Izmantojot šos 6 ātros padomus, novērstu tiešsaistes identitātes zādzības

Identitātes zādzība tiešsaistē - SaferVPN


Tiešsaistes identitātes zādzības pieaug, un tas rada nopietnus draudus. Viena labošana jums var izmaksāt pat dažus tūkstošus dolāru, nemaz nerunājot par daudzajām stundām, kas vajadzīgas visu nodarīto zaudējumu novēršanai. Padziļināsimies datu un identitātes zādzību tēmās un, kas ir vēl svarīgāk, kā tās novērst!

Kas ir tiešsaistes identitātes zādzība?

ASV Tieslietu ministrijas ziņojumā identitātes zādzības definētas kā:

“Mēģinājums vai veiksmīga esoša konta, piemēram, debeta vai kredītkonta, ļaunprātīga izmantošana, personiskās informācijas ļaunprātīga izmantošana, lai atvērtu jaunu kontu, vai personiskās informācijas ļaunprātīga izmantošana citiem krāpnieciskiem mērķiem, piemēram, lai iegūtu valdības pabalstus.”

Identitātes zādzība skaitļos

Daudzi cilvēki nezina, cik daudz upuru katru gadu ir tiešsaistes identitātes zādzības. Šeit ir daži statistikas dati, kas parāda, cik izplatītas un atšķirt zādzības var būt:

 • 2017. gada identitātes krāpšanas pētījums, izlaidusi Javelin Strategy & Pētījumi atklāja, ka Tika nozagti 16 miljardi dolāru no 15,4 miljoniem ASV patērētāju 2016. gadā.
 • 34,0% krāpšana bija saistīta ar nodarbinātību vai nodokļiem.
 • Pārkāpumi sasniedza jaunu rekordu 2016. gadā, pieaugot līdz 1093, salīdzinot ar 780 rādītājiem 2015. gadā.

Skaidrs, ka jūsu identitātei un jūsu kabatai ir svarīgi saglabāt aizsardzību pret kibernoziegumiem, kas vērsti uz jūsu personisko informāciju.

Parastie identitātes zādzību veidi

Kibernoziedzniekiem ir daudz veidu, kā piekļūt jūsu privātajiem datiem. Dažas izplatītas metodes ietver:

 • Jūsu datu pārtveršana par to, kad izmantojot publisko Wi-Fi
 • Publiska datora inficēšana ar ļaunprātīgu programmatūru
 • Pikšķerēšanas krāpšana, izmantojot ļaunprātīgas saites e-pastā vai vietnē
 • MITM uzbrukumi un SSL izģērbšanās
 • Ierīču programmatūras ievainojamības

Medicīniskās identitātes zādzība pēdējā laikā arī pieaug. Nesen veiktā pētījumā atklājās, ka medicīniskās identitātes zādzības tikai viena gada laikā pieauga par vairāk nekā 21 procentu, un vidējais upuris to izlabošanai izmaksāja 13 500 USD. Piemēram, piektdaļai upuru viņu krāpšanā ierakstītājiem bija kļūdaina informācija, piemēram, Tramadol, pozitīvas narkotiku pārbaudes, kas savukārt viņiem maksāja karjeras iespējas. Vidējā gadījuma atrisināšana prasa 200 stundas – 8 dienas jūs varētu izmantot daudz patīkamākā veidā!

Arī Ransomware pieaug. Šis uzbrukuma veids ļauj uzbrucējam šifrēt failus datorā un turēt tos izpirkuma maksas, līdz jūs samaksājat uzbrucējam maksu, lai tie tiktu atšifrēti. Ir arī praktiski neiespējami izsekot noziedzniekus, jo viņi slēpjas aiz vairākiem šifrēšanas slāņiem. Un, ja jūs nemaksājat – labi, viņi ar jūsu datiem var darīt visu, ko viņi vēlas, – vai nu pārdot, iznīcināt vai izmantot identitātes zādzībai..

