10 skvělých nabídek, které můžete získat s VPN v Cyber ​​pondělí + SLEVA – 80% SLEVA

Online nakupování na smartphone


Překvapení! Pozdravuj Cyber ​​pondělí! Přečtěte si vše o našem prodeji Cyber ​​Monday VPN získejte několik vnitřních tipů, jak vám VPN může v této sezoně ušetřit ještě více peněz…

Hádej co? Nabízíme neuvěřitelnou nabídku Cyber ​​pondělí na 24 hodin! Využijte naše neuvěřitelně nízké ceny tento pondělí! Nezapomeňte však jednat rychle, protože je to poslední šance na záchranu!

Pokračujte ve čtení a naučte se 10 způsobů, jak můžete pomocí sítě VPN přistupovat k obchodům po celém světě. Využijte výhody našich PRODEJŮ VPN až do 80%.

GIF Major Cyber ​​Monday VPN Savings

Nejlepší internetová pondělí VPN řešení na webu

Cyber ​​pondělí bylo od té doby v roce 2005, ale nikdy nebylo lepší čas než nyní nakupovat online na sváteční období. Američané utratili on-line 3,3 miliardy dolarů v Cyber ​​pondělí v roce 2017 a očekává se, že utratí poblíž 4 miliardy dolarů tento rok!

Pokud čtete tento blogový příspěvek, narazili jste na hodně: až 80 procent z VPN na tomto Cyber ​​pondělí!

Píšeme hodně o tom, jak vám SaferVPN může pomoci zajistit vaši bezpečnost online pomocí našich anonymních IP adres a 256bitového šifrovacího standardu. Naši členové mají přístup k plně odblokovanému webu a mohou streamovat svůj oblíbený obsah kdekoli na světě.

Věděli jste však, že VPN vám může skutečně pomoci ušetřit peníze za věci, které kupujete online?

Jak získat skvělé nákupní nabídky s VPN

Mnoho online prodejců mění své ceny v závislosti na tom, kde se nacházíte. Nejčastěji budou společnosti prodávat výrobky za levnější ceny těm, které se nacházejí v „chudších“ zemích, stejně jako zvyšují ceny pro některé země považované za „bohaté“. Ostatní společnosti nabízejí nebo zobrazují určité nabídky pouze těm v konkrétních zemích.

Naštěstí vám VPN umožňuje změnit vaši geolokaci, což vám umožní honit za nejlepší cenu, kterou jsou tyto společnosti ochotny nabídnout! Pouhým kliknutím můžete změnit svou IP adresu tak, aby byla umístěna v kterékoli ze 34 zemí, což vám umožní svobodu najít velké množství.

Podívejte se na video níže a zjistěte, jak snadné je změnit vaši IP adresu pomocí naší aplikace:

Náš úplný průvodce online nakupováním pomocí VPN má spoustu dalších triků, jak získat peníze z věcí, které potřebujete a máte rádi – to vše změnou vaší IP adresy.

Nejprve byste však měli vzít na vědomí, že někteří mezinárodní maloobchodníci neakceptují kreditní karty z jiných zemí, takže pokud chcete využít výhod nižších cen, změňte nejprve svou IP adresu tak, aby sídlila ve vybrané zemi, a vytvořte PayPal účet v této zemi a platit s tímto účtem.

Další věcí, kterou budete chtít ujistit, je procházení bez povolení souborů cookie nebo procházení v novém „anonymním okně“. V opačném případě budou maloobchodníci stále moci sledovat vaši polohu pomocí souborů cookie.

Čtěte dále a prohlédněte si několik rychlých příkladů nákupů, které můžete získat prostřednictvím sítě VPN!

1. Ušetřete peníze na Microsoft Office

Microsoft Office je základ profesionálního, akademického i soukromého života. Většina lidí to potřebuje na svých počítačích, ale ne každý to může získat za stejnou cenu!

