Ką reikia žinoti prieš naudojantis „Facebook“ prisijungiant prie „WiFi“

Štai ką reikia žinoti prieš naudojantis „Facebook“ prisijungiant prie „WiFi“


Jei ieškote nemokamo „Wi-Fi“, nesitikime, kad bėgsite visame mieste ieškodami saugaus ryšio! Štai kaip galite naudoti „SaferVPN“ prisijungdami prie „WiFi“ – saugiai.

Jei norite tiesiog apsilankyti „Facebook“ įmonėje mainais į nemokamą „Wi-Fi“, naujoji „Facebook“ nemokama „Wi-Fi“ funkcija gali būti tobulas pasirinkimas!

Naujas pasiūlymas skatina ir mažas, ir dideles įmones naudoti populiarią socialinės žiniasklaidos svetainę, kad būtų palaikomi verslo puslapiai. Savo ruožtu jie palengvino prisijungimą prie „WiFi“ visame pasaulyje.

Tačiau dėl naujojo „WiFi“ prieinamumo vartotojai turi būti ypač atsargūs jungdamiesi.

Perskaitykite toliau ir sužinokite, kaip atsisiuntę VPN prieš prisijungdami prie „WiFi“ galite apsaugoti jus naršydami internete. Visapusiškai pasinaudokite naujojo „Facebook“ nemokamo „WiFi“ teikiamomis galimybėmis!   

Nemokamas „WiFi“ registracijai

Jei sužinote apie tokias erdves kaip oro uostai, kavinės ir kitos viešos vietos, jums gali būti svarbu rasti nemokamą „WiFi“ ir išsaugoti brangius (taip pat brangius) duomenis..

Dabar rasti „WiFi“ gali būti lengviau nei bet kada anksčiau! „Facebook Wi-Fi“ suteikia klientams galimybę prisijungti prie „Facebook“ dalyvių mainais į nemokamą prieigą prie „WiFi“.

Verslo savininkams tai taip pat naudinga, nes jie gali dalytis pasiūlymais ir pranešimais su prisiregistravusiais vartotojais. Be to, įmonės gauna tiesioginę prieigą prie demografinių duomenų, tokių kaip amžius, lytis ir klientų interesai (detalė, kuri kai kuriems vartotojams gali nepatikti)..

Ei! Jei tu nepatinka dalytis dalykais „Facebook“, Naršyklės nukreipimo puslapiuose bus nuoroda, kuria žmonės galės praleisti registracijos procesą ir įvesti kodą. Puiki alternatyva, jei nenorėtumėte, kad joje būtų jūsų profilis.

Kaip veikia nemokamas „Facebook“ WiFi?

Nors ši funkcija siūlo nemokamą „WiFi“ ryšį, norint patekti į „Facebook“ programą pirmiausia reikia pirminių duomenų. Turint tai omenyje, viskas, ką jums tereikia padaryti norint prisijungti prie „WiFi“, yra atidaryti programą ir paliesti skirtuką „Daugiau“. Tada slinkite žemyn ir pasirinkite funkciją „Rasti WiFi“:

FB prisijungti prie „Wi-Fi“ - „SaferVPN“

Tada būsite paraginti pakoreguoti savo vietos nustatymus (jei jie dar nėra „Visada įjungti“:

FB prisijungti prie „Wi-Fi“ - „SaferVPN“

Čia pamatysite interaktyvų žemėlapį, kuriame bus nurodytas atstumas ir nurodymai iki netoliese esančių nemokamų viešųjų „WiFi“ vietų.

Tačiau ten, kur viskas pradeda keistis, visada buvimas jūsų buvimo vietoje gali sukelti tam tikrų saugumo problemų.  

„Facebook“ naudojimo, norint prisijungti prie „WiFi“, pavojai

Puikiai suprantame, kad laukimas, kad žmonės niekada neprisijungs prie nemokamo „Wi-Fi“ tik dėl jo keliamos rizikos, ne visada nusveria duomenų išsaugojimo keliaujant naudą. Vietoj to, mes tiesiog skatiname vartotojus išlikti saugiems. Jei klausiate savęs, kaip, tada atėjote į reikiamą vietą!

Nemokamas „WiFi“ yra susijęs su daugybe privatumo problemų. Akivaizdu, kad norint rasti funkciją „Wi-Fi“ reikia įjungti tokias Vietovės paslaugas visada.

Visada sukuriama Vietovių istorija, susieta su jūsų fizine vieta. Tai reiškia, kad jūsų telefonas ir „Facebook“ reguliariai pridės jūsų buvimo vietą prie „Facebook“ veiklos žurnalo, net jei nesate programoje.

Nors patys „Facebook“ pareiškė, kad nieko nedarys su šia informacija. „Facebook“ Erikas Tsengas pasakojo „The Verge“:

„Produkto dizainas yra specialiai suprojektuotas taip, kad kai tik vartotojas prisijungia prie„ Facebook “, naudodamas„ Facebook Wi-Fi “,„ Facebook “perduoda vartotoją atgal į kelvedį ir visiškai atsitraukia nuo nuotraukos“, – sakė jis. . „Visas naršymo srautas, kurį naudojate„ Facebook “„ Wi-Fi “tinkle po pirminio autentifikavimo ir prisiregistravimo, yra visiškai už„ Facebook “tinklo ribų. Mes „Facebook“ nematome jokio srauto. Mes nedalyvaujame jūsų naršyme. “

Nors tai yra geras „Facebook“ ženklas, tai nereiškia, kad vietinė kavinė, kurioje esate prisijungę, teikia saugų ryšį. Piratai, snaiperiai ir bet kas kitas, bandantis perimti jūsų asmeninę informaciją, gali lengvai patekti į šį tinklą ir pavogti jūsų slaptą informaciją.