Kā novērst identitātes zādzību tiešsaistē

1. Savos kontos turiet cilnes

Lielākā daļa identitātes zādzību upuru tiešsaistē cieš no personisko kredītkaršu neatļautas izmantošanas. Otrs visizplatītākais noziegums ir debeta, čeku vai krājkontu ļaunprātīga izmantošana. Ir svarīgi bieži uzraudzīt konta darbības un pārliecināties, ka visus darījumus veicat jūs personīgi. Pārbaudiet, vai jūsu banka piedāvā reāllaika īsziņu paziņojumus, kad nauda tiek izņemta no jūsu konta. Tas palīdz saglabāt modrību.

2. Izmantojiet spēcīgas un dažādas paroles

Pārliecinieties, ka izmantojat sarežģītas burtciparu paroles, jo tās ir daudz grūtāk uzlauzt. Laiku pa laikam mainiet tos un pārliecinieties, ka visiem saviem kontiem neizmantojat to pašu paroli. Aizsargājiet ar paroli arī visas ierīces, ja tās pazūd, tādējādi jebkurš meklētājs nevar piekļūt jūsu privātajiem kontiem vai datiem. Vairāk par paroļu drošību lasiet šeit.

3. Izmantojiet pret ļaunprātīgu programmatūru un ugunsmūri

Tas palīdzēs jums novērst ļaunprātīgus uzbrukumus, kas mēģina nozagt jūsu datus. Ir arī svarīgi, lai jums būtu visu draiveru, OS, pret ļaunprogrammatūru un pārlūkprogrammu jaunākās versijas, jo tās bieži tiek atjauninātas, lai labotu drošības kļūdas.

4. Neatveriet un noklikšķiniet uz neticamiem e-pastiem, vietnēm vai uznirstošajiem logiem

Esiet piesardzīgs ar atvērtajiem e-pasta ziņojumiem. Tas pats attiecas uz noklikšķināšanu uz visām saitēm vai pielikumiem, jo ​​tajos var būt vīrusi. Turklāt tie uznirstošie logi, kas saka, ka jūsu dators ir inficēts, un jums ir nepieciešams lejupielādēt viņu pretvīrusu? Nekavējoties aizveriet tos! Šie visi ir parastie pikšķerēšanas tehnikas piemēri, kad kibernoziedznieki liek jums dalīties ar viņiem savā privātajā informācijā.

5. Veiciet piesardzību, lietojot publiskos tīklājus

Mēs to esam teikuši atkal un atkal, bet tas ir tik svarīgi. Ja izmantojat publiskus tīklājus, savienojums ir jāaizsargā. Ja jums tas nav, jebkurš cits tajā pašā tīklā var pārtvert visus jūsu datus un pat pieteikties visos kontos, kuros pašlaik esat pieteicies. Uzziniet vairāk par to, kā saglabāt drošību publiskajos karstajos punktos.

6. Šifrējiet savienojumu ar VPN

Lai kur jūs atrastos, vienmēr izveidojiet savienojumu ar internetu, izmantojot SaferVPN. Tas piešķir papildu drošības pakāpi, jo tiek šifrēts un šifrēts jūsu dati, padarot neiespējamu to, kurš mēģina atšifrēt to, ko jūs darāt tiešsaistē. Izmantojot 256 bitu šifrēšanu, jums būs tāda pati drošība, kādu bankas izmanto, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes banku! SaferVPN novērš identitātes zādzības mēģinājumus, padarot visus jūsu datus privātus, lai snoopers nevarētu tiem piekļūt!

Tas ir tik vienkārši! Ja jums vēl nav SaferVPN, izmēģiniet SaferVPN bez maksas vai iegūstiet abonementu (izmantojot mūsu 30 dienu naudas atdošanas garantija, jums nav ko zaudēt!). Sāciet sevi aizsargāt no tiešsaistes identitātes zādzībām jau šodien!

Vai jums ir atsauksmes, ieteikumi vai funkciju pieprasījumi? Sazinieties ar mums un pievienojieties sociālajos medijos! Mēs labprāt dzirdētu no jums.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map