Predstavujeme našu úplne novú Windows VPN – teraz k dispozícii!

Windows VPN 3.0


S potešením vám oznamujeme, že naša značka NOVÝ klient Windows VPN je teraz mimo prevádzky! SaferVPN pre Windows 3.0 ponúka elegantný vzhľad & pocit, lepšia používateľská skúsenosť a nové funkcie. Prejdeme sa krok za krokom a ukážeme vám všetko, čo potrebujete vedieť!

Nové funkcie SaferVPN 3.0 Windows VPN

Super elegantný dizajn & UX: Pripravte sa na zážitok z úplne nového vzhľadu našej Windows VPN. Vďaka novému dizajnu je všetko, čo potrebujete – či už ide o úpravu nastavení, zmenu virtuálnej polohy, získanie bezplatnej služby alebo kontaktnú podporu – všetko na dosah. Vychutnajte si čo najhladší zážitok používateľa.

Prehľadateľné globálne servery: Usilujeme sa o to, aby SaferVPN bol jednoduchý a užívateľsky prívetivý pre všetkých a všade. Teraz môžete ľahko vyhľadávať a vyhľadávať najžiadanejšie miesta na medzinárodnom serveri. Na základe lokalizačných a rýchlostných testov vám ponúkame aj najvýhodnejšie servery. To v kombinácii s našou globálnou sieťou VPN serverov uľahčuje prehľadávanie, akoby ste boli kdekoľvek!

Diagnostikovať opravu: Pomocou tohto najmodernejšieho nástroja SaferVPN kontroluje a opravuje všetky problémy s konfiguráciou nastavení VPN. Vďaka tomu je vždy zabezpečené bezproblémové pripojenie VPN.

Tipy & Exkluzívne aktualizácie: Jednou z prvých vecí, ktoré si všimnete, je modrý pruh hore a žltá stuha dole. Svetlo modrý pruh ponúka náš tip týždňa, ktorý vám poskytuje najnovšie správy a tipy priamo z nášho blogu SaferVPN. Medzitým vám žltá stuha v spodnej časti ponúka exkluzívne ponuky a ponuky, ktoré nechcete nechať ujsť!

Ako sťahovať a inštalovať Windows VPN

Ak chcete veci zjednodušiť, prečítajte si tento podrobný návod, ako nainštalovať SaferVPN v systéme Windows!

Krok 1: Stiahnite si SaferVPN 3.0

Prejdite na našu stránku na stiahnutie siete VPN pre Windows.

Krok 2: Otvorte inštalátor a spustite ho pri inštalácii akéhokoľvek programu

Inštalácia WIndows VPN 3.0

Krok 3: Inštalácia je dokončená!

Inštalácia Windows VPN je dokončená!

Krok 4: Prihláste sa

Prihláste sa do Windows VPN

Krok 5: Hlavná obrazovka

Informačný panel systému Windows VPN 3.0

Začíname s programom SaferVPN pre Windows

Na pripojenie k serveru, jednoducho kliknite na miesto, ku ktorému sa chcete pripojiť, a potom kliknite na zelené tlačidlo „Pripojiť“. Trvá to iba niekoľko sekúnd a po pripojení sa zobrazí správa.

Uvidíte tiež servery „Most Doporučené“ na základe vašej aktuálnej polohy. Naša sieť VPN VPN automaticky odporučí tieto servery na základe rýchlych testov a vašej aktuálnej polohy. Všimnite si tiež hviezdičku vedľa každého miesta. Stačí kliknúť na tento server a pridať tento server do zoznamu obľúbených umiestnení servera.

Ďalšie užitočné tipy nájdete v našom úplnom sprievodcovi výberom umiestnenia vášho servera VPN!

Ďalšie funkcie našej siete Windows VPN

protokoly: Ak chcete zvoliť protokol VPN, jednoducho kliknite na položku Zmeniť vedľa výberu protokolu na hlavnej obrazovke. Odporúčame použitie automatického režimu, ale môžete si tiež zvoliť ľubovoľný protokol, ktorý uprednostňujete, v závislosti od vašich osobných preferencií. Ďalším spôsobom, ako prispôsobiť výber protokolu, je ponuka nastavení, ako je uvedené nižšie.

Client Area: Kliknutím na „Môj účet“ po kliknutí na ikonu ponuky v pravom hornom rohu získate možnosť ľahko zobraziť svoju klientsku oblasť, skontrolovať svoje faktúry a vyzvať svojich priateľov, aby používali SaferVPN (zárobok voľný mesiac VPN ako odmena!).

nastavenie: Kliknutím na ikonu ponuky v pravom hornom rohu a potom na položku „Nastavenia“ otvoríte sekciu Nastavenia:

 • V časti Protocols (Protokoly) si môžete vybrať požadovaný protokol tunela. Prečítajte si viac v našej príručke, na ktorej protokole VPN si môžete zvoliť maximálnu bezpečnosť, rýchlosť a spoľahlivosť

 • V časti Všeobecné si budete môcť vybrať, či chcete, aby sa program SaferVPN spustil automaticky pri spustení systému Windows, či chcete, aby sa aplikácia automaticky pripájala, či chcete, aby vás program SaferVPN okamžite informoval o nezabezpečených sieťach Wi-Fi a viac.

 • Nakoniec s podporou budete môcť odoslať podporný lístok, na ktorý naši pracovníci podpory 24x7x365 odpovedia čo najskôr..

Začni teraz!

Ak už ste účastníkom siete SaferVPN, stiahnite si teraz VPN VPN systému SaferVPN 3.0 a pripravte sa. Ak ste novým používateľom SaferVPN, vyskúšajte ho zadarmo a potom nainštalujte SaferVPN 3.0.

Nezabudnite tiež vyskúšať náš celý rad úplne nového softvéru VPN, ktorý obsahuje aplikácie pre všetky vaše zariadenia vrátane stolných počítačov, mobilných telefónov a prehliadača Chrome!

Chceme poďakovať všetkým používateľom za spätnú väzbu a návrhy funkcií. Zastreľte nám e-mail na adresu [email protected], aby sme vám navrhli akékoľvek nápady týkajúce sa budúcich aktualizácií softvéru a aby ste boli informovaní o sledovaní SaferVPN na Facebooku, Twitteri a Google+.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map