Top 15 Cyber ​​Security Influencers, ktoré je potrebné sledovať

Špičkové ovládače kybernetickej bezpečnosti


Chcete ostať informovaní o všetkých záležitostiach týkajúcich sa vašej bezpečnosti a zabezpečenia online? Potom nezabudnite skontrolovať náš výber Top 15 Cyber ​​Security Influencers.

Nie je ľahké zostať v obraze so všetkými bezpečnostnými správami v dnešnom rýchlo sa meniacom technologickom svete, ale so všetkými pretrvávajúcimi hrozbami, ktoré sa objavujú, je mimoriadne dôležité zostať aktuálne! Na základe toho sme prešli a urobili sme pre vás výskum a zostavili sme zoznam 15 najlepších ovplyvňovačov kybernetickej bezpečnosti..

Postupujte podľa nich a získajte najnovšie správy z odvetvia a vždy zostaňte v bezpečí online!

Najlepší vplyvy počítačovej bezpečnosti:

1. Kim Zetter – @KimZetter

Kim Zetter je spisovateľkou Seniorských pracovníkov v Wired a je autorom knihy „Odpočítavanie do nulového dňa“ – knihy, ktorá odhaľuje príbeh vírusu Stuxnet, vírusu, ktorý sabotoval iránske jadrové úsilie. Kim napísala viac ako 100 článkov pre Wired a tiež sa objavila ako hosť na NPR a CNN. Ak ste fanúšikom pána Robota, nezabudnite sa pozrieť na jej kúsok s presnosťou televízneho seriálu. Skutočne veľmi cool.

2. Brian Krebs- @ briankrebs

Brian sa stal stále viac známym ako nezávislý investigatívny novinár, ktorý sa týka všetkého, čo sa týka bezpečnosti. Často je ten, kto zlomil príbeh a poskytol pokojný a racionálny pohľad. Ak sa chcete dozvedieť viac o názoroch a postrehoch pána Krebsa, môžete si prečítať Spam Nation: Vnútorný príbeh organizovanej počítačovej kriminality..

3. Nicole Perlroth- @nicoleperlroth

Ako autorka kybernetickej bezpečnosti pre denník New York Times, Nicole Perlrothová informovala o niektorých významných správach z tohto odvetvia, vrátane snáh NSA o zásah proti šifrovaniu a čínskej počítačovej špionáži (ktorá zahŕňala odhalenie vojenských jednotiek zodpovedných za tisíce útokov na americké inštitúcie!). A zábavná skutočnosť: jej profil Briana Krebsa za rok 2014 bol zvolený spoločnosťou Sony Pictures. Určite si dajte pozor na svoju novú knihu „Takto mi hovoria, že končia svetové udalosti“, ktorá sa chystá v roku 2017 zasiahnuť police..

4. Bill Brenner- @ billbrenner70

Bill Brenner je senior programovým manažérom pre redakčnú skupinu Information Security Group v spoločnosti Akamai Technologies. Bill veľa prispel do nášho odvetvia online bezpečnosti, písal pre početné webové stránky a publikácie v oblasti technológií a pôsobil ako člen správnej rady NAISG (National Information Security Group). Okrem častých zdieľaní svojich myšlienok, názorov a odporúčaní týkajúcich sa otázok kybernetickej bezpečnosti píše aj blog venovaný prekonávaniu úzkosti..

5. Gene Kim- @realgenekim

Gene Kim je zakladateľom a originálnym autorom Tripwire. Od založenia spoločnosti Advanced Threat solutions sa vplyv spoločnosti Kim v komunite Infosec rozrastal a neustále rastie. V súčasnosti Kim pravidelne píše o Devopoch a ďalších témach v oblasti Infosecu. Svojou prácou môžete zostať v kontakte a vyskúšať Real Gene Kim.

6. Leigh Honeywell- @ hypatiadotca

Leigh Honeywell, vodca bezpečnostného tímu v spoločnosti Slack, ponúka úplne nový a čerstvý pohľad na online bezpečnosť. Nielen, že nás informuje o aktuálnom stave a prelomoch toľkých bezpečnostných udalostí, jej pohľad na geek feminizmus je v našom odbore osviežujúci a veľmi potrebný. Očakáva sa, že jej vplyv porastie. Jej blog si môžete pozrieť tu.

7. Paul Asadoorian- @securityweekly

Paul Asadoorian je zakladateľom a výkonným riaditeľom týždenníka Security Weekly, multimediálneho blogu venovaného najnovším informáciám o bezpečnostných správach, hackerským technikám, zraniteľnostiam, technickým postupom a ďalším informáciám. Každý štvrtok o 18:00 EST, jeho blog ponúka živé vysielania s najnovšími priemyselnými príbehmi. Paul je skutočným inovátorom a zároveň je CEO of Offensive Countermeasures, vývojárom nových a špičkových produktov na proaktívne porušovanie kybernetických bezpečnosti v zárodku.

