12 lieliskas dāvanas emigrantiem šajā svētku sezonā

sieviete ar viedtālruni valkā ziemas cepuri


Vai jūs meklējat labāko dāvanu, ko pasniegt savam emigrantam, taču jums ir grūti izlemt, kāda varētu būt piemērota dāvana? Vai arī esat emigrants un domājat, ko lūgt šajos svētkos? Nemeklējiet vairāk kā mūsu sarakstu 12 labākās dāvanas, lai dotu emigrāciju!

Izceļotāji var būt īpaši izaicinoši iegādāties dāvanas. Ir daudz jautājumu, kurus jūs, iespējams, uzdodat sev, piemēram: kā es to nosūtu? Kas viņiem patiesībā ir vajadzīgs? Ko es varu dot tiem, kas nebūs apjomīgi, un nosver tos ceļojumu laikā?

Lai arī ir daudz pārvadāšanas aspektu, kas jāpatur prātā (sk. Ziņas apakšdaļu), joprojām ir daudz dāvanu, kuras mēs zinām, ka jūsu emigrants patiks!

Iepazīstieties ar mūsu sarakstu ar Labākās dāvanas, lai dotu emigrāciju:

Nez, ko šajā dzīvē iegūt #expat jūsu dzīvē? Apskatiet šo # dāvanu rokasgrāmatu! Noklikšķiniet uz To Tweet

1. Valodu apguves lietotne

Duolingo, Apple gada lietotne iPhone, ir jautra mācību lietotne, kas ļauj iemācīties tādas valodas kā dāņu, holandiešu, franču, vācu, īru, itāļu, portugāļu, spāņu vai zviedru valodu. Es to esmu izmantojis, lai pats iemācītos vācu valodu! Izmantojot šo ikdienu “svītru” un punktu iegūšanas punktu iegūšanas laikā, šī lietotne padara pieteikšanos un ikdienas mērķu sasniegšanu aizraujošu! (Es jau 12% brīvi pārvaldu vācu valodu tikai divu nedēļu laikā!)

2. Dāvanu kartes

Būsim godīgi, dāvanu karšu pirkšana bieži var šķist kā bezdomu un piepūles dāvana, ja to kādam pasniedz mājās. Bet, emigrantam, tas varētu būt vispraktiskākais! Ceļojošajiem lielgabarīta dāvanas un priekšmeti, kas var nospiest jūsu emigrantu, bieži var radīt neērtības.

Tā kā daži veikali pašreizējā valstī var nebūt pieejami, ieteicams apsvērt vispārējas dāvanu kartes no tādām vietām kā iTunes, Amazon, Nook utt. Izmantojot šo dāvanu, jūs varat izlaist sūtīšanu un ļaut emigrantam izvēlēties tieši to, ko viņi vēlas šajā svētku sezonā.

Ja jums ir papildu nauda, ​​jūs pat varat apsvērt aviokompānijas dāvanu kartes! Tā kā jūsu emigrants ir ceļojumu cienītājs, tas tiek laipni gaidīts, palīdzot finansēt viņu nākamo piedzīvojumu!

3. Dāvanas naudā

Atkal šī dāvana sākotnēji var šķist kā kopdarbs, bet, ja godīgi, ceļojot uz budžetu, dažu iespēju emigrācijas vietējā reģionā var palaist garām. Izpētiet, kur atrodas jūsu emigrants, un atrodiet viņiem kaut ko jautru! Jūsu naudas dāvanā var būt tādas prasības kā “jāizmanto izklaidei” vai “jāizmanto ceļojumā ārpus jūsu pilsētas”! Tas ļauj jūsu emigrantam iziet un darīt kaut ko neplānotu un negaidītu.

4. Digitālais mērogs

Mēs visi esam pieredzējuši apkaunojošo brīdi reģistrējoties, izvelkot no jūsu čemodāna 5 mārciņas bagāžas, izmisīgi izlemjot, kuri apģērba gabali vienkārši neradīs 100 mārciņu lielus zaudējumus jūsu ceļojumiem, vienlaikus domājot par sevi: “Nopietni? ? Vai jūs nevarat atļauties manas svarus? ” (Labi, varbūt 100 mārciņas ir daudz, bet es ļoti cenšos ceļot).

