Kaip pakeisti IP adresą per 30 sekundžių

Kaip pakeisti IP adresą per 30 sekundžių


Ieškai lengvo būdo tapti anonimu internete ir gauti neribotą prieigą prie bet kurios svetainės? Mes turime sprendimą! Panagrinėkime nuodugniai, kaip pakeisti IP adresą!

Šiame dienoraštyje sužinosite apie:

IP adresas yra jūsų unikalus identifikatorius internete; galite galvoti apie tai kaip savo skaitmeninį pirštų atspaudą. Vyriausybės ir interneto paslaugų teikėjai (IPT) gali sekti visą jūsų internetinę veiklą ir atsekti ją atgal, ieškodami jūsų IP adreso. Net jūsų apytikslę fizinę vietą gali ieškoti bet kas ar bet kuri svetainė, jei jie žino jūsų IP adresą. Šiame tinklaraštyje mes jums pasakysime, kaip pakeisti IP adresą per 30 sekundžių!

Čia yra vaizdo įrašas, kaip pakeisti IP adresus, jei norite jį pamatyti veikiantį!

IP adresai paaiškinti

IP reiškia interneto protokolą, kuris yra pagrindas valdyti veiklą internete. Tai įgalina dvipusį ryšį, kiekvienam įrenginiui, prijungtam prie pasaulinio tinklo, kurį mes vadiname internetu, priskirdami unikalius skaitmeninius interneto protokolo adresus..

IP adresą sudaro dvi dalys: tinklo ID (pagalvokite apie savo kaimynystę) ir jūsų įrenginio pagrindinio kompiuterio ID (pagalvokite apie tai kaip tikslų jūsų gatvės adresą). IP adresų dėka viso pasaulio kompiuteriai gali susisiekti vienas su kitu. Jie leidžia interneto paslaugų teikėjams atskirti jūsų įrenginį nuo milijardų kitų, prijungtų prie interneto.

Iš esmės IP adresų funkcijos yra nustatyti ir identifikuoti jus internete, užtikrinant, kad jūsų įrenginys galėtų susisiekti su svetainėmis ar turiniu, kurį norite pasiekti.

Pakeiskite mano IP adresą dabar naudodami SaferVPN

Kodėl turėtumėte pakeisti IP adresą

Neatsitiktinai naršydami žiniatinklyje ar bendraudami socialinėje žiniasklaidoje, galite nežinoti, kas jus stebi. IPT gali stebėti visą jūsų veiklą internete – ir, dar blogiau, kaip matėme su kai kuriais JAV interneto tiekėjais, jie gali stebėti jūsų duomenis reklamos tikslais be jūsų sutikimo. Kaip teigė „Electronic Frontier Fund“, vyriausybės netgi turi rekordų, kaip IP adresai naudojami kaip teisėtų reidų žmonių namuose pagrindas!

Čia yra dar keletas priežasčių, kodėl turėtumėte pakeisti IP adresą:

 • Laikykite savo informaciją iš „Nosy“ vyriausybių
  Visame pasaulyje vyriausybės stebi savo piliečių naudojimąsi internetu, kad galėtų juos sekti. Per pastaruosius kelerius metus buvo gauta daug žinių apie tai, kaip tokios agentūros kaip Amerikos NSA ir Britanijos GCHQ šnipinėja žmones visame pasaulyje. Galite užkirsti kelią internetiniam stebėjimui slepiantis savo IP adresą riboja vyriausybės galimybes užfiksuoti jūsų asmeninę informaciją.
 • Anonimiškumas ir privatumas
  Turėdamas paslėptą IP adresą, jūsų buvimo vietos negalima sekti ir niekas negalės pamatyti to, ką buvote pasiekę internete – viskas todėl, kad jie negali su jumis susieti jokios jūsų veiklos!
 • Atblokuokite svetaines
  Svetainės naudoja jūsų IP adresą jūsų buvimo vietai nustatyti, leidžiančios joms apriboti turinį, jei naršote iš šalies, kurioje jų paslaugos nėra prieinamos. Tiesiog pakeitę savo IP adresą į šalį, kurios turinį norėtumėte pasiekti, galite įveikti geografinius apribojimus ir transliuoti visus filmus, laidas, sportą ir muziką taip, lyg būtumėte ten! 

Kaip pakeisti IP adresą per 30 sekundžių

Be VPN, bet kas gali pamatyti jūsų vietą, o jūsų privatiems duomenims gresia pavojus.
Su VPN, galite pakeisti IP adresą, ir niekas negali naršyti jūsų duomenų ir galite patekti į bet kurią geografiškai apribotą svetainę.

Kodėl ne tik naudoti tarpinį serverį?
Daugelis žmonių naudoja tarpinius serverius norėdami patekti į ribotas svetaines, nesuvokdami, kad jie vis dar turi tą patį IP adresą ir jų internetinę veiklą vis dar galima atsekti. Jūs netgi suteikiate potencialiam nesąžiningam tarpinio serverio operatoriui neribotą prieigą prie visos informacijos, kurią perduodate per jų serverius! Štai kodėl saugumui ir anonimiškumui rekomenduojame ne VPN, o tarpinį serverį.

Kiti VPN naudojimo pranašumai, apie kuriuos anksčiau diskutavome „SaferVPN“ tinklaraštyje, yra šie:

 • Jei ieškote lėktuvų bilietų internetu, galite sutaupyti sutaupę skrydžių
 • Sutaupykite pirkdami skaitmenines prekes iš „Amazon“, „Microsoft“, „iTunes“, „Adobe“ ir kt.
 • Skambinkite nemokamai visiems JAV ir Kanados mobiliesiems telefonams ir fiksuotojo ryšio telefonams iš bet kurios pasaulio vietos
 • Neleiskite kitiems viešosiose „Wi-Fi“ interneto prieigos taškuose matyti ir (arba, galbūt, pavogti) jūsų duomenis
 • Užšifruokite savo duomenis – neleiskite įsilaužėliams ir šnipinėtojams pavogti jūsų asmeninės ir finansinės informacijos

Kaip pakeisti IP adresą naudojant SaferVPN

Nepaprastai lengva pakeisti IP adresą, naudojant „SaferVPN“ užtenka tik akimirkos!

Kaip pakeisti IP adresus:
Viskas, ko jums reikia norint pradėti, tai užsiregistruoti nemokamam „SaferVPN“ bandymui, atsisiųsti bet kurio įrenginio programą, įdiegti jį ir esate pasirengęs eiti!
Prisijunkite prie vieno iš mūsų serverių. Viskas!

Peržiūrėkite greitą vaizdo įrašą ir patys įsitikinkite, kaip pakeisti IP adresą:

Jei norite dar kartą patikrinti, eikite į whatismyipaddress.com ir įsitikinkite patys – išbandykite tai tiek prieš pakeisdami IP, tiek po jo. Pamatysite, kad tai pastebi jūsų buvimo vietos pasikeitimą.

Kaip pakeisti IP adresą naudojant VPN

Atsisiųskite „SaferVPN“, kad vienu spustelėjimu gautumėte saugumą, laisvę ir anonimiškumą internete! Galima naudoti „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Chrome“ ir dar daugiau – išbandykite dabar nemokamai! Nepamirškite susisiekti su mumis socialinėje žiniasklaidoje arba susisiekti su mumis visą parą, e-paštu [email protected]

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map