Izvairīšanās no kriptovalūtas izkrāpšanas: Esiet drošs, izmantojot Bitcoin

Bitcoin scam


Ikvienam, kas izmanto kriptovalūtas, ir jāzina par katru Bitcoin krāpniecību un to, kādi ir riski. Lasiet tālāk, lai uzzinātu mūsu noslēpumu, kā saglabāt drošību, norēķinoties ar Bitcoin.

Tā kā Bitcoin turpina lauzt virsrakstus un piesaista investorus un praktiskus lietotājus no visas pasaules, ir kļuvis vēl svarīgāk palikt informētam par jaunākajām ziņām par Bitcoin krāpniecību..

Darbojoties ar kriptovalūtām, jūs esat pakļauts lielākam riskam nekā jebkurš cits interneta lietotājs. Ja jūsu ierīce tiek uzlauzta, ja tiek aizturēta satiksme, jūs zaudējat daudz vairāk nekā parastu Facebook kontu, bet savu grūti nopelnīto kriptonauda.

Ja jūs sev uzdodat jautājumu: “Vai Bitcoin ir vērts riskēt?”, Tad izlasiet mūsu emuāru, lai uzzinātu, kā jūs varat saglabāt drošību, lietojot Bitcoin.  

Kas ir kriptovalūta?

Kriptovalūta, kas pazīstama arī kā digitālā skaidra nauda, ​​ir starptautisks norēķinu tīkls. Kriptovalūta ļauj veikt apmaiņu starp diviem datoru lietotājiem, izveidojot “vienādranga elektroniskās naudas sistēmu” un publisku finanšu darījumu reģistru..

Šīm kriptovalūtām, it īpaši Bitcoin, piemīt trīs atribūti, kas pārsniedz tradicionālās valūtas: Decentralizācija, Open Source un Peer-to-Peer tīklošana.

Vissvarīgākais, ka tos darbina lietotāji ar nav centrālās iestādes vai starpnieku. Lai arī tas var būt pozitīvs atribūts daudziem, kas dzīvo nomācošo valdību ietvaros, tomēr tieši šī kvalitāte ļauj uzplaukt arī Bitcoin krāpniecībai. (Lasīt vairāk zemāk).

Tas darbojas šādi:

Bitcoin avārija: Ķīna

Ķīna ir aizliegusi Bitcoin un citas kriptovalūtas. Ķīnai ir stingra valūtas kontrole, novēršot iespēju pārvietot naudu uz valsti un no tās, padarot Ķīnu par lielāko kriptovalūtu tirgu pasaulē, veidojot apmēram 80% no visiem Bitcoin darījumiem.

Tagad, Ķīna bloķē sākotnējos monētu piedāvājumus (ICO), neregulēta kopfinansēšana, izmantojot kriptovalūtu, un Bitcoin apmaiņa. Valdība pat ir pieprasījusi slēgt visas Bitcoin apmaiņas Pekinā un Šanhajā, paziņojot, ka kriptovalūtas tiek arvien vairāk izmantotas kā līdzeklis tādās kriminālās darbībās kā naudas atmazgāšana, narkotiku tirdzniecība, kontrabanda un nelikumīga līdzekļu vākšana. Tajā bija arī:

 • Personiskā informācija: Apmaiņai ir jāiesniedz vietējām varas iestādēm DVD, kas satur visu informāciju par lietotāju tirdzniecību un turēšanu.
 • Ceļošanas aizliegums: Visi apmaiņā iesaistītie, ieskaitot akcionārus, kontrolierus, vadītājus, kā arī finanšu un tehniskos darbiniekus nav atļauts atstāt pilsētu un tai pilnībā jāsadarbojas ar varas iestādēm.

Bet, iespējams, tas nav digitālās valūtas beigas Ķīnā. Viņi faktiski plāno izdot savu renminbi digitālo versiju.

Kriptovalūtas izmantošanas priekšrocības

Bitcoin un citām kriptovalūtām ir unikāla spēja pārsniegt robežas, pārsniegt banku pārskaitījumu maksu un būt necaurlaidīgām valūtas maiņas kursa dēļ neatkarīgi no jūsu valdības vai bankas pašreizējā stāvokļa..

Tas pat var palīdzēt finansēt brīvību, ļaujot lietotājiem veikt anonīmus ziedojumus organizācijām, kuras, iespējams, neapstiprina pašvaldības. Piemēram, LBGT tiesības, aborti, politiskā opozīcija utt. Visiem ir iespēja atrast atbalstu ar kriptovalūtas palīdzību.

Lietotāji pat var sākt Iegādājieties reālas preces. Tā kā Bitcoin turpina augt, tas biežāk tiek izmantots visdažādākajiem produktiem. Šeit ir daži piemēri:

 • Bitcoin ir izmantots mājas iegādei Teksasā.
 • Dienvidāfrikas otrajā lielākajā lielveikalu ķēdē izmēģina Bitcoin maksājumus.
 • Londonas izstrādātājs ļauj īrniekiem veikt iemaksas Bitcoin.
 • Pat Šveices pilsēta ir pieņemta Bitcoin nodokļu maksājumiem 2018. gadā.

