8 būdai, kaip padidinti jūsų mobiliojo ryšio saugumą, nesumažinant jo

Padidinkite savo mobiliojo ryšio saugumą, nesumažėdami


Pastaruoju metu daug kalbėta apie išmaniųjų telefonų pažeidžiamumą ir mobiliųjų įrenginių saugą. Šiame įraše tiksliai pasakysime, kaip tai padaryti apsaugokite savo „Android“ ar „iOS“ išmanųjį telefoną nuo įsilaužimo, virusų, šnipinėjimo programų ir kitų grėsmių neslopindamas to

Jūsų mobiliajame telefone yra tiek daug jūsų vertingos informacijos, kad norite įsitikinti, jog ji yra absoliučiai reikalinga 100% saugus ir visą laiką saugoma.

Remiantis „PewResearch Center“ mobiliųjų technologijų ataskaita, šiuo metu 90% Amerikos suaugusiųjų turi išmanųjį telefoną, o 55% mobiliųjų telefonų vartotojų naudojasi savo telefonais, norėdami prisijungti, naršyti internete, keistis el. Laiškais ar atsisiųsti programas. Išmanieji telefonai tampa vis svarbesni mūsų kasdieniniame gyvenime – šiuose įrenginiuose išsaugome ir atskleidžiame vis daugiau savo asmeninių ir asmeninių duomenų. 

Bet ar mes pasirūpinsime, kad šie įrenginiai būtų tinkamai apsaugoti?

„Consumer Reports“ atliktoje apklausoje nustatyta, kad 34% visų amerikiečių išmaniųjų telefonų vartotojų nedaro nieko, kad apsaugotų savo telefonus. Tai yra beprotiškas skaičius, atsižvelgiant į tai, kad praėjusiais metais buvo pavogta daugiau nei 3 milijonai telefonų, 1,4 milijono buvo pamesti arba niekada neatstatyti, o pusė visų suaugusiųjų amerikiečių pernai buvo nulaužti..

Saugumas, be abejo, kelia susirūpinimą, bet ir greitis. „PewResearch Center“ ataskaitoje taip pat nustatyta, kad 77% mobiliųjų interneto vartotojų teigia, kad patiria lėtą atsisiuntimo greitį, kuris neleido daiktams įkelti taip greitai, kaip jie norėtų. Iš tų mobiliųjų interneto vartotojų 46 proc. Susiduria su atsisiuntimo greičiu kas savaitę ar net dažniau.

Norėdami įsitikinti, kad jūsų „iPhone“ ir „Android“ yra visiškai saugūs, tačiau vis tiek veikia greitai, rekomenduojame šiuos 8 patarimus:

1. Apsaugokite savo ekraną slaptažodžiu

Ar galite įsivaizduoti, kad daugiau nei 30% žmonių slaptažodžiu neapsaugo savo mobiliųjų įrenginių? Sunku patikėti, atsižvelgiant į tai, koks lengvas ir lengvas būdas yra apsaugoti jūsų įrenginį.

Svarbu sukurti mobiliojo prietaiso ekrano slaptažodį, nes jis apsaugo jus nuo asmeninės informacijos paėmimo, jei paliekate telefoną be priežiūros, pamestumėte jį ar jis būtų pavogtas..

Yra du populiarūs slaptažodžio naudojimo būdai:

  1. Rašto užraktas. Tai yra suasmeninta forma, nupiešta ekrane, leidžianti prieiti. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad greičiau ir paprasčiau nei įvesti slaptažodį.
  2. Klasikinis PIN numerio kodas. Tai taip pat yra greito slaptažodžio metodas, vis dėlto, turite pasirūpinti, kad neįdėtumėte pernelyg paprasto ir lengvai nulaužamo kodo, todėl būtinai venkite „1234“, „4567“, „1111“ ir kt..

Dabar, jei tikrai norite padidinti savo mobiliojo ryšio saugumą, taip pat galite pasirinkti sukurti ilgesnį, sudėtingesnį slaptažodį.

Jei naudojate „iOS“, tai galite padaryti išjungę paprastą leidimo kodą. Tai leis jums naudoti ilgesnį kodą, o ne įprastą keturių skaitmenų kodą. Ir jei turite „iPhone 5s“ ar naujesnę versiją, netgi galite naudoti „Touch ID“, kad sukurtumėte unikalų telefono pirštų atspaudų atpažinimo jutiklį. Tai greitas ir saugus būdas apsaugoti savo telefoną.

