Odemkněte Kindle a používejte Kindle Unlimited v zahraničí

Amazon Kindle


Zjistěte, jak můžete odblokovat vaše Amazonská zařízení, jako je Kindle a váš účet Kindle Unlimited – bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Co je Kindle Unlimited?

Kindle Unlimited je služba poskytovaná společností Amazon, která umožňuje zákazníkům číst přes milion elektronických knih a poslouchat tisíce zvukových knih na jejich zařízeních nebo prostřednictvím aplikace Kindle. Jsem také fanoušek, protože mi poskytuje volný přístup k časopisům jako Dobrý Úklid, Populární Věda, Golf Časopis a Podnikatel.

Tato služba je ve Spojených státech k dispozici za pouhých 9,99 $ měsíčně. Začal jsem bezplatnou 30denní zkušební verzí, abych otestoval, zda se mi to líbí a okamžitě jsem se stal zákazníkem.

V jiných zemích je Kindle Unlimited dražší: Ve Velké Británii je to 7,99 GBP / měsíc (asi 10,14 $). V Austrálii je k dispozici za 13,99 AUD / měsíc (asi 9,87 USD). V Německu je to 9,99 EUR / měsíc (asi 11,41 $).

Omezení Kindle Unlimited

Teď, když tuto službu opravdu miluji, služba Kindle Unlimited, kterou můžete číst, není neomezená, jak název napovídá.

Jednoduše řečeno, pokud chcete používat Kindle bez omezení, existují dva základní problémy:

 1. Jste spokojeni s katalogem Kindle Unlimited, který je k dispozici ve vaší zemi – pokud má vaše země to štěstí, že má katalog. Obyvatelé Spojených států mají přístup k obrovskému výběru více než milionu knih. Lidé žijící mimo USA se bohužel často musí spokojit s mnohem menším katalogem – nebo nemají vůbec žádný přístup ke Kindle Unlimited. I když si zakoupí účet American Kindle, nemohou jej použít, pokud cestují do USA.
 2. Pokud jste mimo domovskou zemi, Kindle Unlimited vám nedovolí stahovat nové knihy. Jakmile vykročíte za hranice své země, Amazon zjistí vaši novou polohu na základě vaší IP adresy a zabrání vám plně využívat službu, za kterou jste zaplatili.

Pokud jste jako já, nejlepší čas na přečtení dobré knihy je, když jste na dovolené. Nejen to, ale nejlepší čas výběr dobrá kniha, kterou si můžete přečíst, může být jen jednou, když se dostanete z každodenního grindu a máte pár hodin na procházení některých možných titulů. Plánoval jsem to udělat na nedávné dovolené, ale byl jsem překvapen, když jsem zjistil, že můj neomezený přístup Kindle byl ovlivněn geo-omezeními, jakmile jsem spustil své zařízení.

Další omezení Kindle

Kindles není jen pro čtení. Když jsou vaše oči unavené a chcete si poslechnout Spotify, nebo chcete zóny mimo a sledovat Amazon Prime Video na Kindle Fire, možná také zjistíte, že streamingové účty už za to platíte jsou nepřístupné v závislosti na tom, kde se nacházíte v zahraničí.

Nejde jen o streamování účtů. Weby jako Facebook a Twitter jsou blokovány v zemích, jako je Čína a další místa, která cenzurují své občany na webu. To znamená, že pro přístup k aplikacím a webům, na které jste zvyklí na zařízení Kindle, potřebujete řešení.

Jak VPN získává geografické omezení

Dobrá zpráva: Řešení je celkem jednoduché.

Amazon vás může zablokovat z vašeho účtu Kindle nebo z nákupu do knihovny Kindle Unlimited podle vašeho výběru tím, že se podívá na vaši IP a určí, kde se nacházíte. Ale co kdyby existoval způsob, jak změnit IP, tak se zdálo, že sídlí v jiné zemi?

