11 iemesli, kāpēc biznesa VPN ir slepenais komponents jūsu uzņēmuma panākumiem

Kāpēc biznesa VPN pakalpojums ir jūsu uzņēmuma veiksmes slepenais elementsPiešķiriet savam uzņēmumam konkurences priekšrocības, izmantojot mūsu biznesa VPN pakalpojumu. Šajā rakstā mēs jums pateiksim, kāpēc VPN ir slepenā sastāvdaļa jūsu uzņēmuma panākumiem.


Virtuālie privātie tīkli, VPN, ir noderīgi ne tikai emigrantiem, kuri vēlas apiet ģeogrāfiskos blokus un piekļūt savām iecienītākajām vietnēm no mājām, bet arī piedāvā spēcīgas priekšrocības uzņēmumiem vairākās nozarēs, ieskaitot SEO uzņēmumus, finanšu firmas, ceļojumu aģentūras un vairāk.

Kas īsti ir VPN? Lielisks uzdodams jautājums, it īpaši, ja apsverat iespēju izvēlēties kādu savam biznesam. Būtībā virtuālais privātais tīkls ir tehnoloģija, kas ļauj iestatīt privātu, drošu savienojumu ar citu attālo tīklu. Sākotnēji Microsoft to izveidoja 90. gadu vidū, lai nodrošinātu drošu piekļuvi attālinātiem darbiniekiem, un šī tehnoloģija tagad ir viegli pieejama patērētāju un biznesa tirgum..

Tomēr šodien VPN lietojums vairs nav tikai savienojums ar jūsu biroja vietējo tīklu. Priekšrocības sniedzas tālu, tālu pāri tam.

Šajā amatā mēs precīzi pateiksim, kā biznesa VPN pakalpojums var jūsu biznesu pārcelt nākamajā līmenī. Tāpēc šeit ir 11 iemesli, kāpēc VPN ir slepena sastāvdaļa, kas palīdz visu formu un izmēru uzņēmumiem gūt panākumus un plaukt.

1. Viegli pārvaldiet un optimizējiet starptautiskās meklēšanas klasifikāciju & Reklāmas kampaņas

Biznesa VPN pakalpojums Optimizējiet starptautiskās reklāmas un meklēšanas klasifikāciju

Ja esat SEO uzņēmums, reklāmas aģentūra vai pat uzņēmums, kas vēlas optimizēt savus reklamēšanas pasākumus, iespējams, ka spēja viegli apskatīt, uzraudzīt un pārvaldīt jūsu reklāmas un atbilstošos atslēgvārdus starptautiskā mērogā ir ļoti svarīga. Bet kā jums to vajadzētu darīt, ja jūsu valstī skatītais tīmeklis pilnīgi atšķiras no tā, kā tīmeklis parādās citā valstī? Atbilde ir vienkārša: biznesa VPN pakalpojums.

Kā jūs tagad zināt, VPN tehnoloģija ļauj izveidot savienojumu ar attālo serveri, ieskaitot ārzemju serverus – tas nozīmē, ka jūs varat viegli mainīt tiešsaistes atrašanās vietu. Izmantojot biznesa VPN pakalpojumu, varat izveidot savienojumu ar dažādiem starptautiskiem serveriem un pārlūkot tīmekli tā, it kā atrastos citā valstī.

Pārlūkojot tīmekli it kā jūs atrastos citā vietā, jūs varat redzēt, kā jūsu reklāmas parādās galvenajos tirgos, un viegli novērot atslēgvārdu veiktspēju mērķa valstīs. Īsāk sakot, biznesa VPN pakalpojums ļauj starptautiskā tirgū reklamēt un reklamēt savu uzņēmumu, cik vien iespējams.

2. Izmantojiet biznesa VPN pakalpojumu, lai paliktu priekšā konkurencei

Biznesa VPN pakalpojums paliek priekšā konkurencei

Tāpat kā jūs varat izmantot biznesa VPN pakalpojumu, lai viegli pārraudzītu savas starptautiskās reklāmas kampaņas, varat arī ielūkoties konkursā. Vai jūs zināt, ka viens vai vairāki no jūsu konkurentiem labi darbojas noteiktā reģionā? Tātad redziet, ko viņi dara. Spēja ērti mainīt savu ģeogrāfisko atrašanās vietu tiešsaistē nozīmē, ka jūs varat viegli izspiegot konkurenci, pārspēt viņu taktiku un izveidot savu uzņēmumu kā nozares līderi..

