Top 10 kiberdrošības tiešsaistes kursi

Labākie tiešsaistes kiberdrošības kursi


Vai vēlaties uzzināt, kurš piedāvā kursus, lai palīdzētu jums aizstāvēties pret kiberpārkāpumiem? Apskatiet mūsu 10 labākie kiberdrošības kursi!

Drošības pārkāpumi un cita nejauša vai neatļauta piekļuve personas datiem ir kļuvuši virsraksti, it īpaši 2016. gadā. Šeit ir daži, par kuriem jūs, iespējams, esat dzirdējis:

 • FACC, Austrijā bāzēts aviācijas un kosmosa detaļu ražotājs, kļuva par hakeru upuriem, kuru izmaksas bija 54,5 miljoni ASV dolāru..
 • S. Tieslietu departaments tikai vienā dienā tika publiskoti 10 000 Iekšzemes drošības departamenta darbinieku dati, bet nākamajā dienā – vēl 20 000 FBI darbinieku.
 • Martā Snapchat bija atbrīvojusi 700 darbinieku personīgo informāciju pēc tam, kad darbinieki kritās par pikšķerēšanas krāpšanu, liekot viņiem sūtīt personisko informāciju.
 • Verizon saskārās ar datu pārkāpumu, kad 1,5 miljoni klientu informācijas tika pārdoti pazemē, atstājot Verizon atbildību par kompensāciju ietekmētajiem klientiem.
 • LinkedIn 2012. gadā hakeru nozagti 117 miljoni e-pastu un paroli kombināciju, un diemžēl šī informācija kļuva publiski pieejama 2016. gada maijā.
 • Septembrī, Yahoo! paziņoja, ka 2014. gadā tika uzlauzti satriecoši 500 miljoni kontu, padarot to par vienu no visu laiku plašākajiem datu pārkāpumiem.

Tā kā šie ir tikai daži no 2016. gada hakeriem VIENMĒR, ir pilnīgi skaidrs, ka ikviens un visi ir pakļauti drošības uzbrukumu riskam. Par laimi, ir daudz tiešsaistes kursu, pat daži no tiem ir pilnīgi BEZMAKSAS kas piedāvā apmācību, lai palīdzētu aizsargāt jūs! Dažas no tām ir apmācība, kas balstīta uz darbiniekiem, lai gan gandrīz visas tās ir dubultā kā informācija personīgajiem tīkliem.

Lai palīdzētu aizsargāties pret šāda veida uzbrukumiem, vislabākais, ko varat darīt, ir palikt izglītotam! Šeit ir 10 labākie kiberdrošības kursi palīdzot jums to izdarīt!

Top 10 kiberdrošības tiešsaistes kursi

1. Ultima riska vadība – @UltimaRisk

Pēdējo 12 gadu laikā Ultima Risk Management ir bijusi viena no Lielbritānijas uzticamākajām apmācības programmām informācijas drošības, uzņēmējdarbības nepārtrauktības, riska pārvaldības datu aizsardzības un programmatūras aktīvu pārvaldības jomā. Piedāvājot gan klases, gan e-apmācības vadības risinājumus, izmantojot Alurna programmu, uzņēmums piedāvā profesionālās sertifikātu un bez sertifikāta kursus. Sertifikātu kursus akreditē neatkarīgas sertifikācijas organizācijas (BCS, Informācijas drošības profesionāļu institūts (IISP) un kā daļu no GCHQ sertificētām apmācībām) pēc 3 vai 5 dienu dzīvojamo kursu apmeklēšanas, kam seko administrēts eksāmens. Iepazīstieties ar viņu grafiku un cenu informāciju šeit.

2. Mācību koks International – @LearningTree

Mācību koks piedāvā vairāk nekā 400 IT krājumu & Vadības kursi kopš 1974. gada. Šie kursi atšķiras no individuālajām apmācībām (tiešsaistes ātrdarbīgi vienas dienas varianti vai padziļināti 2–5 dienu apmācības kursi) un komandas apmācībām (klātienē). Šajos kursos ietilpst kiberdrošības apmācība (GCHQ sertificēta ar citām papildu sertifikācijas iespējām), kuras mērķis ir iemācīt darbiniekiem, kā aizstāvēt jūsu organizāciju pret kiberdraudiem. Pārbaudiet viņu mācību maksu šeit.

3. Nākotnes mācības – @FutureLearn

Future Learn piedāvājumi BEZMAKSAS tiešsaistes kiberdrošības kursi, kas izstrādāti, lai palīdzētu aizsargāt jūsu digitālo dzīvi. Šis 8 nedēļu kurss, ko izstrādājusi Atvērtā universitāte un Lielbritānijas valdības Nacionālā kiberdrošības programma, piedāvā papildu sertifikātus, ieskaitot GCHQ sertificētas apmācības un IISP akreditāciju. Ja vēlaties labāk izprast tiešsaistes drošību gan mājās, gan darbā, pārbaudiet viņu vietni, lai uzzinātu konkrētos sākuma datumus, un reģistrējieties šim 8 nedēļu kursam!

