Co potřebujete vědět, než se k připojení k WiFi připojíte pomocí Facebooku

Zde je informace, které potřebujete vědět, než se k připojení k WiFi připojíte pomocí Facebooku


Pokud hledáte bezplatné WiFi, neočekáváme, že poběžíte po celém městě a hledáte bezpečné připojení! Zde je návod, jak můžete použít SaferVPN pro připojení k WiFi – bezpečně.

Pokud jste ochotni se jednoduše zaregistrovat do firmy na Facebooku výměnou za bezplatné Wi-Fi, nová bezplatná WiFi funkce Facebooku může být pro vás ideální volbou!

Nová nabídka povzbuzuje malé i velké podniky, aby používaly populární web sociálních médií k udržování firemních „stránek“. Na oplátku usnadnili připojení k WiFi na celém světě.

Nová dostupnost Wi-Fi zdarma však znamená, že uživatelé musí být při připojování zvlášť opatrní.

Čtěte dále, abyste zjistili, jak stahování VPN před připojením k WiFi vás může při prohlížení online zabezpečit. Využijte všech výhod nové bezplatné WiFi na Facebooku, ať jste kdekoli!   

WiFi zdarma za přihlášení

Pokud se ocitnete kolem a na místech, jako jsou letiště, kavárny a další veřejná místa, může být pro vás důležité najít bezplatné Wi-Fi a uložit vaše drahá (i drahá) data..

Nyní může být hledání WiFi snadnější než kdy jindy! Služba Facebook WiFi umožňuje zákazníkům přihlásit se k účastnickým firmám na Facebooku výměnou za bezplatný přístup k WiFi.

Majitelé firem z toho také těží, protože jim umožňují sdílet nabídky a oznámení s uživateli, kteří se přihlásili. Podniky navíc získají okamžitý přístup k demografickým údajům, jako je věk, pohlaví a zájmy zákazníků (podrobnosti, které někteří uživatelé nemusí mít rádi).

A hej! jestli ty nerad sdílím věci na Facebooku, vstupní stránky prohlížeče budou obsahovat odkaz, který mohou lidé použít k přeskočení procesu odbavení a zadání kódu. Příjemná alternativa, pokud byste z ní chtěli zabránit.

Jak funguje Facebook WiFi zdarma?

Ačkoli tato funkce nabízí bezplatné Wi-Fi, pro první přístup k aplikaci na Facebooku potřebujete počáteční data. S ohledem na to vše, co musíte udělat, abyste se připojili k WiFi, je otevřená aplikace a klepněte na záložku „Více“. Poté přejděte dolů a vyberte funkci Najít WiFi:

FB připojení k wifi - SaferVPN

Poté budete vyzváni k úpravě nastavení vaší polohy (pokud již nejsou vždy zapnutá):

FB připojení k wifi - SaferVPN

Zde se zobrazí interaktivní mapa, která zobrazuje vzdálenost a pokyny k bezplatným veřejným WiFi místům v okolí.

Ale tam je místo, kde se věci začnou dostávat ošemetné … Mít vaši polohu stále zapnutou může způsobit některé bezpečnostní problémy.  

Nebezpečí používání Facebooku pro připojení k WiFi

Jsme si plně vědomi, že očekávání, že se lidé nikdy nepřipojí k Wi-Fi zdarma jen kvůli rizikům, která představují, nepřeváží vždy výhody ukládání dat během cestování. Místo toho jednoduše vyzýváme uživatele, aby zůstali v bezpečí. Pokud se ptáte, jak na to, pak jste na správném místě!

Wi-Fi zdarma je vybaveno řadou problémů s ochranou soukromí. Nejviditelnější je, že funkce Najít WiFi vyžaduje, abyste povolili služby určování polohy, které jsou vždy na.

Tímto způsobem bude vždy vytvořena historie polohy svázaná s vaší fyzickou polohou. To znamená, že váš telefon i Facebook budou pravidelně přidávat vaši polohu do protokolu aktivit na Facebooku, i když nejste v aplikaci.

Ačkoli Facebook sám uvedl, že s těmito informacemi neudělá nic. Erick Tseng z Facebooku řekl The Verge:

“Design produktu je speciálně navržen tak, že jakmile se uživatel přihlásí na Facebooku, přes Facebook Wi-Fi, pak Facebook předá uživateli zpět routeru a zcela vystoupí z obrázku,” řekl. . „Veškerý provoz procházení, který vám po prvotní autentizaci a přihlášení na Facebooku Wi-Fi je zcela mimo síť Facebooku. Na Facebooku nevidíme žádný takový provoz. Nejsme zapojeni do vašeho prohlížení. “

I když je to dobré znamení od Facebooku, neznamená to, že místní kavárna, ke které jste připojeni, poskytuje zabezpečené připojení. Hackeři, snoopery a kdokoli jiný, kdo se snaží zachytit vaše osobní údaje, se může snadno připojit k této síti a ukrást vaše citlivé údaje.