Kriptovalūtas riski

Lai gan kriptovalūtu lietošanā ir daudz priekšrocību, ir arī daudz risku. Ar Bitcoin izkrāpšanu var notikt ikviens, tāpēc veiciet izpēti, pirms tirgojaties savā bankas kontā par Bitcoin maku.

Daži vispārīgi riski ietver:

Nelikumīgas darbības
Tā kā Bitcoin darījumi ir samērā anonīmi, platformai patiešām ir potenciāls piesaistīt nelikumīgas darbības. Tas pievērš valdību negatīvu uzmanību, mudinot uz iespējamu Bitcoin un citu kriptovalūtu aizliegšanu.
Neaizvietojams
Atšķirībā no darījumiem, kas veikti caur jūsu bankas kontu, Bitcoin nekad nevar aizstāt, ja tas ir pazaudēts vai nozagts. Nav iespējams atgūt savus bitkoinus, ja kāds iesprūst jūsu makā. Un nekādā gadījumā nevar atgūt kontu, ja esat nepareizi ievadījis savu pieteikuminformāciju.
Nav viegli iekasēt naudu
Ja jūs nolemjat, ka vēlaties saņemt skaidru naudu savā bitkoinā, to pārdošanas veids tiešām nav vienkāršs. Lai arī daudzas biržas piedāvā pakalpojumu, izmantojot dažādas metodes, tas nav tik vienkārši kā pārskaitīt naudu no jūsu Paypal.
Nepastāvīgas investīcijas
Pašlaik Bitcoin cenas ievērojami svārstās. Jebkuram interneta veikalam, kurš ir ieinteresēts pieņemt bitkoinus, cenas būs jāpielāgo gandrīz katru dienu. Turklāt, ieguldot līdzekļus akcijās, investori riskē.
Valdības noteikumi
Šobrīd liela daļa pasaules nav izlēmuši, kā rīkoties ar Bitcoin. Tā kā Bitcoin netiek uzlikti nodokļi, tas apdraud vietējās valūtas. Ja valdības nolemj padarīt Bitcoin par nelikumīgu, jums, iespējams, ir
grūti atgūt naudu.
Neatmaksājams
Tas ir tik vienkārši: ja jūsu bitkoīni tiek nozagti, tie netiek atmaksāti. Kāds var lēkt pa vidu, ja jūsu darījums un mainās jūsu depozīta galamērķis – saukts par MITM (Man-in-the-Middle) uzbrukumu.

Izvairieties no Bitcoin scam

Ja jūs izmantojat Bitcoin vai citas kriptovalūtas, jums jāapzinās šādi riski:

Uzbrukumi cilvēkam pa vidu

Vienkārši sakot, vidusmēra (MITM) uzbrukumi var mainīt naudas pārskaitījumu (vai jebkādu datu darījumu šajā sakarā) adresātu. Kā norāda nosaukums, hakeri pārtver datu paketes, ceļojot starp diviem upuriem. 

Ja jūs mēģināt veikt depozītu, izmantojot Bitcoin, MITM var mainīt jūsu darījuma galamērķi, atstājot jūs bez naudas un paredzētajam adresātam jautājot, kur atrodas depozīts – viss, kas viņiem jāizmanto, ir ļaunprātīga programmatūra, izmantojot e-pastus vai dalītu Wi-Fi. -Fi tīkls.

Lai saglabātu drošību, izmantojiet VPN. Tā kā autentifikācijas protokoli ir īpaši izstrādāti, lai novērstu šāda veida uzbrukumus, VPN nodrošina pilnīgu šifrēšanu, padarot jūs anonīmu publiskajos tīklos.

Hakeri var piekļūt Bitcoin makiem

Digitālie maki, kuros “droši” glabājat savu kriptovalūtu, ir pie vainas, ka nodrošina vāju lietotāju kontu drošību. Acīmredzot minimālā personiskā informācija par upuri – viņu vārds, uzvārds un tālruņa numurs – bija pietiekams, lai uzlauztu testa maku Coinbase, saskaņā ar Positive Technologies.

Kā teica CryptoInsider:

“Ar kriptovalūtu saistītie kiberuzbrukumi pieaug. Tā kā kriptovalūta turpina eksplodēt vērtības un sabiedrības izpratnes dēļ, mēs varam tikai gaidīt, ka šī tendence turpināsies. Nesen es biju šāda uzbrukuma mērķis. Es personīgi zinu arī par vairākiem citiem gadījumiem, kad tas pats uzbrukums tiek veiksmīgi veikts. Pat vēl ļaunāk šāda veida uzbrukumi kļūst arvien izplatītāki un, iespējams, piedzīvos vēl lielāku stimulu, pateicoties tādu firmu kā Equifax profesionālajai izcilībai, padarot to par steidzamu tematu, jo gandrīz visi ir pakļauti tiešam riskam. ”

Turklāt visiem kriptonauda lietotājiem jāuzlabo sava kriptovalūtas drošība, visos maiņas kontos aktivizējot 2FA (2-Factor Authentication)..

