Bezmaksas VPN tumšā puse: kas jums jāzina

bezmaksas VPN tumšā puse


Runājot par starpniekserveriem un VPN, tie, kas no jums neiekasē naudu, patiesībā jums maksās visvairāk, novājējot jūsu privātumu un drošību. Lasīt vairāk par briesmas bezmaksas VPN vai starpniekservera izmantošana!

Jūs, iespējams, pamanījāt, kā lielākā daļa straumēšanas pakalpojumu tiek bloķēti ārzemēs vai vēl nav pieejami jūsu valstī. Visizplatītākie risinājumi, lai apietu šādus ģeogrāfiskos ierobežojumus, ir starpniekserveri un VPN, jo tie novirza jūsu trafiku, lai tas parādītos tā, it kā jūs atrastos kaut kur citur. Piemēram, izmantojot šādus pakalpojumus, kāds no Anglijas var piekļūt Pandorai vai kāds lietotājs Kanādā – izmantot britu BBC iPlayer.

Ir pieejamas daudzas dažādas iespējas, kas ļauj mainīt atrašanās vietu, lai piekļūtu ierobežotam saturam, un, tā kā visi bauda bezmaksas lietas, cilvēki bieži kļūst par krāpniecības upuriem, izmantojot bezmaksas VPN. Ja runa ir par starpniekserveriem un VPN, privātums un drošība jums maksās visdārgāk, ja tie nepieprasa no jums naudu.

Zemāk mēs precīzi pateiksim, kā bezmaksas VPN izmanto jūsu savienojumu bīstamām darbībām (pat nelikumīgām) un kā cienījams, apmaksāts premium VPN pakalpojums var ļaut piekļūt bloķētām vietnēm, vienlaikus saglabājot arī jūsu privātumu!

Starpniekserveru un bezmaksas VPN bīstamība

“Bezmaksas” nav pilnīgi bezmaksas, kad runa ir par piekļuvi bloķētām vietnēm, izmantojot bezmaksas VPN un starpniekserverus. Šie pakalpojumi faktiski ļauj ļaunprātīgām trešajām personām veikt jūsu personas datu meklēšanu vai, vēl sliktāk, ļaut citiem izmantot jūsu interneta savienojumu, lai veiktu nelikumīgas darbības tīmeklī..

Bezmaksas VPN var reģistrēties un sekot visam jūsu saturam, jūsu IP adresei, apmeklēto vietņu tipiem utt. – tieši tas, ko VPN ir paredzēts, lai jūs pasargātu. Papildus privātuma jautājumiem, kurus vēlaties paslēpt IP, var būt lēns pārlūkošanas ātrums, nestabili savienojumi, datu lietojuma robežas un novecojusi šifrēšana..

Vissliktākais.. Daudzi no šiem “bezmaksas” pakalpojumiem pārdos jūsu personisko informāciju trešajām personām, daži pat nonāks līdz papildu reklāmas izvietošanai (dažreiz ļaunprātīgai). Viņi pat var izplatīt jūsu IP adresi, atzinīgi vērtējot noziedzīgas darbības, kas tiek izsekotas jūsu mašīnā, nevis savējās.

Neaizmirstiet pieminēt pilnvaras arī! Tā kā starpniekserveris tikai pārsūta jūsu interneta trafiku, to nekodējot, viņi var lasīt visiem no jūsu personas datiem. Tas nozīmē, ka operators var tvert un saglabāt jūsu privāto informāciju, kas nosūtīta, izmantojot nenodrošinātu savienojumu. Ja viņi ir negodīgi, viņi ar to var darīt visu, ko vēlas, bieži – pārdodot to trešajām personām vai nozogot jūsu identitāti.

Būtībā, VPN ir drošāki, stabilāki un ātrāki nekā starpniekserveri – bet populārie bezmaksas VPN serveri ne vienmēr ir tik droši, kā viņi apgalvo.

Lasiet vairāk par to mūsu VPN un starpniekservera salīdzinājums.

Cik bezmaksas VPN izmanto jūsu savienojumu

Pirms sākat tajā vienkārši ērtības labad, ir svarīgi izpētīt VPN pakalpojumu, kuru vēlaties izmantot. Lai arī tas var neizklausīties tik kaitīgi, ēnas vietnes vai pakalpojuma pilnīgas piekļuves piešķiršana katrai pārlūkošanas darbību detaļai var izraisīt sliktākas sekas, nekā jūs domājat.

Saskaņā ar Top10VPN bezmaksas VPN izmeklēšanu 59% no pētītajiem bezmaksas VPN piederēja Ķīnas uzņēmumiem. Tā kā Ķīnā ir stingri VPN aizliegumi, šos uzņēmumus, iespējams, ir apstiprinājusi valdība, lai savāktu ārvalstu izlūkdatus. Turklāt vēl 86% bezmaksas VPN no Top10VPN izmeklēšanas bija nopietni privātuma trūkumi, tostarp datu apmaiņa ar trešajām personām.

