Vasaras mūzikas festivāli: esiet piesardzīgs, izmantojot bezmaksas WiFi savienojuma vietas

bezmaksas wifi savienojums ar vasaras mūzikas festivāliem


Vasaras mūzikas festivāli ir kļuvuši par gaidītāko koncertu sēriju pasaulē. Pat ja trūkst dušas, pareizas gulēšanas iespējas un potenciāli briesmīgi laika apstākļi, viena no festivāla dalībnieku galvenajām prioritātēm ir WiFi savienojuma atrašana. Bet bezmaksas WiFi savienojuma vietas var būt bīstamas. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā izmantot šos bezvadu tīklājus –droši!

Mūzikas festivāli var būt dažādi – sākot no alternatīvā roka un beidzot ar jaunāko electro pop. Jūs droši vien esat dzirdējuši par Coachella, Bonnaroo, Tommorowland un daudzām citām. Bet kāda ir viena kopīga iezīme gandrīz visiem no viņiem? Lielākā daļa pūļu meklēs bezmaksas WiFi savienojuma vietu.

Kad jūs mēģināt ierobežot datu izmantošanu, lai jūs, nonākot mājās, nemaksātu par rokām un kāju, cilvēki ir vairāk nekā gatavi likt lietā savu drošību un tirdzniecības privātumu neierobežotai piekļuvei internetam. Bet kas varētu būt tik bīstams bezmaksas WiFi savienojuma vietās?

Šajā emuārā mēs jums pateiksim visu, kas jums jāzina par to, kāpēc tīklāji var būt bīstami un kā jūs joprojām varat tos droši izmantot!

Kas varētu būt tik bīstams?

Šie svētku pasākumi, kas ir pilni ar dzīvu mūziku, draugiem un ballītēm, rada unikālu pieredzi svētku apmeklētājiem. Vienīgais, kas varētu viņus padarīt vēl labākus? Tiek pievienoti mobilie tīklāji, kur cilvēki var atrast bezmaksas WiFi savienojuma vietas! Izklausās lieliski, vai ne?

Nu, tā ir! Kurš gan nevēlas, lai varētu mājās iemūžināt savus draugus un izlikt apbrīnojamo laiku Instagram? Lai arī šie mobilie tīklāji ir ērti, ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu palikt nedaudz skeptiskam.   

Šie bezvadu tīklāji rada divas iespējas:

  • Bezmaksas WiFi savienojumi var Vienkārši izveidojiet to kāds dāsns indivīds vai norises vieta, kas vēlas piedāvāt bezmaksas piekļuvi WiFi plašam cilvēku lokam.
  • Nelabvēlīgāka iespēja ir tā, ka tīklājus var izveidot kāds, kurš personīgi interesējas par jūsu ziņojumiem, lietotājvārdiem, parolēm, bankas informāciju un citu informāciju, kurai jūs, iespējams, nevēlaties, lai svešinieks varētu piekļūt.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā jūs varētu pamanīt šos bīstamos savienojumus un kā jūs varat pasargāt sevi. Neatkarīgi no tā, vai tas ir “tikai gadījumā” vai “jūs esat viena laimīgā pīle, ko izdarījāt” – ir pilnīgi vērts būt drošam, nevis piedot!  

Ko patiesībā nozīmē bezmaksas WiFi savienojums

Daudziem WiFi tīkliem ir nepieciešama reģistrācija, lai tiem piekļūtu, tostarp tiek prasīts norādīt savu vārdu, vecumu, e-pasta adresi un tālruņa numuru. Reāli pakalpojumu sniedzēji gūst peļņu, piedāvājot šos “bezmaksas” pakalpojumus savu akreditācijas datu pārdošana tirgotājiem.

PADOMS: Ja jūs patiešām vēlaties saglabāt savienojumu bez maksas, apsveriet iespēju izveidot atsevišķu bezmaksas WiFi e-pasta adresi – drošu vietu surogātpastam, kas jums nekad nav jāpārbauda!

Pietiekami vienkārši! Bet bezmaksas WiFi savienojums varētu būt sliktāks nekā tikai reklāmas triks. Faktiski tiek uzskatīts, ka 25% no visiem publiskajiem Wi-Fi karstajiem punktiem ir hakeru vilinājums.

