Prvých 11 technických nástrojov, aby sa vaše novoročné predsavzatie stalo realitou v roku 2018

Najlepšie technické nástroje pre vaše novoročné predsavzatie v roku 2017


Šťastný Nový Rok od SaferVPN!  Ste odhodlaní, aby sa vaše novoročné predsavzatie stalo realitou? Potom nezabudnite vyskúšať tento zoznam najlepších 11 technologických nástrojov na rok 2018!

Keď sa blíži nový rok, pravdepodobne ste začali pracovať na svojich novoročných predsavzatiach.

Ak váš zoznam obsahuje niečo z cestovania, formovania alebo dokonca zlepšenia zabezpečenia online, máme k dispozícii zoznam vynikajúcich aplikácií a techník, ktoré vám pomôžu realizovať vaše ciele v roku 2018.!

Vyskúšajte si najlepších 11 #TechTools, pomocou ktorých si môžete urobiť #Nový rokResolution v roku 2018

1. Skyscanner – Cestujte niekde, kam ste nikdy neboli

Odkladali ste cestovanie alebo ste dokonca odmietali myšlienku výletu kvôli nedostatku finančných prostriedkov? Boli by ste prekvapení, aké lacné môžu byť niektoré cesty, ak sa pozriete na ten správny zdroj.

Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate alebo kam chcete ísť, Skyscanner je jedným z najlepších webových stránok (a aplikácií!), Ktoré som našiel pri cestovaní. Aj keď sa môže zdať, že vyzerá ako váš typický web na porovnávanie cien vybavenia, ako sú lety, hotely a požičovne áut, existujú dve ďalšie funkcie, vďaka ktorým je stránka ideálna na nájdenie dovolenky v rozpočte: Cena za deň a výber cieľa pre: kdekoľvek.

 • Cena za deň
  Ak už viete, kam by ste chceli cestovať, jednoducho zadajte svoje polohy a namiesto toho, aby ste si vybrali presný deň cesty, vyberte celý kalendár a sledujte, ako sa cena mení každý deň v danom mesiaci. To znamená, že môžete vidieť ako deň, kedy môže byť váš let v pondelok 200 dolárov, a nasledujúci deň 600 dolárov, čím sa nákladovo efektívne plánovanie cesty zjednoduší..
 • Cieľ: Kdekoľvek
  Ak ste sa presne nerozhodli, kam by ste chceli ísť, môžete jednoducho umiestniť svoje miestne letisko a nastaviť cieľ na „kamkoľvek“. Program Skyscanner vám potom poskytne zoznam letov do ton rôznych miest usporiadaných podľa ceny. Hovorte o zábavnom spôsobe, ako nájsť nové miesto na cestovanie a zároveň nájsť najlepšie ceny tento nový rok!

2. Univerzita v Reddite – naučte sa niečo nové

Prečo nevyužiť čas na učenie sa niečoho nového pre tohtoročné novoročné predsavzatie? Možno ste sa vždy chceli naučiť nový jazyk alebo novú zručnosť? Realizujte to v roku 2018.

Aj keď existuje veľa online kurzov a ďalších technologických nástrojov, ktoré vám to umožnia urobiť, môžete byť prekvapení, keď zistíte, že Reddit, ultra populárna webová stránka fóra, vám môže pomôcť naučiť sa, čo chcete. Univerzita Reddit’s University má úžasný adresár otvorených kurzov, ktoré vám umožňujú prístup k mnohým kurzom od tém, ako sú hudba a jazyk, po vedu a informatiku.!

Čokoľvek sa chcete naučiť v roku 2018 – môžete to ľahko dosiahnuť.

3. Stratiť! & 4. Zombie, utekaj! – Vráťte sa do tvaru

Väčšina z nás sa chce dostať do formy po celý rok a neúmyselne sa nepodarilo dosiahnuť minuloročné novoročné uznesenie. Našťastie, pre vás z vás sú veľmi užitočné technické nástroje, ktoré by sa vám chceli venovať!

Osobne je moja obľúbená aplikácia, ktorú používam, Stratiť! Táto aplikácia umožňuje neuveriteľne ľahké prihlásiť jedlo, cvičiť a pomôcť vám udržať si prehľad o svojich cieľoch pri chudnutí. Od toho času! je tiež kompatibilný s mnohými inými populárnymi fitness zariadeniami, môžete jednoducho vyvážiť príjem kalórií s cvičením a okamžite začať pracovať na dosiahnutí svojich cieľov.

Ako zábavná možnosť, ak vaše novoročné predsavzatia zahŕňajú beh, pozrite sa na nové zombie, beh! app. Táto aplikácia bola najvyššou aplikáciou na zdravie a kondíciu v iTunes už po dvoch týždňoch. Počas behu v skutočnom svete vám aplikácia umožňuje dokončiť misie, zbierať zásoby a zachrániť pozostalých a zároveň sa dostať do formy..

5. Úroveň peňazí & 6. Naučte sa Vest – Získajte svoje financie v poriadku

Konečne zarobíte dosť peňazí na to, aby ste prestali kopať na zmeny vankúšov vašej pohovky a namiesto toho sa pozeráte na otvorenie sporiaceho účtu? Možno by ste dokonca chceli zvážiť plánovanie odchodu do dôchodku alebo investície? Ak vaše novoročné predsavzatie zahŕňa akýkoľvek druh správy peňazí, nasledujúce aplikácie vám tento rok na ceste k ušetreniu ďalších zmien navyše umožnia!