Tas attiecas ne tikai uz reklāmām, bet arī uz jūsu konkurenta darbībām tiešsaistē tiešsaistē. Piemēram, kā mēs nesen dalījāmies vietnē Recruiter.com, šis VPN aspekts var būt neticami noderīgs arī vervētājiem. Izmantojot VPN, vervētāji var vieglāk piekļūt dažādiem starptautiskiem darba piedāvājumiem un aplūkot attiecīgos kandidātus starptautiskā mērogā. Tas nozīmē, ka jāgūst labums no konkurentiem un jāveic pēc iespējas vairāk izvietojumu un pēc iespējas vairāk komisijas maksas.

3. Neierobežota piekļuve lietojumprogrammām, VoIP pakalpojumiem un tiešsaistes biznesa rīkiem

Biznesa VPN pakalpojuma VoIP piekļuve

Vairāk nekā 60 pasaules valstis cenzē internetu; daži agresīvāk nekā citi. Vai jūs zinājāt, ka daudzās valstīs, piemēram, Apvienotajos Arābu Emirātos, Marokā un Brazīlijā, VoIP zvanīšanas lietotnes, piemēram, Skype, Whatsapp un Viber, šobrīd ir bloķētas? Dažas valstis (Ķīna, protams, ir vispazīstamākais piemērs) ne tikai bloķē VoIP lietotnes, bet arī bloķē galvenās tiešsaistes platformas, piemēram, Facebook, Twitter un Google.

Iespējams, ka, būdams bizness, jūs pastāvīgi paļaujaties uz šīm lietotnēm, lai sazinātos un strādātu ar noteiktiem kolēģiem un klientiem. Par laimi, izmantojot VPN, nav iemesla, ka jūsu biroja atrašanās vietai vai ceļojumam uz citu valsti nevajadzētu ietekmēt jūsu spēju sarunāties, izmantojot plaši populāras platformas un noderīgas VoIP zvana lietotnes..

Tā kā VPN ļauj maskēt faktisko atrašanās vietu un pārlūkot tīmekli tā, it kā jūs atrastos citā jūsu izvēlētā valstī, varat apiet tiešsaistes cenzūru un piekļūt jebkurai VoIP lietotnei, sociālā multivides tīklam, vietnei un / vai tiešsaistes biroja rīkam, kuru izmantojat gribu. Piemēram, ja atrodaties AAE un Skype ir bloķēts, VPN ļaus jums izveidot savienojumu ar ASV serveri un izbaudīt VoIP lietotnes tā, it kā jūs būtu tiešsaistē tiešsaistē. Vai arī, ja atrodaties Ķīnā un nevarat piekļūt biznesa rīkiem, piemēram, Google dokumentiem vai Dropbox, varat vienkārši izveidot savienojumu ar citu pasaules serveri un izbaudīt visus resursus, kas nepieciešami jūsu biznesam.

Izmantojot biznesa VPN pakalpojumu, nav absolūti nepieciešams cīnīties par piekļuvi noteiktiem tiešsaistes resursiem vai pēc vajadzības sazināties ar vērtīgiem klientiem un kolēģiem.

4. Piepūles starptautiskā kvalitātes nodrošināšanas pārbaude

Ja jūs veicat uzņēmējdarbību ar produktu, pakalpojumu vai spēli, kas tiek starptautiski izplatīts tiešsaistē, jūs vēlaties pārliecināties, ka tas darbojas nevainojami visā pasaulē. Izmantojot VPN, jūsu QA komanda var viegli mainīt tiešsaistes ģeogrāfisko atrašanās vietu, lai efektīvi pārbaudītu jūsu produkta kvalitāti jūsu galvenajos starptautiskajos tirgos. Biznesa VPN pakalpojuma izmantošana ir lielisks veids, kā nodrošināt jūsu kvalitātes nodrošināšanas komandu ar līdzekļiem, lai pārliecinātos, ka viss jūsu platformā, programmatūrā, pakalpojumā vai spēlē darbojas tikpat nevainojami kā vajadzētu – jebkurā vietā.

5. Efektīvāk izmantot ģeogrāfisko mērķauditoriju

Biznesa VPN pakalpojuma efektīva ģeogrāfiskā mērķauditorijas atlase

Ģeogrāfiskā mērķauditorijas atlase ir ierasta prakse, ko vietnes izmanto, lai dažādiem lietotājiem piegādātu atšķirīgu saturu, pamatojoties uz viņu ģeogrāfisko atrašanās vietu. Vietnes pielāgošana, lai šādā veidā lietotājiem reaģētu atšķirīgi, izmantojot tekstu dzimtajā valodā, attēlus un vietējo valūtu, var būt spēcīgs mārketinga rīks un ievērojami palielināt reklāmguvumu līmeni.

