3 anoniminio naršymo ir anoniminės paieškos veiksmai

3 žingsniai į anoniminį naršymą


Galima sakyti, kad tam tikru laipsniu visi norėtume išlikti anonimiški naršydami internete. Šiame įraše pateiksime 3 greitus ir efektyvius patarimus, kad galėtumėte naršyti ir anonimiškai naudodamiesi anoniminiu VPN, užtikrinkite savo privatumą internete!

Šiame tinklaraštyje atsakysime:

Vis labiau tapo aišku, kad yra daug smalsių žvilgsnių, ieškančių jūsų asmeninės informacijos. Po liūdnai pagarsėjusio NSA skandalo 2013 m. Ir dabar, kai „WikiLeaks“ paviešino CŽV įsilaužimo programas, daugelis iš mūsų stengiasi pasitikėti savo vyriausybėmis. Be to, įsilaužėliai ir šnipai tapo taupesni nei bet kada anksčiau, jie sukūrė netikrą viešąjį „Wi-Fi“ ir pavogė asmeniškiausią mūsų informaciją. Net tavo kaimynas galėjo bandyti žvilgtelėti!
Atlikdami paprastus anoniminio naršymo veiksmus, atliksite susigrąžinkite savo privatumą!

Slėpkite savo internetinį pėdsaką

Jei jums įdomu, kodėl turėtumėte nerimauti, norėdami paslėpti internetinę veiklą, turime keletą priežasčių, kurias galite tiesiog apsvarstyti.

 • Vyriausybės stebėjimas
  Gerai žinoma, kad daugelis šalių blokuoja arba riboja prieigą prie kasdienių svetainių. Jei šalis, kurioje esate, riboja šias paslaugas, galite būti tikri, kad „Big Brother“ turi prieigą prie jūsų stebėjimo ir jūsų internetinės veiklos.  
  Kelios demokratinės šalys, pirmiausia reaguodamos į teroristinių organizacijų plėtrą ir didelius korporacijų kibernetinio saugumo įsilaužimus, priėmė naujus reglamentus, leidžiančius plačiai stebėti internetą..
 • Slapukų sekimas
  Ar kada pastebėjote, kad reklamose visada atrodo, kad tiksliai žinai, ko ieškojai internete? Slapukai yra nedideli paprasto teksto failai, naudojami norint individualizuoti jūsų naršymo patirtį stebint ir kaupiant jūsų veiklą. Tai gali būti jūsų ID numeris, kreditinės kortelės informacija, el. Pašto adresai ir dar daugiau. Jei ši informacija nėra užšifruota ir siunčiama nesaugiu tinklu, ją 100% perskaito visi, norintys pavogti jūsų neskelbtinus duomenis.
 • Nuotolinės veiklos registravimas
  Nuotolinė veikla apima tai, kai svetainės ir paslaugos jus seka, jūsų paieškos veiklą ir veiklą internete. Žiniatinklio valdytojai netgi gali išvalyti visą jūsų veiklą internete, net išvalę naršymo istoriją ir išsaugodami slapukus.

Gaukite anoniminį IP adresą ir vietą dabar

Ar žinojai, kad mažiausiai 41% amerikiečių tapo internetinių vagysčių aukomis?!

Daugelis amerikiečių patyrė tam tikros formos duomenų vagystes

3 anoniminio naršymo patarimai

1. Atsijunkite nuo paieškos sistemų ir jų įrankių

Galbūt to nežinote, tačiau kiekvieną kartą prisijungdami prie „Gmail“ ar kitų „Google“ nemokamų internetinių įrankių, jūsų paieškos yra stebimos ir specialiai jums sukurtas profilis. Ši „Google“ galimybė taikyti skelbimus, tiesiogiai susijusius su jūsų naršymo patirtimi. Pvz., Niekada nepamiršime „Google“ generalinio direktoriaus Erico Schmidto prieštaringų citatų apie privatumą:

„Jums leidus, jūs suteikiate mums daugiau informacijos apie jus, apie jūsų draugus ir mes galime pagerinti mūsų paieškų kokybę. Mums visai nereikia, kad rašytumėte. Mes žinome, kur esate. Mes žinome, kur buvai. Mes daugiau ar mažiau galime žinoti apie ką galvojate.“

Žinoma, mes tikime, kad „Google“ galų gale yra geri vaikinai (galų gale jų įmonių šūkis daugelį metų buvo „Don’t Be Evil“), tačiau gali būti šiek tiek nerimą keliantys supratimai, kad jie žino absoliučiai viską, kas jums reikalinga.

2. Naudokite naršyklės privatumo režimą

Visose pagrindinėse interneto naršyklėse yra pasirenkami privatumo režimai. Tai riboja jūsų naršyklės galimybę išsaugoti žiniatinklio istoriją talpykloje ir išjungti stebėjimo slapukus. Nors tai yra nedidelis patobulinimas, jūsų interneto paslaugų teikėjas arba IPT kartu su vyriausybėmis vis tiek gali sekti jūsų veiklą internete – būti konkretesnei, kiekvienoje svetainėje, kurioje lankotės.

3 žingsniai į anoniminį naršymą

3. Paslėpkite savo IP adresą ir buvimą internete naudodami VPN

Kai naudojate VPN, turite naudos iš daugybės privatumo pranašumų. Galite pakeisti IP adresą, nukreipti savo interneto veiklą per nuotolinį trečiosios šalies serverį, nuslėpti savo paieškos veiklą, ir padarykite srautą visiškai anonimišką, kad įsilaužėliai ir vyriausybės, norintys įsitraukti į jūsų internetinę veiklą, negali žinoti jūsų tapatybės. Jei ieškote tikrai anoniminio naršymo, tai yra VPN. Galite perskaityti daugiau VPN šifravimo apie privatumo funkcijas, galimas naudojant VPN.

Papildomi anonimai internete

 • Anoniminiai mokėjimai: Jei nerimaujate dėl kredito kortelės kredencialų atsiskaitymo už VPN, apsvarstykite galimybę naudoti anoniminius mokėjimo metodus, įskaitant „Bitcoin“ ir „Skrill“.
 • Įsitikinkite, kad jūsų VPN niekada neatsijungia: Kai VPN atsijungia, jūsų nešifruota informacija siunčiama aiškiu tekstu. Įsitikinkite, kad pasirinktas VPN turi „Kill Switch“ funkciją. Jei dėl kokios nors priežasties nutrūksta jūsų VPN ryšys, perduodama ir jūsų informacija.
 • Anoniminė naršyklė: Savo paieškos poreikiams naudokite „Duck Duck Go“. Tai užtikrina jūsų privatumą, sumažindama slapukų naudojimą, nelaiko naudotojų žurnalų ir nesaugo jūsų IP adreso – iš esmės jis nelaiko ir neplatina jokios jūsų asmeninės informacijos.

Prisiregistruokite prie „SaferVPN“ arba pradėkite nemokamą VPN bandomąją versiją ir vykdykite mūsų patarimus, kaip šiandien pradėti anoniminį naršymą! Su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jūs neturite ko prarasti! 

Sekite naujienas sekdami „SaferVPN“ „Facebook“, „Google+“, „Twitter“ ir „YouTube“. Nesivaržykite susisiekti su mumis bet kuriuo dienos ar nakties metu, mes visada mielai jums padėsime!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map