15 priežasčių, kodėl jums reikia anoniminio VPT

anoniminis vpn skelbimas su vyru, dengiantis veidą tabletėmis ir nešiojamaisiais kompiuteriais debesyse


VPN anonimiškumas niekada nebuvo svarbesnis nei dabar. Nesvarbu, ar tai kibernetiniai nusikaltėliai, ar vyriausybės stebėjimas, ar blokuojami „Netflix“, kurie prižiūri jus naktį, VPT gali suteikti ramybę kiekvienam interneto vartotojui..

Žmonės, kurie prisiregistruoja prie anoniminių VPT, gali apsisaugoti nuo blogiausio žiniatinklio tinklo – kartu mėgaudamiesi geriausiomis galimybėmis. Štai 15 svarbiausių priežasčių, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę šiandien gauti anoniminį VPT!

1. Neleiskite vyriausybei sekti

Viso pasaulio vyriausybės stebi, ką jų piliečiai daro internete. Tokiose šalyse kaip Rusija, Turkija ar Iranas tai gana akivaizdu. Bet net kai kuriose Vakarų šalyse vyriausybė turi galimybę rinkti informaciją apie tai, ką darote internete, kokias svetaines lankote ir kokias žinutes siunčiate bei gaunate. Šią informaciją dažnai renka interneto paslaugų teikėjai (IPT) ir jos gali reikalauti per daug reaguojantys pareigūnai – kai kuriais atvejais, net ir be jūsų žinios..

Naujausioje „Freedom House“ ataskaitoje „Freedom House“ nustatyta, kad 2017 m. Interneto laisvė visame pasaulyje mažėjo septintus metus iš eilės. Stulbinantis, kad pusė ataskaitoje vertinamų šalių sumažino interneto laisvę.

Anoniminis VPT leidžia naršyti internete naudojant užšifruotą ryšį, leidžiant išlaikyti visišką privatumą ir neleidžiant valstybinėms organizacijoms, tokioms kaip NSA, sekti jūsų kiekvieno judesio. Nesvarbu, ar esate politinis disidentas, ar tiesiog kažkas, kuriam nepatinka, kad vyriausybė žiūri per petį, anoniminis VPT užtikrins jūsų interneto užšifravimą ir privatumą.

2. Neleiskite savo IPT jus sekti

Tikriausiai norite išlaikyti savo interneto istoriją ir „Google“ paieškas privačias. Deja, net jei nustatėte naršyklės ar paieškos variklio abonementą nefiksuoti jūsų žiniatinklio paieškų, tai netrukdo IPT registruoti to, ką darote. Šią informaciją vyriausybė gali perduoti asmeniui ar netgi parduoti reklamuotojams, kad galėtų manipuliuoti jumis perkant daiktus.

Nekaltiname jūsų, jei nenorite, kad kas nors stebėtų jūsų „Google“ paieškas. Jei jums nepatinka idėja, kad kas nors kitas turėtų prieigą prie šios informacijos, nekaltinkime jūsų. Laimei, jūs galite naudoti anoniminį VPN, kad nukreiptumėte savo veiklą internete per nuotolinį trečiosios šalies serverį, paslėptumėte savo IP adresus, nuslėptumėte paieškos veiklą ir padarytumėte srautą visiškai anonimišką.

Išbandykite „SaferVPN“ nemokamai!

3. Sutaupykite tūkstančius dolerių skraidydami ir nuomodami automobilius

Tai yra labai saugoma paslaptis, kad oro transporto bendrovės ir automobilių nuomos kompanijos nustato klientams skirtingas kainas pagal IP adresą, kurį jie naudojasi įsigydami bilietus. Kaip galite perskaityti mūsų tinklaraštyje, turėdami anoniminį VPT, galite pakeisti savo IP adresą į kitą tarptautinę vietą ir gauti visiškai naujas bilietų kainas – kartais šimtus dolerių pigiau. Išbandę patys, mes net radome daugiau nei 600 JAV dolerių santaupas automobilių nuoma.

Matematika yra gana paprasta – tai yra daug mažiau nei dvejų metų VPN paslaugos, tokios kaip „SaferVPN“, prenumerata..