Privātuma komplikācijas

Pat ja tiek nodrošinātas jūsu aktivitātes kriptovalūtas jomā, joprojām pastāv ārējas privātuma problēmas, kas lietotājiem jāapzinās.

 • ISP: Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) zina katru reizi, kad piesakāties Bitfinex vai kādā citā Bitcoin apmaiņā. Vai tiešām vēlaties, lai viņi zinātu katru no “anonimizētajiem” satiksmes žurnāliem? Nav īsti, pareizi?
 • Publiskais bezvadu internets:  Ja izmantojat publisko Wi-Fi, jūs noteikti nevēlaties atklāt to, ka esat Bitcoin tirgotājs, cilvēkiem, kuri darbojas tajā pašā kafejnīcas Wi-Fi tīklā kā jūs.

Ja jūsu ISP vai Wi-Fi “kaimiņi” redz, ko jūs darāt ar tiešsaistes palīdzību, jūsu kriptovalūtas anonimitāte ir pilnībā izdzēsta. Bieži izmantotās tiešsaistes apmaiņas, izmantotie tiešsaistes tirdzniecības rīki un maki kļūst zināmi citiem. Un noslēpums, kas tiek koplietots, patiesībā vairs nav noslēpums.

Kā jūs varat palikt aizsargāti

Katram Bitcoin izkrāpšanai un drošības riskam nav visaptverošu risinājumu. Bet ir arī celtniecības bloki, no kuriem jums ir jāveido savs personīgais kriptovalūtas ugunsmūris. Ņemiet vērā šos padomus:

 • Sargieties no pikšķerēšanas mēģinājumiem.
 • Pārliecinieties, vai jūsu operētājsistēmā ir jaunākie drošības atjauninājumi.
 • Esiet piesardzīgs par izpirkuma programmatūru.
 • Izmantojiet drošas paroles, kuras nav iespējams uzminēt, un veiciet citus pasākumus, lai sevi aizsargātu.
 • Izmantojiet uzticamu VPN.

Kad jūs izmantojat VPN, visa trafika (ieskaitot pārlūkotos URL) tiek šifrēta. Ne jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, ne jūsu kafejnīcas kaimiņš nevar iegūt vienotu informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē. Jūs varat apmeklēt tiešsaistes apmaiņas, izmantot makus un tirgoties pilnīgi anonīmi – kā tam vajadzētu būt!

VPN arī veicina jūsu drošību. Tā kā jūsu trafiks ir šifrēts, wifi hakeri nevar nolaupīt sesijas sīkfailus vai nozagt vienkāršā teksta paroles..

SaferVPN droši pārbauda visas iepriekšminētās rūtiņas. Tas šifrē visu trafiku, izmantojot bankas līmeņa modernu šifrēšanu. Jūs varat izvēlēties jebkuru no vairāk nekā 700 vietām 36 valstīs, lai pārvirzītu satiksmi un paslēptu to no ziņkārīgajām acīm. Vēl svarīgāk, tava reālā IP adrese nekad netiek reģistrēta lai jūsu kriptovalūtas aktivitātes paliktu patiesi privātas. SaferVPN ir iekļauts arī sarakstā WeUseCoins, vienā no lielākajām kriptovalūtas vietnēm. 

Lai arī VPN nav pilnīgs jūsu monētu drošības risinājums, tas ir ārkārtīgi svarīgs aizsardzības elements.

Kā izmantot Bitcoins, lai samaksātu par SaferVPN

Kriptovalūtu pirkšana, tirdzniecība, turēšana un ieguve ir privātas darbības, kuras jāveic privāti un droši. Uzticama Bitcoin VPN izmantošana ir ļoti svarīga sastāvdaļa, lai nodrošinātu jūsu kriptogrāfiju privātumu. SaferVPN privātā (bez žurnāliem), ātra un vienkārša platforma ne tikai veicina jūsu privātumu, izmantojot Bitcoin, bet pat pieņem Bitcoin kā maksājuma veidu. 

Vienkārši izvēlieties plānu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, un maksājumu lapā atlasiet Bitcoin. Ja vēl neesat reģistrējies, izmēģiniet mūsu SaferVPN bez maksas (ar 30 dienu naudas atdošanas garantija, jums nav ko zaudēt)!

Vai esat kļuvis par Bitcoin krāpniecības upuri? Kādas ir jūsu domas par Bitcoin? Dalieties savās domās komentāru sadaļā zemāk.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map