Es domāju, ka visi emigranti piekristu, ka precīzi zinot, cik daudz jūsu soma sver, pirms patiesības nervu sagraujošā, mēroga svēršanas momenta. Tāpēc šogad jums jānosūta viņiem digitālā skala!

5.  Saules telefona lādētājs

Ir daudz tonnu uzlādes ierīču, ieskaitot tādas, kuras jūs iepriekš uzlādējat un nēsājat sev līdzi. Problēma ir tā, ka, ja es faktiski iepriekš uzlādēju savu uzlādes ierīci, tā darbojas lieliski! Bet es, protams, atceros to iekasēt! Tikai pametot nākamo piedzīvojumu, es saprotu, ka aizmirsu uzlādēt savu uzlādējamo lādētāju (kumoss?)
Nu, mēs esam atraduši risinājumu! Saules enerģijas tālruņa lādētājs ļauj jums izlaist rūpes un akumulatora enerģiju, kas rada priekšlaicīgu uzlādi, un tālruni uzlādēt neatkarīgi no atrašanās vietas!

6. Pārnēsājama piezīmjdatora bloķēšana

Kad es to saskāros, es biju pamatīgi pārsteigts.
Vai jūs kādreiz esat sēdējis Starbucks, izplīsis piezīmju bloks, displejā klēpjdators, kad pēkšņi jums ir jāsagrābj salvete no veikala otras puses? Vai jūs sakrājat savas mantas, iesaiņojat somu, atvienojat lādētāju, ievietojat to mugursomā, lai pēc 30 sekundēm atgrieztos savā vietā?
Izmantojot portatīvo piezīmjdatora slēdzeni, ierīci varat nostiprināt jebkurā vietā.

7. Virtuālā pastkastīte

Vai jūsu emigrants ir pagājis jau labu laiku? Vai vienmēr esat kustībā? Un vai nevienā tuvākajā laikā nav bijis mājienu par atgriešanos? Nu kā būtu ar ieguldīšanu virtuālajā pastkastē! Tie, kas ceļo, bieži brauc ar lēnu pastu, kas, iespējams, nekad neparādīsies. Pastāvīgās adreses rada sāpes!
Tagad pastāvīgās adreses var aizstāt ar virtuālo pastkasti, skenēšanas un e-pasta pāradresācijas sistēma ļauj piekļūt svarīgajam pastam no jebkuras vietas!
Šis pakalpojums, kas tiek piedāvāts par gada maksu, var ievērojami atvieglot dzīvi emigrantam!

8.  Ēdiens

Pārtika no mājām var šķist pārāk klišejiska vai acīmredzama, taču ļaujiet man jums pateikt kā emigrantam. Nav nekas labāks par to, ka kāds aiziet no mājām, lai nosūtītu jums mīlīgus un gaumīgus ēdienus no mājām.!

Alternatīvi, ja vēlaties izlaist problēmu no kravas pārvadāšanas no mājām, apsveriet iespēju to parakstīt, lai saņemtu uzkodas no visas pasaules! MunchPak ir guvis popularitāti visā internetā, un laba iemesla dēļ! Šis ikmēneša uzkodu iepakojums ir dažādu izmēru un cenu, ar iespējām pielāgot dāvanu, kuru vēlaties saņemt!

Ja vēlaties izmēģināt mazliet mīļākas pārtikas dāvanas, tādās cienījamās vietnēs kā Gifts International, Harry and David International un Yong’s Gifts (Ķīnā, Japānā un Dienvidkorejā) ir daudz ēdienu grozu, kas piedāvā Ziemassvētku piegādi visā pasaulē. ! Atšķirībā no jūsu dāvanu groza nosūtīšanas, šie uzņēmumi jums apliecina, ka jūsu emigrants saņems paredzēto dāvanu.