Level Money je aplikácia, ktorá vám umožní vizualizovať vaše financie a zároveň uviesť vhodné príspevky na základe výšky výdavkov stanovené vašimi financiami. Namiesto toho, aby ste skontrolovali svoj bankový účet a založili svoje výdavky na tom, koľko peňazí máte, Level Money zobrazí vaše „Spendable“ číslo za mesiac. To vám umožní jasne sledovať váš tok hotovosti a zároveň sa budete cítiť pohodlne míňať peniaze za zbytočné výdavky, ako napríklad stravovanie.

Ak by ste chceli získať podrobnejšiu pomoc pri finančnom plánovaní, program LearnVest vám môže pomôcť naplánovať všetko, počnúc dlhom z kreditnej karty, núdzovými úsporami a dokonca aj dôchodkom. Tento plán vám tiež pomôže stanoviť osobné ciele a zároveň ponúkať ďalšie online nástroje, triedy a články!

7. Pacifica & 8. Stať sa – Menej stresu

Stále sa cítite trochu napätí zo všetkého dovolenkového chaosu? Našťastie sú tu aj aplikácie!

Pacifica je vynikajúca aplikácia a webová stránka, ktorá ponúka sprievodné dýchacie techniky. Ich každodenné nástroje na zvládanie stresu a úzkosti vás tiež spájajú so širokou komunitou a poskytujú vám tie najlepšie nástroje na kognitívnu behaviorálnu terapiu a meditáciu. Kombinácia relaxačných techník spoločnosti Pacifica vám umožňuje sledovať vašu náladu po celý deň a začať mapovať úrovne stresu pri stanovovaní denných cieľov.

Happify je ďalšia aplikácia, ktorá vám umožňuje brániť sa proti negatívnosti tým, že poskytuje výskum overené činnosti a hry, ktoré zvyšujú morálku a zvyšujú šťastie.!

9. Podeľte sa o jedlo & 10. Snap Darujte – Prispejte k tomu, na čom vám záleží

Ďalším nápadným novoročným nápadom riešenia je nezištný čin prispievajúci k veci, na ktorej vám záleží. Aj keď existuje mnoho charitatívnych organizácií, niektoré populárne plavidlá na získanie podpory pre tieto príčiny sú cez populárne aplikácie. Tu sú dve:

Zdieľajte jedlo je nová aplikácia navrhnutá na boj proti hladu na svete jediným klepnutím. Táto iniciatíva Svetového potravinového programu OSN vám umožňuje kŕmiť dieťa v núdzi už za 0,50 dolárov.

Snap Donate vám umožní urobiť snímku charitatívneho loga (alebo vyhľadať jednu z 13 000 registrovaných charitatívnych organizácií) a poslať dary bez toho, aby ste si vybrali iba jednu zo svojich darovaných peňazí.!

11. SaferVPN: Chráňte svoju online bezpečnosť & identita

Ak máte na tento rok na mysli kybernetickú bezpečnosť, začnite uistením, že nevynechávate jednoduché kroky na zabezpečenie svojej online bezpečnosti. Môže to byť také ľahké, ako keby ste si vymysleli najnovšie formy phishingových nástrah a falošných e-mailov, aby ste skontrolovali, či máte bezpečné heslá a bezpečnostný softvér..

Jedným z najjednoduchších a najdôležitejších spôsobov ochrany vašej hodnotnej online identity je bezpečné prehliadanie vo verejných sieťach. Aj keď sú hotspoty WiFi neuveriteľne pohodlné, sú často nezabezpečené, čo hackerom a snoopers umožňuje zadržať vaše citlivé údaje a osobné informácie.

 • Ochrana WiFi
  Nepáči sa vám myšlienka, že by sa do vašich osobných prihlasovacích údajov a údajov o kreditných kartách zasypal nejaký nezbedný cudzinec? Výberom SaferVPN získate výhody automatického zabezpečenia WiFi a okamžitého šifrovania na úrovni banky pri pripojení k verejným hotspotom..
 • Šetri si peniaze
  So SaferVPN môžete tiež šetriť peniaze a cestovať niekde novým! Naša aplikácia vám nielen umožňuje zabezpečiť svoju online aktivitu, ale tiež zmeniť svoju IP adresu (jedinečný identifikátor vášho zariadenia online). To vám umožní prehliadať, ako keby ste boli v inej krajine, obísť diskrimináciu online a ušetriť stovky dolárov za lety a prenájom automobilov!
 • Odblokujte web
  Môžete tiež prispieť k veľkej veci tým, že sa k nám pripojíte v boji za slobodu prejavu a prejavu online. Prostredníctvom #UnblockTheWeb, nášho partnerstva s Movements.org, platformou crowdsourcing pre ľudské práva, poskytujeme prístup VPN aktivistom a disidentom žijúcim v uzavretých spoločnostiach, aby aj oni mohli mať neobmedzený prístup a slobodu prejavu online. Boli by sme radi, keby ste sa k nám pripojili v tomto boji!

Dúfame, že tento zoznam špičkových technologických nástrojov zaručuje, že sa novoročné predsavzatie stane realitou v roku 2018! Máte nejaké ďalšie aplikácie alebo weby, ktoré odporúčate? Komentujte a dajte nám vedieť!

Prajeme vám šťastný, úspešný a bezpečný počítač nový rok od spoločnosti SaferVPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map