Apsaugokite ekraną slaptažodžiu, kad pagerintumėte mobiliųjų įrenginių saugąDabar „iPhone“ leidžia apsaugoti telefoną naudojant „Touch ID“

„Android“ telefonuose šią parinktį galite rasti skyriuje „Ekrano užraktas“, esančiame skyriuje „Ekrano sauga“. Čia galite pasirinkti „Slaptažodis“, kuris leis pasirinkti ilgesnį ir sudėtingesnį slaptažodį.

2. Užrakinkite SIM kortelę

Dabar ekrano užraktas yra naudingas, tačiau jis negali kliudyti kam nors pašalinti jūsų SIM kortelę ir naudoti ją kitame telefone. Norint to išvengti, rekomenduojama nustatyti SIM kortelės užraktą PIN kodo pavidalu.

Šį PIN kodą reikės įvesti įjungus telefoną, kad būtų galima prisijungti prie tinklo. Tai garantuoja, kad jei jūsų telefonas bus pavogtas, jis bus labai mažai naudingas vagiui..

3. Įdiekite antivirusines programas

Antivirusinė programinė įranga yra pagrindinis komponentas, apsaugantis jūsų mobiliojo prietaiso saugumą. Šios programos nuskaito mobiliojo įrenginio operacinę sistemą, nustato riziką ir pašalina ją. Jie sklandžiai veikia fone pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį, todėl mobiliųjų įrenginių vartotojai gali būti tikri, kad jų įrenginiai yra nuolat apsaugoti.

Be to, daugelis antivirusinių programų yra sukurtos taip, kad netrukdytų įprastam mobiliojo prietaiso greičiui ir veikimui. Tiesą sakant, dažnai juose yra funkcijų ir jie yra sukurti tam, kad jūsų „iPhone“ ar „Android“ veiktų greičiau.

Pavyzdžiui, „Avira“ ir „360 Security“, šiose antivirusinėse programose yra funkcijų, blokuojančių virusus, trojanus ir kenkėjiškas programas, tačiau jos taip pat teikia privalumų, tokių kaip nereikalingų failų valymas, akumuliatoriaus energijos taupymas ir greičio optimizavimas..

„AntiVirus App 360“ sauga, siekiant pagerinti mobiliųjų telefonų saugumą sulėtėjus telefono telefonui„360 Security“ yra mobiliųjų antivirusinių programų, kurios ne tik suteikia apsaugą nuo virusų, bet ir pagerina telefono greitį, pavyzdys.

Apskritai, antivirusinių programų atsisiuntimas užtrunka vos kelias minutes ir gali sutaupyti jūsų sunkumų keliančias valandas, jei telefono virusas sugadins jūsų įrenginį.

4. Įdiekite saugos programas

Saugumo programos yra puikus ir efektyvus pasirinkimas spręsti mobiliesiems įrenginiams būdingas saugumo problemas. Didelis daugelio mobiliųjų saugos programų pranašumas yra tas, kad jos leidžia vartotojams nuotoliniu būdu valdyti savo įrenginius.

Pavyzdžiui, tokios programos kaip „avast!“ Apsaugos nuo vagysčių, „Find My iPhone“ ir „Cerberus“ mobiliųjų įrenginių saugos programos ne tik leidžia GPS sekimui nustatyti tikslią pamesto ar pavogto telefono vietą, bet ir leidžia nuotoliniu būdu užrakinti savo išmanųjį telefoną tuo atveju, jei jį netinkamai pritaikėte. Be to, leiskite nuotoliniu būdu pašalinti neskelbtinus duomenis, jei nerimaujate, kad įrenginys pateko į netinkamas rankas.

Saugumo programos, skirtos pagerinti mobiliųjų įrenginių saugumą, nuotoliniu būdu valdant telefonąApsaugos programos, tokios kaip „FindMyiPhone“, suteikia nuotolinę apsaugą telefono pametimo ar vagystės atveju

O kiek paveikti greitį? Palyginus su vidutiniu 23 MB programos dydžiu, šios programos veikia nuo 5–7 MB, todėl jos neužima daug vietos telefonuose ir todėl neaplenks jūsų telefono, o tik saugokite ją ekstremalios situacijos atveju!

5. Programos leidimų stebėjimas

Nors gali kilti pagundų gaudami leidimus domenui, kurio tikrai norite, tačiau nepaprastai svarbu atidžiai stebėti prieigą, kurios reikalauja šios programos. Jie gali turėti didžiulį poveikį jūsų telefono mobiliųjų telefonų saugumui.

