10 neticami veidi, kā ietaupīt naudu brīvdienu ceļojumā

10 veidi, kā ietaupīt naudu brīvdienu ceļojumos


Vai vēlaties uzzināt, kā ietaupīt simtiem, pat tūkstošiem dolāru brīvdienu ceļojumā? Tad apskatiet mūsu pārsteidzošs infographic un izlasiet dažus padomus, kas ļaus jums reaģēt gandrīz visur, neiztukšojot kabatas.

Ir Ziemassvētku laiks! Laiks dāvanām, dziesmām, eggnog, laika pavadīšanai ar mīļajiem un, protams, – brīvdienu ceļojumi.

Ceļojiet brīvdienās palielinās par 23%,  un diemžēl tas pats maksā.

Neuztraucieties, ir daži pārsteidzoši triki un ceļojumu hacks, kas palīdzēs jums ietaupīt šo svētku sezonu, un mēs esam izvēlējušies dažus no labākajiem tieši jums. Vai tu esi gatavs? Šeit ir 10 neticami veidi, kā ietaupīt naudu gaidāmajos Ziemassvētku un Jaunā gada ceļojumos:

Nepaturiet šos lieliskos padomus pie sevis! Izplatiet labās ziņas un svētku prieku arī ar draugiem. Vienkārši pievienojiet šo infografiku savai vietnei, nokopējot un ielīmējot zemāk esošo HTML iegulšanas kodu:

1. Ietaupiet vairāk nekā 4000 USD par aviobiļeti, rezervējot to VPN

Tas var izklausīties pārāk labi, lai būtu patiesība, bet tas ir viens no absolūti labākajiem ceļojumu hacks brīvdienu sezonā. Izmantojot savu VPN, lai rezervētu lidojumus, lidojumos var ietaupīt simtiem, pat tūkstošiem dolāru! Diezgan neticami labi?

Kāpēc jūs to jautājat? Tas viss 3 vārdu dēļ, kas kopā veido nāvējošu naudas vākšanas kombināciju: cenu diskriminācija tiešsaistē.

Jā, jūs dzirdējāt pareizi. Tas ir stingri aizsargāts noslēpums, ka aviokompānijas iekasē klientus no dažādām cenām, pamatojoties uz IP adresi, kuru viņi izmanto biļetes iegādei. Izmantojot SaferVPN, varat mainīt savu IP adresi, lai pārbaudītu dažādu valstu cenas. Jūs ātri atklāsit daudzu cenu atšķirību starp valstīm, un aviobiļešu ietaupījumi var būt milzīgi!

Piemēram, rezervējot tiešu lidojumu no Ņujorkas uz Singapūru ar mūsu Somijas servera starpniecību, tiek piedāvāta šāda cena:

Veidi, kā ietaupīt naudu lidojumos SaferVPN

Tas ir 9 409,79 ASV dolāri.

Tagad redzēsim tiešās cenas ar to pašu gaisa pārvadātāju no Austrālijas servera:

Veidi, kā ietaupīt naudu VPN aviobiļete

Tas ir USD 5259,53. 

Tātad kopumā, starpība 4150,26 USD!! Tā ir neticama atšķirība.

2. Ietaupiet vairāk par 33% vairāk savā lidojumā, dodoties pēc iespējas tuvāk Ziemassvētku dienai.

Vai joprojām esat rezervējis savus Ziemassvētku lidojumus? Neuztraukties! Mums ir ļoti noderīgs padoms, kas joprojām var palīdzēt jums ietaupīt daudz naudas. Pēc Forbes teiktā, populārā ceļojumu rezervēšanas vietne Kayak.com iesaka vietējiem ceļotājiem mēģināt izbraukt pēc iespējas tuvāk 25. datumam. Faktiski, lidojot un izejot Ziemassvētku dienā, jūs varat ietaupīt līdz 33% no vietējiem ceļojumiem. Ja tas nav iespējams, lidošana 23. un 24. dienā var piedāvāt arī labus ietaupījumus, vidējās cenas ir par 15% zemākas nekā vidēji.

Vai jūs ceļojat starptautiskā mērogā? Tad Kajaks iesaka rezervēt ceļojumu 3–5 dienu garumā, kura centrā ir brīvdiena, lai iespējami labāk ietaupītu.

3. Ietaupiet līdz 20% no visiem jūsu brīvdienu ceļojumiem, izmantojot dalības atlaides!

Tikai locekļiem ir nozīme. Neaizmirstiet izmantot savas dalības priekšrocības un / vai izveidot dalības kontus, lai baudītu viesnīcu, nomas automašīnu, vilcienu biļešu cenu samazinājumu par 5-20%. Ja esat students vai skolotājs, agrāk vai patlaban esat militārajā jomā, pieder AARP vai esat AAA dalībnieks, noteikti jautājiet pieejamās atlaides.

