8 vienkārši veidi, kā nodrošināt darbinieku drošību tiešsaistē

8 vienkārši veidi, kā nodrošināt savu darbinieku drošību tiešsaistē tiešsaistē SaferVPN


Vai vēlaties savu biznesu pasargāt no kiberpārkāpumiem? Lasiet šo emuāru 8 super vienkārši veidi lai nodrošinātu darbinieku drošību tiešsaistē.

Mūsdienās uzņēmumiem kļūst vēl grūtāk novērst kiberdrošības pārkāpumus.

Tāpat kā mēs redzējām pirms dažiem neilgiem mēnešiem ar Dropbox datu pārkāpumu, kad 60 miljonu lietotāju lietotāju akreditācijas dati kļuva par kibernoziegumu upuriem, darbinieku tiešsaistes aktivitātes un datu higiēna var ievērojami ietekmēt uzņēmuma kiberdrošību. Šāda veida datu pārkāpumi uzņēmumiem maksā USD 3,8 miljoni tikai 2015. gadā, skaidri saprotot, kāpēc jebkura lieluma uzņēmumiem ir svarīgi noteikt darbinieku drošību tiešsaistē par galveno prioritāti.

Šajā emuārā mēs izcelsim 8 vienkāršus veidus, kā nodrošināt darbinieku drošību tiešsaistē un jūsu uzņēmuma kibernodrošinājumu!

1. Izglītojiet savus darbiniekus!

Vissvarīgākais veids, kā nodrošināt darbinieku drošību tiešsaistē, ir viņu izglītošana par kiberdrošību.

 • Biļeteni
  To var izdarīt, vienkārši izsūtot biļetenus, lai viņiem atgādinātu, kā sevi aizstāvēt tiešsaistē. Izmēģiniet šīs padomu lapas, lai darbinieki būtu izglītoti.
 • Darbinieku apmācība
  Jūs varat arī izmēģināt Cyveillance, kas piedāvā datorizētas apmācības par drošību drošības darbiniekiem neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs ir jūsu bizness. Uzņēmums ir veiksmīgi samazinājis darbinieku skaitu, kuri pēc apmācības pabeigšanas ir noklikšķinājuši uz ļaunprātīgām saitēm par 50%.

1. padoms: izglītojiet darbiniekus! Noklikšķiniet uz To Tweet

2. Zini, ko meklēt

Lietas, kas jāuzmana, var būt tikpat vienkāršas kā e-pasti un pikšķerēšanas uzbrukumi, kuru mērķis ir pievilināt darbiniekus ievadīt personīgu informāciju, piemēram, lietotājvārdus, paroles un kredītinformāciju..

Bieži vien darbinieki saņem e-pastus vai citu saziņu, kurā tiek lūgta slepena informācija, lūdzot viņus “pieteikties” tur, kur viņi uztver jūsu lietotājvārdu un paroli, vai arī pēc kartes informācijas ievietošanas piedāvā nereālas priekšrocības. Šajos e-pasta ziņojumos bieži ir kļūdaina informācija, piemēram, drukas kļūdas un saites. Pārliecinieties, vai darbinieki nereaģē, un izdzēsiet šo paziņojumu.
Apskatiet šos 2015. gada desmit pikšķerēšanas veidus.

2. padoms. Ziniet, ko meklēt, lai noklikšķiniet uz čivināt

3. Nekad lejupielādējiet nezināmu vai nenodrošinātu programmatūru

Cita ļaunprātīga programmatūra vai ļaunprogrammatūra var piekļūt un kopēt jūsu personīgo informāciju un datus, izmantojot robottīklus, invazīvus vīrusus un Trojas zirgus.
Parādot darbiniekiem, kā izskatās šie draudi un kā izvairīties no krāpšanās uz klikšķiem uz tiem, viņi būs informēti tiešsaistē.

3. padoms. Nekad nelejuplādējiet nezināmu vai nenodrošinātu programmatūru. Noklikšķiniet uz Tweet

4. Uzmanies no viltus vietrāžiem URL

Daudzās ļaunprātīgās vietnēs tiks izmantoti nenodrošināti URL, kas, pēc pirmā acu uzmetiena, šķitīs pilnīgi likumīgi. Šķiet, ka šīs vietnes jums jau ir pazīstamas, taču tajās būs nedaudz atšķirīga informācija.
Vietrādī URL var būt nelielas drukas kļūdas, neparasti izvietoti simboli un citas atšķirības. Šīs variācijas ļauj jums saprast, ka šī faktiski nav īstā vietne, bet gan krāpnieciska vietne, kuras mērķis ir iegūt jūsu personisko informāciju.

4. padoms. Uzmanieties no viltus URL noklikšķināšanas uz Tweet

5. Instalējiet drošības programmatūru

Drošības programmatūra, piemēram, antivīrusi, pretspiegprogrammatūra, anti-spam filtri un ugunsmūris, palīdzēs nodrošināt jūsu darbiniekus drošībā, izmantojot uzņēmuma ierīces. Vienmēr pārliecinieties, ka jūsu programmatūra ir atjaunināta, sekojiet jaunākajai programmatūrai un periodiski dublējiet ierīces.

