Konečný sprievodca vytvorením virtuálneho WiFi

Ako vytvoriť virtuálne WiFi


Tu je váš konečný sprievodca vytvorením virtuálneho hotspotu. Ak hľadáte spôsob, ako používať počítač so systémom Windows alebo Mac ako smerovač na vytvorenie siete WiFi, takto: S virtuálnou sieťou Wi-Fi môžete používať sieť VPN na akomkoľvek zariadení, ako je napríklad inteligentná televízia alebo herné konzoly. Začnime!

Nasledujúci text môžete použiť ako samostatný návod na vytvorenie virtuálnej siete Wi-Fi. Ak pripojíte počítač k SaferVPN, získate ďalšie bonusy za bezpečnosť, anonymitu a slobodu prístupu k blokovaným stránkam. So serverom SaferVPN je všetka vaša prevádzka šifrovaná, takže nikto nemôže preniknúť do vašich údajov; získate novú adresu IP, aby ste sa stali anonymnými a bezúhonní online; a prakticky môžete kdekoľvek na svete bývať, aby ste mohli vysielať mediálny obsah z ktorejkoľvek krajiny, ktorú chcete!

Vytvorením hotspotu VPN môžete používať sieť VPN vo svojej inteligentnej televízii, konzoly, Apple TV alebo Chromecast na hranie hier blokovaných vo vašej krajine alebo na obídenie geografických obmedzení služieb ako Pandora a YouTube na akomkoľvek zariadení pripojenom k ​​vašej televízii.!

Rýchle odkazy:

 • Ako vytvoriť hotspot VPN v systéme Windows
 • Ako vytvoriť hotspot VPN v Mac OS X
 • Iné spôsoby použitia SaferVPN na viacerých zariadeniach

Ako zdieľať sieť VPN na WiFi v systéme Windows 7

Krok 1: Premeňte svoj laptop na virtuálne WiFi

A) Najskôr spustite príkaz ako správca. Nájdete ho kliknutím na ponuku Štart [1], vyhľadajte príkaz cmd [2], kliknite pravým tlačidlom myši na tento odkaz [3] a vyberte príkaz Spustiť ako správca. Ak vás požiada o heslo správcu, je čas ho vyplniť.

Premeňte svoj laptop na router vpn. Vytvorte virtuálny VPN WiFi hotspot s prenosným počítačom

B) Po druhé, skontrolujte, či sú nainštalované požadované ovládače. Urobíte to tak, že do príkazového riadka [4] napíšete ovládače príkazu netsh wlan show a potom stlačíte tlačidlo Enter. Skontrolujte, či sa v časti „Podporovaná hostiteľská sieť“ hovorí [5] – ak áno, môžete ísť. Ak nie, nemáte podporovaný adaptér Wi-Fi alebo sú súčasné ovládače zastarané. Vyriešte to spustením aktualizácie systému Windows a stiahnutím najnovších ovládačov sieťového adaptéra z webových stránok výrobcu počítača.

Premeňte svoj laptop na router vpn. Vytvorte virtuálny virtuálny VPN WiFi hotspot so svojim prenosným počítačom - Windows 2

C) Po tretie, vytvorte si vlastné WiFi s SSID nastaveným na SaferVPN a heslom nastaveným na heslo. Urobte to tak, že napíšete enter netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = safervpn key = password v príkazovom riadku [6].

Premeňte svoj laptop na router vpn. Vytvorte si virtuálny VPN WiFi hotspot s prenosným počítačom - Windows 3

D) Potom stačí spustiť sieť WiFi zadaním príkazového riadka netsh wlan start hostednetwork [7]. Zobrazí sa správa „Hostená sieť začala“. V skutočnosti ste si vytvorili vlastnú virtuálnu sieť Wi-Fi.

Premeňte svoj laptop na router vpn. Vytvorte si virtuálny VPN WiFi hotspot s prenosným počítačom - Windows 4

Poznámka: Ak sa zobrazí správa „hostovanú sieť nebolo možné spustiť“, jednoducho spustite službu Windows Update a uistite sa, že máte nainštalované najnovšie ovládače. To by malo stačiť.

E) Ďalej zdieľajte pripojenie. Pravým tlačidlom myši kliknite na symbol WiFi v pravom dolnom rohu obrazovky [8] a vyberte možnosť „Open Network and Sharing Center“.

Premeňte svoj laptop na router vpn. Vytvorte virtuálny virtuálny VPN WiFi hotspot so svojim prenosným počítačom - Windows 5

F) V zobrazenej ponuke kliknite na položku „Zmeniť nastavenia adaptéra“ [9].

Premeňte svoj laptop na router vpn. Vytvorte si virtuálny VPN WiFi hotspot s prenosným počítačom - Windows 6

G) Vo svojich pripojeniach sa teraz zobrazí vaša sieť SaferVPN [10] – kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte položku Vlastnosti [11].

Premeňte svoj laptop na router vpn. Vytvorte si virtuálny VPN WiFi hotspot s prenosným počítačom - Windows 7

H) Vstúpte na kartu Zdieľanie hore [12] a začiarknite dve možnosti „Povoliť inému používateľovi v sieti pripojenie prostredníctvom internetového pripojenia tohto počítača“ [13] a „Povoliť iným používateľom siete kontrolovať alebo deaktivovať zdieľané internetové pripojenie“ [14] , V rozbaľovacej ponuke s názvom „Domáce sieťové pripojenie“ vyberte pripojenie, ktoré ste práve vytvorili (ten, ktorý sme nazvali SaferVPN)..

