6 Jāizlasa padomi, kā saglabāt drošību vietnē Pokemon GO

6 padomi, kā saglabāt drošību vietnē Pokemon Go


Kopš Pokemon Go darbības uzsākšanas pagājušajā nedēļā šķiet, ka visi ir devušies misijā, lai noķertu viņus visus. Bet lietotne nav tik droša, kā jūs varētu domāt. Lasiet tālāk, lai uzzinātu par iespējamiem riskiem un kā sevi pasargāt!

Pagājušajā nedēļā Pokemon Go lietotne ir motivējusi miljonus aizbraukt ārpus mājas un doties ceļā, cerot noķert savu iecienīto Pokemon. Bet spēlei ir arī daudz risku – sākot ar drošības pārkāpumiem, beidzot ar automašīnu avārijām un laupīšanām lielgabalu pistoles brīdī! Jūs to nosaucat, kā arī Pokemon GO, un pastāv drošības un drošuma risks!

Paturot to prātā, mēs jums sniegsim 6 vienkāršus padomus, kas jāievēro, lai būtu drošībā, meklējot Pikaču.

1. Pokemon Go drošības padoms – uzmanieties no neoficiālām lejupielādēm

Šobrīd Pokemon GO ir izlaists tikai App Store veikalos ASV, Austrālijā un Jaunzēlandē, Vācijā un Lielbritānijā.

Bet tas nav kavējis citus fanus visā pasaulē mēģināt to lejupielādēt un piekļūt. Diemžēl daudzi pievēršas trešo pušu versijām, kas pilnas ar drošības ievainojamībām un pārkāpumiem. Saskaņā ar drošības firmas Proofpoint teikto, viena no šīm versijām ir inficēta ar ļaunprātīgu attālās piekļuves rīku, kas hakeriem nodrošina pilnīgu Android tālruņa kontroli!

Lai gan ir trešās puses, kuras apgalvo, ka ir pieejama pilna lietotne lejupielādei, es ļoti iesaku atturēties no šīm lejupielādēm, jo ​​tās parasti ir piepildītas ar vīrusiem un snooping tehnoloģiju.

Pikaču! Pokemon GO

2. Padoms Pokemon Go drošībai – esiet piesardzīgs attiecībā uz piešķirtajām atļaujām

Šī drošības kļūda noteikti ir biedējoša. Izrādās, ka pat oficiālā lietotne nav pilnīgi droša. Kad Pokemon GO sākotnēji sāka darboties, ja pierakstījāties ar savu Google kontu, jūs uzņēmumam piešķīrāt PILNU piekļuvi jūsu personiskajai informācijai. Tas nozīmēja, ka ikvienam, kurš varēja piekļūt spēles serveriem, būs piekļuve jūsu privātajai informācijai, tostarp e-pastam, fotoattēliem un navigācijas vēsturei, un jūs labāk domājat, ka esat neticami neaizsargāts, ja uzņēmuma serveri tiek uzlauzti!

Acīmredzot Ninantic kopš tā laika ir nosūtījis lejupielādējamu ielāpu, lai labotu problēmu, taču jebkurā gadījumā pārliecinieties, ka esat pilnībā informēts par atļaujām, kuras lietotne pieprasa tiešsaistē.!

3. Pokemon Go drošības padoms – neveiciet Pokemon Go un brauciet

Tagad es zinu, ka tas var šķist diezgan acīmredzams, taču nekādā gadījumā nevajadzētu Pokemon GO un braukt! Ir ziņots par vairākām automašīnas avārijām, ko izraisījusi lietotne. Es to saprotu, jūs domājat, ka tas ir vienkāršākais un efektīvākais veids, kā savākt Pokemon, taču tas ir ārkārtīgi bīstams ne tikai sev, bet arī visiem citiem, kuri, iespējams, atrodas uz ceļa. Nemaz nerunājot par Pokemon ir instalējis funkciju, kurā, pārvietojoties virs 20 MPH, jūs nevarēsit inkubēt olas.

4. Pokemon Go drošības padoms – apzinieties savu apkārtni

Misūri štatā vairāki vīrieši tika arestēti pēc lietotnes izmantošanas, lai pievilinātu lietotājus uz izolētām teritorijām un pēc tam aplaupītu viņus pistoli! Esiet drošs, spēlējot Pokemon GO, uzmanīgi pievēršot uzmanību tam, kurp dodaties, un kādās vietās tas var atrasties. Acīmredzot neapmeklējiet bīstamu zonu vēlu vakarā tikai tāpēc, lai būtu iespēja Charizard. Lai gan būtu pārsteidzoši viņu satvert, labāk ir turēties pie jūsu lietām un vienmēr mēģināt spēlēties un ceļot kopā ar draugu!

5. Pokemon Go drošības padoms – pasargājiet sevi no saules!

Piektais, iespējams, nav tas, ko jūs gaidāt, bet, tā kā vasaras vidus ir ārkārtīgi svarīgi, lai pārietu, Slīdiet! Lēciens! Iepļaukāt! ieslēgtu sauļošanās līdzekli un atcerieties palikt hidratēts. Nelieciet sevi tik tālu, ka ievainojat sevi!

Visiem vampīriem, kas šovasar pirmo reizi iznāk no viņu pagrabiem… Neaizmirstiet sauļošanās krēmu #PokemonGO #pasteywhites

– Maikls Palmers (@MGPalms), 2016. gada 13. jūlijs

Es ieguldu uzņēmumos, kas pārdod saules aizsarglīdzekļus un staigāšanas apavus #PokemonGO rezultātā – Jon Stein (@JanookOnline) 2016. gada 11. jūlijā.

6. Pokemon Go drošības padoms – izmantojiet VPN

Bieži vien, pārvietojoties, spēlējot Pokemon, jūs varat izveidot savienojumu ar publiskajiem Wi-Fi tīkliem. Ja tā, atcerieties, pirms to darāt, jums ir jāpieslēdzas SaferVPN, lai jūsu privātā informācija būtu aizsargāta no snaiperiem un hakeriem, kas slēpjas tiešsaistē!

Turklāt kā papildu priekšrocība, izmantojot VPN, ļauj tiešsaistē mainīt ģeogrāfisko atrašanās vietu un piekļūt lietotnēm, kuras citādi jūsu reģionā var nebūt pieejamas. Tāpēc izlaidiet ļaunprātīgās lejupielādes un droši atskaņojiet Pokemon GO, izmantojot SaferVPN!

Ja jūs vēl neesat izmēģinājis mūsu pakalpojumus, noteikti apskatiet mūsu bezmaksas 24 stundu izmēģinājums vai iegūstiet SaferVPN plānu (Ar 14 dienu naudas atdošanas garantiju un mūsu Pokemon GO drošības padomiem jums nav ko zaudēt!)

Vēlaties vairāk no jaunākajām izklaidēm & drošības ziņas? Sekojiet mums Facebook, Twitter, Google+ un YouTube.

Laimīga spēle!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map