Kāpēc AntiVirus un Anti-Malware programmatūra nav pietiekama, lai jūs būtu drošībā tiešsaistē

http://www.safervpn.com/blog/vpn-vs-anti-malware/


Vai, jūsuprāt, anti-ļaundabīgo programmu izmantošana kā vīrusu tīrīšanas līdzeklis vai vīrusu noņemšanas līdzeklis ir drošs Web pārlūkošanas veids? Mēs salīdzinām pret ļaunprātīgu programmatūru un virtuālos privātos tīklus (VPN), lai parādītu, kāpēc jums jābūt abiem lai būtu drošībā tiešsaistē.

Lai arī vīrusu tīrītājs ir efektīvs pret ļaundabīgo programmu līdzeklis, kas visiem jāizmanto, ir jāveic papildu pasākumi, lai sevi un savu ierīci aizsargātu!

Pretvīrusu, pret ļaunprātīgu programmatūru vai pretspiegprogrammatūru – tas viss ir tik mulsinoši, vai ne?

Lai arī to var saukt par vairākiem dažādiem nosaukumiem, tiek izmantoti termini “anti-virus”, “anti-malware” un “anti-spyware” sinonīmi. Viņi visi ir viens un tas pats – tie aizsargā jūsu ierīci (jā, ir pat mobilais antivīruss!) Pret ļaunprātīgu programmatūru un darbojas kā vīrusu tīrītājs vai vīrusu noņemšanas līdzeklis. Parasti mēs tos parasti saucam par “pret ļaunprātīgu programmatūru”.

Piezīme: Ugunsmūriem ir liela nozīme arī nevēlamu savienojumu ar datoru bloķēšanā, lai arī tie ir iepriekš instalēti ar jaunākām Windows un Mac datoru versijām. Ugunsmūri ir iekšējās drošības sistēma, kas efektīvi aizsargā jūsu datoru no nesankcionētas piekļuves – ieskaitot Trojas zirgus, vīrusus un tārpus, kurus var ielādēt, pat nezinot, tāpēc vienmēr ir ieslēgts jūsu ugunsmūris būt drošam!

Cik līdzīgi ir VPN un pret ļaunprātīgu programmatūru?

Pirms iedziļināties atšķirībās starp VPN un anti-ļaundabīgajām programmām, atgādināsim par līdzībām starp abām:

 • Novērst identitātes zādzības
  Gan VPN, gan pret ļaunprātīgu programmatūru ir izstrādāti, lai novērstu identitātes zādzības – viņi to dara tikai dažādos veidos. Pret ļaunprogrammatūru skenē ienākošo trafiku un brīdina jūs par noklikšķināšanu uz ļaunprātīgām saitēm. Lai gan tas ir ārkārtīgi noderīgi, tas nekodē jūsu savienojumu, tas nozīmē, ka visu jūsu pārlūkošanas pieredzi vienkāršā tekstā var lasīt ikviens, kurš mēģina palūrēt. No otras puses, VPN šifrē visus jūsu pārsūtītos datus, tas nozīmē, ka neviens nevar nozagt jūsu personisko informāciju.
 • Nodrošiniet savus datus
  Saistībā ar iepriekšējo punktu abi rīki jūsu datus aizsargā tikai dažādos veidos. Pret ļaunprogrammatūra atrodas jūsu datorā un meklē ļaunprātīgu programmatūru, kas jau ir iekļuvusi jūsu datorā un, iespējams, mēģina nozagt jūsu datus vai sabojāt ierīci. Tā vietā VPN šifrē jūsu trafiku, lai nesankcionēta trešā puse nevarētu piekļūt jūsu informācijai.

Lai arī šie abi rīki ir līdzīgi, tie nav savstarpēji aizstājami. Patiesībā, izmantojot gan VPN, gan pret ļaunprātīgu programmatūru kopā ir drošākais un drošākais Web pārlūkošanas veids! Šifrējot savienojumu UN Skenējot ierīci pret ļaunprātīgu programmatūru, jūs izveidojat maksimālu tiešsaistes drošību!

Šī glītā Venna diagramma parāda atšķirības un līdzības starp VPN un pret ļaunprātīgu programmatūru, skaidri parādot, kāpēc nepieciešami abi:

Izskaidroti drošības elementi

VPN vs Anti-Malware Venn diagrammas atšķirības un kopības

VPN: VPN ir absolūti nepieciešama ikvienam, kurš vēlas sazināties un izveidot savienojumu ar tīkliem ārpus sava. Piemēram, ja jums ir tendence uz biznesa lietām, bet jums tas noteikti nepatīk, ja hakeris izmanto to pašu savienojumu, lai lasītu visus jūsu darba e-pastus un informāciju par uzņēmumu, biznesa VPN izveidos visus šos datus neizlasāms. Tas pats attiecas uz visiem, kas ceļo uz ārzemēm un vēlētos slēpt tādas lietas kā bankas informāciju un citu personisko informāciju.

Šifrējot savus datus un tunelējot tos caur citu vietu, VPN izveido drošu interneta savienojumu. Kā drošības līdzeklis tas neļauj citiem pārraudzīt jūsu savienojumu, padarot VPN būtiskus, lai jūsu dati būtu droši, lietojot publisko WiFi.

Pret ļaunprogrammatūru: Jūs varat domāt par pret ļaunprātīgu programmatūru kā sava datora vārtsargu, jo tas skenē visus ienākošos un izejošos datus par ļaunprātīgu programmatūru un darbojas kā vīrusu tīrītājs. Tas šifrē jūsu savienojumu, tāpēc, ja jūsu WiFi nav drošs, citi joprojām var lasīt jūsu informāciju. Bez VPN jūsu dati ir pilnībā neaizsargāti pret draudiem – tāpat kā tad, ja jūsu datorā nebūtu drošības programmatūras pavisam. To sakot, joprojām ir jāizmanto pret ļaunprātīgu programmatūru, lai skenētu trafiku ļaunprātīgiem draudiem.