Ne taip seniai „Apple“ uždraudė šimtus „iPhone“ programų, kurios slapta rinko asmeninę informaciją iš tų, kurios jas atsisiunčia. Daugelis programų buvo pagamintos Kinijoje, tačiau buvo prieinamos visame pasaulyje. Naudodamos programinę įrangą, skirtą skelbimų rodymui, šios programos rinko informaciją apie juos atsisiuntusius žmones, įskaitant jų el. Pašto adresus ir „iPhone“ serijos numerius, tada išsiuntė duomenis į programinės įrangos kūrėjų serverius. Yikes.

stebėti programų leidimus mobiliesiemsDėl šlykštaus privatumo nutekėjimo „Apple Store“ buvo uždraustos šimtos programų

Siužeto moralė – svarbu būti atsargiems, kai kalbate apie programas, kurias atsisiunčiate, ir apie tai, kokią informaciją jie gali pasiekti. Garantijos gali neužtekti net atsisiuntimui iš patikimo šaltinio ar kūrėjo. Pažvelkime, pavyzdžiui, į duomenų pažeidimus, kurie įvyko naudojant populiariąją programą „Snapchat“, iš kurių viena buvo paviešinta bent 100 000 pavogtų vartotojų nuotraukų, kita – 4,6 mln. Vartotojų vardai ir telefono numeriai buvo nutekinti.

Vienas paprastas būdas išvengti duomenų įsiskverbimo iš programos yra atsisiunčiant programą atidžiai stebėti ir įsitikinti, kad prašymai naudotis įvairiomis telefono funkcijomis yra pagrįsti. Pvz., Užrašų programai nereikia jūsų buvimo vietos, žinoma, transportavimo programai.

Tačiau vis didėjant leidimų prašymams ir reikalavimams atsisiųsti programas, kartais sunku atsisakyti tam tikros prieigos, net jei to norėtumėte. Pvz., Jei norite atsisiųsti „Facebook Messenger“ programą, bet nenorite, kad programa galėtų pasiekti jūsų skambučių žurnalą, deja, jums nesiseka.

Čia naudinga tokia programa kaip „XPrivacy“. Ši atvirojo kodo programa (šiuo metu pasiekiama „Android“) leidžia apeiti jums nepatinkančius leidimų nustatymus pateikiant šias užklausas nepageidaujamus duomenis („Brilliant“, ar ne?). Taip pat yra „MyPermissions“, kuri padeda valdyti programos nustatymus ir leidimus jūsų telefone. Jūs gaunate įspėjimus, kai programos pasiekia jūsų asmeninę informaciją, todėl galite nedelsdami patvirtinti arba atšaukti leidimus.

„XPrivacy“ beveik nenaudoja atminties ir akumuliatoriaus, o „MyPermissions“ yra 7 MB.

6. „Bluetooth“ leidimai

Galite nesitikėti, kad „Bluetooth“ prieiga gali kelti pavojų jūsų mobiliojo telefono saugai, tačiau gali. Piratai gali naudotis „Bluetooth“ leidimais nuotoliniu būdu pasiekti telefoną ir naudoti jį skambinti, pasiekti duomenis, klausytis pokalbių ir naršyti internete.

Jei dėl kokių nors priežasčių naudojate „Bluetooth“ ryšį, kur kiti vartotojai gali prisijungti prie jūsų prietaiso artimu spinduliu, ypač užimtoje vietoje, pavyzdžiui, kavinėje, bare ar traukinyje, būtinai ignoruokite arba atmeskite nežinomus prašymus susieti su įrenginiu.

Stebėkite „Bluetooth“ leidimus, kad užtikrintumėte mobiliojo ryšio saugumąBūkite atsargūs naudodamiesi „Bluetooth“ perpildytose viešose vietose, pavyzdžiui, kavinėse

Norint išvengti „Bluetooth“ saugumo grėsmių, geriausia atsargumo priemonė visiškai išjungti įrenginio „Bluetooth“ funkciją, kai jo nenaudojate. Nepakanka įjungti „Bluetooth“ į „neaptinkamą“ režimą, nes yra blogų programų, kurios gali vėl įjungti jūsų įrenginį.

Daugelis akumuliatorių valdymo programų tai padarys automatiškai, įskaitant „JuiceDefender“ ir „Battery Doctor“. Taigi saugodami savo telefoną optimizuosite ir jo akumuliatoriaus veikimą.

7. Užšifruokite savo telefono duomenis

Duomenų šifravimas jūsų telefone esančiais failais yra geras būdas užtikrinti mobiliojo ryšio saugumą tuo atveju, jei jūsų telefonas pateks į vagį ir negalėsite jo užblokuoti nuotoliniu būdu..

