Sling TV: Získejte přístup ke službě řezání kabelů kdekoli!

Získejte přístup ke smyčkové televizi odkudkoli


Chcete vědět, jak jen 20 $ měsíčně vám může zabránit v placení za kabel, ale také vám umožní streamovat živé kabelové kanály do jakéhokoli zařízení odkudkoli !? Přečtěte si o Sling TV zde a jak k němu máte přístup z jakéhokoli místa …

Stručně řečeno, Sling TV je internetová televizní služba, která umožňuje předplatitelům sledovat neomezený počet kanálů kabelové televize na neomezeném množství zařízení. Stejně jako kanály nabízené prostřednictvím kabelu jsou to i živé televizní kanály dodávané z internetu.

Příliš dobré, aby to byla pravda?!
Sling TV je dceřinou společností společnosti Dish Network, která je poskytovatelem satelitů. Ačkoli tuto službu provozuje společnost Dish, nepotřebujete předplatné pokrmu … ale musíte být ve Spojených státech! Nebojte se, ukážeme vám, jak získat přístup k této úžasné službě odkudkoli z celého světa za méně než 30 sekund!

Sling TV-jako Netflix, ale pro živou televizi!

Sling TV je služba, která vám nabízí balíček se zabývá perfektním množstvím obsahu, který zůstane bavit. To stojí jen 20 dolarů za měsíc pro základní balíček a zapomenout na problémy se závazky a smlouvami, protože neexistují žádné! Platíte každý měsíc, takže Sling TV vám dává možnost zrušit nebo pozastavit službu, kdykoli budete chtít. Základní balíček se nazývá „Best of Live TV“, zahrnuje 19 kanálů a pokud to nestačí, můžete přidat další balíčky kanálů za dalších 5 $ měsíčně. Mezi další kanály patří balíčky jako Sport, Děti, Světové novinky atd., Takže se nemusíte obávat, budete mít přehled o všech dalších kanálech, které se vám líbí. Máte také možnost zakoupit a vypůjčit si filmy!

Sling TV kanály

Tato chytrá služba vám dává pocit, že sledujete televizi, protože když ji zapnete, začne se něco hrát stejně jako jakákoli jiná skutečná televize! Jakmile budete mít pocit, pro Sling TV, je to trochu jako Netflix. Vaše kanály jsou rozděleny podle kategorií, vše je uspořádáno a snadno použitelné. Můžete si dokonce vybrat, co chcete sledovat, a přitom sledovat, co právě sledujete. Sling TV je jedinečný, protože se jedná o živé vysílání, takže můžete přerušit kabel, ale přesto být pivo, abyste mohli sedět na gauči, sledovat televizi a „surfovat“ různé kanály. A co je důležitější, je to legální a cenově dostupné!

Funkce smyčky televizních nabídek!

 • Sledujte kdekoli

Sling TV zařízení

Sling TV si můžete vychutnat téměř odkudkoli, pokud se připojíte ke streamingovému přehrávači! Sledujte z telefonu nebo tabletu (Android i iOS), TV nebo počítače (PC i Mac). Můžete také streamovat pomocí všech přehrávačů Roku a Roku Streaming Stick, Amazon Fire TV a Fire TV Stick, Xbox One a Google Nexus Player. A v poslední době lze s Chromecastem použít.

 • Převinout zpět, pozastavit, rychle vpřed

Funkce, která je klíčová … každý používá tlačítko zpět, pauza a rychle vpřed, protože všichni máme jednoho přítele, který musí mluvit během nejdůležitější scény!

 • 3denní opakování

Další jedinečnou funkcí, kterou Sling TV nabízí, je tlačítko 3denního přehrávání. A přesně to zní! Funkce, která vám umožní sledovat téměř všechny televizní pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

Jak si můžete užít Sling TV?

Samozřejmě se budete muset přihlásit k odběru na Sling.com, založit si účet a nainstalovat aplikaci! Nabízejí dokonce 7denní zkušební verzi, ve které můžete vyzkoušet všechny balíčky a zjistit, zda je tato služba pro vás ideální. Zní to úžasně kromě jednoho malého problému ….

Sling TV Omezeno

Funguje to pouze pro ty ve Spojených státech! Pokud se pokusíte otevřít účet odkudkoli mimo USA, zobrazí se výše uvedená obrazovka. Nenechte se však odradit, protože stejně jako několik služeb v minulosti máme řešení pro všechno!

Pokud se nacházíte v zemi, kde výše uvedené služby nejsou dostupné, existuje velmi snadný způsob, jak k nim získat přístup. Funguje to tak, že web nebo aplikace vyhledá vaši IP adresu a určí vaši polohu. Vše, co musíte udělat, je skrýt vaši IP adresu, aby jejich servery nemohly znát vaši skutečnou polohu. Tímto způsobem získáte přístup ke službě Sling TV odkudkoli!

Co musíte udělat:
1) Získejte plán SaferVPN nebo spusťte bezplatnou zkušební verzi, pokud ještě nemáte účet.
2) Připojte se k serveru nacházejícímu se ve Spojených státech, protože tam je k dispozici služba Sling TV.

SaferVPN USA Streaming
3) Vstupte do televize Sling a uvidíte, že funguje stejně, jako byste byli na místě, kde není blokována.!

Připravte se na vychutnání neomezené kabelové televize odkudkoli na světě!

Pokud ještě nemáte SaferVPN, získejte předplatné ještě dnes (nabízíme 14denní záruku vrácení peněz – takže nemáte co ztratit!) Nebo zkuste SaferVPN zdarma takže si můžete užívat Sling TV!

Jediným kliknutím můžete sledovat všechny své oblíbené televizní seriály a sledovat všechny filmy, které jste chtěli vidět.

Pokud chcete mít přehled o všech tipech pro přístup k nejlepší streamovací zábavě, nezapomeňte se s námi spojit! Jsme na Facebooku, Twitteru, Google+ a YouTube. Nebo nás zastřelte e-mailem na [email protected] Jsme tu pro vás 24/7.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map