Kodėl „AntiVirus“ ir „Anti-Malware“ programinės įrangos nepakanka, kad būtumėte saugūs internete

http://www.safervpn.com/blog/vpn-vs-anti-malware/


Ar manote, kad naudojant kenkėjiškas programas kaip virusų valiklius ar virusų šalinimo priemones yra saugus būdas naršyti internete? Palyginome apsaugą nuo kenkėjiškų programų ir virtualius privačius tinklus (VPN), kad parodytume jums priežastis tu turi turėti abu saugiai saugoti internete.

Nors virusų valiklis yra veiksminga kovos su kenkėjiška programa priemonė, kurią turėtų naudoti visi, tačiau turite imtis papildomų priemonių, kad apsaugotumėte save ir savo įrenginį.!

Apsauga nuo virusų, kenkėjiškų programų ar šnipinėjimo programų – viskas taip painu, tiesa?

Nors tai galima vadinti keliais skirtingais vardais, vartojamos sąvokos „antivirusas“, „anti-kenkėjiška programa“ ir „šnipinėjimo programa“. sinonimai. Jie iš esmės yra tas pats – jie apsaugo jūsų įrenginį (taip, netgi yra antivirusinė priemonė mobiliesiems!) Nuo kenkėjiškų programų ir veikia kaip virusų valiklis ar virusų šalinimo priemonė. Paprastai mes juos paprastai vadiname „apsaugos nuo kenkėjiškų programų“.

Pastaba: Užkardos taip pat yra labai svarbios blokuojant nepageidaujamus ryšius su kompiuteriu, nors jos iš anksto įdiegtos su naujesnėmis „Windows“ ir „Mac“ kompiuterių versijomis. Ugniasienės yra vidaus saugumo sistema, veiksmingai apsauganti jūsų kompiuterį nuo neteisėtos prieigos – įskaitant trojanus, virusus ir kirminus, kuriuos galima įkelti net jums net nežinant, taigi visada įjunkite ugniasienę būti saugiam!

Kaip panašūs yra VPT ir kovos su kenkėjiška programa programinė įranga?

Prieš įsigilindami į skirtumus tarp VPN ir apsaugos nuo kenkėjiškų programų, pažvelkime į jų panašumus:

 • Užkirsti kelią tapatybės vagystėms
  Tiek VPT, tiek kovos su kenkėjiška programine įranga yra sukurti siekiant užkirsti kelią tapatybės vagystėms – jie tiesiog tai daro skirtingais būdais. Apsauga nuo kenkėjiškų programų nuskaito įeinantį srautą ir įspėja, kad nereikėtų spustelėti kenksmingų nuorodų. Nors tai yra labai naudinga, jis neužšifruoja jūsų ryšio, tai reiškia, kad visą jūsų naršymo patirtį paprastu tekstu gali perskaityti visi, kurie bando žvilgtelėti. Kita vertus, VPT šifruoja visus jūsų perduotus duomenis, ty niekas negali pavogti jūsų asmeninės informacijos.
 • Apsaugokite savo duomenis
  Susijusios su ankstesniu punktu, abi priemonės apsaugo jūsų duomenis tik skirtingais būdais. Apsauga nuo kenkėjiškų programų yra jūsų kompiuteryje ir ieško kenkėjiškų programų, kurios jau yra įsiskverbusios į jūsų kompiuterį ir potencialiai bando pavogti jūsų duomenis arba sugadinti įrenginį. Vietoj to, VPT šifruoja jūsų srautą, kad neleistina trečioji šalis negalėtų pasiekti jūsų informacijos.

Nors šios dvi priemonės yra panašios, jos nėra keičiamos. Tiesą sakant, naudojant ir VPN, ir kova su kenkėjiška programa yra saugiausias ir saugiausias būdas naršyti internete! Šifruodami savo ryšį IR nuskaitydami įrenginį, ar jame nėra kenkėjiškų programų, sukuriate maksimalų saugumą internete!

Ši tvarkinga Venno schema parodo skirtumus ir panašumus tarp VPN ir apsaugos nuo kenkėjiškų programų, aiškiai parodydami, kodėl jums reikia abiejų:

Paaiškintos apsaugos funkcijos

„VPN vs Anti-Malware Venn“ diagramos skirtumai ir bendrumai

VPT: VPN yra absoliučiai būtina tiems, kurie nori bendrauti ir prisijungti prie tinklų ne savo. Pvz., Jei esate linkęs į dalykus, susijusius su verslu, tačiau nebūtinai mėgstate įsilaužėlį, naudojančią tą patį ryšį, kad skaitytumėte visus savo darbo el. Laiškus ir įmonės informaciją, verslo VPT atliks visus šiuos duomenis neįskaitomas. Tas pats pasakytina apie visus, keliaujančius į užsienį ir norinčius paslėpti tokius dalykus kaip banko informacija ir kita asmeninė informacija.

Užšifruodamas savo duomenis ir tunelizuodamas juos per kitą vietą, VPN sukuria saugų interneto ryšį. Kaip saugos įrankis, jis neleidžia kitiems stebėti jūsų ryšio, todėl VPT tampa būtinais, kad jūsų duomenys būtų saugūs, kai naudojamas viešasis „WiFi“.

Apsauga nuo kenkėjiškų programų: Apie kenkėjiškas programas galite galvoti kaip apie savo kompiuterio sargą, nes ji nuskaito visus įeinančius ir išeinančius duomenis, ar nėra kenkėjiškų programų, ir veikia kaip virusų valiklis. Tai neužšifruoja jūsų ryšio, taigi, jei jūsų „Wi-Fi“ nėra saugus, kiti vis tiek gali skaityti jūsų informaciją. Be VPN jūsų duomenys yra visiškai pažeidžiami grėsmių – lygiai taip pat, tarsi jūsų kompiuteryje nebūtų jokios saugos programinės įrangos iš viso. Tai pasakius, vis tiek reikia naudoti apsaugą nuo kenkėjiškų programų, kad būtų galima nuskaityti srautą nuo kenksmingų grėsmių.