Apsveriet arī iespēju reģistrēties lojalitātes programmās konkrētām viesnīcām un ceļojumu pārdevējiem, lai baudītu tūlītējus ietaupījumus. Atcerieties, ka šiem pakalpojumu sniedzējiem vienmēr ir liels stimuls, lai jūs iegādātos tieši caur viņiem, nevis caur populārām trešo personu ceļojumu rezervēšanas vietnēm, tāpēc noteikti dodieties arī tieši uz avotu.

4. Ietaupiet vairāk nekā 100 USD, vienkārši Lidojot uz priekšu un atpakaļ pareizajās dienās!

Ja plānojat izbaudīt pagarinātu ceļojumu Ziemassvētkos un Jaunajos gados, noteikti izmantojiet šo vienkāršo triku, lai iegūtu absolūti labākās lidojumu cenas. Lai arī pastāv atšķirīga vienprātība par to, kad ir labākais laiks rezervēt, eksperti tomēr piekrīt, ka noteikti ir izlidošanas un atgriešanās dienas, kas garantēti palīdzēs jums rezervēt lētāko lidojumu. Piemēram, saskaņā ar vadošo aviobiļešu prognozēšanas lietotni Hopper jūs varat ietaupīt vidēji 85 USD vietējos lidojumos un 120 USD starptautiskos lidojumos, lidojot turp un atpakaļ noteiktās nedēļas dienās..

Parasti lētākā atiešanas diena ir trešdiena, bet visdārgākā ir svētdiena. Atpakaļceļam labākās rezervācijas dienas ir otrdiena iekšzemes ceļojumiem un trešdiena starptautiskiem ceļojumiem.

5. Ietaupiet tik daudz kā 50%, pievienojot pieturvietu vai divas ar savienojošo lidojumu

Ja jums ir labi ar kādu pagarinātu ceļojumu, šis padoms var ietaupīt lielus dolārus. Ceļojumu rezervēšanas vietne Fare Compare iesaka, ka, pievienojot pieturvietas vai divas, lidmašīnas biļetē jūs varat ietaupīt pat 50%. Faktiski savā emuārā viņi salīdzināja ceļojumus starp 3 dažādiem izlidošanas punktiem un secināja, ka katram, pievienojot papildu pieturvietu, tiek piedāvāti ievērojami ietaupījumi.

Piemēram, lidojumam no Dalasas uz Londonu bez apstāšanās likme bija USD 2053, savukārt ar vienu pieturvietu tā bija USD 1009. Tas ir ietaupījums 1 044 USD! Vairāk nekā 50%. Tātad, lai arī lidostā var būt nepieciešams papildu laiks nogalināšanai, jūsu bankas konts noteikti jums pateiks paldies.

6. Ietaupiet līdz 1200 USD rezervāciju ar ceļojuma paketēm!

Vai redzat šo lidojumu + viesnīcu + automašīnas pogu iecienītajā ceļojumu rezervēšanas vietnē? Tā noteikti ir gudra ideja noklikšķināt uz tā. Ietaupījumi, ko varat baudīt no ceļojumu paketēm, ir milzīgi! NY Times rakstā par ceļojuma padomu Expedia vecākā redaktore Sāra Gavina paskaidroja, ka vidējie ietaupījumi, rezervējot šīs kombinētās ceļojumu paketes, ir 540 USD. Ietaupījumi varētu būt komplektiem ar uzturēšanos kūrortos (ieskaitot tādus galamērķus kā Meksika un Vegasa) USD 1200.

Kāpēc šo pakešu darījumu cenas var būt tik labas? Diskrētas likmes. Būtībā pakešu piedāvājumi viesnīcām ļauj piedāvāt telpas, kuras tām jārezervē par īpaši zemām cenām, publiski neatklājot nakts likmes. Mums izklausās abpusēji izdevīga situācija!

7. Ietaupiet 40% no naktsmītnēm, rezervējot caur Airbnb!

Vai ir priekšrocības, ja ceļojat kā vietējais? Pilnīgi. Ja jūs neesat pazīstams ar Airbnb, šī ir populāra vietne, kas vietējiem ļauj vietniekiem uzskaitīt un iznomāt savas vietas atpūtniekiem. Rezervējot numurus, izmantojot Airbnb, var iegādāties visu pilnībā aprīkotu dzīvokli un, protams, baudīt lieliskas vietas par zemākām izmaksām..

Tehnoloģijas & Startēšanas emuārs Vulcan Post pēc vienas viesnīcas numuru vidējās cenas salīdzināšanas vietnē Hotels.com salīdzināja ar vidējo īres cenu. viss dzīvoklis / kooperatīvs izmantojot Airbnb, rezervācija caur Airbnb – jo īpaši lielākajās pilsētās – var ietaupīt līdz 40%! Un biznesa ceļojumu platforma Rocketrip izlaida ziņojumu, kas atklāj, ka rezervēt var caur Airbnb, nevis viesnīcu ietaupījumi vairāk nekā 100 USD par nakti!

Par laimi pakalpojums strauji pieaug. Uz šodienu Airbnb ir vairāk nekā 1 500 000 ierakstu 34 000 pilsētās un 190 valstīs. Ļaujiet ietaupījumiem turpināties!

