Pirmie 11 tehnikas rīki, kā padarīt jūsu jaunā gada izšķiršanu par realitāti 2018. gadā

Populārākie tehniskie rīki jūsu jaunā gada izšķiršanai 2017. gadā


Laimīgu Jauno gadu no SaferVPN!  Vai esat apņēmies padarīt jūsu Jaunā gada izšķirtspēju par realitāti? Tad noteikti apskatiet šo 2018. gada top 11 tehnoloģiju rīku sarakstu!

Strauji iestājoties Jaunajam gadam, jūs, iespējams, sākat strādāt pie Jaunā gada rezolūcijām.

Ja jūsu sarakstā ir kaut kas no ceļojuma, formas veidošanas vai pat tiešsaistes drošības uzlabošanas, mums ir tikai foršo lietotņu un tehnoloģiju saraksts, kas palīdzēs jums sasniegt savus mērķus 2018. gadā.!

Apskatiet 11 populārākos #TechTools, lai jūsu #NewYearsResolution varētu kļūt par realitāti 2018.gadā. Noklikšķiniet uz Tweet

1. Skyscanner – ceļojiet kaut kur, kur jūs nekad neesat bijis

Vai līdzekļu trūkuma dēļ esat atlicis ceļošanu vai pat noraidījis domu par ceļojumu? Jūs būtu pārsteigts, cik lēti var būt daži braucieni, ja palūkojaties uz pareizo resursu.

Neatkarīgi no tā, kur atrodaties vai kur vēlaties doties, Skyscanner ir viena no labākajām vietnēm (un lietotnēm!), Ko esmu atradis, ceļojot. Pat ja tā var šķist jūsu parasto cenu salīdzināšanas vietne tādām ērtībām kā lidojumi, viesnīcas un automašīnu noma, ir divas papildu funkcijas, kas vietni padara ideālu, lai atrastu atvaļinājumus par budžetu: katru dienu cenu noteikšana un mērķa izvēle: Jebkurā vietā.

 • Cenu noteikšana dienā
  Ja jūs jau zināt, kur vēlaties ceļot, vienkārši ievadiet savas atrašanās vietas un tā vietā, lai izvēlētos precīzu ceļojuma dienu, izvēlieties visu kalendāru un skatiet, kā cena katru dienu mainās attiecīgajā mēnesī. Tas nozīmē, ka jūs varat skaidri redzēt dienu, kad lidojums pirmdien var būt USD 200 un nākamais – USD 600, padarot rentablu ceļojuma plānošanu daudz vieglāku..
 • Galamērķis: jebkur
  Ja neesat precīzi izlēmis, kurp vēlaties doties, varat vienkārši ieiet vietējā lidostā un iestatīt galamērķi uz “jebkur”. Tad Skyscanner jums parādīs lidojumu sarakstu uz tonnām dažādās vietās, sakārtotu pēc cenas. Runā par jautru veidu, kā atrast jaunu ceļojuma vietu, vienlaikus atrodot labākās cenas šajā Jaunajā gadā!

2. Redditas universitāte – iemācieties kaut ko jaunu

Kāpēc neizmantojat laiku, lai uzzinātu kaut ko pavisam jaunu šī gada Jaunā gada izšķirtspējai? Varbūt jūs vienmēr esat vēlējies iemācīties jaunu valodu vai jaunas prasmes? Lai tas notiktu 2018. gadā.

Lai gan ir daudz tiešsaistes nodarbību un citu tehnoloģiju rīku, kas ļaus jums to darīt, jūs varat pārsteigt, atklājot, ka īpaši populārā foruma vietne Reddit var palīdzēt jums iemācīties visu, ko vēlaties. Redditas universitātē ir satriecošs atvērto kursu katalogs, kas ļauj piekļūt ļoti daudziem dažādiem kursiem, sākot no tādām tēmām kā mūzika un valoda līdz zinātnei un datorzinātnei!

Neatkarīgi no tā, ko vēlaties mācīties 2018. gadā – jūs to varat viegli panākt.

