Twitch kopiena prezentē TwitchCon 2017

Kopienas straumēšana


Esiet aktuāls, jo TwitchCon kopienas straumēšanas pasākums svin stāstus, cilvēkus un spēles Longbīčā, Kalifornijā, no 20. līdz 22. oktobrim. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk. 

Twitch kopiena ir piepildīta ar jauniem un izveidotiem straumētājiem, skatītājiem, pļāpotājiem, partneriem un daudz ko citu. Kopā tas ir radījis unikālu pieredzi, kas ir nopelnījusi ikgadējus svētkus visa Twitch radītājiem un dalībniekiem!

Vietnē TwitchCon 2017 lietotājiem būs iespēja satikt citus straumētājus, pārbaudīt jaunākās spēles un aparatūru un skatīties radošo saturu no pārējā sabiedrības straumēšanas pasākuma..  

Neatkarīgi no tā, vai apmeklējat vai skatāties no mājām, TwitchCon ir kaut kas ikvienam. Iepazīstieties ar visu zemāk esošo informāciju!

Kas ir raustīšanās?

Twitch ir viena no pasaules vadošajām sociālo video platformām, kas jebkura vecuma spēlētājiem piedāvā dalītu kopienas straumēšanas pasauli, kurā cilvēki pulcējas, lai skatītos, straumētu un spēlētu spēles tiešsaistē. Šī pārliecinošā platforma, kuru 2011. gadā dibināja Amazon meitasuzņēmums Twitch Interactive, piesaista gandrīz 10 miljonus apmeklētāju katru dienu, kas saista gan draugus, gan fanus.

Vienkārši skatoties un daloties ar videospēļu kultūru, vairāk nekā 2 miljoni lietotāju aktīvi darbojas personīgajā straumē, daudziem pat izmantojot iespēju savās auditorijas mijiedarbībās nopelnīt pienācīgu iztiku no Twitch..

Kas notiek vietnē TwitchCon?

Bez tiešajām sesijām un izrādēm, TwitchCon notiek arī daudzas citas aktivitātes. Noskatieties, ko viņi ir uzskaitījuši:

Expo stāvsIzstādes dalībnieki no visas pasaules parādīs jaunākās spēles un aparatūru, izstrādātāju un slavenību intervijas un daudz ko citu.
SesijasSesijās tiks apskatīts ļoti daudz tēmu, sākot no straumēšanas pamatiem un beidzot ar to, kā rīkoties ar nodokļiem, vienlaikus gūstot peļņu.
TwitchCon talantu šovsŠī gada skatuve parādīs dažus talantīgākos cilvēkus, lai parādītu savas spējas dejot, darīt maģiju, komēdiju, dejas, mūziku, teātri un mākslu.
Cosplay konkurssIegūstot 70 000 ASV dolāru par paņēmieniem, jūs varat sagaidīt nopietnu konkurenci šī gada cosplay konkursā uz skatuves!
BallīteTwitch šogad sevi noteikti ir pārspējis, paziņojot, ka ballīte notiks … uz spoku kuģa. Burtiski. The Queen Mary: Dark Harbor būs braucieni, spēles, labirints, naudas bāri, koncesijas un vēl daudz vairāk!
Straumju seminārsStraumju seminārs piedāvās praktiskas nodarbības un padomus Twitch kanāla izveidošanai. Neaizmirsīsim, ka viņiem būs arī jaunākie produkti, aparatūra un programmatūra.
Labdarības laukumsTwitch kopiena gadu gaitā ir savākusi vairāk nekā 65 miljonus dolāru dažādām labdarības organizācijām, un šis gads nebūs izņēmums.
Indijas rajonsAtklājiet indie satura sadaļu expo grīdā!
Straumētāju zonaTwitch kopienas straumēšana notiks tiešraidē no šova grīdas, kur varēsit noķert straumes klātienē vai no mājām, izmantojot viņu personiskos kanālus..
Iepazīstieties un grieķiSatiecieties un sveiciniet sesijas ar saviem iecienītākajiem Twitch straumētājiem.
PasāžaBūs desmitiem galda spēļu, pasāžas skapīšu, florbola mašīnu un daudz ko citu.
Radošais stūrītisMākslas galerija & Mākslinieku aleja no vairāk nekā 70 dažādiem māksliniekiem.
World of Warcraft – Kopienas mākslas izstāde
Pievienojieties Bob Ross Paint kopā BEZMAKSAS Bob Ross stila gleznošanas nodarbībai.
Kappa CabanaViesi, kas ir 21 un vecāki, var paņemt dzērienu kopā ar draugiem un citiem faniem.
H1Z1 ielūgumsSākotnējais pēdējais vīrs, uz kuru ielūgts, atgriežas ar trim turnīriem un balvām USD 500 000 vērtībā.

Vai jūtaties kā kaut kas pietrūkst? Neuztraucieties, ja ar vairāk nekā 180 skaļruņiem noteikti būs vietas, lai aptvertu gandrīz jebko, kas raustās. Iepazīstieties ar sesiju grafiku, lai iegūtu vairāk informācijas par tēmām!

Kur es varu skatīties Twitch sabiedrības straumēšanu?

Vietnē TwitchCon 2017 notiek tik daudz notikumu! Ir: satikšanās un sveicieni, sabiedrības straumēšanas vadītas sesijas, dzīvā Streamer zona, pasāža, spēļu turnīri, $ 70 000 cosplay konkurss, Mākslinieku aleja, Boba Rosas gleznošana, smieklīgā ballīte… saraksts turpinās!