Pieslēdzoties VPN serverim un mainot uztverto ģeogrāfisko atrašanās vietu tiešsaistē, jūs varat ne tikai redzēt, kā citi konkurenti pārvalda mērķauditorijas atlasi pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas, bet arī to, kā darbojas jūsu centieni pēc ģeogrāfiskās mērķauditorijas atlases. Īsāk sakot, lielisks biznesa VPN pakalpojums ļaus jums veikt pēc iespējas labāk mērķtiecīgus centienus un gūt ieņēmumus no jūsu uzņēmuma jebkurā reģionā.

6. Apvedceļš IP aizliegšana

Kā uzņēmums jūs varat izmantot ne tikai tradicionālos mārketinga pasākumus, bet arī agresīvāku partizānu mārketinga taktiku, izmantojot populāros forumus un sociālās vietnes. Problēma ir tā, ka daudzās no šīm vietnēm, ieskaitot Facebook, ir izveidotas sistēmas, kas atpazīst jūsu IP adresi, jūsu unikālo identifikatoru tiešsaistē. Ja jūs sūtāt pārāk bieži, viņu serveri liedz piekļuvi un bloķē jūsu centienus, bloķējot jūsu IP adresi. 

Labā ziņa ir tā, ka, ja jūsu uzņēmumam ir VPN pakalpojums, no tā ir ļoti viegli izvairīties. Kad izveidojat savienojumu ar VPN serveri, jūs maināt ne tikai savu tiešsaistes atrašanās vietu, bet arī IP adresi. Tas nozīmē, ka varat pārlūkot VPN pakalpojuma dažādās IP adreses, nevis savas, un novērst vietņu īpašnieku izsekošanu, uzraudzību un bloķēšanu. Tāpēc nekautrējieties jebkurā vietnē publicēt tik daudz satura, cik vēlaties.

7. Pievienojiet papildu datu drošības slāni ar biznesa VPN pakalpojumu

Biznesa VPN pakalpojuma datu drošība

Atšķirībā no starpniekservera pakalpojumiem, VPN pakalpojums piedāvā ne tikai priekšrocības, kas saistītas ar tiešsaistes ģeogrāfiskās atrašanās vietas mainīšanu, bet arī ļauj pārlūkot tīmekli, izmantojot drošu, bankas līmeņa šifrētu savienojumu. Šis VPN aspekts ir ļoti svarīgs uzņēmumiem, īpaši ņemot vērā to pēdējā gada laikā datu pārkāpumi uzņēmumiem maksā vidēji 3,8 miljonus dolāru. Faktiski šīs izmaksas gadu gaitā ir palielinājušās – kopš 23% palielinājušās kopš 2013. gada. Īpaši apdraudēti ir mazie uzņēmumi ar 71 procents kiberuzbrukumu, kas notiek uzņēmumos ar mazāk nekā 100 darbiniekiem.

Iespējams, ka jums ir uzticamas IT drošības sistēmas un interneta pakalpojumu sniedzējs, taču neaizmirstiet, ka dažas no viscienījamākajām vietnēm (ieskaitot The New York Times, eBay un Yelp, lai nosauktu tikai dažas) neizmanto HTTPS kā standartu. Tas nozīmē, ka informācija, ar kuru apmainās šajās vietnēs, nav šifrēta, tāpēc hakeri un snoopers to vieglāk nozag..

Izmantojot biznesa VPN pakalpojumu, jūs un jūsu darbinieki jebkurā laikā varat baudīt bankas līmeņa šifrētu interneta savienojumu, neatkarīgi no tā, vai vietne nodrošina šifrēšanu. Šis VPN aspekts varētu būt nenovērtējams jūsu uzņēmuma un klientu vērtīgo datu drošībai.

8. Drošāk strādājiet, dodoties komandējumos

Biznesa VPN pakalpojums darbojas droši ārpus biroja

Noteikti ir svarīgi regulāri izveidot savienojumu ar Wi-Fi un saņemt e-pastus, kamēr esat komandējumā vai strādājat ārzemēs. Lai gan publiski pieejamie Wi-Fi tīklāji lidostās, viesnīcās un kafejnīcās ir ērti, patiesībā tie ir diezgan bīstami – gan profesionālā, gan personīgā līmenī. Iemesls ir tas, ka šie tīkli ir pilnīgi nenodrošināti, atstājot neaizsargātu jūsu personisko informāciju un palielinot jūsu izredzes ik pēc 2 sekundēm būt vienai personai, kas kļūst par identitātes zādzības upuri..

