Didžiausi 2014 metų saugumo pažeidimai

Didžiausi 2014 metų saugumo pažeidimai


Praėjusiais metais mes matėme daugybę didelių duomenų pažeidimų. Tai tik parodo, kaip svarbu saugoti savo duomenis ir slaptažodžius. Peržiūrėkime praėjusių metų pažeidimus!

„iCloud“ – 100 garsenybių, rugpjūčio mėn

Nors „didelis įvykis“ nebuvo didelis pažeidimas, jis vis dar sulaukė daug dėmesio spaudoje. Buvo nutekinta šimtai nuogų įžymybių nuotraukų, nes labai tikslingoje atakoje buvo pažeista „Apple“ „iCloud“ paslauga. Manoma, kad apgaulingai buvo pažeistos paskyros, tačiau vis dar neaišku. Vis dėlto vienas dalykas yra tikras – prisijungdami prie savo asmeninių paskyrų turėtumėte pradėti naudoti dviejų veiksnių autentifikavimą, kad padidintumėte saugumą.!

„Sony Pictures“ – 1000 darbuotojų, lapkritis

Neseniai buvo nulaužta „Sony Pictures“ nuotėkio daugybė labai neskelbtinų įmonės duomenų. Buvo nutekinta privati ​​informacija apie dešimtis tūkstančių darbuotojų, 5 dar neišleisti filmai, taip pat prisijungimo duomenys į finansines, interneto paslaugas ir socialinės žiniasklaidos paskyras. Nors tai nekelia grėsmės visuomenei, „Sony“, kuris dabar susiduria su savo darbuotojų ieškiniais, yra didžiulis viešųjų ryšių skandalas – tai išspręsti įmonei tikrai kainuos daugybę milijonų..

JAV pašto tarnyba – 800 000 darbuotojų, 2,9 mln. Klientų, atskleisti lapkričio mėn

Apie 2,9 milijono USPS klientų ir 800 000 darbuotojų nebuvo pažeista informacija, nes 2014 m. Pašto tarnyba buvo nulaužta. Tai buvo labai sudėtingas įsilaužimas, kuriam prireikė saugumo departamento savaičių. Laimei, po pažeidimo, asmens tapatybės vagystės atvejų nėra.

„Snapchat“ – 4,6 mln. Vartotojų vardų ir telefonų numerių, sausis

Anoniminių pranešimų siuntimo programa „Snapchat“ pasirodė mažiau anonimiška, nei manyta anksčiau. Šiemet buvo pastebėta keletas paslaugų pažeidimų, nors blogiausias buvo tada, kai sausį buvo pažeista 4,6 mln. Vartotojų vardų ir telefonų numerių. Spalio mėnesį taip pat įvyko „Snapsėjimas“, tūkstančiai privačių nuotraukų ir vaizdo įrašų liko viešai prieinami. Taigi stebėkite, ką skelbiate tose „anoniminėse tarnybose“, nes galite tiesiog išvysti savo 15 minučių gėdos!

„Google“ – 5 milijonai vartotojų, rugsėjis

Rusijos „Bitcoin“ forume buvo nutekinti beveik 5 milijonų „Gmail“ vartotojų vardai ir slaptažodžiai. Neaišku, ar nebuvo pažeista „Google“, nes kredencialai galėjo būti pavogti iš kito nesaugaus šaltinio. Tai tik įrodo, kaip svarbu naudoti saugius raidinius ir skaitmeninius slaptažodžius, taip pat skirtingus slaptažodžius skirtingoms paskyroms.

„Home Depot“ – 56 mln. Kortelių savininkų, rugsėjis

Paskelbtas didžiausiu mažmenininko pažeidimu, dėl „Home Depot“ pažeidimo buvo pažeista 56 milijonų kortelių savininkų sąskaitos informacija. Kenkėjiška programa buvo specialiai sukurta pažeidžiant mažmenininko mokėjimų registrus. Laimei, bendrovė pasiūlė nemokamą kredito stebėjimą ir asmens tapatybės apsaugą visiems klientams, kurie atsiskaitė kredito ar debeto kortelėmis bet kurioje paveiktoje „Home Depot“ parduotuvėje..

„JP Morgan“ – 76 mln. Namų ūkių, 7 mln. Mažų įmonių, spalio mėn

Pažeidimas banke „JP Morgan Chase“ & „Co“ sumažėja kaip vienas didžiausių iki šiol duomenų pažeidimų istorijoje. 83 milijonų paskyrų vardai, adresai, telefonų ir el. Pašto adresai buvo nutekinti, kai įsilaužėliai prisijungė prie bendrovės IT sistemų. Pareiškime bankas atskleidė, kad jokie sąskaitų numeriai, slaptažodžiai, SSN ar gimimo datos nebuvo nutekinti.

„eBay“ – 145 mln. vartotojų vardų ir slaptažodžių, kovo mėn

Tai buvo nemalonus dalykas, nes visų aukcionų svetainės narių prisijungimo duomenys nebuvo pažeisti. Be to, įmonė laiku nepranešė vartotojams ir neprašė jų iš naujo nustatyti slaptažodžių, o tai dar labiau pablogino.

Žvilgsnis į priekį

Paprastai užtrunka šiek tiek laiko išspręsti šiuos pažeidimus, ypač kai klientai ar darbuotojai pateikia ieškinius dėl pažeistos įmonės. Pvz., Apskaičiuota, kad praėjusių metų „Target“ pažeidimas iki 2014 m. Vidurio įmonei kainuos daugiau nei 148 mln. USD..

Taigi ką galite padaryti, kad apsaugotumėte savo ir įmonės duomenis? Pažvelkime į kai kuriuos pagrindus. Pirmiausia naudokite saugius raidinius ir skaitmeninius slaptažodžius, kuriuos dažnai keičiate, ir nenaudokite to paties slaptažodžio kelioms paskyroms. Tada įsitikinkite, kad visada naudojate kenkėjiškas programas, nuolat ją atnaujinkite ir paleiskite kasdien. Galiausiai visada prisijunkite prie VPN, kai dirbate ne biure ar keliaudami, kad užšifruotumėte visus įeinančius ir siunčiamus duomenis, kad niekas negalėtų jų naudoti. Jei nenaudojate VPN, visi jūsų duomenys siunčiami kaip paprastas tekstas, jei nesate užtikrintas viešosios interneto prieigos taškas, todėl jį gali sudominti bet kas kitas tame pačiame „WiFi“!

Išbandykite „SaferVPN“ šiandien nemokamai arba susisiekite su mumis, jei jūsų įmonė domisi mūsų įmonės VPN saugos sprendimu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map