Bitcoin investīcijas: vai tas ir tā vērts? Viss, kas jums jāzina

Bitcoin Investment - vai tas ir tā vērts?


Pēdējā laikā par Bitcoin ir daudz pļāpājuši. Šeit ir viss, kas jums jāzina par Bitcoins, ieskaitot mūsu padomus par jūsu Bitcoin ieguldījumiem.

Kas ir Bitcoin?

Bitcoin ir digitālā valūta, kuru 2008. gadā izgudroja nezināms programmētājs vai grupa ar pseidonīmu Satoshi Nakamoto. To sauc arī par digitālo skaidru naudu, kriptovalūtu, starptautisko norēķinu tīklu un naudas internetu. Bitcoin ļauj veikt apmaiņu starp diviem datoru lietotājiem, izveidojot “vienādranga elektroniskās naudas sistēmu” un publisku finanšu darījumu reģistru..

Ir trīs atribūti, kuros Bitcoin pārspēj tradicionālās valūtas. Tās faktiski ir Bitcoin pamatvērtības, kas balstītas uz decentralizāciju, atvērto avotu un vienādranga tīkliem..

Vēl svarīgāk ir tas, ka to darbina lietotāji ar nav centrālās iestādes vai starpnieku.

BITCOIN FAKTI:

 • Apgrozībā esošo monētu kopējā vērtība tagad ir 40 miljardi USD.
 • Vidējais darījumu skaits dienā tuvojas 300 000, radot tirdzniecības apjomu 1,5 miljardi USD.
 • Bitcoin ir kļuvis par globālu platformu simtiem jaunu uzņēmumu, kas piedāvā pakalpojumus no valūtas tirdzniecības līdz tirgus datu un Bitcoin bankomātu nodrošināšanai..
 • Bitcoin investīciju cenas ir sasniegušas rekordaugstu līmeni virs 2900 USD.

Vai Bitcoin ir anonīms?

Bitcoin bieži tiek dēvēts par “anonīmu valūtu”, kad patiesībā to precīzāk raksturotu kā “pseidonīmu”, nevis anonīmu. Tas ir tāpēc, ka katrs darījums var jāidentificē pēc to publiskajām adresēm – apmēram 30 rakstzīmju garās virknes. Lai arī šajās adresēs nav personas vārda vai citas identificējošas informācijas, tās ir pilnībā publiski skatāmas, un ar vidēja analītiķa darbu tās var saistīt ar lietotāju identitātēm.  

Pirms savu Bitcoin investīciju apsveriet šādus padomus:

1. PADOMS: Lai jūsu identitāte nebūtu privāta, katram darījumam izmantojiet jaunu adresi, lai gan modernākie Bitcoin maki ir izstrādāti tieši šai lietai. Tomēr, kaut arī tas palielina nepieciešamās pūles, lai atklātu lietotāja identitāti, tas joprojām ir iespējams – jēga Bitcoin ir 100% anonīms.

2. padoms: Ja jūs tiešām uztraucaties par anonimitāti, jūs vienmēr varat izmantot “mikseri” vai “veļas mazgājamo mašīnu”, kas mētājas ap jūsu bitkoiniem un kodē tos pa adrešu masīvu, līdz to praktiski nav iespējams izsekot. Lai arī tas izklausās diezgan drošs, uzticēšanās anonīmi izpildītam pakalpojumam var negarantēt, ka visi jūsu biti izleks no otras puses.  

Kopumā, tā kā “Blockchain kriminālistika” aug kā nozare, jums vajadzētu mēģināt pēc iespējas vairāk palikt līknes priekšā, ja jums ir svarīgi privāti darījumi un cita informācija par Bitcoin.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par to, kā darbojas Bitcoin? Skatiet šo īso un informatīvo videoklipu:

Kas ir Blockchain un Bitcoin Mining?

Visi Bitcoin darījumi tiek pastāvīgi ierakstīti sadalītajā virsgrāmatā ar nosaukumu “blockchain” – tāpat kā darījumu čeku grāmatiņa. “Kalnrači” kopā ar specializēto programmatūru izmanto Bitcoin ieguvi, lai atrisinātu matemātiskās mīklas, kas vajadzīgas, lai apstrādātu darījumus Bitcoin tīklā un nostiprinātu tos blokķēdē..

Katru reizi, kad viņi to izmanto, ogļrači tiek apbalvoti ar 12,5 BTC (aptuveni USD 33 000 USD) par bloku.

