7 paprasti žingsniai norint apsaugoti „Facebook“ privatumą

Apsaugokite savo „Facebook“ privatumą


Apžvelgsime, kaip apsaugoti jūsų privatumą „Facebook“. Daugelis žmonių skelbia dalykus socialinėje žiniasklaidoje, net nepagalvodami, kas tai galėtų pamatyti ir kaip tai galėtų suvokti. Pažiūrėkime, kaip išlikti privačiam „Facebook“!

„Facebook“ susidūrė su daugybe kritikos dėl jų privatumo praktikos ir reklamos tikslais panaudojo savo 1,3 milijardo vartotojų duomenis. Jei kada nors buvote prisijungę prie skelbimų tvarkyklės, suprantate, kiek „Facebook“ žino apie jus, tai šiek tiek baisu!

Norėdami su tuo susidoroti, jie turi labai gražiai sukurtą puslapį „Facebook“ privatumo pagrindai, kuriame galite daugiau skaityti apie tai, ką kiti mato apie jus, kaip kiti su jumis bendrauja ir kaip pritaikyti tai, ką matote iš draugų ir reklamuotojų..

Žinoma, nereikia pamiršti, kad „Facebook“ yra labai suinteresuotas parduoti reklamą pagal visus duomenis, kuriuos jie turi apie visus savo vartotojus. Visa jūsų veikla „Facebook“ ir su ja susijusios programos (pvz., Kur prisijungiate naudodami „Facebook“ profilį) padeda jiems susikurti savo profilį apie jus. Jie net klausia, kokie skelbimai yra jums svarbūs, ir naudoja viską, ką darote „Facebook“, kad nukreiptų skelbimus į jus. Jie net stebi jūsų veiklą trečiųjų šalių svetainėse ir naudoja ją reklamai, nebent jūs aktyviai atsisakote jos.

Keletas bendrų „Facebook“ patarimų dėl privatumo

1. Perskaitykite „Facebook“ duomenų politiką

Perskaitykite visą jų duomenų politiką, kurioje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip ją naudoja, kaip dalijasi jūsų informacija, kaip tvarkyti ar ištrinti informaciją apie jus, kaip jie reaguoja į teisinius prašymus ir kaip susisiekti su jais dėl privatumo klausimų..

„Facebook“ duomenų politika„Facebook“ pateikia aiškias gaires, kokią informaciją jie renka ir kaip ja naudojasi, skaitykite daugiau savo duomenų politikoje

2. Norėdami geriau apsaugoti tapatybę, pakeiskite privatumo parametrus

„Facebook“ jūsų privatumas nėra užtikrintas pagal numatytuosius nustatymus, turite atlikti kai kuriuos „Facebook“ privatumo nustatymų pakeitimus. Ten galite pakeisti, kas mato jūsų daiktus, kas gali su jumis susisiekti ir kas gali jūsų ieškoti. Eik per ją.

„Facebook“ privatumo nustatymaiTinkinkite savo privatumo nustatymus, kad jie atitiktų jūsų poreikius

3. Nepriimkite pašalinių draugų prašymų

Jei priimate žmogų kaip savo draugą, jis gali matyti visą jūsų profilio informaciją ir nuotraukas, matomus draugams. Taigi, jei jums rūpi jūsų privatumas, nepriimkite tų nepažįstamų žmonių. Atminkite, kad visada galite juos pašalinti ir užblokuoti, jei juos priėmėte per klaidą. Taip pat galite pasirinkti tam tikrus žmones suskirstyti į Susipažinimus, kad jie matytų tik ribotą jūsų profilio versiją. Tada, ką nors paskelbę, galite pasirinkti, kuri draugų grupė turėtų galimybę tai peržiūrėti.

4. Atsisakyti pasirodymo paieškos sistemose

Pagal numatytuosius nustatymus jūsų profilį indeksuoja tokios paieškos sistemos kaip „Google“, todėl jis gali būti rodomas jų rezultatuose, jei kas nors ieškos jūsų vardo. Norėdami tai sustabdyti, eikite į savo paskyros nustatymus, tada į privatumą (kairėje) ir panaikinkite žymėjimą „Ar norite, kad kiti paieškos varikliai susietų su jūsų laiko juosta?“ variantas.

„Facebook“ privatumas - neleiskite paieškos sistemoms tikrinti jūsų profilioGalite neleisti paieškos varikliams indeksuoti „Facebook“ profilio

5. Nustokite dalintis savo buvimo vieta

Naudodamiesi funkcija „Netoliese esantys draugai“ galite pamatyti, kas yra jūsų aplinkoje, tačiau tuo pat metu ji leidžia „Facebook“ rinkti duomenis apie jūsų buvimo vietos istoriją. Tada jie naudoja ją kurdami lankomų vietų duomenų bazę ir, remdamiesi tuo, gali nukreipti skelbimus į jus.

Išjunkite vietos bendrinimąNustokite bendrinti savo buvimo vietą „Facebook“, kad išvengtumėte tikslingos reklamos

6. Išvalykite paieškos istoriją

Eikite į savo veiklos žurnalą, kuriame galite pamatyti visą savo veiklą „Facebook“. Kairėje esančioje naršymo juostoje eikite į Daugiau, tada spustelėkite Ieškoti. Tada spustelėdami „Išvalyti paieškas“ galite pamatyti visą paieškos istoriją ir net ištrinti paieškas po vieną arba visą sąrašą. Kaip matysite, „Facebook“ seka visas jūsų paieškas pagal žmones, puslapius ir dar daugiau.

Išvalykite „Facebook“ paieškos istorijąIšvalykite paieškos istoriją. Paieškos laukelyje spustelėkite Redaguoti.

7. Gauk privatumo patikrinimą pas draugišką mažą dinozaurą

Taip pat galite leisti „Facebook“ draugiškam mažam dinozaurui suteikti jums privatumo patikrinimą, jei spustelėję užrakto simbolį viršuje, dešinėje, prisijungę prie „Facebook“, atrodo taip:

 „Facebook“ privatumo nustatymų patikrinimas

Tada mažasis dinozauras nuves jus per 3 veiksmus, kad užtikrintų jūsų privatumą, kai kalbate apie jūsų įrašus, programas ir profilį – atrodo taip:

 „Facebook“ privatumo patikrinimo nustatymai

Tai paprasta ir labai nesudėtinga, „Facebook“ padarė puikų darbą įdarbindama tokį draugišką mažą dinozaurą!

Jei turite daugiau klausimų, rekomenduoju perskaityti DUK apie privatumą „Facebook“.

Paskutinės mintys …

Nors „SaferVPN“ padeda užšifruoti jūsų duomenis ir padaryti jus anoniminiais internete, kaip matote, vis tiek turite aktyviai atsisakyti stebėjimo ir pakeisti savo privatumo nustatymus socialinėje žiniasklaidoje. Imkitės veiksmų, kad užtikrintumėte savo privatumą socialinėje žiniasklaidoje – apsilankykite mažame „Facebook“ privatumo dinozaure!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map