4. SIA QA – @QAtraining

QA Ltd ir vēl viens vadošais apmācības kursu nodrošinātājs, ieskaitot kibersertifikācijas. Viņu kiberdrošības kursa mērķis ir palīdzēt visu līmeņu darbiniekiem aizsargāties pret ļaunprātīgu programmatūru, kas ir vienīgais lielākais drauds IT drošībai 2016. gadā. Viņu modernākās kibernoziegumu laboratorijas sniedz uzņēmumiem iespēju simulēt reālās dzīves kiberuzbrukumus. palīdzot viņiem paredzēt drošības pārkāpumus, neriskējot ar savu tīklu. Izmantojot sešus dažādus sertifikātus, viņi piedāvā visu, sākot no kibernētiskās izpratnes klasēm visos līmeņos un beidzot ar drošības profesionāļu nodarbībām, tiesībaizsardzības iestādēm & valdība.

5. Kiberpārkvalifikācija – @CyberRetraining

Apvienotās Karalistes pirmā Kiber pārkvalifikācijas akadēmija, kas sadarbojas ar @SANSEMEA, pasaulē lielākajām un uzticamākajām kiberdrošības mācībām, kas dibināta 1989. gadā un katru nedēļu sasniedz vairāk nekā 200 000 drošības speciālistu, ir paredzēta tiem, kam ir maza pieredze kiberdrošībā vai nav tādas, kā arī tiem, kurš vēlētos pārkvalificēties un pāriet no citas karjeras. Šim Kiberkvalifikācijas akadēmijas kursam (GCIH sertificēts) ir nepieciešams novērtējums 5 soļu pieteikšanās procesā, kurš noteiks jūsu kiberdrošības zināšanu līmeni pirms kursa sākuma, pēc kura tiks segtas maksas.

6. Kursa – @kursūra

Kursa nodrošina universālu piekļuvi izglītībai. Organizācija sadarbojas ar labākajām universitātēm un organizācijām, lai tiešsaistē piedāvātu kursus. Starp šiem kursiem ir daudz iespēju, ieskaitot kiberdrošības kursus. Piemēram, kurss Kiberdrošības pamati ir 7 nedēļu kurss, ko piedāvā Merilendas Universitāte. Lai arī kursi prasa mācību izmaksas, ir finansiāla atbalsta iespējas tiem, kas nevar atļauties maksu.

7. Heimdal drošība – @HeimdalSecurity

Heimdal drošība piedāvā 5 nedēļas no BEZMAKSAS kiberdrošības kursi, kuru mērķis ir pasargāt jūs no uzbrukumiem. Šajās nodarbībās ietilpst kiberdrošības pamati, tas, kā darbojas kiberuzbrukumi, kā neitralizēt to ļaunprātīgās sekas, kā arī citas kiberdrošības prasmes. Šīs apmācības sastāv no soli pa solim sniegtām konsultācijām, kas ik pēc 2 dienām tiek piegādātas tieši iesūtnē, ieskaitot “Bezmaksas drošības pašnovērtējumu”..

8. Kiberdūzis – @CyberAces

Piedāvā arī Cyber ​​Aces Online BEZMAKSAS, tiešsaistes kiberdrošības kursi sadarbībā ar SANS, kas ir pasaules kiberdrošības apmācības līderis. Šis atvērtā kursa formāts aptver trīs informācijas drošības pamatjomas: operētājsistēmas, tīklošana un sistēmu administrēšana. Apgūstot šos kursus, studenti var sākties jebkurā vietā, sākot karjeru kiberdrošības jomā vai vienkārši nostiprinot savu mājas tīklu.

9. Cybrary – @cybraryIT

Cybrary ir viena no pasaules lielākajām kiberdrošības kopienām, kas piedāvā atvērto avotu BEZMAKSAS kiberdrošības mācīšanās tiešsaistē. Cīnīdamies par bezmaksas izglītības revolūciju, Cybrary ļauj jums izvēlēties no plaša kursu klāsta, meklējot gandrīz jebkuru vēlamo kiberdrošības kursu. Tas var būt jebkas, sākot no ievadkursiem, drošiem datu sakariem vai pat pieredzējušiem kiberdrošības profesionāļiem paredzētām uzlabotajām sertifikācijām. Viņi pat piedāvā nodarbības, izmantojot savu Android lietotni!

10. Alisons – @AlisonCourses

Šis pasaules līderis BEZMAKSAS tiešsaistes darba prasmju apmācība piedāvā 750 klases pašreizējiem 8 miljoniem studentu 250 valstīs. Viņu bezmaksas tiešsaistes kurss, kurā tiek mācīti tīkla drošības pamati, ir paredzēts tiem, kurus interesē IT profesionalitāte vai IT vai tīkla administratora karjera. Studējot savā tempā, jūs varat nopelnīt oficiālo Alisona diplomu vai sertifikātu, novērtējot visus moduļus un novērtējumu ar 80% vai augstāku atzīmi. Rezultātā jūs sapratīsit drošības faktorus, piemēram, šifrēšanu, kurus izmanto datora tīkla aizsardzībai.

Tā kā kiberdrošība kļūst arvien nozīmīgāka un kiberdrošības pārkāpumi kļūst vēl izplatītāki, mēs ceram, ka šis saraksts Top 10 kiberdrošības tiešsaistes kursi palīdz jums būt informētam un izglītotam.

Ja vēlaties ieteikt papildu kursus vai organizācijas, kuras nebija iekļautas sarakstā, lūdzu, nevilcinieties paziņot mums!

Vai vēlaties turpināt saņemt visas jaunākās kiberdrošības drošības ziņas? Sekojiet mums Facebook, Twitter, LinkedIn un Google+, kur mēs vienmēr esam atjaunināti!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map