Jūsų inkognito naršyklė iš tikrųjų nėra privati

inkognito naršyklėJei manote, kad jūsų inkognito naršyklė leidžia slapta naršyti internete, galbūt norėsite perskaityti šį tinklaraštį.


Nors inkognito naršyklė patinka daugeliui vartotojų, galbūt norėsite žinoti, ką ji slepia, ir dar svarbiau, kas tai nėra.

Inkognito naršyklė keičia jūsų naršyklės tvarkymo būdą, tačiau internetas tvarko jūsų duomenis. Inkognito naršyklė leidžia jaustis saugiems, nes nestebi jūsų paieškų, lankomų tinklalapių ar slapukų. Tačiau, nors jūsų naršyklė apsimeta, kad niekada nebuvote prisijungę internete, svetainės žino skirtingai.

Štai kas nutinka paleidus naršyklę ir ką galite padaryti kurdami tikrai asmeninį naršymą.

Kaip naršyklės paprastai veikia

Paprastai jūsų interneto naršyklėje saugoma išsami naršymo įpročių istorija. Tai apima jūsų lankomas svetaines, iš svetainių saugomus slapukus ir automatinį duomenų užpildymą, kad būtų užpildyti vartotojo vardai, slaptažodžiai, adresai ir dar daugiau. Dar asmeniškiau – jūsų naršyklė išsaugo jūsų atsisiuntimus, įvestas paieškas ir talpyklą (puslapių bitai, kad būtų galima įkelti daugiau laiko).

Kodėl tai svarbu? Na, galbūt kai kuriems žmonėms to nėra. Bet jei kada nors leidote kam nors naudotis jūsų kompiuteriu ir pajutote nedidelį nerimo sūkurį, susimąstę, ką jūsų naršyklė gali pasiūlyti kaip ankstesnę jūsų aplankytą svetainę, tada šis straipsnis greičiausiai taikomas jums.

Inkognito naršyklė yra patraukli visiems, kurie nenorėtų, kad kas nors pasinervintų į savo naršymo istoriją ir pamatytų visą visų aplankytų svetainių sąrašą..

Kaip veikia inkognito naršyklė

Paprasčiau tariant, kai naudojate inkognito režimą, žiniatinklio naršyklė neišsaugo to seanso istorijos, kad kiti vėliau jo nebegalėtų peržiūrėti. Tai apima jūsų aplankytas svetaines, slapukus ir kitus duomenis. Tačiau slapukus galite laikyti naršymo sesijos metu, nors jie bus ištrinti, kai išeisite iš naršyklės.

inkognito režimas „Google Chrome“

Nesvarbu, ar tai „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“, „Apple Safari“, „Microsoft Edge“ ar „Internet Explorer“, privačios naršyklės veikia taip pat..

Štai keli inkognito režimo naudojimo pranašumai:

 • Taupyti pinigus: Privatus režimas gali jums sutaupyti pinigų, kai rezervuojate skrydžius, nuomojate automobilius, viešbučio kambarius ir dar daugiau. Po to, kai jūsų naršymo metu slapukai neišsaugomi, svetainės negali didinti produktų ar paslaugų kainų pagal jūsų paieškas.
 • Prisijunkite prie kelių paskyrų: Kadangi naršymo patirtis yra visiškai atskira sesija, galite būti prisijungę, pavyzdžiui, prie daugiau nei vienos „Facebook“ paskyros vienu metu. Tai naudinga, jei naršote privačiai ir norite įsitikinti, kad jūsų įpročiai nėra susieti su jūsų „Facebook“ paskyra.
 • Laikykite savo duomenis privačius: Inkognito naršyklė apsaugo jus nuo žmonių, turinčių prieigą prie jūsų kompiuterio. Tai neleidžia jiems naršyti po naršymo istoriją. Tačiau naršymas nėra visiškai privatus – svetainės, interneto paslaugų teikėjai, vyriausybės ir darbdaviai vis tiek gali pamatyti tai, ką darote internete.

Kol kas nauda skamba gana puikiai, tiesa? Štai kaip įgalinti inkognito režimą bet kurioje naršyklėje. 

Jūsų asmeninė naršyklė nėra tokia privati, kaip jūs manote

Nesvarbu, kaip skamba patrauklus inkognito režimas, jei bandote slėpti savo istoriją nuo žmonių, esančių ne jūsų namuose, privati ​​naršyklė nepadės jūsų apsaugoti. Tiesą sakant, visą jūsų informaciją iki kiekvienos svetainės, prisijungimo žurnalų laiko žymes ir visa kita galite atsekti naudodami savo IP adresą..

Nors jūsų naršyklė gali nerašyti jūsų aplankytų svetainių, jos tikrai žino, ar turite. „Google“ ir „Mozilla“ inkognito naršyklėse aiškiai nurodoma: „Eidami inkognito režimu neslepiate, kad naršote nuo darbdavio, interneto paslaugų teikėjo ar jūsų lankomų svetainių“.