Kā nesenā intervijā ar VPN iestādi VPN Mentor atzīmēja mūsu izpilddirektors un līdzdibinātājs Amits Bareket: “Hakeru, snoopers un valdību izmantotās metodes kļūst arvien sarežģītākas, un viņiem ir arvien vairāk iespēju, ko izmantot nenodrošinātu datu priekšrocība. ”

Izmantojot publisko WiFi, snoopers un hakeri var redzēt, ko jūs darāt nešifrētās vietnēs (vietnēs bez HTTPS URL adreses sākumā), kā arī to, kurām šifrētām vietnēm jūs piekļūstat. Viņi arī datorā var instalēt programmatūru, kas var iegūt konfidenciālu informāciju, piemēram, lietotājvārdus, paroles, kredītkaršu numurus un pat e-pasta un meklēšanas vēsturi. Nav patīkama doma, vai ne?

Tomēr, izveidojot savienojumu ar biznesa VPN pakalpojumu, trafiku jūs novirzāt caur drošu tīklu. Tas nozīmē, ka varat baudīt mieru, ka visi jūsu uzņēmuma dati un sensitīvā finanšu informācija, kā arī jūsu pašu informācija ir pilnīgi droša un droša..

9. Drošība un neierobežota piekļuve visām BYOD ierīcēm

Biznesa VPN pakalpojuma BYOD ierīces

Paaugstinoties personālajām elektroniskajām ierīcēm un tālvadībai, daudzi uzņēmumi tagad darbojas ar BYOD (Bring Your Own Device) politiku. Jādomā, ka jūsu bizness ir viens no tiem. Un jūs nebūtu viens pats – jaunākie dati atklāj, ka 84 procenti amerikāņu reizi mēnesī strādā attālināti no mājām, un 90 procenti amerikāņu izmanto savus personiskos viedtālruņus darbam. Lai arī šāda veida brīvība var būt finansiāli izdevīga un veicināt darbinieku produktivitāti, tā var radīt arī nopietnus kibernoziegumu un datu drošības riskus.

Izmantojot BYOD un telekomunikāciju praksi, jūsu biznesam tagad jāpaļaujas uz to, ka darbinieki ir piesardzīgi pret drošību, kad viņi izmanto savas personīgās ierīces. Un, protams, ir ļoti grūti pilnībā kontrolēt, kā darbinieks, atrodoties ārpus biroja, izmantos savu personīgo ierīci. Piemēram, ja kāds no jūsu darbiniekiem veic uzņēmējdarbību ar nenodrošinātu publisko WiFi tīklāju, viņi, kaut arī to visticamāk neizprot, riskē noplūst konfidenciāli uzņēmuma dati, jo, kā minēts iepriekš, šie tīkli nav nenodrošināti un ir pakļauti snaiperiem un hakeriem..

Šī iemesla dēļ jebkuram uzņēmumam ir jānodrošina saviem darbiniekiem viegli lietojamas VPN programmatūra visās viņu ierīcēs. Izmantojot pareizo pakalpojumu, visiem jūsu darbiniekiem būs jāveido savienojums ar vienu klikšķi un jāturpina tiešsaistes aktivitātes kā parasti. VPN lietojumprogrammas ļauj jūsu darbiniekiem šifrēt un nodrošināt tiešsaistes trafiku neatkarīgi no tā, kur viņi pārlūko. Turklāt, kā papildu ieguvums, viņi varēs baudīt neierobežotu piekļuvi savam iecienītākajam saturam, straumētām izklaidēm un lietotnēm, kamēr viņi dodas komandējumā uz ārzemēm.

10. Anonīma krāpšanas izmeklēšana

Krāpšanās tiešsaistes darījumos ir problēma, kas nomoka gandrīz ikvienu uzņēmumu, kas piedāvā savus pakalpojumus tiešsaistē. Izmantojot biznesa VPN pakalpojumu, jūs varat maskēt savu faktisko IP adresi un pārlūkot ar kādu no VPN pakalpojuma IP adresēm, padarot jūs tiešsaistē anonīmu. Šis ir jaudīgs rīks, kas jums un jūsu darbiniekiem ļaus noslēpt jūsu tiešsaistes identitāti un izspiegot krāpniekus, mēģinot izmantot jūsu uzņēmuma priekšrocības tīmeklī..