 ĮrankisKą tai daro:Ko tai nedaroma:
VPT
 • Užšifruoja jūsų ryšį – Visi jūsų gaunami ir išeinantys duomenys tampa neįskaitomi įsilaužėlių, šnipinėjimo tarnybų, interneto paslaugų teikėjų ir vyriausybių.
 • Slepia jūsų buvimo vietą – Naudodamiesi VPN gausite naują IP adresą, tai reiškia, kad nė vienas eskizinis snaiperis nemato, kur šiuo metu esate..
 • Neleidžia sekti – Dėl naujojo IP adreso jūsų internetinės veiklos nebeįmanoma sekti!
 • Nuskaito gaunamus ir siunčiamus duomenis – VPT nėra vartininkai, todėl rekomenduojame vis tiek įgalinti užkardą ir apsaugą nuo kenkėjiškų programų.
 • Pašalinkite virusus ar kenkėjiškas programas – Jei kenkėjiška programa randa kelią į jūsų kompiuterį, jums reikės virusų valiklio ar virusų šalinimo priemonės.
 • Nuskaitykite ir nustatykite kenksmingas nuorodas – Norėdami gauti įspėjimus apie įtartinas nuorodas, failus ir el. Laiškus, naudokite apsaugą nuo kenkėjiškų programų.
Apsauga nuo kenkėjiškų programų
 • Nuskaito visus gaunamus ir siunčiamus duomenis – Šio tipo virusų valymo priemonė užtikrina, kad jokie virusai ir kenkėjiškos programos negali pavogti informacijos iš jūsų įrenginio.
 • Aptinka kenksmingus failus ir nuorodas – Apsauga nuo kenkėjiškų programų apsaugo kenkėjiškas programas. Štai kodėl jie yra virusų šalinimo priemonė..
 • Įspėja, kad neatidaromos kenksmingos svetainės – Ragindami patvirtinti, ar tikrai norite atidaryti įtartinas svetaines, tai padeda apsaugoti nuo kenkėjiškų programų, užtikrinant saugesnį naršymą..
 • Nešifruoja jūsų duomenų – Jūsų duomenys yra visiškai matomi paprastu tekstu, skirtu įsilaužėliams ir šnipinėti, ypač nesaugiuose viešosiose interneto vietose. Jei norite išlikti saugūs kelyje, jums reikės VPN!
 • Neslėpia jūsų buvimo vietos – Naudodami apsaugą nuo kenkėjiškų programų, bet kuri svetainė ar sraigtasparnis gali nustatyti jūsų dabartinę vietą. Paslėpkite tai naudodamiesi VPN ir tapkite anoniminiais internete.
 • Tai netrukdo stebėti – Apsauga nuo kenkėjiškų programų reiškia, kad vis dar galite būti stebimi (ypač svetainių ir reklamuotojų), nes visa jūsų veikla internete yra susieta su jūsų IP adresu. Gaukite naują IP adresą naudodami VPN, kad išvengtumėte stebėjimo.

Jei manote, kad jus jau paveikė kenkėjiškos programos, apsilankykite Malwarebytes ir atsisiųskite jų apsaugos nuo kenkėjiškų programų technologiją.

Kaip gauti maksimalų saugumą internete

Dabar, kai išsiaiškinome skirtumus tarp apsaugos nuo kenkėjiškų programų ir VPN, žinote, kodėl jie abu yra būtini norint išlikti saugiems žiniatinklyje. Taigi, kaip palyginti „SaferVPN“? Žinoma, mes padedame apsaugoti jūsų internetinę bankininkystę, pirkimus internetu ir apsaugoti asmeninius bei verslo duomenis, kad ir kur būtumėte, tačiau mūsų VPN paslauga išsiskiria iš kitų dėl mūsų unikalių saugos funkcijų:

 • Mūsų automatinė „Wi-Fi“ sauga, kai tik jūsų telefonas prisijungs prie neužtikrintos viešosios „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos vietos, būsite automatiškai apsaugoti nuo tapatybės vagysčių internete ir kibernetinio saugumo grėsmių – jums nereikės nieko daryti!
 • 256 bitų stiprus šifravimas pasiekia banko lygio šifravimo standartus, užtikrinant visišką interneto srauto saugumą ir anonimiškumą..
 • Jei nutrūksta jūsų VPN ryšys, jūsų asmeninė informacija gali būti rodoma dažnai, net jei net nežinote, kad tai įvyko. Mūsų VPN žudymo jungiklis užtikrina, kad jūsų informacija niekada nebus rodoma, nutraukiant „Wi-Fi“ ryšį, jei jūsų VPN sumažės.

Galutinė išvada? Naudokite virusų valiklį, tačiau nepamirškite įjungti „SaferVPN“, kai naršote internete!

Jei dar neturite „SaferVPN“, išbandykite „SaferVPN“ nemokamai arba užsiprenumeruokite (naudodamiesi mūsų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, neturite ko prarasti!) ir mėgaukitės rungtynėmis bei dar daugiau tiesioginių transliacijų.

Ar turite atsiliepimų, pasiūlymų ar funkcijų užklausų? Nesivaržykite susisiekti su mumis ir prisijungti prie mūsų socialinėje žiniasklaidoje! Mes norėtume išgirsti jus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map