9. Dalība lidostas atpūtas telpā

Šī ir lieliska dāvana, ja vēlaties izdalīt papildu dolārus par šo grezno iespēju!
Bieži vien, iedziļinoties tajās lidojumu taupīšanas vietnēs, jūs atrodat lētāko lidojumu, kas sastāv no vairākām lidojuma izmaiņām un nevajadzīgām atlaišanām. Visbeidzot, 50 stundas vēlāk, jūs ieradīsities galapunktā par 100 dolāriem lētāk nekā 10 stundu iespēja. Bet, ņemot vērā faktu, ka jums vajadzēja ēst, gulēt un rūpēties par sevi, izmantojot dārgas lidostas iespējas, jūs, iespējams, galu galā gribējāt pieturēties pie 10 stundu cenas. Ja vien, protams, jums nebija dalības lidostas atpūtas telpā, kas ļauj izmantot aviokompānijas atpūtas telpas iespējas, ieskaitot ekskluzīvas gaidīšanas zonas, bezmaksas dzērienus (jā, kokteiļus!), Uzkodas, wifi un personalizētus aviokompānijas pakalpojumus.

Acīmredzot šī nav lēta iespēja, bet, ja jūs vēlaties maksāt USD 450 USD par gada dalību, apsveriet to!

10. Pārnēsājams ārējais cietais disks

Ārējie cietie diski ir viena no tām lietām, kas jums vienmēr ir nepieciešama, bet jūs nekad nepērkat. Es nevaru būt vienīgais, kurš katru reizi, atverot savus fotoattēlus savā iPhone, saņem jauku paziņojumu, atgādinot man: “Jūsu iCloud krātuve ir gandrīz pilna”. Nekādā gadījumā es nemaksāju papildu USD 5,99 mēnesī tikai tāpēc, lai saglabātu papildu fotoattēlus.
Ja man būtu pārnēsājams ārējais cietais disks, es vienkārši augšupielādētu savus fotoattēlus, atbrīvotu vietu un atvēlētu daudz vietas vairāk neticamu atmiņu. Šiem diskdziņiem ir dažāda lieluma un cenas jebkura veida piedziņai, kuru vēlaties uzdāvināt.

11. Jebkuras valodas T-krekls

Ja emigrants ceļo uz citām valstīm un, iespējams, nesaprot nevienu valodas vārdu, vienkārša T-krekls varētu būt lieliska dāvana! Pat ja viņi ir mēģinājuši, ir viegli samulst, mēģinot izrunāt ļoti svešus skanīgus vārdus. Šis krekls, gandrīz komiski, ļauj jums ceļot uz citām valstīm un paziņot savas pamatvajadzības! 39 noderīgie simboli (viesnīcas, tālruņi, pirmā palīdzība utt.), Lai palīdzētu jums apceļot savu nākamo ārvalsti.

12. VPN abonements

KATRAM ir nepieciešams VPN (virtuālais privātais tīkls), taču tas nekad nav bijis svarīgāks par personu, kas ceļo. Vai zinājāt, ka personiskos meklējumus var likumīgi pieprasīt? Ja jums nepatīk ideja, ka kādam citam ir piekļuve šai informācijai, mēs noteikti nevainojam jūs. Izmantojot anonīmu VPN, jūs varat pārlūkot tīmekli ar šifrētu savienojumu, novirzot interneta aktivitātes caur attālo serveri, saglabājot pilnīgu privātumu, vienlaikus novēršot valdības un aģentūras pārraudzīt jūsu tiešsaistes aktivitātes.

Šeit ir norādītas dažas papildu priekšrocības, kuras jūsu emigrants var baudīt, apdāvinot viņus ar VPN:

