Kāpēc katram profesionālim ir jāizmanto VPN

VPN klients profesionāļiem, lai aizsargātu datus, korporatīvo drošību, neļautu hakeriem, snooperiem un valdībām nozagt jūsu datus


Vai jūs zinājāt, ka datu pārkāpums uzņēmumiem vidēji izmaksā USD 3,5 miljonus? Jūs nevarat atļauties pārlūkot neaizsargāti vai likt darbiniekiem to darīt. Tā kā esat aizņemts profesionālis, ir ārkārtīgi svarīgi aizsargāt jūsu uzņēmuma privātos dokumentus, it īpaši, ja dodaties ceļojumā vai kad atverat savu ierīci (BYOD). Lasiet par to, kā aizsargāt sava uzņēmuma datus!

VPN ir aizvien nozīmīgāki, lai nodrošinātu korporatīvo drošību, jo vairāk darbinieku strādā attālināti vai piegādā savas ierīces. VPN ne tikai nodrošina korporatīvo drošību, bet arī palīdz darbiniekiem baudīt priekšrocības, kas rodas, strādājot no mājām, piemēram, lielāku elastību, paaugstinātu produktivitāti un izvairīšanos no garlaicīgas pārvietošanās uz darbu. Paredzams, ka turpmākajos gados palielināsies telekomunikāciju tendence, un šī iemesla dēļ ir svarīgi, lai uzņēmumi būtu gatavi ar to tikt galā un lai būtu ieviestas sistēmas savu korporatīvo noslēpumu un privāto datu aizsardzībai..

Kā uzņēmumi un profesionāļi izmanto VPN

VPN ļauj izveidot drošu un šifrētu savienojumu ar citu datoru vai serveri attālā vietā caur publisko internetu. Izmantojot VPN, visa jūsu tīkla trafiks iet caur drošu virtuālo “tuneli”. Tas tehniski ļauj dzīvot virtuālajā privātajā tīklā, kas līdzīgs LAN (lokālais tīkls), ko izmanto korporatīvie biroji, bet nav nepieciešams fizisks vadu savienojums..

Sākumā VPN tika izstrādāti, lai atsevišķiem darbiniekiem ļautu drošā veidā piekļūt sava uzņēmuma tīklam no attālinātas vietas. Pieslēdzoties uzņēmuma tīklam, individuāls darbinieks var piekļūt visiem uzņēmuma resursiem un pakalpojumiem tā, it kā darbinieks fiziski atrastos birojā. Mēģiniet iedomāties dzīvi bez VPN: 2010. gadā 9,4% ASV darbinieku vismaz vienu dienu nedēļā strādāja mājās.

4 iemesli, kāpēc profesionāļiem ir jāizmanto VPN

Tagad parunāsim par to, kāpēc visiem profesionāļiem mēs iesakām izmantot VPN, un ticiet man, tas ir svarīgi! Te nu mēs esam:

1. Publiskie tīklāji nesniedz nekādu drošību

Tā kā neviens no jūsu datiem nav šifrēts publiskajā WiFis, jebkurš kvalificēts hakeris var ielīst visos jūsu privātajos datos. Paroles ir paredzētas sagrābšanai, tāpat tiek pārsūtīti visi faili. Vai jūs nevēlētos, lai ar darbu saistītie faili nonāktu nepareizās rokās? Ko teiktu jūsu priekšnieks, ja viņš uzzinātu, ka jums nav nulles drošības un ir noplūdināta slepena informācija? Pārliecinieties, ka drošībā ar SaferVPN publiskajos karstajos punktos nodrošiniet drošību bankas līmenī. Tas ir īpaši svarīgi, ja daudz ceļojat darba dēļ un strādājat viesnīcās un lidostās, kur karstajiem punktiem nav drošības.

2. Jūsu reputācija un paroles ir apdraudētas

Tā kā arvien vairāk mūsu darbu pāriet mākonī, izmantojot tādus pakalpojumus kā Google Drive, Asana, MailChimp, Salesforce un vēl daudzus citus, jums ir jāaizsargā savas paroles. Jūs varat viegli saprast, cik svarīgi ir, lai neviens cits tam nepiekļūtu, vai vēl sliktāk, ja kāds mainītu jūsu paroles. Noteikti mainiet savas paroles regulāri, nekad nesūtiet tās pa e-pastu (ja saņēmējs tiek uzlauzts) un izmantojiet mazo un mazo burtu un ciparu sajaukumu..