 RīksKo tas dara:Ko tas nedara:
VPN
 • Šifrē jūsu savienojumu – Visi jūsu ienākošie un izejošie dati kļūst nelasāmi hakeriem, snooperiem, interneta pakalpojumu sniedzējiem un valdībām.
 • Slēpj jūsu atrašanās vietu – Izmantojot VPN, jūs saņemat jaunu IP adresi, kas nozīmē, ka neviens skicīgs snooperis nevar redzēt jūsu pašreizējo atrašanās vietu..
 • Novērš izsekošanu – Pateicoties jūsu jaunajai IP adresei, jūsu tiešsaistes aktivitātes vairs nevar izsekot!
 • Skenē ienākošos un izejošos datus – VPN nav vārtsargi, tāpēc iesakām joprojām iespējot ugunsmūri un pret ļaunprātīgu programmatūru.
 • Noņemiet vīrusus vai ļaunprātīgu programmatūru – Ja ļaunprātīgai programmatūrai izdodas atrast ceļu uz datoru, jums būs nepieciešams vīrusu tīrīšanas līdzeklis vai vīrusu noņemšanas līdzeklis.
 • Skenējiet un atklājiet ļaunprātīgas saites – Izmantojiet pret ļaunprātīgu programmatūru, lai saņemtu brīdinājumus par aizdomīgām saitēm, failiem un e-pasta ziņojumiem.
Pret ļaunprogrammatūru
 • Skenē visus ienākošos un izejošos datus – Šis vīrusu tīrīšanas veids nodrošina, ka neviens vīruss un ļaunprātīga programmatūra nevar nozagt informāciju no jūsu ierīces.
 • Atklāj ļaunprātīgus failus un saites – Pret ļaunprātīgu programmatūru novērš ļaunprātīgu programmatūru. Tāpēc viņiem ir jābūt vīrusu noņemšanas līdzekļiem..
 • Brīdina par ļaunprātīgu vietņu atvēršanu – Aicinot pārliecināties, vai tiešām vēlaties atvērt aizdomīgas vietnes, anti-ļaundabīgo programmu atbalsta drošāku pārlūkošanas pieredzi..
 • Netiek šifrēta jūsu informācija – Jūsu dati hakeriem un snooperiem ir skaidri redzami vienkāršā tekstā, it īpaši nenodrošinātos publiskajos karstajos punktos. Lai būtu drošībā, atrodoties ceļā, jums būs nepieciešams VPN!
 • Neslēpj jūsu atrašanās vietu – Izmantojot pret ļaunprātīgu programmatūru, jebkura vietne vai snooper var noteikt jūsu pašreizējo atrašanās vietu. Noslēpiet to ar VPN, lai tiešsaistē kļūtu anonīms.
 • Netraucē izsekot – Pret ļaunprogrammatūra nozīmē, ka jūs joprojām varat izsekot (īpaši vietnēs un reklāmdevējos), jo visas jūsu tiešsaistes aktivitātes ir saistītas ar jūsu IP adresi. Iegūstiet jaunu IP adresi, izmantojot VPN, lai novērstu izsekošanu.

Ja domājat, ka jūs jau esat ietekmējis ļaunprātīga programmatūra, dodieties uz Malwarebytes un lejupielādējiet viņu pret ļaunprātīgu programmatūru.

Kā iegūt maksimālu tiešsaistes drošību

Tagad, kad esam noskaidrojuši atšķirības starp pret ļaunprātīgu programmatūru un VPN, jūs zināt, kāpēc abiem ir būtiska nozīme, lai saglabātu drošību tīmeklī. Tātad, kā salīdzina SaferVPN? Protams, mēs palīdzam jums aizsargāt jūsu tiešsaistes banku, pirkumus internetā un nodrošināt jūsu privāto un korporatīvo datu drošību visur, kur atrodaties, taču mūsu VPN pakalpojums no pārējiem izceļas mūsu unikālo drošības funkciju dēļ:

 • Mūsu automātiskā Wi-Fi drošība, tiklīdz jūsu tālrunis izveidos savienojumu ar nenodrošinātu publisku WiFi tīklāju, jūs automātiski tiksit aizsargāts pret identitātes zādzībām tiešsaistē un kiberdrošības draudiem – neko neveicot!
 • 256 bitu spēcīga šifrēšana sasniedz bankas līmeņa šifrēšanas standartus, nodrošinot absolūtu drošību un anonimitāti jūsu interneta trafikam.
 • Ja jūsu VPN savienojums pārtrūkst, bieži var tikt parādīta jūsu personiskā informācija, pat pirms jūs pat zināt, ka tas noticis. Mūsu VPN slepkavības slēdzis nodrošina, ka jūsu informācija nekad netiek parādīta, pārtraucot jūsu wifi savienojumu, ja VPN samazinās.

Galīgais secinājums? Izmantojiet vīrusu tīrīšanas līdzekli, taču neaizmirstiet ieslēgt SaferVPN ikreiz, kad pārlūkojat tīmekli!

Ja jums vēl nav SaferVPN, izmēģiniet SaferVPN bez maksas vai iegūstiet abonementu (izmantojot mūsu 30 dienu naudas atdošanas garantija, jums nav ko zaudēt!) un izbaudi maču un vēl daudzas citas tiešraides.

Vai jums ir atsauksmes, ieteikumi vai funkciju pieprasījumi? Sazinieties ar mums un pievienojieties sociālajos medijos! Mēs labprāt dzirdētu no jums.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map