 • Publiskais WiFi, lai arī tas ir ērts, ir arī atvērts spēļu laukums hakeriem un snooperiem, kuri vēlas kiberuzbrukumus. Ja dodaties ceļojumā, pēdējais, ko vēlaties, ir kāds, lai uzzinātu par jūsu personisko informāciju, dotos uz savu personīgo iepirkšanās svētku brīvdienu un iztukšotu savu bankas kontu. Jūsu konta informācijas pieejamība hakeriem, izmantojot VPN, ir labākā rīcība! Uzziniet vairāk par to, kā automātiski saglabāt drošību publiskajos karstajos punktos!
 • Vai vēlaties bez maksas sarunāties ar savu emigrantu? Izmantojot VPN, jūs varat! Iepazīstieties ar mūsu ziņu: Bezmaksas zvani tiešsaistē, izmantojot starptautiskās VoIP lietotnes!
 • Ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ tiek bloķētas dažas no labākajām straumējošajām filmu, sporta un TV vietnēm. Mūsu emuāra ierakstos Bloķēta mūzika (piemēram, Pandora, Spotify un SoundCloud) un vienkāršs spēļu atbloķēšanas veids varat precīzi izlasīt, kā anonīms VPN var nodrošināt jums neierobežotu piekļuvi izklaidei neatkarīgi no ugunsmūriem, cenzūras vai izlaišanas datuma – lai kur arī tu esi.
 • Sociālie mediji ir arī valsts cenzūras upuri. Ķīnā lielie sociālo mediju tīkli, piemēram, Facebook, Twitter un Instagram, ir pilnībā bloķēti. VPN ļauj apiet šos ierobežojumus un izvairīties no valsts cenzūras, lai izbaudītu labākos sociālo mediju tīklus.
 • Ja jūsu emigrants brīvdienu laikā plāno ceļot (vai pats par sevi), VPN var ietaupīt tūkstošiem dolāru par starptautiskajām aviobiļetēm. Iepazīstieties ar mūsu ziņu, 10 neticami veidi, kā ietaupīt naudu brīvdienu ceļojumos.

Padomi, kas jāpatur prātā, pirms pērkat dāvanu emigrantam

Dažreiz priekšmeti var “pazust” to ilgā ceļojuma laikā pa pasauli. Dažreiz dāvana, kuru samaksājāt par rokas un kājas piegādi, bieži vien emigrācijai maksās tikpat, cik jāiegūst! UN DAUDZ dažās valstīs tiks atvērti, meklēti un iebrukuši priekšmeti, kurus nosūtījāt emigrantam. Ņemot vērā šos faktorus, šeit ir daži padomi, pirms sūtīt vienumus emigrantam:

 • Pārliecinieties, vai veikals tiek piegādāts starptautiskā mērogā – Lai arī daudzi veikali dāvanas sūta starptautiskā mērogā, ir daudz potenciālu žagaru, kurus jāpārbauda, ​​pirms izlemjat par veikalu. Atkarībā no valsts, kurā atrodas jūsu emigrants, veikals var netikt piegādāts tieši tajā vietā.
 • Apsveriet pārvadāšanas cenas  Bieži vien, jo tālāk jūs pārvadājat, jo augstāka cena pieaugs. Par laimi, Ziemassvētku laiks paver durvis arī papildu akcijām, tostarp daudziem tiešsaistes veikaliem, kas piedāvā BEZMAKSAS piegādi! Mana starptautiskā iepirkšanās ļauj jums pārbaudīt veikalus un produktus, kurus varat bez maksas nosūtīt uz mūsu emigrantu!
 • Pārbaudiet starptautisko pasta datumus  Mēģinot nosūtīt paketi emigrantam, vislielākā problēma ir atlikšana uz laiku. Atkarībā no viņu atrašanās vietas, iespējams, jums būs jānosūta pakete nedēļas iepriekš! Noteikti apskatiet vietējā pasta dienesta ieteiktos nosūtīšanas datumus!
 • Izpētiet vietējo paku ierobežojumus Pirms pērkat produktus sūtīšanai uz ārzemēm, pārliecinieties, ka vietējā pasta nodaļā ir noteikti paku ierobežojumi, kā arī ierobežojumi, ar kādiem jūsu emigrants var saskarties pasta nodaļā..

Tie var ietvert ierobežojumus, piemēram, svaru, garumu, saturu utt.

Mēs ceram, ka šis dāvanu saraksts dod iespēju emigrantam palīdzēt jums atrast perfektu dāvanu šogad! Ja jums patika visas uzskaitītās priekšrocības, investējot VPN, noteikti izmantojiet mūsu piedāvātās iespējas aizraujoša izpārdošana šīs brīvdienu sezonas vadīšana ar līdz 80% OFF!

Vai vēlaties būt informēts par visiem mūsu padomiem emigrantiem un ceļotājiem? Sazinieties ar mums! Mēs atrodamies Facebook, Twitter un Google+. Vai arī ierakstiet mums e-pastu uz [email protected] Mēs esam šeit visu diennakti.

Priecīgus Ziemassvētkus un priecīgas brīvdienas no SaferVPN!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map