Ką daro duomenų šifravimas? Iš esmės tai keičia elektroninius duomenis ir informaciją į neįskaitomą būseną naudojant algoritmus ar šifrus.

Nors visko visiškai užšifruoti neįmanoma, galite užšifruoti kai kuriuos neskelbtinus failus ir pranešimus, kurie geriau paliekami neliečiami.!

Duomenų šifravimas, siekiant pagerinti mobiliųjų įrenginių saugąUžšifruokite savo mobiliojo ryšio duomenis, kad jie būtų neįskaitomi visiems įsilaužėliams ar vagims

„IPhone“ tiesiog įjunkite „Passcode Lock“ funkciją, nustatymų meniu „Bendrieji“ skyriuje. Viola! Siunčiami „iMessages“ turėtų būti užšifruoti, o kai kurie duomenys bus užšifruoti naudojant unikalų raktą, sugeneruotą iš jūsų slaptažodžio. Norėdami įsitikinti, ar šifravimas veikia, patikrinkite, ar meniu „Passcode Lock“ yra duomenų apsaugos funkcija.

Jei naudojate „Android“, atidarykite įrenginio nustatymus ir eikite į meniu punktą Sauga. Iš ten pasirinkite meniu elementą „Ekrano užraktas“, pasirinkite PIN arba slaptažodį ir patvirtinkite (būtinai užrašykite šį slaptažodį dabar – jums jo reikės!). Tada pereikite prie saugos šifravimo parinkties Šifruoti telefoną ir pažymėkite žymės langelį Šifruoti SD kortelę. Pasirinkite Kitas ir patvirtinkite savo PIN kodą. Tada paspauskite Šifruoti telefoną.

Liko tik palaukti daugiau nei 30 minučių, kol vyks šifravimo procesas. Per tą laiką įrenginys keletą kartų bus paleistas iš naujo. Baigę būsite paraginti įvesti pasirinktą slaptažodį.

** Atminkite, kad negalite panaikinti šifravimo „Android“. Taigi, jei nuspręsite iššifruoti savo įrenginį, turėsite atlikti gamyklinių parametrų atkūrimą, kuris sunaikins visus duomenis.

Nors yra tam tikrų abejonių dėl duomenų šifravimo įtakos mobiliojo telefono greičiui, našumui ir akumuliatoriaus veikimo laikui, pastaraisiais metais pagaminti telefonai greičiausiai yra sujungti su specialia aparatūra, kad pagreitintų šifravimą..

8. Naudokite VPN programinę įrangą

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad VPN naudojimas yra puikus būdas pagerinti jūsų telefono saugą, o tai daro labai mažai įtakos jūsų telefono greičiui..

Prisijungę prie „SaferVPN“, galite naršyti internete per banko lygio užšifruotą tunelį, kad galėtumėte mėgautis visiškai saugiu ryšiu ir saugoti visą savo asmeninę informaciją apsaugotą nuo įsilaužėlių ir šnipinėjimo programų..

Kaip „SaferVPN“ teikia mobiliojo ryšio apsaugą

Tai ypač svarbu jungiantis prie viešųjų bevielių tinklų kavinėse, oro uostuose, viešbučiuose ir autobusuose bei traukiniuose. Viešieji „WiFi“ tinklai dažnai nėra apsaugoti, todėl gali kilti pavojus jūsų asmeniniams duomenims ir neskelbtinai informacijai.

Mūsų „iOS“ ir „Android“ programos saugo visą jūsų slaptą prisijungimo informaciją, el. Pašto adresus ir verslo duomenis, todėl jums niekada nereikės jaudintis, kad esate matomi mobiliajame telefone..

Be to, „SaferVPN“ vieno paspaudimo programos, skirtos „iOS“ ir „Android“, veikia sklandžiai fone, todėl jūsų telefono sulėtinimas nebus lėtesnis..

„SaferVPN“ programų mobiliesiems dizainas„SaferVPN“ programa veikia sklandžiai fone, todėl ji nelėtins jūsų telefono

Jei norite pradėti saugoti savo mobilųjį telefoną šiandien, išbandykite mūsų 24 val nemokamas bandymas arba prisiregistruokite gauti „SaferVPN“ prenumeratą.

Tikimės, kad šis tinklaraščio įrašas jums buvo informatyvus ir naudingas. Jei turite klausimų ar rekomendacijų, kaip pagerinti savo mobiliųjų įrenginių saugą užtikrinant greitą telefono veikimą, susisiekite su mumis „Facebook“, „Twitter“ ar „Google+“. Mes tikimės iš jūsų!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map