Ko hakeri var darīt mūzikas festivālos?

Nedroši publiski WiFi tīkli ir prāva hakeriem, kuri pārtiek no pūļiem, kur pulcējas pūļi, lai iegūtu interneta savienojumu – padarot vasaras mūzikas festivālus par ostu, kur rīkoties ar hakeru darbību..

Tas ir pat vienkāršāk, nekā jūs droši vien domājat. Par mazāk nekā 100 ASV dolāriem hakeri var izveidot vienkāršu maršrutētāju, kas piesaista bezmaksas WiFi savienojuma meklētājus, nodrošinot viņiem pilnīgu jūsu slepenās un personiskās informācijas redzamību..  

Tā kā bezmaksas WiFi nav šifrēts, hakeri to var viegli redzēt katru ievadīto taustiņu. Tas ietver katru paroli, katru e-pastu, ziņojumu un katru nosūtīto datu vienību.

Kas par festivāla nodrošināto bezmaksas WiFi savienojumu??

Diemžēl viltots publiskais WiFi, WiFi atrašanās vieta, kas, šķiet, ir likumīga, bet kuru faktiski ir izveidojis hakeris, lai pārtvertu jūsu informāciju, rada ne tikai patiesas bažas, bet to var būt diezgan grūti atšifrēt.!

Tā vietā, lai uzlauztu ierīci, ir neticami viegli pievilināt negribotus dalībniekus, izmantojot negodīgu piekļuves punktu – savienojumu, kas atdarina publisku Wi-Fi tīklāju. Tas ļauj hakeriem nozagt jebkuru jūsu pārsūtīto personisko informāciju.

Šīm bezmaksas WiFi savienojuma vietām ir galvenais rādītājs: tās vienkārši nokopējiet publiskā domēna vārdus un pievienojiet vienu vārdu: Bezmaksas.

Piemēram, Coachella viņu pasākuma laikā piedāvā bezmaksas piekļuvi bezvadu internetam. Jūs varat sagaidīt, ka redzēsit “Bezmaksas Coachella WiFi”, kas vilinās upurus pie negodīga piekļuves punkta.

Kā automātiski izveidot savienojumu

Lai palīdzētu cīnīties pret kibernoziegumiem, mēs esam izstrādājuši jaunu, progresīvu automātisko WiFi drošības funkciju. Tagad mūsu lietotne ir pieejama visām mūsu lietojumprogrammām, un tā ļauj nekavējoties un ērti droši pārlūkot, izmantojot bezmaksas WiFi savienojumus!

SaferVPN automātiski savieno ierīci ar drošu, bankas līmeņa 256 bitu šifrēšanas VPN (virtuālā privātā tīkla) kanālu, tiklīdz jūs izveidojat savienojumu ar nenodrošinātu WiFi savienojumu. Jums pat nav jāpievienojas VPN!

Tiklīdz jūsu tālrunis izveidos savienojumu ar nenodrošinātu publisko WiFi tīklāju, jūs automātiski tiksit aizsargāts pret identitātes zādzībām tiešsaistē un kiberdrošības draudiem – jums nekas nav jādara!

Izbaudiet mieru, ka varat droši pārlūkot internetu jebkurā laikā un vietā.

Bezmaksas Wifi savienojums - automātisks Wi-Fi

Kā VPN uztur jūs aizsargātu

Ja jums nepatīk ideja par kādu ļaunu svešinieku, kas zog jūsu personīgos pieteikuminformācijas un kredītkartes datus, mēs to saprotam. Izmantojot VPN pakalpojumu, varat izveidot savienojumu ar attālo serveri un novirzīt trafiku caur drošu tīklu. Tas ļauj pārlūkot tīmekli ar pilnībā aizsargātu savienojumu. Tādējādi visi jūsu personas dati un sensitīvā informācija tiek aizsargāta un droša.

Vai esat gatavs automātiski iegūt WiFi drošību? Apskatiet mūsu bezmaksas 24 stundu izmēģinājums vai abonējiet plānu jau šodien! Ar 14 dienu naudas atdošanas garantiju jums nav ko zaudēt!

Priecīgu drošu pārlūkošanu!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map