Šis virsgrāmata ir publiski skatāms, un tas tiek koplietots starp visiem pilnajiem Bitcoin kalnračiem un “mezgliem” visā pasaulē, kas uztur tīkla drošību.

Šeit ir mazliet sīkāka informācija par to, kā darbojas Bitcoin ieguve:

Diemžēl ieguve prasa neticami daudz ātri novecojušu iekārtu un enerģijas. Lai gan Bitcoin.com ir izlaidis Cloud Mining Services, kas ļauj ikvienam nopelnīt bitcoinus, izmantojot tikai savu datoru, Bitcoin Investment izpētīšana lielākajai daļai lietotāju var būt praktiskāka.

Vai Bitcoin Investment var jums iegādāties kaut ko reālu?

Lai arī Bitcoin bankomāti ir parādījušies ap noteiktiem veikaliem, maz ticams, ka daudzi no tiem faktiski ņem valūtu maksājumam. Tā vietā jūs varat izmantot mašīnas, lai iemaksātu naudu savā Bitcoin kontā.  
The Guardian rakstā aprakstīta situācija, kad rakstnieks apmainīja 20 GBP par Bitcoin (kas iztulkots līdz 0,00923 no vienas Bitcoin). Pēc tam viņi mēģināja iegādāties DVD vietējā veikalā. 

Sieviete pie letes teica: “Netērē savu Bitcoin. Kāpēc jūs viņus pavadāt? Ir tikai ierobežots skaitlis, kuru var iegūt, tāpēc, kad tas sasniegs šo punktu, tā vērtība pieaugs. ”

Tā ir taisnība, bet to cilvēku pārspīlējums, kuri pilnībā neizprot bitkoīnu normu noteikšanu. Lai gan ir ierobežots 21 miljona bitkoīna daudzums un vairs nekad to nevar izveidot (tas nozīmē, ka neviens nevar izlemt, ka vajadzētu būt vairāk, kad tas ir ērti), noteikti jāprecizē, ka katru bitcoīnu var sadalīt līdz 8 zīmēm aiz komata.

Tātad, kaut arī jau ir norakti 16,5 miljoni bitcoīnu, katrs bitcoīns ir dalāms ar 100 000 000 satoshis (mazākā bitcoin valūtas vienība).

Lai arī jūs, iespējams, nevarētu iegādāties izlases DVD izlases veikalā, pagaidām jau ir daudz noderīgu lietu, kuras VARAT iegādāties tiešsaistē piemēram, vilcienu rezervēšana pārtikas un dzērienu iegādei, lidojumi ar Expedia, personālie datori ar Dell, Microsoft utt.

Pašreizējie strīdi: Bitcoin pilsoņu karš

Jautājums: “Bloka” lielums

Bloks apraksta to partiju lielumu, kuras tiek montētas Bitcoin darījumos, pirms tie tiek pievienoti blokķēdei.

Izveidojot, Nakamoto ierobežoja bloka lielumu līdz vienam megabadam, tas nozīmē, ka sistēma sekundē var apstrādāt ne vairāk kā septiņus darījumus. Salīdzinājumam, tādas maksājumu sistēmas kā Visa šajā laikā var apstrādāt tūkstošiem.

Pieaugot popularitātei un darījumu likmēm, sistēma palēninājās, pamudinot lietotājus maksāt ogļračiem papildu nodevas, lai palielinātu darījumu apstrādes laiku.

Bet, ja bloka lielums palielināsies, ogļrači saņemtu mazāk naudas par “bloka atlīdzību” par 12,5 bitkoīniem.

Kā atzīmē RootStock baltais papīrs,

“Ja Bitcoin bloka lielums netiek palielināts, izmantojot cieto dakšiņu, tad, kad nākamā Bitcoin atlīdzība tiek samazināta uz pusi, Bitcoin transakciju maksa dažām lietojumprogrammām var kļūt pārmērīgi augsta.”

Ir vērts pieminēt, ka pati Satoshi Nakamoto 2010. gadā paziņoja:

“Būtu jauki, ja [blokķēdes] faili būtu mazi, cik vien mēs varam.

Galīgais risinājums būs nerūpēt, cik liels tas kļūst.

Bet pagaidām, kamēr tas vēl ir mazs, ir patīkami to paturēt mazu, lai jaunie lietotāji varētu sākt strādāt ātrāk. Kad galu galā ieviesu tikai klienta režīmu, tam vairs nebūs lielas nozīmes. ”

Tā kā Bitcoin saskaras ar citu digitālo valūtu konkurenci, bija jāpanāk vienprātība.