3. Lose to! & 4. Zombiji, skrien! – Atgriezieties formā

Lielākā daļa no mums visu gadu ir vēlējušies iegūt formu un netīšām nav spējuši sasniegt pagājušā gada Jaunā gada izšķirtspēju. Par laimi ir ļoti noderīgi tehnoloģiju rīki tiem no jums, kuri vēlas to izmantot un izmantot!

Personīgi mana iecienītākā lietotne ir Lose It! Šī lietotne ļauj neticami viegli reģistrēt ēdienu, vingrot un palīdzēt jums sekot līdzi svara zaudēšanas mērķiem. Kopš to pazaudēju! ir saderīgs arī ar daudzām citām populārām fitnesa ierīcēm, jūs varat viegli līdzsvarot kaloriju daudzumu ar vingrinājumu un nekavējoties sākt strādāt savu mērķu sasniegšanai.

Kā jautru iespēju, ja jūsu Jaungada lēmumos ietilpst skriešana, apskatiet jaunos zombijus, skrieniet! lietotne. Tikai pēc divām nedēļām šī lietotne bija visaugstākā veselības un fitnesa lietotne iTunes. Skrienot pa reālo pasauli, šī lietotne ļauj jums veikt misijas, savākt krājumus un glābt izdzīvojušos, nonākot formā.

5. Līmeņa nauda & 6. Uzziniet Vest – sakārtojiet savas finanses

Beidzot nopelnīt pietiekami daudz naudas, lai vairs nedomātu par izmaiņām jūsu dīvāna spilvenos un tā vietā apsvērt iespēju atvērt krājkontu? Varbūt jūs pat vēlētos apsvērt pensijas plānošanu vai ieguldījumus? Ja jūsu Jaunā gada izšķirtspēja ietver jebkura veida naudas pārvaldību, šīs lietotnes palīdzēs jums veiksmīgi ietaupīt dažas papildu izmaiņas šogad!

Līmenis Nauda ir lietotne, kas ļauj iztēloties savas finanses, vienlaikus norādot uz atbilstošajām izdevumu summām, pamatojoties uz pabalstiem, kurus nosaka jūsu finanses. Tā vietā, lai pārbaudītu savu bankas kontu un balstītu savus tēriņus uz to, cik daudz naudas jums ir, Level Money parāda jūsu mēneša “Spendable” numuru. Tas ļauj skaidri izsekot naudas plūsmai, vienlaikus ļaujot justies ērti tērējot naudu nevajadzīgiem izdevumiem, piemēram, paēst.

Ja vēlaties saņemt padziļinātu palīdzību finanšu plānošanā, LearnVest var palīdzēt plānot visu, sākot ar kredītkartes parādu, ārkārtas uzkrājumiem un pat aiziešanu pensijā. Plāns arī palīdz jums noteikt personiskos mērķus, vienlaikus piedāvājot papildu tiešsaistes rīkus, nodarbības un rakstus!

7. Klusā okeāna piekraste & 8. Happify – mazāk stresa

Vai joprojām jūtaties mazliet saspringta no visiem svētku gadījumiem? Par laimi, tam ir arī lietotnes!

Pacifica ir lieliska lietotne un vietne, kas piedāvā vadītas elpošanas tehnikas. Viņu ikdienas stresa un trauksmes rīki arī savieno jūs ar plašu sabiedrību, vienlaikus sniedzot labākos izziņas uzvedības terapijas un meditācijas rīkus. Klusā okeāna relaksācijas paņēmienu kombinācija ļauj izsekot jūsu garastāvoklim visas dienas garumā un sākt kartēt stresa līmeni, vienlaikus nosakot ikdienas mērķus.

Happify ir vēl viena lietotne, kas ļauj jums aizsargāties pret negatīvismu, nodrošinot pētījumos pierādītas aktivitātes un spēles, kas veicina morāli un paaugstina laimi!