Naudodamiesi anoniminiu VPN, galite pakeisti savo IP adresą, kad sutaupytumėte HUNDREDS OF DOLLARS. Spustelėkite „Tweet“

4. Apsaugokite save naudodamiesi viešuoju belaidžiu internetu

Jei esate profesionalas kelyje, tikriausiai visą laiką naudojatės viešuoju „Wi-Fi“ ryšiu, pvz., Kavinėse, viešbučiuose, oro uostuose ar vietinėse miesto vietose. Viešas „Wi-Fi“ ryšys yra patogus, tačiau jis taip pat dažnai yra visiškai neužtikrintas. Nors galbūt naudojate šias jungtis kasdieniam naršymui internete, aplink jus glostantys nepageidaujami personažai gali naudoti paprastus metodus, kad nuskaitytų jūsų ryšius, pavogtų asmeninės socialinės žiniasklaidos slaptažodžius arba užgrobtų jūsų banko ar kredito kortelės informaciją.

Prisijungus prie interneto per VPN, viskas, ką darote internetu, yra visiškai užšifruota ir žinoma tik jums, nepriklausomai nuo tinklo, prie kurio jungiatės.

5. Apsaugokite save naudodamiesi netikru viešuoju belaidžiu internetu

Šiomis dienomis pavojų kelia ne tik teisėtas viešasis „Wi-Fi“. Piratai dabar kuria „blogio dvynių“ tinklus su vardais, kurių tikėtumėtės vietose, kur tikitės juos rasti. Pvz., Jei nustatote parduotuvę kavos bare, galite ne pagalvoti apie prisijungimą prie jūsų telefone pasirodžiusio „Coffee House Wi-Fi“ tinklo. Bet jei dieną turite nesėkmingą, tas tinklas gali priklausyti kibernetiniam nusikaltėliui, kuris dabar kontroliuoja jūsų interneto ryšį – jums to nežinant..

Žinoma, jei naudojate VPN, viskas, ką darote internetu, praeina per saugų, užšifruotą „tunelio“ ryšį – tai reiškia, kad kavinės kampelyje matysis visas elektroninių kriminalinių nusikaltėlių smogikas..

6. Apsaugokite savo internetinę apsaugą

Asmens tapatybės vagystės yra vienas iš labiausiai paplitusių ir nerimą keliančių interneto nusikaltimų. „Javelin“ strategija neseniai nustatė, kad 2017 m. Tapatybės apgaulės aukomis tapo beveik 7 procentai vartotojų. Nerimą kelianti sąskaitos perėmimas patrigubėjo praėjusiais metais. Sąskaitų perėmimo aukos prarado didžiulius 290 JAV dolerių iš kišenės, kad išspręstų šiuos įsilaužimus.

Šiomis dienomis rizikuoja ne tik asmenys. Verslo įmonėms, ypač mažesnėms, vis labiau gresia duomenų pažeidimų ir elektroninių nusikaltimų pavojus. Korporatyviniu mastu pasekmės gali būti dar didesnės nei tada, kai tai atsitinka tik jūsų asmeniui.

Laimei, naršydami anonimiškai naudodami banko lygio VPN šifravimą, galite paslėpti viską, ką siunčiate ir darote internete. Jūsų kreditinė kortelė ir banko informacija, asmeninė informacija, el. Pašto adresai, asmeniniai mainai ir netgi vertinga įmonės informacija bus saugūs naudojant anoniminį VPN..

7. Laikykite savo VOIP skambučius saugius

Daugelis žmonių pasinaudojo savo tradiciniais telefono planais naudodamiesi nemokamomis ar pigiomis VOIP (balso per IP) ryšių paslaugomis. Deja, daugelis šių platformų nėra tokios saugios, kaip jūs manote. Jei esate kibernetinės atakos taikinys, jūsų paslauga gali būti užblokuota, jūsų metaduomenys gali būti renkami ir nepažįstami žmonės gali pasiekti jūsų balso pašto laiškus. Kvalifikuoti įsilaužėliai gali net įsitraukti į jūsų aktyvius pokalbius ir įsiklausyti – be jūsų žinios.

Apatinė eilutė: jei norite naudoti savo mėgstamą VOIP paslaugą su tokiu pat saugumo jausmu, kokiu esate įpratę savo senajame fiksuotojo telefono ar mobiliajame telefone, turėsite palaikyti ryšį per VPN, teikiantį tiesioginį ryšį. šifravimas.

