Kaip pasirinkti geriausią VPN protokolą

Moteris nešiojamame kompiuteryje


Nesvarbu, ar norite papildomo saugumo, ypač greito spartos ar lengvos konfigūracijos, pasirinkę tinkamą VPN protokolą galite išnaudoti visas savo interneto ryšio galimybes..

VPT protokolai gali atrodyti kaip labai slapta internetinių technologijų dalis, kuriai jums tikrai nereikia skirti daug dėmesio.

Bet patikėkite ar ne, atsižvelgiant į naudojamą įrenginį ir asmenines nuostatas, pasirinkimas tikrai turi reikšmės. Tarp visų keturių šiandien naudojamų pagrindinių protokolų iš tikrųjų yra keletas gana didelių skirtumų.

Laimei, norint suprasti skirtumus, nereikia elektroniniu būdu išmanančio technologijų vedlio. Žinodami tik keletą dalykų, galėsite pasirinkti tinkamą šifravimo protokolą ir galėsite optimizuoti savo internetinę patirtį.

Perskaitykite iš anksto, kad sužinotumėte, kokie yra VPN protokolai ir kurį turėtumėte pasirinkti.

Apibrėžti VPN protokolai

Kas yra VPN protokolas? Protokolas geriausiai apibūdinamas kaip sutarta kalba, kuria kompiuteriai bendrauja. VPN atveju protokolas tiksliai nustato, kaip jūsų duomenys keliauja tarp jūsų kompiuterio ir naudojamo VPN serverio.

Daugiau apie VPN protokolus galite perskaityti čia.

Kompiuterio ekranas ir akiniaiIš pirmo žvilgsnio VPN protokolai gali atrodyti painūs, tačiau jų iš tikrųjų nėra!

Keturi pagrindiniai VPN protokolai

Pagrindiniai šiandien naudojami VPN protokolai yra „IKEv2“, PPTP, L2TP / IPSEC VPN ir „OpenVPN“. Kiekvienas iš jų turi savo unikalių privalumų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kokie jie yra!

IKEv2

Interneto raktų mainai (IKE arba IKEv2) yra naujausias ir moderniausias VPN tunelio protokolas. Šis protokolas, kuris, kaip žinoma, yra greičiausias, taip pat gali pasigirti geriausio mobiliojo ryšio pranašumais. „IKEv2“ leidžia palaikyti nuolatinį ir patikimą VPN ryšį – net perjungiant „Wi-Fi“ ir 3G / LTE tinklus. Be to, „IKEv2“ garantuoja maksimalų saugumą, naudodamas 256 bitų šifravimą. Tačiau pagrindinis trūkumas yra tas, kad jis dar nepalaikomas senesniuose įrenginiuose.

PPTP VPN

Tiesioginio tunelio protokolas (PPTP) yra paprasčiausias iš protokolų ir 1999 m. Jį sukūrė „Microsoft“ vadovaujamas konsorciumas. Veikiantis 128 bitų šifravimas, tai jau seniai buvo vidinio verslo VPN standartas ir palaikomas daugiausiai įrenginių. Kadangi šifravimas yra paprastesnis nei kiti protokolai, PPTP nemažina pralaidumo greičio. Trūkumas yra tai, kad jis gali būti blokuojamas, įskaitant didelę Kinijos ugniasienę, ir ne visada stabilus. Paprastai tai reiškia nedidelę atsijungimo riziką.

L2TP / IPSEC VPN

2 lygmens tunelio protokolas (L2TP) paprastai veikia lėčiau nei kiti protokolai dėl jo 256 bitų šifravimo, tačiau taip yra tik todėl, kad yra papildomas saugumo lygis. Paprastai jis derinamas su „IPsec“ protokolu, kuris suteikia pranašumą privatumui, autentifikavimui ir vientisumui. Tinkamai įdiegus, jis neturi didelių žinomų pažeidžiamumų. Laimei, jį galima rasti beveik visose šiuolaikinėse platformose. Beje, saugokitės, kad ji kartais kovoja su ribojančiomis užkardomis.

„OpenVPN“

„OpenVPN“ yra atvirojo kodo protokolas, kuris yra nuolat tobulinamas ir tobulinamas. Jis yra labai stabilus, puikiai tinka belaidžiams ryšiams ir yra labai saugus. Tai apima SSL (saugaus lizdo sluoksnio) technologiją, kurią paprastai jau naudojate pirkdami internetu, banko veiklą ir perduodami kitus neskelbtinus duomenis. Daugeliu atžvilgių „OpenVPN“ yra geriausias iš visų pasaulių, tačiau jį nustatyti gali būti šiek tiek sudėtingiau nei kitus tris protokolus – ir jis nėra pasiekiamas su visais VPN. Vis dėlto tai rekomenduojame daugumai žmonių.

Geriausio VPN protokolo pasirinkimas naudojant „SaferVPN“

Geriausio VPN protokolo pasirinkimas priklauso nuo to, ką norite padaryti su savo VPN.

 • Jei norite tiesiog atidaryti užblokuotas svetaines ir tikrai nesijaudinate dėl privatumo ar saugumo, naudokite PPTP, kad galėtumėte greitai prisijungti.
 • Jei naudojate VPN pirmiausia dėl papildomo saugumo ir negalvojate apie greitį, rekomenduojame L2TP protokolą. Tai apsaugos jus nuo įsilaužėlių, šnipinėjimo tarnybų ir smalsių vyriausybių bei padės apeiti cenzūrą.
 • Prisijunkite prie „IKEv2“, jei norite gauti naujausią, stabiliausią protokolą – ir geriausią srautinį perdavimą bei mobilųjį saugumą ir ryšį – jei jūsų įrenginys jį palaiko.
 • Norėdami naudoti šiek tiek visko, naudokite „OpenVPN“.

Jei tikrai nenorite nerimauti dėl to, kad pasirinksite geriausią VPN protokolą, viskas gerai. Jei naudodamiesi programa pasiekiate „SaferVPN“, galite sėdėti ir atsipalaiduoti – programa parinks jums geriausią protokolą.

Bet jei manote, kad vienas konkretus protokolas bus jums geriausias, „SaferVPN“ leis jums pasirinkti bet kurį iš keturių. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad daugelis mūsų konkurentų „Premium“ vartotojams suteikia prieigą prie „OpenVPN“. Mes leidome visiems tuo naudotis.

Jei dar nepradėjote naudotis VPN, šiandien galite nemokamai nemokamai išbandyti „SaferVPN“ arba nustatyti prenumeratą! Jei norite gauti daugiau informacijos ar pagalbos renkantis protokolą, susisiekite su mumis adresu [email protected]

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map