5. padoms. Instalējiet drošības programmatūru. Noklikšķiniet uz “Tweet”

6. Informācija par klientu

Tā kā jūsu darbinieku privātums ir ārkārtīgi svarīgs, informācija, kas iegūta no klientiem, ir tikpat sensitīva. Jūsu darbinieku pienākums ir nodrošināt klientu privātumu. Lai to izdarītu, darbiniekiem vajadzētu saglabāt, aizsargāt un iznīcināt informāciju par klienta vārdiem, adresēm, e-pasta adresēm, tālruņu numuriem, personīgajiem viedokļiem vai kredītkartes informāciju..

6. padoms. Informācija par klientu sargāšanu Noklikšķiniet uz “Tweet”

7. Kontos izmantojiet dažādas un gudrākas paroles

Pēdējos gados neapšaubāmi ir palielinājušās cerības uz drošām parolēm. Izmantojot parastās un biežās paroles, hakeri ir ļāvuši piekļūt miljoniem kontu gadā. Izpildiet šīs vadlīnijas, lai saviem kontiem nodrošinātu drošākas un drošākas paroles:

 • Labākas ir garākās paroles
  Mūsdienās spēcīgas paroles izveidošana sastāv no visa teikuma, kas ir vismaz 12 rakstzīmes, saīsināšanas vienā saliedētā vārdā. Šos teikumus var saīsināt vai saīsināt, bet jēga ir tā, ka atsevišķi vārdi to vairs nesagriež.
 • Esiet brīvs no numuriem, kas saistīti ar personisko informāciju
  Ja izmantojat numurus, nekad nelietojiet tos, kas saistīti ar adresēm, dzimšanas dienām un citu meklējamu informāciju, jo hakeri ir viegli pieejami šai informācijai..
 • Neglabājiet paroli pārlūkprogrammā
  Cik ērti tas var būt, neļaujiet pārlūkprogrammai atcerēties paroli. Šī informācija ir pieejama hakeriem, it īpaši, ja jūsu ierīce ir nepareizi novietota vai nozagta.
 • Dažādiem kontiem ir dažādas paroles
  Parasti indivīdi izmanto vienu un to pašu paroli vairākiem kontiem, bet vismaz darbiniekiem ir jābūt vismaz divām atsevišķām parolēm personīgajiem un biznesa kontiem..

Ja domājat, ka jūsu parole ir droša, pārbaudiet 25 visizplatītākās paroles publicējis The Telegraph. Šeit ir tikai daži:

 • 123456
 • paroli
 • 12345678
 • qwerty
 • 12345
 • 123456789
 • futbols

Joprojām zināt, cik drošs ir tavs? Izmantojiet šo Paroles pārbaudītāju, lai redzētu, vai tas iztur pārbaudi!

7. padoms. Kontos lietotas dažādas un viedākas paroles. Noklikšķiniet uz “Tweet”

8. Nodrošiniet darbiniekiem VPN

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ļauj jūsu uzņēmumam izveidot drošu, šifrētu savienojumu caur virtuālu “tuneli”. Šis tīkls ir līdzīgs LAN (Local Area Network), kuru korporatīvie biroji izmanto, taču nav nepieciešams fizisks vadu savienojums.

Tā kā personisko elektronisko ierīču izmantošana kļūst arvien populārāka, 90 procentiem amerikāņu izmantojot personiskos viedtālruņus darbam, darbinieki palielina risku nejauši atvērt piekļuvi uzņēmuma datiem. Ja darbinieks izmanto nenodrošinātu publisko WiFi tīklāju, viņa ierīce ir jutīga pret snooperiem un hakeriem. Izmantojot drošu VPN, šis risks tiek novērsts visām ierīcēm neatkarīgi no atrašanās vietas!

Izmantojot biznesa VPN, jūs un jūsu darbinieki jebkurā laikā varat baudīt bankas līmeņa šifrētu interneta savienojumu, neatkarīgi no tā, vai vietne vai tīkls nodrošina šifrēšanu. Šis VPN aspekts var būt nenovērtējams jūsu uzņēmuma un klientu vērtīgo datu drošībai.

Ja jūs nekad neesat pieredzējis mūsu pakalpojumus, mēs aicinām jūs izmēģināt mūsu pakalpojumus bezmaksas 7 dienu biznesa VPN izmēģinājums, komplektā ar inovatīvu automātisko Wi-Fi drošību jau šodien. Uzziniet, kā īpašs VPN pakalpojums var pārvest jūsu uzņēmumu uz nākamo līmeni, un ievērojami vienkāršojiet procesu, kā nodrošināt darbinieku drošību tiešsaistē.

8. padoms. Nodrošiniet darbiniekiem #VPN Click To Tweet

Mēs ceram, ka jums šī ziņa bija noderīga! Sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi vai citi ieteikumi, kurus vēlaties ieteikt. Vai vēlaties turpināt saņemt visus jaunākos biznesa drošības jaunumus un ieteikumus? Sekojiet mums LinkedIn, kur mēs vienmēr esam atjaunināti!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map