Sprendimas: Duomenų apsaugai naudokite VPN

Nemokamą, prieinamą viešą „WiFi“ yra taip lengva prisijungti, kaip ir bet kuriam įsilaužėliui – tai reiškia, kad kiekvienas, norintis perimti jūsų duomenų paketus ir neskelbtiną informaciją, gali patekti į tą patį viešąjį tinklą ir pavogti jūsų asmeninę informaciją..

Ir nors daugelis supranta, kad naršymas naudojant atvirą, nemokamą ir (arba) viešą „WiFi“ nėra saugus, daugelis visiškai nežino, kad jų įrenginiai iš tikrųjų gali automatiškai prisijungti prie šių pavojingų „WiFi“ tinklų, net nežinodami apie juos..

Norėdami visiškai išnaudoti „Facebook“ nemokamą „WiFi“ funkciją ir įsitikinti, ar saugiai ir saugiai prisijungiate prie „WiFi“, net jei jūsų įrenginys jungiasi prie viešųjų tinklų, turite įdiegti vieną paprastą sprendimą – VPN.

Kas yra VPN

Virtualus privatus tinklas arba VPT slepia jūsų naršymą nuo smalsių akių, taigi, jei kas nors šnipinėja jūsų srautą kavinėje, jie matys tik užšifruotus duomenis. Tai reiškia, kad jie nemato jūsų asmeninės informacijos, prisijungimo informacijos ir pan. Viskas, ką jie gali pamatyti, yra tik nedaug neišpainiojamo gurkšnio. Imk tuos įsilaužėlius!

Taigi, kaip pasirinkti VPN, kurį norite naudoti?

Prieš rinkdamiesi VPN ir patikėdami jiems savo naršymo informaciją, turėtumėte atsiminti keletą dalykų. Pavyzdžiui, daugelis nemokamų VPT teigs, kad slepia jūsų srautą, nors iš tikrųjų jų privatumo politika jiems sunkiai leidžia sekti ir parduoti jūsų asmeninę informaciją ir naršymo informaciją reklamuotojams ir kitoms trečiosioms šalims. Būtent dėl ​​to Nemokama nėra saugu.

Patarimas: perskaitykite smulkųjį atspaudą & Privatumo politika.

Palaikykite „Wi-Fi“ apsaugą automatiškai

„SaferVPN“ įsipareigojame vartotojams suteikti visišką interneto privatumą. Mes siūlome lengvą visų jūsų įrenginių sąranką ir automatinę konfigūraciją bei privatumo politiką, užtikrinančią, kad mes nelaikytume žurnalų, saugotume išsamios informacijos ar stebėtume savo vartotojo duomenis..

Naudojant „SaferVPN“ automatinę „Wi-Fi“ apsaugą, tuo metu, kai įrenginys prisijungia prie neapsaugoto „Wi-Fi“, užšifruotas VPN kanalas suaktyvinamas automatiškai – net jei jūsų telefonas veikia užrakintame režime ir kišenėje!

Tada galite prisijungti prie „WiFi“ ir ramiai naršyti, nes visa jūsų asmeninė informacija ir neskelbtini duomenys yra 100% apsaugoti.

3 paprasti automatinės saugos veiksmai naudojant „Facebook“ nemokamas „Wi-Fi“ funkcijas

Jei jums patinka „Facebook“ idėja siūlyti nemokamą „WiFi“ – mes visiškai sutinkame! Nors dėl nemokamų ir viešų „WiFi“ interneto prieigos taškų kyla rizika, mes negalime tikėtis, kad pasaulis atsisakys savo patogumo.  
Vietoj to, mes siūlome naudotis visomis nemokamo „WiFi“ galimybėmis, tuo pačiu apsaugodamos save. Patikėkite ar ne, galite padaryti abu!

Viskas, ko reikia, yra 3 paprasti veiksmai! Štai taip:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „SaferVPN“ (jei dar neturite paskyros, prisijunkite naudodami nemokamą bandomąją versiją).
 2. Paleiskite „SaferVPN“ ir prisijunkite prie netoliese esančio serverio (arba faktiškai gyvenate kitoje šalyje, kad pasinaudotumėte geografiniais apribojimais!).
 3. Peršok į „Facebook“ nemokamą „Wi-Fi“ ir prisiregistruok. Štai viskas! Galite bet kur saugiai prisijungti prie nemokamo „Facebook“ „WiFi“!

Tai taip paprasta! Naudodami VPN, galite ramiai prisijungti prie „WiFi“.

Ar turite atsiliepimų, pasiūlymų ar funkcijų užklausų? Nesivaržykite susisiekti su mumis ir prisijungti prie mūsų socialinėje žiniasklaidoje! Mes norėtume išgirsti jus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map