6 Turite perskaityti patarimus, kaip saugiai naudotis „Pokemon GO“

6 patarimai, kaip saugiai naudotis „Pokemon Go“


Nuo tada, kai „Pokemon Go“ startavo praėjusią savaitę, atrodo, kad visi vykdė misiją sugauti juos visus. Tačiau programa nėra tokia saugi, kaip jums gali atrodyti, skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie galimą riziką ir kaip apsisaugoti!

Praėjusią savaitę „Pokemon Go“ programa paskatino milijonus išeiti iš namų ir kelyje tikintis pagauti savo mėgstamą „Pokemon“. Tačiau žaidimas taip pat turi daugybę pavojų – pradedant saugumo pažeidimais, baigiant automobilių avarijomis ir apiplėšimais ginklo vietoje! Jūs tai įvardinate, taip pat „Pokemon GO“, ir kyla pavojus saugumui!

Turėdami tai omenyje, pateiksime jums 6 paprastus patarimus, kuriuos turite laikytis, kad būtumėte saugūs, kol ieškosite Pikachu.

1. „Pokemon Go“ saugos patarimas – saugokitės neoficialių atsisiuntimų

Šiuo metu „Pokemon GO“ buvo išleistas tik „App Store“ parduotuvėse JAV, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, Vokietijoje ir JK.

Tačiau tai nesustabdė kitų gerbėjų visame pasaulyje bandyti jį atsisiųsti ir pasiekti. Deja, daugelis kreipiasi į trečiųjų šalių versijas, kuriose pilna saugos spragų ir pažeidimų. Pasak saugos firmos „Proofpoint“, viena iš šių versijų yra užkrėsta kenksmingu nuotolinės prieigos įrankiu, kuris suteikia visišką „Android“ telefono valdymą įsilaužėliams!

Nors yra trečiųjų šalių, tvirtinančių, kad visą programą reikia atsisiųsti, ATSAKINGAI rekomenduoju atsiriboti nuo šių atsisiuntimų, nes jie paprastai būna užpildyti virusais ir šnipinėjimo technologijomis..

Pikachu! „Pokemon GO“

2. „Pokemon Go“ saugos patarimas – būkite atsargūs dėl jūsų suteiktų leidimų

Ši saugumo spraga tikrai yra bauginanti. Pasirodo, net oficiali programa nėra visiškai saugi. Iš pradžių paleidę „Pokemon GO“, jei prisijungėte naudodami „Google“ paskyrą, suteikėte įmonei VISĄ prieigą prie jūsų asmeninės informacijos. Tai reiškė, kad visi, kurie galėjo pasiekti žaidimo serverius, turės prieigą prie jūsų asmeninės informacijos, įskaitant el. Paštą, nuotraukas ir naršymo istoriją, ir jūs geriau patikėtumėte, kad būtumėte nepaprastai pažeidžiami, jei įmonės serveriai būtų nulaužti!

Matyt, nuo to laiko „Ninantic“ atsiuntė atsisiunčiamą pataisą, kad išspręstų problemą, tačiau bet kokiu atveju įsitikinkite, kad gerai žinote apie leidimus, kurių programa reikalauja internetu.!

3. „Pokemon Go“ saugos patarimas – nesinaudokite „Pokemon Go“ ir važiuokite

Dabar aš žinau, kad tai gali atrodyti gana akivaizdu, tačiau jokiu būdu neturėtumėte naudoti „Pokemon GO“ ir vairuoti! Buvo pranešta apie keletą automobilių sudužimų, kuriuos sukėlė programa. Aš suprantu, jūs manote, kad tai yra lengviausias ir efektyviausias būdas surinkti „Pokemon“, tačiau tai yra nepaprastai pavojinga ne tik sau, bet ir visiems kitiems, kurie gali būti kelyje. Jau neminint „Pokemon“ įdiegė funkciją, kurioje negalėsite išperinti kiaušinių, kai judate aukščiau 20 MPH.

4. „Pokemon Go“ saugos patarimas – saugokitės savo aplinkos

Misūryje keli vyrai buvo areštuoti panaudojus programą, kad priviliotų vartotojus į izoliuotas zonas ir apiplėštų juos ginklų vietoje! Būk saugus žaisdamas „Pokemon GO“, atidžiai stebėdamas, kur eini ir kokioje srityje jis gali būti. Aišku, neikite į pavojingą zoną vėlai vakare tik dėl galimybės pas Chariztrą. Nors būtų nuostabu jį patraukti, geriau laikyti savo daiktus ir visada stengtis žaisti bei keliauti su draugu.!

5. „Pokemon Go“ saugos patarimas – apsisaugokite nuo saulės!

Penktasis gali būti ne toks, kokio tikiesi, tačiau artėjant vasaros viduriui nepaprastai svarbu paspartinti tempimą! Šlaitas! Slap! kad apsaugos nuo saulės ir nepamirškite išlikti hidratuotas. Taip pat nespauskite savęs taip, kad įskaudintumėte save!

Visiems vampyrams, pirmą kartą išeinantiems iš rūsių šią vasarą … Nepamirškite apsaugos nuo saulės priemonių #PokemonGO #pasteywhites

– Michaelas Palmeris (@MGPalms), 2016 m. Liepos 13 d

Aš investuoju į įmones, kurios parduoda saulės apsauginius ir vaikščiojimo batus dėl #PokemonGO – Jon Stein (@JanookOnline) 2016 m. Liepos 11 d.

6. „Pokemon Go“ saugos patarimas – naudokite VPN

Dažnai keliaudami žaisdami „Pokemon“ galite prisijungti prie viešųjų „Wi-Fi“ tinklų. Jei taip, nepamirškite prieš tai darydami, turite prisijungti prie „SaferVPN“, kad asmeninė informacija būtų apsaugota nuo internete slapstančių naršyklių ir įsilaužėlių.!

Kaip papildomas pranašumas, naudodamiesi VPN, galite pakeisti geografinę buvimo vietą internete ir pasiekti programas, kurių jūsų vietovėje kitaip nėra. Taigi praleiskite kenkėjiškus atsisiuntimus ir saugiai paleiskite „Pokemon GO“ naudodami „SaferVPN“!

Jei dar neišbandėte mūsų paslaugos, būtinai apsilankykite mūsų svetainėje nemokamas 24 valandų bandymas arba gaukite „SaferVPN“ planą (Turėdami 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir mūsų „Pokemon GO“ saugos patarimus, neturite ko prarasti!)

Norite daugiau naujausių pramogų & saugumo naujienos? Stebėkite mus „Facebook“, „Twitter“, „Google+“ ir „YouTube“.

Laimingas žaidimas!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map