Naštěstí přesně to dělá VPN jako SaferVPN. Směrováním veškerého internetového provozu prostřednictvím serveru umístěného ve vybrané zemi můžete snadno přimět Amazon (nebo Netflix, Spotify, Hulu atd.), Že se v dané zemi skutečně nacházíte. Tím odstraníte geo-omezení, která Amazon vyhodí do tváře, když vše, co chcete udělat, je stáhnout novou knihu.

Změna adresy IP vám také umožní nakupovat účet Kindle Unlimited podle vašeho výběru, bez ohledu na to, zda cestujete. Například, pokud jste ve Velké Británii, ale chcete si založit účet u americké služby, jednoduše změňte svou online polohu pomocí aplikace SaferVPN a nechte Amazon, aby si myslel, že se nacházíte v zemi. Poté si zakupte účet, jako byste byli v Americe.

VPN samozřejmě nejen odemkne web pro Kindles. Pomáhají odblokovat internet ve všech vašich zařízeních – notebooku, smartphonu, tabletu atd. – takže můžete procházet web s úplnou svobodou a také s ochranou soukromí.

VPN také pracují na odblokování aplikací a streamovacích služeb, jako jsou Amazon Prime, Netflix, Hulu a další – což vám umožní používat tyto platformy bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Jak nastavit SaferVPN na Kindle

Jakmile se rozhodnete rozloučit s internetovými omezeními a začnete používat Kindle Unlimited bez omezení, otázka zní: Jak nastavíte SaferVPN na svém Kindle?

Na většině modelů Kindle

Bohužel, novější modely Kindle a další zařízení se systémem FireOS (verze 5 nebo novější) nemají nativní podporu VPN.

Ale nebojte se! Stále existuje několik způsobů, jak tento problém vyřešit.

 1. Na svém notebooku můžete vytvořit virtuální hotspot s podporou VPN a poté se k tomuto hotspotu připojit pomocí zařízení Kindle.
 2. Můžete také připojit svůj Kindle k routeru DD-WRT, který se připojujete k SaferVPN.
 3. Existuje také technický přístup nazývaný „zakořenění“, kdy nahradíte OS společnosti Kindle standardní verzí systému Android. To je však něco, co vám nedoporučuji, protože to může vést ke ztrátě záruky vašeho zařízení, a proto jej zde nezakrývám.

On Fire Kindle Fire (s FireOS verze 4 nebo starší)

Pokud používáte tablet Kindle Fire s verzí 4 nebo starší, máte štěstí, protože má nativní podporu pro PPTP a bezpečnější protokoly L2TP. Pokud nejste obeznámeni s tímto druhem tech-talk, můžete si přečíst příručku SaferVPN k protokolům VPN, abyste tuto technologii dohnali. Chcete-li věci zjednodušit, použijte prozatím bezpečnější protokol L2TP.

Pokud má váš Kindle Fire FireOS verzi 4 nebo starší, nastavte VPN:

 1. Přejeďte prstem z horní části obrazovky dolů a klepněte na Wireless.
 2. Klepnutím na VPN a potom na znaménko plus upravte nastavení VPN.
 3. Zadejte své přihlašovací údaje SaferVPN:
  1. Název: SaferVPN
  2. Typ: Vámi vybraný bezpečnostní protokol (doporučuji použít PPTP)
  3. Adresa serveru: Vaše požadovaná země ze seznamu serverů SaferVPN
  4. Šifrování PPP (MPPE): Vyberte, zda je vyžadováno šifrování PPP (MPPE)
 4. Klepněte na Uložit. Váš profil SaferVPN se poté objeví na obrazovce VPN.
 5. Na obrazovce VPN klepněte na SaferVPN.
 6. Vyplňte své uživatelské jméno a heslo SaferVPN.
 7. Klepněte na Připojit.

souhrn

Používáním SaferVPN se zařízením Kindle můžete používat svůj účet Kindle Unlimited a další zábavní služby bez ohledu na to, kde se nacházíte na světě. Ačkoli novější zařízení FireOS již nemají nativní podporu VPN, je stále opravdu snadné je používat s VPN pomocí výše uvedených kroků!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map