Predstavujeme najlepšiu VPN pre Android

Bezpečnejšia VPN pre Android je tu!


Zdravíme naše nové SaferVPN pre Android! Prečítajte si, ako začať používať najlepšiu sieť VPN pre Android a všetky veľké výhody používania aplikácie tu. Naučte sa tiež, ako si môžete aplikáciu stiahnuť a zdieľať, aby ste zvýšili svoje šance na výhru BEZPLATNÝ prémiový rok SaferVPN!

Ako si možno pamätáte, nedávno sme spustili úspešnú verziu beta našej VPN pre Android. Teraz sme veľmi radi, že môžeme prezentovať naše plne vybavená aplikácia SaferVPN pre Android.

Stiahnite si aplikáciu priamo z Google Play tu.

Teraz si môžete užiť neobmedzený prístup k geoobmedzenému obsahu a prehliadanie webu pomocou bezpečné, plne šifrované pripojenie – kdekoľvek a kedykoľvek na vašom zariadení s Androidom.

Vďaka našej novo vylepšenej natívnej VPN pre Android si môžete vychutnať všetky rovnaké funkcie Windows a Mac priamo na tablete alebo telefóne.

V tomto príspevku budete pripravení na:

 • #ShareSaferVPN– Oslava nášho nového spustenia aplikácie pre Android zvyšuje vaše šance na výhru BEZPLATNÉHO roka SaferVPN!
 • Funkcie našej siete VPN pre Android
 • Ako sťahovať SaferVPN pre Android
 • Ako používať SaferVPN pre Android
 • Výhody našej VPN pre Android

#ShareSaferVPN

Pred niekoľkými týždňami sme na počesť nášho úplne nového webu a aplikácie pre iOS sme odštartovali špeciálnym programom #ShareSaferVPN udalosť!

Teraz s našou novou sieťou VPN pre Android vám dávame ďalšiu šancu na zvýšenie šancí na výhru ZADARMO Prémiové celoročné predplatné SaferVPN vykonaním jednoduchých akcií uvedených nižšie. 10 účastníkov s najväčšími vstupmi získa ZADARMO celoročné predplatné PREMIUM SaferVPN.

Na oslavu našej novej aplikácie zahrneme 3 nové akcie: stiahnutie našej aplikácie, zdieľanie našej aplikácie a zdvojenie zaujímavých správ svojim priateľom! Ešte lepšie je, že tieto nové akcie sa započítajú do ešte viac položiek!

Tak na čo čakáš? Poďme!

#ShareSaferVPN: výzva na prémiové predplatné

Funkcie našej VPN pre Android:

Naša nová platforma Android VPN vám umožní vychutnať si všetky tieto skvelé špičkové funkcie SaferVPN priamo na telefóne s Androidom alebo tablete Android:

 • Elegantný dizajn: Teraz si môžete vychutnať ľahko použiteľný a elegantný dizajn SaferVPN na cestách, nech ste kdekoľvek.

 • Beží hladko na pozadí: Stačí kliknúť na tlačidlo Domovská stránka, ani si nevšimnete, že tam aplikácia existuje.
 • Zjednodušený výber servera: Obľúbte svoje najčastejšie používané servery, aby ste ich ľahšie našli. Aplikácia automaticky navrhne najviac odporúčané servery na základe vašej polohy a testov rýchlosti.

 • Otvoriť protokol VPN: Používame tam jeden z najpokročilejších a najnovších protokolov VPN, aby sme zaručili čo najlepšie pripojenie.
 • Automatické opätovné pripojenie: Aplikácia automaticky obnoví vaše pripojenie VPN, ak vaše pripojenie na internet z akéhokoľvek dôvodu preruší.

Ako sťahovať SaferVPN pre Android

Vyhľadajte v obchode Google Play SaferVPN a otvorte ho. kohútik Inštalácia a súhlasiť podmienky. Po inštalácii stačí Otvorené aplikáciu.