8. Neleiskite reklamuotojams jūsų nukreipti

Galbūt pastebėjote, kiek internete matomų skelbimų atitinka tai, kas jus domina. Bendrovės gali pateikti tokio pobūdžio tikslines reklamas, be kita ko, stebėdamos jūsų veiklą internete ir susiedamos ją su jūsų IP adresu.

Anoniminis VPT leis naršyti internete, nebombarduojant drąsiai tinkamais skelbimais. Jei jūsų tikrasis IP adresas bus anoniminis ir paslėptas, reklamuotojams bus daug sunkiau manipuliuoti jumis įsigyjant pirkinius ar daryti įtaką jūsų nuomonėms..

9. Atblokuokite svetaines, filmus, TV laidas ir muziką

Tikriausiai tai jau žinote, jei kada nors bandėte žiūrėti „Netflix“ atostogų metu, tačiau kai kurie patys geriausi filmai ir muzikos paslaugos yra užblokuoti tarptautinėse vietose dėl geografinių apribojimų. Trumpai tariant, šios paslaugos blokuoja prieigą aptikdamos geografinę jūsų IP adreso vietą.

Tačiau naudodamiesi anoniminiu VPN, galite atblokuoti svetaines, apeiti šiuos apribojimus ir gauti neribotą prieigą prie pramogų – nesvarbu, ar keliaujate, ar esate emigrantas užsienyje, ar tiesiog mėgstate kitos šalies pramogas. Sužinokite daugiau peržiūrėdami mūsų galutinį internetinį srautinių svetainių atblokavimo vadovą!

10. Atblokuokite socialinius tinklus, programas ir žaidimus

Mes gyvename pasaulyje, kuris bando mus apriboti. Socialinę žiniasklaidą ir internetinius žaidimus dažniausiai blokuoja mokyklų užkardos ir tam tikri vyriausybės cenzūros režimai. 98 procentai mokyklų tam tikru būdu blokuoja ar filtruoja internetinį turinį. 36 procentai darbdavių blokuoja darbuotojų socialinę mediją. Be to, naujos žaidimų išleidimo datos dažnai yra išdėstomos skirtingose ​​šalyse be paaiškinimų.

Anoniminis VPT padeda jums apeiti šiuos apribojimus, leisdamas jums ne tik atblokuoti svetaines ir žaidimus, bet ir išvengti šalies cenzūros – taip leisdami mėgautis geriausiais socialinės žiniasklaidos tinklais ir programomis internete. Ir priešingai nei nemokamas anonimiškumo tarpinis serveris, toks aukštos kokybės VPT, kaip „SaferVPN“, suteikia jums ypač greitą ryšį, nekonkuruodamas dėl pralaidumo, be greičio apribojimo ir 99 procentų laiko padidinimo..

11. Apsaugokite save nuo duomenų apribotų tinklų

Ar žinojai, kad šiek tiek daugiau nei 1 iš 5 amerikiečių yra „tik išmaniųjų telefonų“ interneto vartotojai, ty jie neturi tradicinių namų plačiajuosčio ryšio paslaugų? Deja, tai kelia grėsmę interneto saugai stebėtinai: Asmenims, kuriems ribojami duomenų rinkiniai, buvo mažesnė tikimybė atsisiųsti ir įdiegti programinės įrangos atnaujinimus, dėl kurių jie vėliau padarė rimtų saugumo pažeidimų.

Mes rekomenduojame nuolat atnaujinti visas jūsų programas ir operacines sistemas. Bet mes taip pat suprantame, kad duomenų viršutinės ribos yra gyvenimo faktas, ir jei jūsų duomenų ribos yra per mažai, jūsų noras atnaujinti viską taip pat gali būti palyginti žemas. Naudodamiesi anoniminiu VPN, galite patogiai naršyti internete naudodamiesi saugiu, užšifruotu ryšiu, net jei mažai atsisiuntėte tuos didelius atnaujinimo failus..

Be to, galite nunešti savo įrenginį, kuriame veikia VPN, į savo mėgstamą viešą „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašką ir gauti visus ten reikalingus naujinius – visą laiką žinodami, kad naršymas yra visiškai anoniminis ir užšifruotas..