Noķeriet visus straumēšanas notikumus oficiālajā Twitch kanālā www.twitch.tv/twitch. Straumē varat skatīties:

 • Taynote: TwitchCon atklāšanas prezentācija ar visiem Twitch aizraujošajiem paziņojumiem. Un varbūt daži djWHEAT “mans bērns jau visi ir pieaudzis” BibleThump mirkļi.
 • Cosplay konkurss: Iespaidīgākie Twitch kosmosa spēlētāji sacenšas par daļu no USD 70 000!
 • Talantu šovs: Twitch skatuves mākslas izstāde atgriežas otro gadu.
 • PJSaltan no Stream East vs West un Finals: “Twitch” sālīgāko straumētāju sacensības kronē 2017. gada čempionu.
 • Cepeši: Smieties, kamēr straumētāji stāsta jokus uz goda viesa (un cits cita) rēķina divos cepešos, ko jums atkal parādīja SourKoolaidShow.
 • Straumētāju demonstrēšana: Spēļu šovs straumētājiem, kas atkarīgs no jūsu ieguldījuma tērzēšanā.
 • Twitch Yearly: TwitchCon noslēdzas ar jūsu ikgadējo draugu devu un jūtas.
 • …, Kā arī vēl paziņojamo īpašo Twitch Studios prezentāciju!

Twitch dāvanas

Turklāt šogad Twitch prezentē straumēšanu tiešraidē vietnē www.twitch.tv/TwitchPresents.

Platforma kalpos, lai parādītu ar rokām atlasītu un iesniegtu saturu, kurā attēlotas dažas no visvairāk izklaidējošajām grupām un personībām pakalpojumā Twitch ar:

Dzīvu lomu spēles
Sarunu šovi

Īpašās sesijas

Hiper RPG un Penny Arcade klāt: iegādes iekļautas
Dice, kamera, darbība! – Live Dungeons & Pūķi
Grand Theft auto lomu spēle: LIVE
Labirints Arcana: bāreņu atbalss – dzīvi kazemāti & Pūķi
Papildu atpūtas telpa
Fanu zēni
FreshStock
Esports Fireside
Vēlu nakts ar raudāšanu & Russ: 3. kārta
Twitch OG: No JTV līdz Twitch

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN ar

Ja esat daļa no Twitch kopienas straumēšanas vai tikai plānojat piesaistīt TwitchCon tiešsaistes skatīšanos, ir vērts atzīmēt, ka jums vajadzētu izmantot VPN. Izmantojot VPN, tiek nodrošināta pilnīga, neierobežota piekļuve Twitch funkcijām, vienlaikus aizsargājot jūs pret IP noplūdi un DDOS uzbrukumiem – divām ļoti izplatītām problēmām, ar kurām spēlētāji saskaras tiešsaistē.

Ģeogrāfiskie ierobežojumi: Kaut arī Twitch pati par sevi nav ģeogrāfiski ierobežota, valstis, kuras cenzē saturu, ir aizliedzušas tā pakalpojumus. Par laimi, ja jūs esat spēlētājs valstī, kurā šis aizraujošais pakalpojums tiek liegts, VPN vai virtuālais privātais tīkls to dažu sekunžu laikā novērsīs..

Privātums un drošība: Izmantojot VPN, jūs varat paslēpt savu IP adresi – maskējot savu fizisko atrašanās vietu. Vienkārši iestatiet savu atrašanās vietu uz jebkuru vēlamo valsti un iegūstiet neierobežotu piekļuvi Twitch, vienlaikus aizsargājot sevi pret IP noplūdi un DDOS uzbrukumiem. Pārlūkojot anonīmi, izmantojot bankas līmeņa šifrētu VPN savienojumu, varat aizsargāt visu savu kredītinformāciju un personisko informāciju.

Labāka straumēšana: Bet, ja atrodaties valstī, kas ļauj straumēt vietnē Twitch, VPN var arī atrisināt daudzas atpalikušas problēmas, ar kurām straumētāji saskaras, izmantojot Twitch. Straumēšanas pasaulē VPN dažkārt ir negatīva stigma, tāpēc tos bieži vaino par zaudētu savienojuma ātrumu, samazinātu serveru stabilitāti, kvalitātes zudumu, kritušiem kadriem utt. Pārsteidzoši, ka VPN faktiski var rīkoties tieši pretēji, un pat novērst stostīšanos.

Lai pasargātu sevi un gūtu maksimālu labumu no Twitch kopienas straumēšanas, veiciet tikai trīs vienkāršas darbības:

1) Saņemiet SaferVPN plānu vai sāciet bezmaksas izmēģinājumu, ja jums vēl nav konta.

2) izveidojiet savienojumu ar serveri, kas atrodas vēlamajā vietā.

3) Piekļuves raustīšanās!

Izmantojot SaferVPN, jūs varat piekļūt šim pārsteidzošajam pakalpojumam no jebkuras vietas pasaulē mazāk nekā 30 sekundēs! Ja jums vēl nav SaferVPN, iegādājieties abonementu jau šodien (mēs piedāvājam 30 dienu naudas atdošanas garantija – tāpēc jums nav ko zaudēt!) Vai izmēģiniet SaferVPN par brīvu lai jūs varētu izbaudīt visas Twitch priekšrocības!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map