5 iemesli VPN izmantošanai atvaļinājumā

meitene uz auto


Vai dodaties atvaļinājumā šovasar? Šī iemesla dēļ jums vienmēr vajadzētu ceļot, izmantojot VPN.

Domājot par VPN, jūs, iespējams, domājat par glītām lietām, kuras jūs izmantojat mājās vai darbā – t.i., ģeorestricēta satura atbloķēšana, datu šifrēšana, anonīmas IP adreses iegūšana utt..

Paņemiet brīvdienās VPN un ātri uzzināsit, kāpēc tas ir gandrīz tikpat svarīgi kā atcerēties iesaiņot pasi.

paseTomēr noteikti iesaiņojiet pasi.

Neatkarīgi no tā, vai jūs jau esat atvaļinājumā vai plānojat to lasīt, lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā un kāpēc VPN var noderēt jūsu nākamajā ceļojumā.

Izskaidroti VPN

Vienkāršākā izteiksmē VPN ir ātrs un ērts veids, kā nodrošināt, ka viss, ko jūs darāt tiešsaistē, ir pilnīgi privāts.

Vislabāk to domā par drošu, šifrētu “tuneli” starp jūsu izmantoto ierīci un pārējo internetu. Palaidiet savienojumu, izmantojot VPN, un tiešsaistes aktivitātes tiek automātiski šifrētas un tiek turētas noslēpumā no visām trešajām pusēm.

VPN serveri arī piešķir jums jaunu un anonīmu IP adresi, kas atrodas jūsu izvēlētā valstī. Cik vērts, SaferVPN dalībnieki var izvēlēties no VPN serveriem vairāk nekā 30 pasaules valstīs – kuriem, starp citu, var piekļūt no jebkura brīvdienu mērķa.

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN atvaļinājumā

Tātad, kā tas viss attiecas uz jūsu vasaras brīvdienām? Šeit ir pieci labākie veidi, kā VPN ir svarīga jūsu ceļojuma sastāvdaļa.

1. VPN atbloķē jūsu straumēšanas kontus.

Pat ja atrodaties aizraujošākajā vietā pasaulē, pieņemsimies ar to pretī: jūs, iespējams, vēlēsities atspiest, izmantojot nedaudz ekrāna laika. Diemžēl, ja jūs ceļojat uz ārzemēm, jūs droši vien nevarēsit piekļūt saviem izklaides kontiem nepatīkamo ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ.

Lai novērstu šo problēmu un atbloķētu savus kontus, izmantojiet savu VPN, lai pārvietotu savu IP adresi, lai tā atrastos jūsu mītnes valstī. Jūsu straumēšanas konts uzskatīs, ka jūs joprojām esat mājās!

2. Varat izmantot publisko Wi-Fi, nepakļaujot sevi riskam.

Lai kur jūs ceļotu, jums noteikti ir jāsastopas ar publisko bezvadu internetu (lidostas atpūtas telpā, kafijas veikalos, dzelzceļa stacijās utt.).

Bet, ja jūs izmantojat šos tīklus, jūs, iespējams, netīši izveidojat savienojumu ar dažām negaršīgām rakstzīmēm. Nepieciešami tikai daži vienkārši rīki, ar kuriem sliktie puiši var skenēt un uztvert nešifrētus datus, piemēram, e-pastus, paroles, kredītkaršu numurus, lidojuma plānus utt..

Izmantojiet VPN, lai visu šo informāciju neslēptu!

3. Jūs varat būt drošībā par viesnīcas Wi-Fi.

Uzturēšanās viesnīcā? Izmantojiet viņu bezvadu tīklu bez atbilstošas ​​aizsardzības, un jūs galvenokārt pārraidāt savas tiešsaistes aktivitātes visiem pārējiem, kas ir izveidojuši savienojumu, tāpat kā publiskajos bezvadu karstajos punktos..

Aizsargājiet sevi ar VPN un neļaujiet creeps blakus, lai redzētu, ko jūs gatavojaties!

4. Jūs varat ietaupīt simtiem dolāru lidojumos un viesnīcu numuros.

Atvaļinājumi ir dārgi! Pirms rezervējat lidojumus un naktsmītnes, pārbaudiet, vai varat iegūt darījumu, izmantojot VPN.

Būtībā, ja maināt savu IP adresi ar VPN palīdzību, jūs varat mānīt viesnīcu un lidojumu vietnes domāt, ka atrodaties citā valstī, un bieži piekļūt īpašiem piedāvājumiem.

Izmantojiet pareizos trikus, un no ceļa rēķiniem jūs varētu saņemt simtiem dolāru!

divplānuVēl viens (iespējams, bīstamāks) veids, kā panākt darījumu lidojumā.

5. VPN neļauj valdībām apsekot jūsu tiešsaistes aktivitātes.

Daudzas valstis ir pazīstamas ar to, ka tām ir valdības, kas uzrauga jūsu darbību internetā vai cenzē lielas tīmekļa daļas. Diemžēl tieši tā notiek, ka šīs valstis ir arī vieni no lielākajiem brīvdienu galamērķiem uz Zemes. (Lai uzzinātu, par kurām valdībām mēs runājam, iepazīstieties ar Freedom House noderīgo ceļvedi par šo tēmu.)

Lieki piebilst, ka, ja jūs dodaties atvaļinājumā kādā no šīm vietām, mēs neiesakām izmantot internetu bez VPN. Jūs, visticamāk, uzrauga iestādes, un jūs pat nevarēsit piekļūt vietnēm, kuras valdība bloķē – kas varētu būt lielākā daļa interneta.

Par laimi, ja jūs šifrējat savas tīmekļa darbības ar VPN, šīs valdības nevarēs redzēt, ko jūs darāt tiešsaistē. Tā rezultātā viņi nevarēs ne cenzēt, ne izsekot tam, ko jūs darāt!

Kā sākt darbu ar VPN

VPN ir ātrs un ērts veids, kā nodrošināt, ka viss, ko darāt tiešsaistē, ir pilnīgi privāts un bez ierobežojumiem – padarot kontu (vai bezmaksas izmēģinājumu) par būtisku vasaras brīvdienu plānošanas sastāvdaļu..

Un tā kā SaferVPN neaizņem neko vērtīgu vietu koferī, tas ir sava veida prāts.

koferisJums joprojām būs vieta vienam kreklam, pulkstenim un visai Hennessy pudelei. Bon reiss!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map