SegWit sadalījums ir novērsts

Viena no iespējām bija palielināt bloka lielumu līdz diviem megabaitiem darījumiem, kas jāpievieno blokķēdei. Otrs; Ieviesiet “Segregment Witness” vai, īsāk sakot, SegWit. Tas palielinātu bloka lieluma ierobežojumu, noņemot paraksta datus no Bitcoin darījumiem, atbrīvojot vietu vairāk darījumiem.

Izvēloties vienu no šīm iespējām, salīdzinot ar otru, būtu iegūts a blokķēdes sadalīšana.

Tā vietā bitcoin uzņēmumu grupa nāca klajā ar kompromisu ar nosaukumu “SegWit2x”, kas paredzēja SegWit ieviešanu augusta vidū un pēc tam bloka lieluma palielināšanu līdz diviem megabaitiem 3 mēnešus vēlāk.

Tieši šis kompromiss ieguva gandrīz visu kalnraču oficiālo atbalstu.

Pagaidām šķelšanās ir novērsta.

Ir skaidrs, ka Bitcoin ir jāizveido sava veida pārvaldības sistēma, kas ļaus kriptovalūtai pielāgoties, saglabājot tās spēju attīstīties bez paļaujoties uz lineālu tipa vadītāju.

Vai Bitcoin ieguldījums ir tā vērts?

Bitcoin ir unikāla kvalitāte, spēja pārsniegt robežas, pārsniegt banku pārskaitījumu maksu un būt necaurlaidīgai valūtas maiņas kursam neatkarīgi no jūsu valdības vai bankas pašreizējā stāvokļa..

Tiem, kuri cieš no nepārbaudītas vai nepietiekami apkalpotas starptautiskās banku sistēmas sekām, dzīvojot topošajā ekonomikā vai ārštata klientiem ārštata klientiem, Bitcoin piedāvā risinājumu, kas vēl nekad nav bijis pieejams.  

Starptautiskā mērogā Bitcoin piedāvā pievilcīgu iespēju tiem, kuri citādi nespēj piekļūt fondiem, jauns veids, kā sasniegt pārējo pasauli. Tieši šo iemeslu dēļ Bitcoin lielākie pircēji ir bijuši Ķīnā – reģionā, kurā iedzīvotāji apiet valūtas kontroli, kas neļauj viņiem izņemt kapitālu no valsts.

Bitcoin var izmantot arī organizāciju anonīmiem ziedojumiem, kurus, iespējams, neapstiprina pašvaldības. Piemēram, LBGT tiesības, aborti, politiskā opozīcija utt. Visiem ir iespēja atrast atbalstu ar kriptovalūtas palīdzību.

Ieguldot līdzekļus Bitcoin un citās kriptovalūtās, izplatīta problēma ir gadījumi, kad ICO (Initial Coin Offering) bloķē ieguldījumus no jūsu dzīvesvietas valsts. Tādās valstīs kā ASV, Ķīna, Izraēla un Singapūra ir ļoti stingri, iespējams, pat novecojuši investīciju noteikumi. Tomēr vienkāršs risinājums, lai apietu ģeogrāfisko bloķēšanu, ir tāds VPN pakalpojums kā SaferVPN.

Kā izmantot Bitcoins, lai samaksātu par SaferVPN

SaferVPN mēs augstu vērtējam jūsu privātumu un tiešsaistes drošību, tāpēc mēs jums piedāvājam arī šo iespēju maksājumiem.

Izmantojot VPN Bitcoin, tiek nodrošināts tāds pats drošības un šifrēšanas līmenis, kādu bieži pieprasa VPN lietotāji. Izmantojot Bitcoins, tiek nodrošināts paaugstināts drošības un anonimitātes līmenis, salīdzinot ar kredītkartes informāciju vai Paypal. Bitcoin maksājumi nāk par labu arī patērētājiem, ļaujot viņiem izlaist 2-3% maksu, ko parasti iekasē kredītkaršu firmas.

Vienkārši izvēlieties plānu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, un maksājuma lapā vienkārši izvēlieties Bitcoins. Cik viegli tas ir?

Ja vēl neesat reģistrējies, izmēģiniet mūsu SaferVPN bez maksas!

Pat ja jūs neesat uzskatījis par Bitcoin ieguldījumu, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu identitāte pie mums ir droša.

Kādas ir jūsu domas par Bitcoin? Dalieties savās domās komentāru sadaļā zemāk!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map