Ako zmeniť IP adresu za 30 sekúnd

Ako zmeniť IP adresu za 30 sekúnd


Hľadáte jednoduchý spôsob, ako sa stať anonymným online a získať neobmedzený prístup k akejkoľvek webovej stránke? Máme riešenie! Pozrime sa podrobne na zmenu adresy IP!

Na tomto blogu sa dozviete o:

IP adresa je váš jedinečný identifikátor na webe; môžete to považovať za svoj digitálny odtlačok prsta. Vlády a poskytovatelia internetových služieb (ISP) môžu sledovať všetky vaše online aktivity a sledovať ich späť k vám vyhľadaním vašej IP adresy. Ktokoľvek alebo akýkoľvek web môže vyhľadať aj vašu približnú fyzickú polohu, ak pozná vašu IP adresu. V tomto blogu vám povieme, ako zmeniť IP adresu za 30 sekúnd!

Toto je video o tom, ako zmeniť adresy IP, ak chcete, aby sa zobrazovali v akcii!

Vysvetlenie IP adries

IP je skratka pre internetový protokol, ktorý predstavuje rámec upravujúci činnosť na internete. Umožňuje obojsmernú komunikáciu priradením jedinečných číselných adries internetového protokolu každému zariadeniu pripojenému do celosvetovej siete, ktorú nazývame internet.

Adresa IP sa skladá z dvoch častí: ID siete (myslite na to, že je to vaše okolie) a ID hostiteľa vášho zariadenia (myslite na to ako svoju presnú adresu). Vďaka IP adresám môžu počítače na celom svete navzájom komunikovať. Umožňujú poskytovateľom internetových služieb odlíšiť vaše zariadenie od miliárd ostatných pripojených na web.

Funkcie IP adries sú v podstate lokalizáciou a identifikáciou vás online a uistite sa, že vaše zariadenie dokáže komunikovať s webmi alebo obsahom, ku ktorému by ste chceli mať prístup.

Teraz zmeňte moju IP adresu pomocou SaferVPN

Prečo by ste mali zmeniť IP adresu

Pri prehliadaní webu alebo pri komunikácii na sociálnych sieťach si možno nebudete vedomí, kto vás sleduje. Poskytovatelia internetových služieb môžu monitorovať všetky vaše online aktivity – a čo je horšie, ako sme videli u niektorých poskytovateľov internetových služieb v USA, môžu vaše údaje sledovať na reklamné účely bez vášho súhlasu. Ako uviedla Nadácia elektronických hraníc, vlády majú dokonca rekord v používaní adries IP ako základu pre zákonné útoky na domovy ľudí.!

Tu je niekoľko ďalších dôvodov, prečo by ste mali zmeniť IP adresu:

 • Chráňte svoje údaje pred vládami Nosy
  Vlády na celom svete sledujú, ako ich občania využívajú internet, aby ich sledovali. Počas posledných niekoľkých rokov sa v správach objavilo veľa informácií o tom, ako agentúry ako American NSA a British GCHQ špionujú ľudí na celom svete. Môžete zabrániť online sledovaniu prostredníctvom skryje vašu IP adresu obmedzuje schopnosť vlády preniknúť do vašich osobných informácií.
 • Anonymita a súkromie
  So skrytou adresou IP nie je možné sledovať vašu polohu a nikto nebude môcť vidieť, čo ste robili online – všetko preto, že s vami nemôže spojiť žiadnu z vašich aktivít s vami.!
 • Odblokujte webové stránky
  Webové stránky používajú vašu adresu IP na určenie vašej polohy a umožňujú im obmedziť obsah, ak surfujete z krajiny, kde nie sú ich služby k dispozícii. Jednoduchou zmenou adresy IP na krajinu, ku ktorej obsahu chcete pristupovať, môžete prekonať geografické obmedzenia a streamovať všetky filmy, relácie, športy a hudbu tak, akoby ste tam boli.! 

Ako zmeniť IP adresu za 30 sekúnd

Bez siete VPN, vašu polohu môže vidieť niekto a vaše súkromné ​​údaje sú ohrozené.
S VPN, môžete zmeniť adresu IP a nikto sa nemôže vkradnúť do svojich údajov a máte prístup na akúkoľvek webovú stránku s obmedzeným geografickým obmedzením.

Prečo nielen používať proxy?
Mnoho ľudí používa servery proxy na získanie prístupu na stránky s obmedzeným prístupom bez toho, aby si uvedomili, že majú stále rovnakú adresu IP a ich online aktivity sú stále úplne sledovateľné. Prípadne nečestnému proxy operátorovi dokonca poskytnete neobmedzený prístup ku všetkým informáciám, ktoré prenášate cez jeho servery! Z tohto dôvodu odporúčame pre bezpečnosť a anonymitu radšej VPN ako proxy.

Medzi ďalšie výhody používania siete VPN, o ktorých sme už predtým diskutovali na blogu SaferVPN, patria:

 • Nájdenie úspor na letoch pri vyhľadávaní letenky online
 • Ušetrite pri online nakupovaní digitálneho tovaru z Amazon, Microsoft, iTunes, Adobe atď.
 • Volať zadarmo do všetkých mobilných telefónov a pevných liniek z USA a Kanady odkiaľkoľvek na svete
 • Zabráňte ostatným na verejných prístupových miestach Wi-Fi v tom, aby videli (a potenciálne kradli) vaše údaje
 • Zašifrujte svoje údaje – Zabráňte hackerom a snoopers v odcudzení vašich osobných a finančných informácií

Ako zmeniť IP adresu pomocou SaferVPN

Zmena adresy IP je neuveriteľne ľahká, so SaferVPN to trvá len chvíľu!

Ako zmeniť IP adresy:
Na začiatok je potrebné zaregistrovať sa bezplatnú skúšobnú verziu SaferVPN, stiahnuť našu aplikáciu do ľubovoľného zariadenia, nainštalovať ju a ste pripravení ísť!
Pripojte sa k jednému z našich serverov. To je všetko!

Pozrite sa na naše rýchle video a presvedčte sa sami, ako zmeniť IP adresu:

Ak chcete znova skontrolovať, prejdite na stránku whatismyipaddress.com a presvedčte sa sami – vyskúšajte to pred zmenou adresy IP aj po nej. Uvidíte, že zaznamená zmenu vašej polohy.

Ako zmeniť IP adresu pomocou VPN

Stiahnite si SaferVPN a získajte tak bezpečnosť, slobodu a anonymitu na webe jediným kliknutím! K dispozícii pre Windows, Mac, iOS, Android, Chrome a ďalšie – vyskúšajte si to hneď teraz! Nezabudnite sa s nami spojiť na sociálnych sieťach alebo nás kontaktujte 24/7 na adrese [email protected]

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map