8. Joseph Steinberg – @ Josephsteinberg

Zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti SecureMySocial, spoločnosti, ktorá chráni podniky pred únikom informácií a poškodením dobrého mena, je Josheph Steinberg odborníkom v oblasti počítačov a podnikania. Je vynálezcom niekoľkých populárnych technológií kybernetickej bezpečnosti (jeho práca je citovaná vo viac ako 100 publikovaných patentoch!) A autorom niekoľkých kníh o bezpečnosti informácií. Našťastie za nás všetkých Steinberg v súčasnosti prispieva svojou múdrosťou prostredníctvom svojho stĺpca v časopise Inc..

9. Dan Goodin – @ dangoodin001

Dan Goodin je šéfredaktorom bezpečnosti v Ars Technica, kde dohliada na pokrytie všetkého, čo je pod drezom počítačovej bezpečnosti – od hackovania hardvéru a škodlivého softvéru, po počítačové špionáže a botnety. Počas svojich 15 a viac rokov v práci zaznamenal zneužívanie hackerov, ktorí nosili všetky odtiene klobúkov (čierne, biele a sivé) a hlásil sa v združení Associated Press a The Register. Ak existuje nejaký hlavný hack – Dan ho zakryl.

10. Pierluigi Paganini – @securityaffairs

Pierluigi Paganini je bezpečnostný znalec a etický hacker, ktorý je sám popísaný. Je CIO v spoločnosti Bit4Id, člen Agentúry Európskej únie pre bezpečnosť sietí a informácií a šéfredaktor časopisu Cyber ​​Defense Magazine. Okrem toho je zakladateľom bezpečnostných záležitostí, popredného bezpečnostného blogu, ktorý pokrýva všetky aspekty internetovej bezpečnosti vrátane počítačovej vojny, počítačovej kriminality, hacktivizmu, internetu vecí a ďalších.

11. Dr. Angela Orebaugh – @angelaorebaugh

Angela Orebaugh je profesorkou a riaditeľkou programov kybernetickej bezpečnosti a IT na University of Virginia. V súčasnosti vedie výskum v oblasti bezpečnosti kybernetických fyzických systémov a internetu vecí. Orebaugh, pozoruhodný technologický futuristický a myšlienkový líder, spolupracoval so širokou škálou spoločností, od internetových startupov až po podniky z rebríčka Fortune 500, aby im pomohol pri rozvoji podnikania v oblasti technológií s miliónmi dolárov..

12. Brian Honan – @ BrianHonan

Brian Honan je známy ako priemyselný expert a priekopník v oblasti Infosec. Založil írsku spravodajskú a informačnú bezpečnostnú službu (IRISS), prvý írsky tím reakcie na núdzové situácie v počítačoch, a je zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti BH Consulting. Len málo inštitúcií sa spoliehalo na radu Briana vrátane Európskej komisie a vládnych bezpečnostných agentúr v Írsku, Európe a Veľkej Británii. Brian je aktívnym blogerom a európskym editorom pre SANS NewsBites, dvojtýždňový informačný bulletin zaslaný pol milióna bezpečnostných expertov na celom svete.

13. Swati Khandelwal – @Swati_THN

Swati Khandelwal je hlavný spravodajca pre oblasť kybernetickej bezpečnosti a ochrany súkromia pre The Hacker News, popredný zdroj hrozieb v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Nadšenec sociálnych médií pokrývajúci všetky témy IT & on-line bezpečnosť, neustále nás informuje o najnovšom vývoji v kybernetickom priestore.

14. Robin Wauters – @ robinwauters

Robin Wauters je európsky technický novinár a zakladateľ a redaktor spoločnosti Tech.eu, digitálnej publikácie, ktorá sa zaoberá európskymi technologickými správami a spravodajstvom o trhu. Predtým bol európskym redaktorom filmu The Next Web and Tech Crunch. Wauters požičiava svoje rozsiahle technické know-how ako poradca začínajúcich startupov a rozširuje svoje znalosti do väčšej komunity s mesačnými stretnutiami.

15. InfoSec Taylor Swift- @ swiftonsecurity

V neposlednom rade sa InfoSec Taylor Swift zameriava na to, čo robí. Poskytuje správy a informácie o kybernetickom zabezpečení a spája ich s odkazmi na piesne a životný štýl Taylora Swifta, vďaka čomu sú správy oveľa ľahšie a zábavnejšie. Udržujte si informácie a smejte sa jednoducho sledovaním jej blogu tu.

Dúfame, že vám tento zoznam ovplyvňujúcich používateľov v oblasti kybernetickej bezpečnosti pomôže zostať aktuálny. Ak máte akékoľvek otázky alebo by ste chceli navrhnúť niekoho, koho sme zo zoznamu vynechali, neváhajte a dajte nám vedieť!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map