Jako příklad byste mohli zaplatit 99,99 $ ročně za předplatné Office 365 Home ve Spojených státech. Pokud ale sídlíte v Rusku – nebo jste změnili IP, takže to vypadá, že tam sídlíte – mohli byste ji získat pouze za 4399 ruských rublů, což odpovídá 66,63 $ při psaní tohoto příspěvku.

Podobně, osobní předplatné, které v USA platí za 69,99 USD, stojí ty, kteří mají ruskou IP adresu, ekvivalent 53,00 USD. Můžete také zachytit jednorázový nákup sady Office Home ve výši 149,99 USD & Student 2019 za pouhých 101,47 $!

2. Ušetřete peníze na letech

SaferVPN není užitečný pouze pro získávání obchodů s produkty od online maloobchodníků. Pokud chcete rezervovat dovolenou, můžeme vám také pomoci spojit vás s nižšími cenami na domácích i mezinárodních letech.

Jako příklad jsme našli úsporu 55 $ na tomto zpáteční cestě z New Yorku do Londýna změnou naší IP adresy z Kanady, takže byla umístěna lokálně ve Spojených státech..

Weby, jako je Kiwi.com, vás někdy spojí s velmi odlišnými nabídkami podle toho, kde se nacházíte. Například tento let z New Yorku do Londýna byl při hledání Kiwi z americké adresy IP založen na ceně 1 183 USD prostřednictvím Iberie. Tato dohoda se však při vyhledávání z ruské IP adresy nezobrazila – místo toho byla cena za 2 859 $!

Nalezení nejlepší nabídky může vyžadovat trochu lovu a ne každý let bude stanoven odlišně od místa k místu. Najděte ale hodně a vaše předplatné SaferVPN se může hned zaplatit! Náš úplný průvodce cenami obsahuje více informací o hledání skvělých letových nabídek!

Vezměte také na vědomí: Pokud opakovaně vyhledáváte stejný let ze stejné adresy IP, vezme to mnoho leteckých společností jako pokyn, který zoufale chcete provést nákup, a podle toho vás dobije. Chcete-li se vyhnout placení navíc jen proto, že nakupujete, resetujte svou IP adresu prostřednictvím naší aplikace vypnutím a zpět na zvolený server VPN..

3. Ušetřete peníze na hotelech

Síť VPN vám může také ušetřit peníze na hotelech. Například jsme hledali hotely v New Orleans a našli jsme obchod za 658 $ v hotelu Omni Royal Orleans, který je jen kousek pěšky od centra města.

Když jsme však přepnuli naši IP adresu tak, aby byla umístěna v Německu, našli jsme přesně stejný hotel za stejnou noc za cenu 192 €, což je v době psaní tohoto příspěvku jen 218,17 USD.. To je méně než třetina ceny!

4. Ušetřete peníze za pronájem automobilů

Můžete také získat dobré nabídky na pronájem automobilů pouhým použitím VPN. Hledali jsme půjčovny automobilů v LAX a zjistili jsme, že stejná auta byla pronajata za velmi odlišné ceny.

Kayak vám ukazuje denní pronájem Nissan Versa nebo podobného kompaktního vozu od Alamo na mezinárodním letišti v Los Angeles za 145 USD. Pokud ale uděláte totéž s německou IP adresou, je stejná třída automobilu k dispozici ve stejný den za 30 EUR, což je 34,09 $ v době psaní tohoto příspěvku. To je méně než čtvrtina ceny!

5. Ušetřete peníze na Apple Music

Možná jste předplatným Apple Music. Máš štěstí! Pomocí VPN jsme dokázali najít různé ceny za milovanou službu a její knihovnu 50 milionů skladeb.

Ve Spojených státech stojí tři úrovně předplatného 4,99 $, 9,99 $ a 14,99 $ měsíčně. Ale s ruskou IP adresou stojí úrovně 75, 169 a 269 rublů za měsíc. To odpovídá 1,13 $, 2,55 $ a 4,06 $ měsíčně – asi čtvrtina ceny v USA!

Další informace o krocích k získání slev na Apple Music najdete v našem průvodci.