12. Sutaupykite pinigų programinės įrangos prenumeratoms ir paslaugoms

Daugelis žmonių to nežino, tačiau daugelį programinės įrangos paketų ir paslaugų, tokių kaip „Microsoft Office“ ir „Adobe CC“, galima nusipirkti už žymiai mažiau, atsižvelgiant į pirkėjo tarptautinę vietą. JAV kainų diskriminacija skirtingose ​​valstijose netgi gali skirtis: „TechScience.org“ neseniai sužinojo, kad „Princeton Review“ internetinės SAT mokymo paslaugos kainos regionuose skiriasi šimtais dolerių..

Anoniminis VPT, pavyzdžiui, „SaferVPN“, leidžia jums pakeisti savo IP adresą ir veiksmingai padaryti taip, tarsi atrodytumėte kitoje pasaulio vietoje. Atsižvelgdami į pasirinktą paketą ir vietą, galite pastebėti, kad prabangus programinės įrangos rinkinys, į kurį pažiūrėjote, staiga tapo kur kas pigesnis, nei tikėjotės.

13. Sutaupykite pinigų srautinėje medijoje

Žiniasklaidos transliacijos paslaugos taip pat gali diskriminuoti kainas skirtingose ​​šalyse. Pavyzdžiui, tam tikrose besivystančiose tarptautinėse rinkose „Apple Music“ galima įsigyti 80 procentų pigiau. Daugelis sporto transliacijų paslaugų įvairiose šalyse taip pat yra pigesnės ar net nemokamos. (Apie tai gana dažnai skelbiame savo internetiniame dienoraštyje, todėl stebėkite šioje vietoje pateiktus naujausius atnaujinimus ir gudrybes.)

Naudodami anoniminį VPN, galite užmaskuoti tikrąją geografinę vietą ir mėgautis geriausiomis srautinių abonementų geriausiomis kainomis. Galite sėdėti Manhetene, bet nusipirkite srautinę prenumeratą iš besivystančių šalių – ir niekas nebus išmintingesnis.

14. Sustabdykite pralaidumą

Pralaidumo pralaidumas reiškia, kai IPT nusprendžia nutraukti jūsų interneto ryšį, nes nuspręsta, kad vienu metu naudojate per daug duomenų. Galbūt srautiniai HD filmai per daug uždirba iš jų serverių, o jūsų pralaidumo ribojimas jiems yra pigesnis nei jų pačių pajėgumų padidinimas. O gal, atsižvelgiant į tinklo neutralumo pabaigą JAV, jie nemėgsta jūs žiūrite internete ir nenorite to duoti jums be kovos.

Bet kokiu atveju, praleisti pralaidumo juostą tiesiog neįmanoma, kai naudojate anoniminį VPN. Kai užšifruojate viską, ką darote internetu, IPT negalės priimti sprendimų dėl pralaidumo pagal tai, kokias svetaines ar paslaugas jungiate.

15. Mėgaukitės mūsų neprisijungimo politika

Tai paprasta. Kai kurie VPT, ypač nemokami, registruoja, ką jų klientai daro internete naudodamiesi jų paslauga. Tada jie parduoda jį didžiausią kainą pasiūliusiam asmeniui arba vyriausybėms paprašius.

Mes to nedarome. Tai nėra mūsų reikalas.

Gaukite anoniminį VPT dabar

Šiandieniniame pasaulyje turėti anoniminį VPT yra tiek pat svarbu, kaip užrakinti nakties duris ar uždaryti langus audros metu. Tai gali reikšti, kad yra apsaugota asmeninių duomenų praradimas nepažįstamiems žmonėms internete ir saugus miegas žinant asmeninius ryšius ir žiniatinklio istoriją. Tai reiškia laisvę naudotis internetu be savavališkų apribojimų, nepriklausomai nuo to, kas esate ir kur esate pasaulyje.

Užsiregistravę tokiam VPN kaip „SaferVPN“, galite atblokuoti svetaines, paslėpti savo IP adresą ir pasiekti visas šias nuostabias pranašumus iš bet kurios žemės vietos. Jei dar neturite „SaferVPN“, užsiprenumeruokite šiandien. (Mes siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją – taigi, jūs neturite ko prarasti!) Arba pasinaudokite mūsų anoniminiu nemokamo VPN bandymo pasiūlymu ir nemokamai išbandykite „SaferVPN“.!

Turite daugiau klausimų apie tai, kaip veikia VPN? Būtinai susisiekite su mumis „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“ arba rašykite mums el. Paštu [email protected] Esame čia visą parą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map