Premeňte svoj laptop na router vpn. Vytvorte virtuálny virtuálny VPN WiFi hotspot so svojim notebookom - Windows 8

I) Po potvrdení sa objaví správa – stačí vybrať OK [15].

Premeňte svoj laptop na router vpn. Vytvorte virtuálny virtuálny VPN WiFi hotspot so svojim notebookom - Windows 9

Krok 2: Pripojte svoje zariadenie k hotspotu VPN

najprv, spustite SaferVPN na prenosnom počítači a pripojte sa k požadovanému serveru.

Po prihlásení sa pripojte k svojej novo vytvorenej virtuálnej sieti Wi-Fi pomocou hernej konzoly alebo akéhokoľvek zariadenia, na ktorom chcete používať sieť VPN!

oznámenia že zakaždým, keď reštartujete alebo vypnete počítač, váš domáci hotspot VPN bude zakázaný. Ak chcete znova zapnúť hotspot VPN, jednoducho otvorte príkazový riadok a zadajte príkaz netsh wlan start hostednetwork a ste pripravení znova ísť!

Ako zdieľať VPN na WiFi v Mac OS X

Našťastie je tu tiež skvelý spôsob, ako môžu ostatní používatelia počítačov Mac zdieľať pripojenie PPTP VPN zo svojho notebooku k svojim herným konzolám, Chromecastom a Apple TV. Potrebujete iba Macbook, účet SaferVPN a samozrejme aj pripojenie na internet. Tu ideme!

Krok 1: Nastavte PPTP VPN na počítači Mac

Postupujte podľa krokov v tomto návode na vytvorenie pripojenia PPTP VPN na počítačoch Mac a pomenujte ho SaferVPN (ako je uvedené v návode). Po nastavení pripojenia sa pripojte k požadovanému serveru SaferVPN. Na obrázkoch nižšie sa pripájame k serveru SaferVPN USA východ, ale funguje to rovnako pre akékoľvek umiestnenie servera, ku ktorému sa chcete pripojiť..

Krok 2: Zdieľajte svoje pripojenie PPTP VPN

A) Kliknite na Apple v ľavom hornom rohu obrazovky [1], potom vyberte „System Preferences“.

Premeňte svoj laptop na router vpn. Vytvorte si virtuálny VPN WiFi hotspot s prenosným počítačom - mac 1

B) Na internete kliknite na tlačidlo „Zdieľanie“ & Bezdrôtová sekcia.

Premeňte svoj laptop na router vpn. Vytvorte si virtuálny VPN WiFi hotspot s prenosným počítačom mac-2

C) Vľavo kliknite na tlačidlo Zdieľanie internetu [3]. Ak už je začiarknuté, zrušte jeho začiarknutie a znova ho vyberte, aby ste sa uistili, že zdieľate vaše pripojenie SaferVPN (v tomto prípade SaferVPN USA východ) v možnosti „Zdieľajte pripojenie z“ [4]. Potom vyberte, ako chcete zdieľať vaše pripojenie, vyberte Wi-Fi [5] a zdieľajte svoje VPN prostredníctvom WiFi, alebo Thunderbolt Ethernet [6], ak chcete zdieľať vaše pripojenie cez Ethernet.

Premeňte svoj laptop na router vpn. Vytvorte si virtuálny VPN WiFi hotspot s prenosným počítačom mac-3

D) Po výbere sa vaše pripojenie k sieti VPN zdieľa. Vyhľadajte siete Wi-Fi na Chromecaste, Apple TV alebo hernej konzole a vyhľadajte hotspot SaferVPN, ktorý ste práve nastavili [7]. Pripojte sa k nej, aby ste mohli používať sieť VPN na ktoromkoľvek zo svojich zariadení!

Premeňte svoj laptop na router vpn. Vytvorte si virtuálny VPN WiFi hotspot s prenosným počítačom mac-4. Získajte konzoly PS3, PS4, Xbox a Apple TV VPN.

Iné spôsoby použitia SaferVPN na viacerých zariadeniach

Ako vidíte, zdieľanie pripojenia VPN nie je komplikované nastavením počítača ako hotspotu VPN. Všimnite si však, že počítač musí byť zapnutý, pričom musí byť zapnutý, a aspoň na počítači so systémom Windows musíte povoliť zdieľanie zakaždým, keď zdieľate sieť VPN..

 Veľmi jednoduchou možnosťou je použitie virtuálneho smerovača, obľúbeného bezplatného programu s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý vám umožní ľahko vytvoriť virtuálny hotspot na vašom Windows 7, Windows 8 alebo Windows Server 2012. Akonáhle je virtuálny smerovač zapnutý, použite SaferVPN pre Windows na pripojte počítač a získajte prístup k akejkoľvek webovej stránke na všetkých zariadeniach pripojených k virtuálnemu smerovaču. Program vyzerá takto:

Virtuálny smerovačVirtuálny smerovač má veľmi jednoduché a užívateľsky príjemné rozhranie. Stačí vybrať názov siete a heslo a spustiť virtuálny hotspot.

Ďalším riešením je získať DD-WRT router s podporou VPN. Spolupracujeme s firmou Flashrouters na dodávaní najrýchlejších smerovačov s predinštalovaným programom SaferVPN. Vďaka smerovaču VPN sa všetka prevádzka pripojená cez vaše smerovače šifruje a surfujete po webe, akoby ste boli v akejkoľvek krajine, ktorú chcete.

Ak ešte nemáte účet, zaregistrujte sa do našej bezplatnej skúšobnej verzie VPN, aby ste teraz mohli používať sieť VPN vo vašej inteligentnej televízii, konzolách, Apple TV alebo Chromecaste.!

PS: Sledujte SaferVPN na Facebooku, Twitteri a Google+.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map