6. Ušetřete peníze na Spotify

Další populární hudební služba v těchto dnech je Spotify. V USA je Spotify k dispozici za pouhých 0,99 $ / měsíc po dobu tří měsíců a 9,99 $ / měsíc poté. Ale úžasně můžete získat Spotify s brazilskou IP adresou za 1,99 $ / měsíc za první tři měsíce a 16,90 $ / měsíc poté. Tyto ceny převedené na USD jsou 0,53 USD, respektive 4,50 USD – poloviční!

Pokud Spotify není ve vaší oblasti k dispozici, můžete také změnit svou IP adresu a získat tak přístup.

7. Ušetřete peníze na Apple Watch

Letošní horké technologické předměty se také prodávají za různé ceny na různých místech – včetně nového Apple Watch Series 4. Pokud například hledáte Apple Watch na Apple.com s italskou IP adresou, podíváte se na ceny začínající na 439 € (ekvivalent asi 499,24 $).

Přepněte však svou IP adresu tak, aby se nacházela ve Spojených státech a tyto počáteční ceny Apple Watch budou klesat na pouhých 399 $ – téměř 100 $ rozdíl!

8. Ušetřete peníze na Apple iPhone XS

Můžete také použít VPN k získání dobrého řešení pro Apple iPhone XS. S využitím Itálie jako příkladu je cena za iPhone XS Max na webu Apple 1 289 €, což je 1465,88 $ v době psaní tohoto příspěvku. Přepnutím adresy IP na server se sídlem v USA však můžete najít pouze 1 099 $. To je více než čtvrtina z ceníkové ceny!

9. Ušetřete peníze na Apple iPhone XR

Pokud je pro vás Apple iPhone XS příliš mnoho, můžete si koupit iPhone XR. V italské verzi Apple.com stojí iPhone XR 889 €, což je 1010,99 $ při převodu na USD. Při použití adresy IP v USA se cena rovná 749 USD – další sleva asi 25 procent!

10. Ušetřete peníze na Apple TV

Apple letos nabízí řadu zařízení Apple TV. Ceny v Itálii a dalších zemích jsou opět mnohem vyšší než ve Spojených státech. 64 GB Apple TV 4K je 219 €, což je asi 249,05 USD v americké měně. Při pohledu z americké IP adresy je však stejný produkt 199 $.

Chraňte také své finanční údaje

Když nakupujete online, pravděpodobně zaplatíte za nákup debetní kartou nebo kreditní kartou. Problém je v tom, že pokud zadáváte objednávky přes nešifrované připojení, vkládáte své finanční údaje přímo na otevřené.

Nejnebezpečnější je nakupování, když jste na veřejné síti Wi-Fi – přemýšlejte o kavárnách, knihovnách, letištích a vlakových stanicích. Pokud nakupujete prostřednictvím tak nezajištěného připojení, kdokoli v síti bude moci transakci nahlédnout. Mohou zjistit, co jste si koupili, kolik jste za ni zaplatili, komu je zasláno, a číslo vašeho účtu kreditní karty.                                  

Pokud máte na straně SaferVPN, bude vše, co děláte online, chráněno za 256bitovým šifrováním na úrovni banky. Bez ohledu na to, co online prodejce navštěvujete, co posíláte přes dráty nebo odkud procházíte, to, co děláte online, bude vaše firma sama. Ani váš poskytovatel internetových služeb nebude vědět, co děláte!

Využijte naši nabídku Cyber ​​Monday VPN Deal Now

Díky této víkendové dohodě Cyber ​​Monday VPN VPN jste nikdy nebyli blíž k celému světu mnoha skvělých obchodů. Využijte našich 80 procent z prodeje a začněte těžit z nejlepší nabídky Cyber ​​Monday VPN z roku 2018!

Rozšiřte radost z dovolené – sdílejte tuto dohodu se svými přáteli a udržujte je také v bezpečí online!

Získejte až 80% slevu z plánu #VPN s naším obchodem #CyberMonday! Klikněte na Tweet

Chcete více informací o naší nabídce Cyber ​​Monday VPN nebo o naší službě VPN? Kontaktujte nás kdykoli na adrese [email protected]

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map