Turklāt mums visiem ir profesionāla reputācija, ko aizsargāt. Neļaujiet hakeriem piekļūt jūsu Facebook un LinkedIn profiliem – jūs noteikti nevēlaties, lai kāds cits sajaucas ar jūsu profiliem šajās vietnēs..

3. Hakeri var mēģināt nozagt jūsu uzņēmuma datus

Paskatieties neseno ASV Tieslietu departamenta lietu, kurā izvirzītas apsūdzības pieciem iespējamiem Ķīnas militāriem hakeriem, kas mēģina uzlauzties ASV privātajās korporācijās, lai nozagtu komercnoslēpumus. Tas ir skaidrs piemērs tam, cik svarīgi ir aizsargāt korporatīvos tīklus neatkarīgi no tā, vai apgalvojumi ir patiesi vai nē. Risks ir ārpus tā, tāpēc esiet aizsargāti! Kad atrodaties ārpus biroja, vienmēr izmantojiet pret ļaunprātīgu programmatūru ar ugunsmūri un VPN.

4. Juridiskas sekas var kaitēt jūsu karjerai

Tā kā filmu un šovu straumēšana no vietnēm, kurās tiek atbalstītas reklāmas, atrodas likumīgajā pelēkajā zonā, jūs nevēlaties riskēt, ka pret jums tiek ierosināta krimināllieta par autortiesību pārkāpumiem. Tas ir lielums visiem juristiem, kuri ir tur, bet vienlīdz svarīgi visiem profesionāļiem. Dažās valstīs, tostarp Zviedrijā, advokāts, kurš pārkāpj likumu, sabojā savu reputāciju un var riskēt zaudēt tiesības praktizēt likumos vai vismaz grūti atrasties jurista amatā. Tagad tas būtu kauns, vai ne? Arī advokātiem, kas nav advokāti, tā ir problēma, jo jūs nevēlaties riskēt parādīties sodāmības reģistrā, ja vervētājs veic iepriekšēju jūsu pārbaudi.

Vispirms pārliecinieties, ka zināt sava uzņēmuma VPN politiku

Daži uzņēmumi darbā bloķē piekļuvi vietnēm, piemēram, Facebook un YouTube, lai ierobežotu nelietderīgi patērēto laiku. Viņi to dara gan pie darba datoriem, gan arī pie sava WiFis. Izmantojot SaferVPN, jūs varat apiet visus ierobežojumus un piekļūt jebkurai vietnei, kuru vēlaties. Tomēr mums jābrīdina, ka dažreiz ir pretrunā uzņēmuma politikai izmantot VPN, lai apietu korporatīvā ugunsmūra ierobežojumus. Uzņēmumi izmanto ugunsmūrus, lai aizsargātu savus datus un pārliecinātos, ka hakeri nevar piekļūt viņu sistēmām. Lai gan SaferVPN ir drošs (kā saka nosaukums) un sniedz jums drošu šifrēšanu, mēs ļoti aicinām jautāt korporatīvā tīkla administratoram par VPN izmantošanas politiku uzņēmuma tīklā. Mēs nevēlamies sagādāt jums nepatikšanas, un jūsu pienākums ir ievērot savus noteikumus.

Kā VPN uzlabos jūsu BYOD drošību

Izmantojot VPN, visa datplūsma starp jūsu ierīci un gala vietu, kurai pieslēdzaties, tiek šifrēta, izmantojot bankas līmeņa drošību. Tas nozīmē, ka visi jūsu dati un paroles paliek privāti un hakeriem nepieejami. Mēs iesakām privātpersonām un uzņēmumiem neatkarīgi no viņu lieluma – vienmēr izmantot VPN, lai uzlabotu viņu drošību.

Izmēģiniet SaferVPN tūlīt. Pārliecinieties, ka jūs un jūsu kolēģi esat drošībā, iegūstot mazā biznesa plānu, kas nodrošina līdz 7 vienlaicīgus savienojumus ar SaferVPN.

Bonusa lasīšana: Dell emuārā ir parādīts drošāksVPN

Mūsu vadītāju nesen intervēja Dell tehnoloģiju emuārs par rakstu par to, kā uzņēmumi izmanto SaferVPN, lai mazinātu mobilās drošības riskus, kamēr viņu darbinieki strādā ārpus biroja. Uzziniet vairāk par to, kā mainās VPN izmantošana, kad uzņēmumi vēlas uzlabot drošību paaugstinātā BYOD dēļ vietnē Dell Tech..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map