8. Ietaupiet līdz 30% nomas automašīnām, izvēloties mazāk zināmus uzņēmumus, nevis lielus zīmolus.

Par maznodrošinātību ir jāmaksā, it īpaši, ja runa ir par jūsu brīvdienu ceļojumiem! The NY Times ziņoja, ka, izvēloties mazāk zināmas, neatkarīgas automašīnu nomas kompānijas, piemēram, Payless, Fox Rent a Car un vācu aģentūru Sixt, jūs varat izbaudīt lielus ietaupījumus. Zemāku ekspluatācijas izmaksu dēļ viņu automašīnas parasti maksā no Par 15 līdz 30% mazāk nekā tādas nacionālās ķēdes kā Avis un Hertz. Ja vēlaties izbaudīt papildu ietaupījumus, apsveriet arī priekšapmaksu. Tas vien var ietaupīt līdz pat 20%! Stāsta morāle – rezervējiet grāmatu priekšā un nebaidieties atteikties no zīmoliem.

9. Ietaupiet līdz 70%, izmantojot pēdējā brīža rezervācijas lietotnes.

Vai jūs vilcinājāt sastādīt savus ceļojuma plānus? Pateicoties pēdējās minūtes rezervēšanas lietotnēm, tas var nākt par labu jūsu labā. Šīs lietotnes var ietaupīt no 15 līdz 70 procentiem yep 70 procenti. Dažas lieliskas lietotnes pēdējā brīža viesnīcu numuru rezervēšanai ir šādas: Hotel Tonight, BookingNow, HotelQuickly un Hipmunk.

Ja meklējat pēdējā brīža lidojumu piedāvājumus, pārbaudiet tādas lietotnes kā GTFO (Get the Flight Out), Last Minute un Twitter. Tas ir pareizi! Twitter, sociālā lietotne. nav tikai lielisks veids, kā izlikt statusa atjauninājumus un vīrusu anekdotes – lielākās aviosabiedrības vietnē publicē pēdējā brīža lidojumu atlaides. Piemēram, JetBlue tweets nodarbojas katru otrdienu. @JetBlueCheeps un @AirFareWatchdog aptver darījumus no visiem lielākās aviosabiedrības.

Par nomas automašīnām (kā arī viesnīcām!) Apskatiet Hotwire un, ja esat kruīza vai atpūtas cienītājs, izmēģiniet Jetsetter un Cruisefinder.

Tagad jūs meklējat visu shebang, Pēdējās minūtes ceļojumu piedāvājumi piedāvā piedāvājumus viesnīcām, lidojumu aktivitātēm un automašīnu nomu ar solītajiem ietaupījumiem līdz 60% no atlaidēm lielākajai daļai citu rezervācijas lietotņu. Mums tas izklausās labs darījums!

10. Ietaupiet vairāk nekā USD 600 par nomas automašīnu rezervēšanu, izmantojot VPN!

Lidojumu cenas nav vienīgās preces, kas pakļautas cenu diskriminācijai tiešsaistē – jūsu IP adrese var ietekmēt arī jūsu redzētās nomas automašīnu cenas. Tāpat kā aviobiļetes, arī iznomājot automašīnas, jūs varat izbaudīt simtiem dolāru ietaupījumus, izmantojot arī VPN savienojumu. Kad izveidojat savienojumu ar VPN, varat maskēt savu faktisko IP adresi un izvēlēties tādu, kas atbilst valstij ar zemākām cenām.

Piemēram, kad mēs rezervējām nomas automašīnu no Hītrovas caur Brazīlijas serveri, tas ir tas, ko mēs saņēmām par vienu no “Lieliskā vērtība” piedāvājumiem:

Veidi, kā ietaupīt naudu par nomas automašīnām, izmantojot SaferVPN

Tas kopā ir 2100,39 ASV dolāri.

Tomēr, rezervējot to pašu nomas automašīnu caur ASV austrumu serveri, mēs ieguvām šo:

Veidi, kā ietaupīt naudu. SaferVPN automašīnu nomas ASV serveris

Tā ir neticama atšķirība 652,92 USD!!

Kā papildu piemaksu mēs esam ieguvuši vēl vienu iespēju ietaupīt naudu jums. Šajā Ziemassvētkos mēs piedāvājam pārsteidzošu svētku piedāvājumu – ietaupiet līdz 75% atlaide un baudiet SaferVPN tikai par 2,49 USD mēnesī!

Ja vēlaties iepriekš izmēģināt pakalpojumu, nav problēmu. Vienkārši apskatiet mūsu bezmaksas 24 stundu izmēģinājums.

Tas noapaļo mūsu neticamos ceļojumu ietaupīšanas padomus svētku sezonai! Mēs ceram, ka mēs jums palīdzēsim ietaupīt lielos dolārus šo svētku laikā.

Vai vēlaties būt informēts par mūsu jaunākajiem padomiem un piedāvājumiem? Sazinieties ar mums Facebook, Twitter, Google+ un YouTube. Mums vienmēr patīk dzirdēt no jums.

Priecīgus Ziemassvētkus un priecīgas brīvdienas no SaferVPN!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map