Sledujte hokej online s NHL GameCenter Live

Sledujte hokej online s NHL GameCenter Live Stream


Sezóna NHL 2014/2015 sa začína 8. októbra – ušetrite dátum! Všetkým našim fanúšikom NHL z celého sveta môžete sledovať všetky hry odkiaľkoľvek. Navyše sa pozrieme na to, ako Američania môžu obísť všetky výpadky energie a ako môžu Kanaďania ušetriť peniaze pomocou amerického toku NHL. Pokračuj v čítaní!

Stručné fakty o NHL

23 amerických tímov a 7 kanadských tvorí 30-tímovú ligu bojujúcu o prestížnu trofej Stanley Cupu. Pravidelná sezóna sa začína 8. októbra a trvá do polovice apríla 2015, po ktorej nasledujú play-off Stanley Cup až do začiatku júna..
Pôvodne sa začala ako kanadská národná hokejová liga v roku 1917, neskôr sa rozšírila do USA a Boston Bruins ako prvý americký tím vstúpil do ligy v roku 1924. Dnes sú v lige hráči z 20 rôznych národností. Aktuálnymi držiteľmi titulov sú Los Angeles Kings.

Rôzne možnosti zobrazenia

Na začiatok to všetko závisí od vašej aktuálnej polohy, pretože platia rôzne geografické obmedzenia.

V U.S.A, je tu NHL GameCenter Live. Americká verzia je prístupná po celom svete s výnimkou Kanady, Dánska, Fínska, Nórska a Švédska. Cena? 159 USD, ak ste v USA, ale iba 99,99 USD, ak ste mimo USA, čítajte ďalej a zistite, ako získať nižšiu cenu.

Všimnite si, že US NHL GameCenter vám umožňuje sledovať iba hry mimo trhu. Znamená to, že hry svojho domovského mesta nemôžete pozerať, ak sa práve nachádzate. Napríklad, ak ste fanúšikom Boston Bruins so sídlom v Bostone, server vyhľadá vašu IP adresu a zablokuje vaše prezeranie. Ak chcete blok obísť, jednoducho získajte IP adresu z iného mesta pripojením k SaferVPN a je dobré ísť!

nhl živé vysielanie gamecenter kdekoľvek s vpn - určovaním cien a aplikáciami

Medzi hlavné funkcie amerického NHL GameCenter LIVE patrí:

 • Živé vysielanie všetkých hier mimo trhu v HD
 • Sledujte kompletné a kondenzované záznamy na požiadanie
 • Získajte mozaiku a obraz v obraze, aby ste videli viac hier naraz
 • Podpora viacerých zariadení na vysielanie živých hier mimo trhu a ich prehrávanie na zariadeniach s Androidom, iOS, Apple TV, Roku, Playstation alebo Xbox 360.

V Kanade, je tu Rogers GameCentre Live. V porovnaní s tým Rogers umožňuje svojim existujúcim a novým kanadským dátovým klientom využívať bezplatné predplatné do 31. decembra 2014, ale to je len polovica sezóny. Ak nie ste zákazníkom spoločnosti Rogers, môžete získať sezónny vstup za skorú cenu vtáka 179,99 CAD CAD. Všimnite si, že Rogers GameCentre je prístupný iba v Kanade, pretože sa uistite, že máte kanadskú IP adresu. Ak cestujete a stále chcete získať prístup k svojmu účtu, prečítajte si podrobnejšie informácie o tom, ako to urobiť..

rogers nhl gamecentre live stream kdekoľvek s vpn - porovnaním cien

Počiatočné stanovovanie cien vtákov je k dispozícii do 13. októbra a potom sa zvyšuje na 199,99 USD. Pasy v sezóne sú k dispozícii od 1. januára 2015 do konca sezóny za 129,99 USD.

Vlastnosti Rogers NHL GameCentre:

rogers nhl gamecentre live stream kdekoľvek s funkciami vpn - service

Ako streamovať hokejové hry NHL kdekoľvek:

Ak sa nachádzate v U.S.A, pripojte sa na britský server spoločnosti SaferVPN a využite výhody ceny za 99,99 USD (zľava 60 USD v porovnaní s americkou cenou). Svoje predplatné NHL GameCenter môžete použiť aj so SaferVPN na získanie IP adresy z iného mesta v USA a vyhnete sa tak akýmkoľvek výpadkom. Týmto spôsobom môžete sledovať všetky hry, dokonca aj tie, ktoré sú na trhu.

Ak ste v Dánsko, Fínsko, Nórsko alebo Švédsko, použite SaferVPN, pripojte sa k jednému z našich serverov vo Veľkej Británii a získajte britskú IP adresu. Potom sa zaregistrujte na sezónny vstup do NHL GameCenter v USA a ste pripravení sledovať celú sezónu NHL! Vždy, keď je čas pozerať hru, jednoducho sa pripojte k jednému z britských serverov SaferVPN a prihláste sa do GameCenter, akoby ste boli vo Veľkej Británii..

Ak ste v Kanada, buď využite bezplatné 3 mesačné predplatné ako zákazník spoločnosti Rogers, alebo použite SaferVPN na zakúpenie predplatného v USA GameCenter. V porovnaní s kanadskými CAD 179 USD je to zľava 99 USD – za tento rozdiel môžete získať veľa Molsona a Poutina! Jednoducho sa pripojte k nášmu britskému serveru SaferVPN a získajte adresu Spojeného kráľovstva pri kúpe plánu a zakaždým, keď sledujete hru..

Ak ste v zvyšok sveta – no, jednoducho si užite skutočnosť, že hokej tu nie je tak populárny a kúpte si predplatné US GameCenter, nie je potrebná žiadna sieť VPN, pretože tu nie sú geo obmedzené hry. Prejdite na GameCenter a kúpte si svoje predplatné (tip: ak to stojí 159 dolárov na vašom mieste, prepnite na britský server SaferVPN so zľavou 60 dolárov). Potom si len sadnite a užite si prehliadku!

Ak ste novým používateľom SaferVPN, pozrite si toto krátke video vidieť v akcii ako získať prístup k akejkoľvek webovej stránke odkiaľkoľvek (rovnaká metóda sa uplatňuje na prúd NHL):

oznámenia že ak máte káblové predplatné u jedného z vysielateľov, ktorí zobrazujú hry, môžete sa pripojiť k online vysielaniu tohto kanála a sledovať tok NHL. Ak ste v zahraničí a je geograficky blokovaný, stačí sa spojiť so serverom SaferVPN buď s našimi americkými alebo kanadskými servermi, aby ste obišli akékoľvek obmedzenia a sledovali hry z celého sveta..

Takže teraz ste všetci pripravení. Nezabudnite sa pripojiť k SaferVPN zakaždým, keď sa pripojíte k požadovanému toku NHL, aby ste obišli akékoľvek obmedzenia polohy. Pripravte si občerstvenie a užite si hry!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map