11. Apiet tiešsaistes cenu diskrimināciju un ietaupiet

Biznesa VPN pakalpojums apiet tiešsaistes cenu diskrimināciju un ietaupiet

Neatkarīgi no tā, vai esat maza uzņēmuma īpašnieks vai ceļojumu aģentūra, spēja apiet tiešsaistes cenu diskrimināciju var būt ievērojams ieguvums jūsu uzņēmumam, nevis tas, kas ātri jānovērš. Tiešsaistes cenu diskriminācija ir ļoti reāla interneta parādība, kad pakalpojumu sniedzēji, piemēram, aviosabiedrības, automašīnu nomas uzņēmumi un programmatūras abonēšanas pakalpojumi, nosaka atšķirīgas cenas, pamatojoties uz lietotāja ģeogrāfisko atrašanās vietu..

Izmantojot biznesa VPN pakalpojumu, jūs tomēr varat mainīt savu IP adresi, lai tā atbilstu tās valsts adresei, kurā pakalpojumu izmaksas ir zemākas. Tas nozīmē, ka uzņēmumi var gūt labumu, ietaupot simtiem, pat tūkstošiem dolāru biznesa ceļojumos un / vai dārgas programmatūras abonēšanā; un ceļojumu aģentūras var gūt labumu biznesā, piedāvājot saviem klientiem absolūtās labākās cenas un piedāvājumus. Tūlītējs ietaupījums: kāds bizness no tā nevar gūt labumu?

Kā izvēlēties pareizo biznesa VPN pakalpojumu jūsu uzņēmumam

Tagad, kad esam izskaidrojuši VPN priekšrocības, šeit ir daži galvenie faktori, kas jāpatur prātā, lai nodrošinātu, ka izvēlaties savam biznesam pareizo VPN pakalpojumu:

 • Serveris atrašanās vietas: Ja vēlaties pārliecināties, ka varat pilnībā un pilnībā izbaudīt priekšrocības, kas saistītas ar piekļuvi dažādiem tirgiem tiešsaistē, noteikti atlasiet serveri ar visdažādākajām vietām spēcīgākajos pasaules tirgos..
 • Ātrums: Pārliecinieties, vai pakalpojuma savienojums ir ātrs un bez traucējumiem. Ņemot vērā jūsu biznesa tempu, jūs nevēlaties izmantot VPN pakalpojumu, kas pārvietojas gliemeža tempā vai pastāvīgi pārtrauc savienojumu.
 • Vienkārša, vairāku platformu funkcionalitāte: Pārliecinieties, vai izvēlētais VPN pakalpojums ir vienkāršs un ērti lietojams, lai jums un jūsu darbiniekiem nebūtu jātērē laiks, sajaucoties ar dažādiem iestatījumiem. Tikpat svarīgi ir tas, ka pakalpojums piedāvā lietojumprogrammas katrai ierīcei. Kā bizness jūs vēlēsities ērti izmantot pakalpojumu no klēpjdatora līdz planšetdatoram un tālrunim. Tāpēc izvēlieties VPN, kas nemanāmi darbosies visās platformās.
 • Bankas līmeņa drošība: Tas ir svarīgi. Viens no galvenajiem VPN ieguvumiem ir tā piedāvātā drošība, tāpēc pārliecinieties, vai jūsu izvēlētais biznesa VPN pakalpojums izmanto vienu no augstākajiem pieejamajiem šifrēšanas līmeņiem..
 • Protokoli: VPN protokoli piedāvā līdzekļus, ar kuru palīdzību jūsu interneta trafiks tiek vadīts uz attālo serveri. Ņemot to vērā, ir svarīgi izvēlēties pakalpojumu, kas piedāvā dažādus, progresīvus protokolus, lai apmierinātu visas jūsu atrašanās vietas un pakalpojumu vajadzības.
 • Klients Apkalpošana: Jums var būt visas nepieciešamās pārsteidzošās tehnoloģijas un ieguvumi, bet kam tas ir labs, ja nav pienācīga klientu apkalpošanas un atbalsta? Noteikti izvēlieties biznesa VPN pakalpojumu, kas piedāvā vismodernāko klientu apkalpošanu visām jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Vai esat gatavs pats izmēģināt VPN pakalpojuma priekšrocības? Ja jūs nekad neesat pieredzējis mūsu pakalpojumus, mēs jūs aicinām pieprasiet demonstrāciju šodien. Skatiet paši, kā īpašs VPN pakalpojums var paaugstināt jūsu uzņēmuma līmeni nākamajā līmenī, un patiesi būt slepenā sastāvdaļa jūsu biznesa panākumiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map