9. Dalieties ar ēdienu & 10. Ziedojiet tūlītēji – veiciniet cēloni, kas jums rūp

Vēl viena vērā ņemama Jaunā gada izšķiršanas ideja ir nesavtīga rīcība, sniedzot ieguldījumu jūsu interesēs. Lai gan ir jāņem vērā vairākas labdarības organizācijas, daži populāri kuģi, lai saņemtu atbalstu šiem cēloņiem, tiek veikti, izmantojot populāras lietotnes. Šeit ir divi:

Koplietojiet maltīti ir jauna lietotne, kas izstrādāta, lai ar vienu pieskārienu apkarotu izsalkumu pasaulē. Šī Apvienoto Nāciju Organizācijas Pasaules pārtikas programmas iniciatīva ļauj jums pabarot bērnu, kuram tas nepieciešams, tikai par 0,50 USD.

Snap Donate ļauj veikt nelielu labdarības logotipa pieskārienu (vai meklēt kādu no viņu reģistrētajiem 13 000 labdarības biedriem) un nosūtīt ziedojumus, neveicot ziedotās naudas samazinājumu vienā reizē.!

11. SaferVPN: aizsargājiet tiešsaistes drošību & Identitāte

Ja kiberdrošība jums šogad šķiet prātā, sāciet ar to, ka neizlaižat vienkāršās darbības, lai nodrošinātu tiešsaistes drošību. Tas varētu būt tikpat vienkāršs kā jaunāko pikšķerēšanas un viltus e-pastu veidu pārbaude, lai vēlreiz pārbaudītu, vai jums ir drošas paroles un drošības programmatūra.

Viens no vienkāršākajiem un vissvarīgākajiem veidiem, kā aizsargāt savu vērtīgo tiešsaistes identitāti, ir droša pārlūkošana publiskajos tīklos. Kaut arī WiFi tīklāji ir neticami ērti, tie bieži vien nav nodrošināti, ļaujot hakeriem un snooperiem iegūt slepenu informāciju par jūsu slepeno informāciju un personisko informāciju..

 • WiFi aizsardzība
  Vai jums nepatīk ideja, ka kāds ļauns svešinieks iepļaujas jūsu personīgajā pieteikšanās un kredītkartes informācijā? Izvēloties SaferVPN, jūs varēsit izmantot automātisko WiFi drošību un tūlītēju bankas līmeņa šifrēšanu, kad būsit izveidojis savienojumu ar publiskajiem karstajiem punktiem..
 • Ietaupi NAUDU
  Izmantojot SaferVPN, jūs varat arī ietaupīt naudu un ceļot kaut ko jaunu! Mūsu lietotne ļauj ne tikai nodrošināt tiešsaistes aktivitātes, bet arī mainīt IP adresi (jūsu ierīces unikālais ID tiešsaistē). Tas ļauj pārlūkot it kā jūs atrastos citā valstī, apiet tiešsaistes cenu diskrimināciju un ietaupītu simtiem dolāru par lidojumiem un nomas automašīnām!
 • Atbloķējiet Web
  Jūs varat arī dot savu ieguldījumu liela mērķa sasniegšanā, pievienojoties mums cīņā par vārda un vārda brīvību tiešsaistē. Izmantojot vietni #UnblockTheWeb, mūsu partnerattiecības ar kustību.org, kas ir cilvēktiesību kopīgošanas platforma, mēs nodrošinām VPN piekļuvi aktīvistiem un disidentiem, kas dzīvo slēgtās sabiedrībās, lai arī viņi tiešsaistē varētu baudīt neierobežotu piekļuvi un runas brīvību. Mēs vēlamies, lai jūs pievienotos mums šajā cīņā!

Mēs ceram, ka šis labāko tehnoloģiju rīku saraksts garantē, ka jūsu Jaunā gada izšķirtspēja kļūs par realitāti 2018. gadā! Vai ir kādas citas jūsu ieteiktas lietotnes vai vietnes? Komentējiet un dariet mums to zināmu!

Vēlam laimīgu, veiksmīgu un kiberdrošu Jauno gadu no SaferVPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map