Podívejte se na Oscary z roku 2019 odkudkoli

člověk jíst popcorn


Akademické ceny 2019 – Oscary – budou vysílány v neděli 24. února. Zde je návod, jak živě streamovat největší noční filmovou sezónu a žít zdarma kdekoli na světě!

Letošní Oscary budou vysílány v Dolby Theatre v Hollywoodu v Kalifornii, kde Akademie filmových umění a věd předá ceny ve 24 kategoriích nejlepším z nejlepších filmového průmyslu..

Zde je vše, co potřebujete vědět o letošním ceremoniálu – a samozřejmě o tom, jak žít proudem červeného koberce a veškerého vzrušení z fáze Oscarů!

O cenách Akademie 2019

Akademie filmových umění a věd je přední světovou filmovou organizací, která se skládá z více než 7 000 vynikajících mužů a žen pracujících v kině. Organizace usiluje o uznání excelence ve filmovém průmyslu.

Zde je vše, co potřebujete vědět o letošní akci:

 • Producenti / ředitel: V letošním roce slavnostně předají ceny Donna Gigliotti a Glenn Weiss. Weiss bude také řídit show.
 • Hostitel: Tento rok bude ve skutečnosti první od roku 1989 bez hostitele. Komik Kevin Hart byl v této roli oznámen 4. prosince 2018, ale vytáhl dva dny poté, co vyšlo najevo několik jeho kontroverzních vtipů.
 • Přednášející: Mezi přednášejícími letošních Oscarů jsou některá z největších světových jmen v oboru, jako například Chadwick Boseman, Emilia Clarke, Samuel L. Jackson, Helen Mirren a Trevor Noah. Objeví se také zástupce John Lewis, proslulý vůdce občanských práv.
 • Účinkující: Letošní představení bude zahrnovat Queen + Adam Lambert, Jennifer Hudson a Bette Midler. Bradley Cooper a Lady Gaga také zpívají „Shallow“ od A Star Is Born.

Oscar Nominees

A co letošní soutěž?? 

 • Nejlepší herec nominovaní jsou: Christian Bale (Vice), Bradley Cooper (Hvězda se narodila), Willem Dafoe (U Eternity’s Gate), Rami Malek (Bohemian Rhapsody) a Viggo Mortensen (Zelená kniha).
 • Nejlepší herečka nominovanými jsou: Yalitza Aparicio (Romové), Glenn Close (Manželka), Olivia Colman (Oblíbená), Lady Gaga (Hvězda se narodila) a Melissa McCarthy (Můžeš mi někdy odpustit?).
 • Nejlepší obrázek nominovanými jsou: Black Panther, BlacKkKlansman, Bohemian Rhapsody, Favorite, Green Book, Roma, A Star is Born and Vice.

Úplný seznam cen a nominací najdete na oficiálních webových stránkách společnosti Oscars.

Jak žít streamovat ceny akademie za rok 2019 Oscarů ze zahraničí

91. ceny Akademie budou vysílány v přímém přenosu na ABC v 8:00 ET, s pokrytím červenými koberci v 18:30.

Ale co když nemáte kabel? Nebojte se – celou show můžete streamovat online na abc.com nebo v aplikaci WATCH ABC pro mobilní a chytré televizory.

Bohužel, pokud jste mimo USA, georestrictions by vám normálně bránila v tom, abyste mohli streamovat pořad.

Naštěstí, s VPN, můžete změnit svou IP adresu tak, aby se nachází ve Spojených státech, a voila – můžete žít stream stejně, jako byste byli v zemi! Nezáleží na tom, jestli jste občanem USA cestujícím nebo žijícím v zahraničí nebo mezinárodním filmovým fanouškem, který si chce pořad jen prohlédnout. S sítí VPN budete moci vše okamžitě sledovat.

Zde jsou další dvě výhody plynoucí z používání SaferVPN při streamování online zábavy:

 • Váš poskytovatel internetových služeb nebude schopen omezit (zpomalit) vaše připojení k internetu, protože vám může říct, že streamujete video. Je to proto, že šifrujeme vše, co děláte online, pomocí 256bitového zabezpečení na úrovni banky.
 • SaferVPN také odblokuje streamování zábavních webů, jako je Netflix, takže můžete také přistupovat k účtům pro sledování filmů ze zahraničí.

Jak nastavit VPN

Vaše aktuální poloha by vás neměla omezovat v tom, abyste mohli živě streamovat největší hollywoodskou událost. S SaferVPN to nebude.

Zde je přesně návod, jak získat přístup a užít si letošní Akademické ceny s SaferVPN:

 1. Stáhněte a nainstalujte SaferVPN.
 2. Spusťte SaferVPN a připojte se k serveru nacházejícímu se ve Spojených státech.
 3. Přejděte na web nebo aplikaci ABC a začněte streamovat ještě dnes!

SaferVPN vám umožní pouhým kliknutím sledovat 91. ceny Akademie a všechny letošní hlavní zábavní pořady. Pokud ještě nemáte SaferVPN, získejte předplatné ještě dnes (nabízíme 14denní záruku vrácení peněz, takže nemáte co ztratit!), Nebo zkuste SaferVPN zdarma takže si můžete užít svět neomezené zábavy v přední řadě.

Máte nějaké další dotazy ohledně toho, k čemu máte přístup a jak funguje SaferVPN? Spojte se s námi na sociálních médiích nebo nám pošlete e-mail na adresu [email protected] Jsme tu pro vás 24/7.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map