Turklāt nesen populārais bezmaksas VPN pakalpojums Hotspot Shield nesen tika apsūdzēts spiegošanā par tā lietotāju trafiku. ASV digitālo tiesību aizstāvības grupa ir iesniegusi sūdzību Federālajā tirdzniecības komisijā (FTC), pieprasot pakalpojumu ierakstus, pārtver un apkopo klientu datus.

Lai gan viņu privātuma politikā tiek solīts saglabāt visu lietotāju informāciju drošu un anonīmu, ir atrasts, ka viņi reģistrē savienojumus, uzrauga lietotāju pārlūkošanas paradumus, pārdod klientu datus reklāmdevējiem un novirza tiešsaistes trafiku..

Šis pašreizējais strīds kalpo kā atgādinājums, ka bezmaksas VPN ir jāpelna nauda kaut kā, un tas bieži notiek uz jūsu rēķina.

Agrāk jūs pat varētu atcerēties Hola Unblocker – pakalpojumu, kas pārdeva lietotāju rezerves joslas platumu, ļaujot viņu savienojumu izmantot ļaunprātīgiem pakalpojumu liegšanas (DoS) uzbrukumiem un nelikumīgiem mērķiem – piekļuvei jebkam, sākot ar ar autortiesībām aizsargātam saturam, ar bērnu vardarbības attēliem.

Drošs risinājums piekļuvei bloķētām vietnēm

Maksas pakalpojumi gūst peļņu, piedāvājot drošību, nepārdodot jūsu personisko informāciju trešajām personām. Bezmaksas VPN serveris var izraisīt kaitīgas lietas, piemēram, identitātes zādzības, savukārt apmaksāts VPN var (lai arī ne visi) uzturēt jūsu informāciju privātu un drošu..

Ja vien jūsu dati netiek tunelēti, izmantojot HTTPS (tas ir, kad pārlūka adreses joslā redzat bloķēšanas simbolu), citi tos var viegli nozagt, jo tie tiek nosūtīti, izmantojot nedrošu savienojumu, un nav šifrēti. Pareizs VPN šifrē visus jūsu datus, pasargājot tos no snooperiem un hakeriem.

VPN šifrēšanas interneta drošība pusaudžiem un bērniem

Tāpat kā viss, ne visi apmaksātie VPN ir vienādi. Tāpēc esam apkopojuši dažus jautājumus, kas jums būtu jāņem vērā pirms viena pirkuma:

 • Savienojuma ātrums: ja runā par internetu, ātrums ir spēles nosaukums. Dažreiz VPN pakalpojumi var izraisīt savienojuma ātruma samazināšanos. Tāpēc mēs izstrādājām savu serveru tīklu, lai paaugstinātu nozares standartus – garantējot jums pēc iespējas ātrāku savienojumu.
 • VPN serveri: rakstīšanas laikā mums šobrīd ir globāls VPN serveru tīkls, kurā ir 400+ premium VPN serveru vairāk nekā 30 valstīs, nodrošinot pilnīgu interneta brīvību jebkurā laikā un vietā
 • VPN protokoli: Ar SaferVPN jūs varat piekļūt visam vēlamajam saturam, lai kur jūs atrastos. Pateicoties mūsu visprogresīvākajiem protokoliem, mums nav dīkstāves vai pārtraukumu. Mūsu VPN pakalpojums vienkārši vienmēr darbojas.
 • Konfidencialitātes politika: Daži VPN pakalpojumu sniedzēji reģistrē jūsu datus, tādējādi pilnībā zaudējot mērķi izmantot jūsu VPN kā privātuma rīku. Mums nav nekādu datu vai datplūsmas žurnālu, tāpēc viss, ko jūs darāt ar SaferVPN, ir pilnīgi privāts. Turklāt mēs kodējam jūsu IP, lai neviens nevarētu zināt, ko jūs esat paveicis tiešsaistē.
 • Klientu atbalsts: mūsu draudzīgais diennakts klientu atbalsts ir pieejams jums visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu un e-pastu, lai ātri palīdzētu jums atrisināt visas problēmas.

SaferVPN ir maksas privāts VPN pakalpojums, ko cita starpā var izmantot, lai piekļūtu bloķētām vietnēm. SaferVPN mēs uzskatām, ka jūsu drošība un privātums ir svarīgi, un tāpēc vēlamies jūs brīdināt par kaitīgu pakalpojumu izmantošanas briesmām.

Sāciet darbu ar VPN …

Ja jums vēl nav SaferVPN, iegādājieties abonementu jau šodien (mēs piedāvājam 30 dienu naudas atdošanas garantija, jums nav ko zaudēt!) vai izmēģiniet SaferVPN par brīvu lai jūs varētu baudīt mieru, vienlaikus droši piekļūstot jebkurai bloķētai vietnei no jebkuras vietas!

Vai jums ir atsauksmes, ieteikumi vai funkciju pieprasījumi? Jūtieties brīvi Sazinies ar mums un pievienojieties mums sociālajos medijos! Mēs labprāt dzirdētu no jums.

P.S. (Lūdzu Koplietot) kopā ar draugiem, kuri izmanto bezmaksas VPN un starpniekserverus – viņi ir pelnījuši arī tiešsaistes drošību un privātumu!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map