ka nevarēsit piekļūt vai straumēt, izmantojot savu Chromecast ierīci. Piemēram, ja atrodaties Ķīnā un vēlaties piekļūt amerikāņu saturam vietnē YouTube, vienkārši izveidojiet savienojumu ar ASV serveri, lai piekļūtu vietnes amerikāņu versijai ar pilnu piekļuvi. Šie pakalpojumi bloķē piekļuvi, nosakot jūsu IP adreses ģeogrāfisko atrašanās vietu.

Izmantojot Chromecast VPN, jūs varat apiet šādus ierobežojumus.

Izmantojot anonīmu VPN, jūs varat izvairīties no ģeogrāfiskas bloķēšanas un piekļūt jebkuram saturam no jebkuras vietas, iegūstot jaunu IP adresi. Tādā veidā jūs varat pievīlēt vietni, uzskatot, ka atrodaties citā valstī.

Lūk, kā:

 • Izveidojiet savu karsto punktu
  Diezgan vienkāršs risinājums ir izveidot savu virtuālo karsto punktu ar savu klēpjdatoru. Tas ir pavisam vienkārši! Vienkārši izveidojiet savienojumu ar kādu no SaferVPN serveriem (instrukcijas šī emuāra beigās) valstī, kurā ir pieejams jūsu pakalpojums. Tas pārvērš jūsu datoru par maršrutētāju, novirzot trafiku caur jūsu VPN savienojumu. Tas liek domāt, ka jūsu ierīce atrodas jebkurā valstī, kuru vēlaties!
 • Izmantojiet iepriekš instalētu maršrutētāju
  Vēl viens risinājums ir iegādāties maršrutētāju ar tam jau iepriekš instalētu SaferVPN. Šis parocīgais rīks maina arī jebkuras ar to savienotās ierīces IP adresi, dodot piekļuvi jebkurai vietnei, kas citādi ir bloķēta jūsu valstī! Varat arī izlasīt mūsu ceļvedi, lai uzzinātu, kā tiešraidē straumēt televizoru ar VPN maršrutētāju.

Izmantojiet mūsu galīgo ceļvedi: atbloķējiet vietnes no jebkuras vietas un straumējiet saturu no visas planētas! Noklikšķiniet uz To Tweet

Ir svarīgi ņemt vērā, ka gan jūsu Chromecast ierīce, gan jūsu rokas ierīce ir savienotas ar vienas valsts VPN serveri. Piemēram, ja vēlaties straumēt American Pandora, savienojiet abas ierīces ar to pašu ASV serveri, izmantojot to pašu Wi-Fi.

Kā Chromecast VPN nodrošina jūs drošību

Papildus tam, ka jūs varat apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, paslēpt interneta trafiku, atbloķēt straumējošas vietnes un piekļūt cenzētam saturam, VPN ir arī obligāts drošības līdzeklis. Pārlūkojot anonīmi, izmantojot bankas līmeņa šifrētu VPN savienojumu, varat aizsargāt savu kredītkarti un bankas informāciju, privātu informāciju, e-pastus un personīgās apmaiņas. Uzziniet vairāk mūsu emuārā, kurā izskaidroti 10 iemesli, kāpēc jums nepieciešams anonīms VPN.  

Sāc tagad!

Tālāk ir sniegts vienkāršs detalizēts ceļvedis, kā izmantot savu Chromecast VPN un atbloķēt jebkuru lietotni.
 • Saņemiet SaferVPN plānu vai sāciet bezmaksas izmēģinājumu, ja jums vēl nav konta.
 • Izveidojiet savienojumu ar serveri, kas atrodas valstī, kur ir atļauts jūsu vēlamais saturs.
 • Piekļūstiet vēlamajam saturam, un jūs redzēsit, ka tas darbojas tāpat kā tad, ja atrodaties valstī, kas to straumē brīvi. Tagad no jebkuras vietas varat piekļūt visam, ko vēlaties straumēt, izmantojot savu Chromecast VPN!

Lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, lai saņemtu atsauksmes, ieteikumus vai funkciju pieprasījumus. Mēs labprāt dzirdētu no jums!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map