Jak změnit IP adresu za 30 sekund

Jak změnit IP adresu za 30 sekund


Hledáte snadný způsob, jak se stát anonymním online a získat neomezený přístup k jakékoli webové stránce? Máme řešení! Podívejme se hlouběji na to, jak změnit IP adresu!

Na tomto blogu se dozvíte o:

IP adresa je váš jedinečný identifikátor na webu; můžete to považovat za váš digitální otisk. Vlády a poskytovatelé internetových služeb (ISP) mohou sledovat všechny vaše online aktivity a sledovat je zpět k vám vyhledáním vaší IP adresy. I vaši přibližnou fyzickou polohu může vyhledat kdokoli nebo jakýkoli web, pokud zná vaši IP adresu. V tomto blogu vám řekneme, jak změnit IP adresu za 30 sekund!

Zde je video o tom, jak změnit IP adresy, pokud je chcete vidět v akci!

Vysvětlení IP adres

IP je zkratka pro internetový protokol, což je rámec upravující činnost na internetu. Umožňuje obousměrnou komunikaci přiřazením jedinečných číselných adres internetového protokolu každému zařízení připojenému k celosvětové síti, kterou nazýváme internet.

Adresa IP se skládá ze dvou částí: ID sítě (považujte ji za vaši sousedství) a ID hostitele vašeho zařízení (považujte ji za vaši přesnou adresu). Díky IP adresám mohou počítače po celém světě komunikovat mezi sebou. Umožňují poskytovatelům internetových služeb odlišit vaše zařízení od miliard dalších připojených k webu.

Funkce IP adres v podstatě spočívají v tom, že vás vyhledávají a identifikují online, takže vaše zařízení může komunikovat s weby nebo obsahem, ke kterému chcete přistupovat..

Změňte mou IP adresu nyní pomocí SaferVPN

Proč byste měli měnit IP adresu

Při procházení webu nebo interakci na sociálních médiích možná nebudete vědět, kdo vás sleduje. Poskytovatelé internetových služeb mohou sledovat všechny vaše online aktivity – a co je horší, jak jsme viděli u některých poskytovatelů internetu v USA, mohou vaše údaje sledovat pro reklamní účely bez vašeho souhlasu. Jak uvedla Nadace Electronic Frontier Foundation, vlády dokonce mají rekord pro používání IP adres jako základu pro legální nájezdy do domovů lidí!

Zde je několik důvodů, proč byste měli změnit IP adresu:

 • Chraňte své údaje před špinavými vládami
  Vlády po celém světě sledují, jak jejich občané používají internet, aby je mohli sledovat. Během posledních několika let se ve zprávách objevilo mnoho informací o tom, jak agentury jako American NSA a British GCHQ špionovaly lidi na celém světě. Můžete zabránit online sledování skrývá vaši IP adresu omezuje schopnost vlády procházet vaše osobní údaje.
 • Anonymita a soukromí
  Se skrytou adresou IP nelze sledovat vaši polohu a nikdo nebude mít možnost vidět, co jste dělali online – to vše proto, že k vám nemůže spojit žádnou vaši aktivitu.!
 • Odblokujte webové stránky
  Webové stránky používají vaši IP adresu k určení vaší polohy a umožňují jim omezit obsah, pokud surfujete ze země, kde jejich služby nejsou dostupné. Jednoduše změňte svou IP adresu na zemi, k jejímž obsahu byste chtěli získat přístup, můžete překonat geografická omezení a streamovat všechny filmy, pořady, sporty a hudbu, jako byste tam byli! 

Jak změnit IP adresu za 30 sekund

Bez VPN, vaši polohu může vidět kdokoli a vaše soukromá data jsou ohrožena.
S VPN, můžete změnit IP adresu a nikdo nemůže proniknout do vašich dat a máte přístup ke všem webům s omezeným přístupem.

Proč ne jen používat proxy?
Mnoho lidí používá servery proxy k získání přístupu k omezeným webům, aniž by si uvědomilo, že stále mají stejnou IP adresu a jejich online aktivity jsou stále úplně sledovatelné. Můžete dokonce dát potenciálně nečestnému proxy operátorovi neomezený přístup ke všem informacím, které přenášíte přes jejich servery! Z tohoto důvodu doporučujeme pro bezpečnost a anonymitu spíše VPN než proxy.

Mezi další výhody používání VPN, o kterých jsme se dříve bavili na blogu SaferVPN, patří:

 • Nalezení úspor na letech při vyhledávání letenek online
 • Ušetřete při online nakupování digitálního zboží z Amazonu, Microsoft, iTunes, Adobe atd.
 • Volejte zdarma do všech amerických a kanadských mobilních telefonů a pevných linek odkudkoli na světě
 • Zabraňte ostatním na veřejných Wi-Fi hotspotech, aby neviděli (a potenciálně neukradli) vaše data
 • Šifrovat vaše data – Zabraňte hackerům a snoopers v odcizení vašich osobních a finančních informací

Jak změnit IP adresu pomocí SaferVPN

Změna adresy IP je neuvěřitelně snadná, u SaferVPN to trvá jen chvilku!

Jak změnit IP adresy:
Vše, co potřebujete, je zaregistrovat se do bezplatné zkušební verze SaferVPN, stáhnout naši aplikaci pro jakékoli zařízení, nainstalovat ji a jste připraveni jít!
Připojte se k jednomu z našich serverů. A je to!

Podívejte se na naše rychlé video a přesvědčte se sami, jak změnit IP adresu:

Pokud chcete znovu zkontrolovat, přejděte na whatismyipaddress.com a přesvědčte se sami – zkuste to před změnou IP i po ní. Uvidíte, že zaznamená změnu vaší polohy.

Jak změnit IP adresu pomocí VPN

Stáhněte si SaferVPN, abyste získali bezpečnost, svobodu a anonymitu na webu jediným kliknutím! K dispozici pro Windows, Mac, iOS, Android, Chrome a další – vyzkoušejte to nyní zdarma! Nezapomeňte se s námi spojit na sociálních médiích nebo nás kontaktujte 24/7 na adrese [email protected]

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map