Řešení: Pro ochranu dat použijte VPN

Zdarma, přístupné veřejné WiFi je pro vás stejně snadné jako pro každého hackera – což znamená, že kdokoli, kdo má zájem zachytit vaše datové pakety a citlivé informace, by se mohl dostat do stejné veřejné sítě a ukrást vaše osobní údaje.

A zatímco mnozí si uvědomují, že surfování po otevřených, bezplatných a / nebo veřejných WiFi není bezpečné, mnoho z nich si neuvědomuje, že jejich zařízení se ve skutečnosti mohou automaticky připojit k těmto nebezpečným WiFi sítím, aniž by o nich věděli.

Chcete-li plně využít výhody bezplatné WiFi sítě Facebook a zároveň zajistit bezpečné a bezpečné připojení k WiFi, i když se vaše zařízení připojuje k veřejným sítím, musíte si nainstalovat jediné jednoduché řešení – VPN.

Co je to VPN

Virtuální soukromá síť nebo VPN zakrývá vaše prohlížení před zvědavými očima, takže pokud někdo špionuje váš provoz v kavárně, uvidí pouze šifrovaná data. To znamená, že nevidí vaše osobní údaje, přihlašovací údaje atd. Vše, co vidí, jsou malé balíčky nerozluštitelných blábolí. Vezměte si ty hackery!

Jak tedy vyberete VPN, kterou chcete použít?

Před výběrem VPN a předáním podrobností o prohlížení je třeba mít na paměti několik věcí. Například mnoho bezplatných sítí VPN bude požadovat, aby zakryly váš provoz, když ve skutečnosti jejich zásady ochrany osobních údajů nepochopitelně umožňují sledovat a prodávat vaše osobní údaje a informace o prohlížení inzerentům a jiným třetím stranám. To je přesně důvod Zdarma není bezpečné.

Tip: Přečtěte si drobný tisk & Zásady ochrany osobních údajů.

Udržujte zabezpečení Wi-Fi – automaticky

V SaferVPN se zavazujeme poskytovat uživatelům úplné soukromí na internetu. Nabízíme snadné nastavení a automatickou konfiguraci pro všechna vaše zařízení a zásady ochrany osobních údajů, které zajišťují, že nebudeme uchovávat protokoly, ukládat podrobnosti ani sledovat data našich uživatelů..

Díky automatickému zabezpečení Wi-Fi SaferVPN se v okamžiku připojení vašeho zařízení k nezabezpečené WiFi automaticky aktivuje šifrovaný kanál VPN – i když je telefon v uzamčeném režimu a uvnitř kapsy!

Poté se můžete připojit k WiFi a procházet s naprostým klidem, protože všechny vaše osobní údaje a citlivá data jsou 100% chráněna.

3 jednoduché kroky k automatickému zabezpečení pomocí bezplatných funkcí Wi-Fi na Facebooku

Pokud máte rádi myšlenku Facebooku nabízejícího bezplatné WiFi – zcela souhlasíme! Přestože bezplatné a veřejné WiFi hotspoty jsou spojeny s jejich riziky, nelze očekávat, že se svět odhlásí ze svého pohodlí.  
Místo toho vám doporučujeme plně využít bezplatné WiFi – a zároveň se chránit. Věřte tomu nebo ne, můžete udělat obojí!

Stačí 3 jednoduché kroky! Zde je návod:

 1. Stáhněte a nainstalujte SaferVPN (Pokud ještě nemáte účet, přihlaste se pomocí naší bezplatné zkušební verze).
 2. Spusťte SaferVPN a připojte se k nedalekému serveru (nebo se prakticky zdržujte v jiné zemi, abyste mohli využívat geo-omezení!).
 3. Přejít na WiFi zdarma na Facebooku a přihlásit se. To je vše! Můžete se bezpečně připojit k bezplatnému facebooku WiFi odkudkoli!

Je to tak jednoduché! S VPN se můžete připojit k WiFi s naprostým klidem.

Máte zpětnou vazbu, návrhy nebo žádosti o funkce? Neváhejte nás kontaktovat a připojit se k nám na sociálních médiích! Rádi bychom od vás slyšeli.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map