Bezpečnejšia VPN pre Android v Obchode Google Play

Ako používať SaferVPN pre Android

Teraz ste pripravení začať používať aplikáciu. Prihláste sa pomocou prihlasovacích údajov, ktoré obvykle používate pri prihlasovaní do SaferVPN.

Ak nemáte účet, klepnite na Začnite zadarmo na vytvorenie jednej karty nie je potrebná žiadna kreditná karta. Všetko, čo musíte urobiť, je zadať e-mailovú adresu a požadované heslo a skontrolovať doručenú poštu, aby ste si overili svoju bezplatnú 24 hodinovú skúšobnú verziu.

Prihlasovacia obrazovka pre bezpečnejšiu VPN pre Android

Potom vyberte, ku ktorému miestu sa chcete pripojiť. Ak ste vysťahovalec alebo cestujete do zahraničia a chcete používať internet presne tak, ako by ste chceli, jednoducho vyberte server svojej domovskej krajiny.

Výber umiestnenia v bezpečnejšej sieti VPN pre Android

Po nastavení všetkého stačí kliknúť na veľké zelené tlačidlo Pripojiť a behom niekoľkých sekúnd budete používať internet rovnako ako doma. Klepnutím na tlačidlo Domov pokračujte v spúšťaní SaferVPN na pozadí.

Pripojenie k bezpečnejšej VPN pre globálne servery pre Android                                           

Výhody našej VPN pre Android

Odblokovanie streamovaného obsahu: Zmenou vašej vnímanej adresy IP vám SaferVPN poskytne najrýchlejšie a najjednoduchšie riešenie na streamovanie vašich obľúbených médií. Vychutnajte si Netflix, Spotify, YouTube a ďalšie, nech ste kdekoľvek. Pomôžeme vám získať prístup k filmom, športu a hudbe pomocou niekoľkých jednoduchých krokov.

Chcete vidieť ako? Tu je náš užitočný sprievodca, ako odblokovať Netflix kdekoľvek na svete.

Zabezpečte svoje údaje: SaferVPN vám poskytuje pokoj pri vedomí, že môžete bezpečne prehľadávať internet kdekoľvek a na ktoromkoľvek zo svojich zariadení. Netreba sa starať o ochranu údajov vo verejných sieťach Wi-Fi alebo o ochranu hackerov pred krádežou vašich najcennejších informácií.

Chráňte svoje súkromie: SaferVPN vám pomáha zaistiť, aby boli všetky podrobnosti v počítači vždy súkromné, a to tak, že skryli svoju IP adresu, umiestnenie a online identitu. Týmto spôsobom môžete zabrániť vládnym agentúram, inzerentom, majiteľom webových stránok a ďalším aktivitám súvisiacim s online aktivitami.

Šetri si peniaze: Môžete byť vystavení cenovej diskriminácii jednoducho na základe vašej geografickej polohy a adresy IP. Ale s SaferVPN si môžete rezervovať, akoby ste boli v inej krajine a ušetriť veľké na letoch, hoteloch, zapožičaných autách a ďalších.

Plánujete si rezervovať let čoskoro? Tu si môžete prečítať, ako sme ušetrili 475 USD na letenkách.

Začni teraz!

Ak už ste odberateľom SaferVPN, stiahnite si teraz aplikáciu Android SaferVPN a pripravte sa.

Ak ste novým používateľom SaferVPN, vyskúšajte ho zadarmo (nie je potrebná žiadna kreditná karta) a potom nainštalujte SaferVPN do zariadenia s Androidom..

ĎAKUJEME vám všetkým za spätnú väzbu a návrhy funkcií. Ak chcete navrhnúť nejaké nápady pre budúce aktualizácie softvéru, jednoducho nám pošlite e-mail na adresu [email protected] alebo nás sledujte a skontaktujte sa na Facebooku, Twitteri, Google+ alebo YouTube.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map