Be to, jei naudojate „Google“ programą, „Chrome“ įrašo slapukus ir istoriją taip, kaip niekada nebuvo inkognito.

Kas nėra paslėpta naudojant inkognito režimą?

Nors asmeninis naršymas neleidžia kaupti informacijos jūsų įrenginyje, darbdavys, IPT ar vyriausybė vis tiek gali pamatyti jūsų tinklo srautą.

Mes aprašėme keletą būdų, kaip inkognito režimas iš tikrųjų nėra privatus. Štai sąrašas, ką žmonės vis dar gali pamatyti:

 • Jūsų IPT vis tiek gali pamatyti, ką darote
  Privatus režimas veikia tik jūsų sistemą, o ne jūsų ryšį. Taigi, nors jūs galbūt nematote pėdsakų kompiuteryje, interneto paslaugų teikėjas vis tiek gali pamatyti jūsų interneto srautą. Tai reiškia, kad jie vis dar stebi jūsų aplankytas svetaines, kaupia duomenis apie jūsų naršymo veiklą ir netgi parduoda tuos duomenis trečiosioms šalims.
  Pastaba: naudojant inkognito režimą, neteisėtai atsisiunčiamas turinys vis tiek gali būti matomas 100% skaidriai.
 • Jūsų darbdavys gali pamatyti jūsų internetinę veiklą
  Kaip ir jūsų IPT, darbdavys taip pat gali pamatyti, ką jūs darote internete. Niekada negalvokite, kad atidarius inkognito naršyklę jūsų veikla nebus paslėpta nuo jūsų viršininko, pasitikėkite mumis. Jie vis tiek gali pamatyti viską, ką darote įmonės įrenginiuose (ir net savo įrenginį, jei naudojate įmonės „Wi-Fi“!).  
 • Svetainės vis tiek gali jus atpažinti
  Nors tu jausti anonimas, kai naudojate inkognito naršyklę, jūs nesate.
  Jei prisijungiate prie tokių svetainių kaip „Facebook“, „Twitter“, „Google“ ar bet kur kitur, svetainė žino, kad ten esate. Svetainės vis dar gali sekti, kada lankėtės, kiek laiko lankėtės, ir saugoti informaciją, leidžiančią joms naudoti tikslinės reklamos metodus kitą kartą prisijungę prie interneto.
 • „Incognito“ nepaveikė programų
  Kai jūsų kompiuteryje veikia programos (net fone), nėra skirtumo, ar naudoti inkognito naršyklę, ar ne. Jei kuri nors iš šių programų, pvz., Saugos įrankiai ar kita stebėjimo programinė įranga, seka jūsų veiksmus naudojant įrenginį, tada jie vis tiek gali palikti pėdsaką to, ko buvote atlikę.

Kaip galiu naršyti privačiai?

Geriausias būdas įsitikinti, kad naršymo veikla yra tikrai privati, yra investuoti į virtualų privatų tinklą (VPN). Kai naudojate VPN, jums net nereikia rūpintis inkognito režimu. Paprasčiausiai įjunkite savo VPN, o visas jūsų interneto srautas yra visiškai užšifruotas, o po to dar kartą nukreipiamas per išorinį serverį, prieš jungiantis jus prie norimų svetainių. Tai sukuria privatų tunelį tarp jūsų įrenginio ir VPN serverių.

Štai kaip tai veikia:

Kodėl tai geras dalykas? Jūsų darbdavys, jūsų IPT, vyriausybė ir net ne jūsų kiti reikšmingi asmenys gali pamatyti vieną dalyką apie tai, ką darote internete. Slėpdami tikrąjį IP adresą, svetainės nebeturi vienintelio supratimo, kas jūs esate, nebegali atsekti ar sekti jūsų internetinės veiklos, o visa jūsų naršymo patirtis yra visiškai anoniminė.

Naršykite privačiai naudodami „SaferVPN“

Naudodami „SaferVPN“, jūsų duomenys visada užšifruojami naudojant 256 banko lygio AES šifravimą, tai reiškia, kad jokie įsilaužėliai, vyriausybė ar net jūsų IPT negali šnipinėti jūsų asmeninių duomenų..

Jei dar neturite „SaferVPN“, užsiprenumeruokite šiandien (siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, neturite ko prarasti!) arba išbandykite „SaferVPN“ nemokamai taigi galite mėgautis ramybe internete.

Ar turite atsiliepimų, pasiūlymų ar funkcijų užklausų? Nesivaržykite susisiekti su mumis, užduoti klausimus komentaruose ir prisijungti prie mūsų socialinėje žiniasklaidoje! Mes norėtume išgirsti jus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map