Live Stream Football – Sledujte brazilský světový pohár 2014 odkudkoli

Podívejte se na mistrovství světa v Brazílii 2014. Live Stream Fotbal kdekoli na světě s SaferVPN


Každý je nadšený z největšího fotbalového (myslím fotbalového) turnaje, který přichází pouze jednou za čtyři roky, ale je téměř nemožné chytit všechny hry kvůli časovým konfliktům a právům místního televizního vysílání. S několika jednoduchými tipy & triky, ukážeme vám, jak sledovat mistrovství světa 2014 online odkudkoli na světě a průběžně vás informovat o nejdůležitějších hrách. Číst nejnovější aktualizace ve spodní části příspěvku.

Poslední losování světového poháru 2014 v Brazílii. Podívejte se nyní na mistrovství světa v Brazílii 2014, Live Stream Soccer s SaferVPN.Obrázek z webových stránek FIFA ukazuje poslední losování mistrovství světa 2014 v Brazílii. Tým hostitelské země čelil skupinové hře proti Chorvatsku, Mexiku a Kamerunu.

 Televizní kanály, které vysílají světový pohár v Brazílii 2014

Pro naše publikum v USA, , WatchESPN a Fox Soccer 2GO jsou nejlepšími možnostmi pro live streamování fotbalu z celé země. Pokud jde o ESPN, musíte být předplatitelem jednoho z mnoha poskytovatelů kabelových připojení, který najdete zde. WatchESPN a Fox Soccer 2GO jsou k dispozici také na následujících územích USA: Americká Samoa, Guam, Severní Mariany, Portoriko, Menší odlehlé ostrovy USA a Americké Panenské ostrovy. Všimněte si však, že ESPN a Fox jsou geograficky omezeny mimo USA, takže k jejich přístupu je třeba získat americkou IP adresu. Jeden můžete snadno získat pomocí SaferVPN!

Pro naše britské publikum, nebo kdokoli jiný, kdo dává přednost starému dobrému britskému přízvuku, jednoduše stáhněte iPlayer nebo iTV BBC pro živé fotbalové zápasy. BBC zobrazí všechny zápasy a také je uloží pro pozdější prohlížení na vyžádání. Tímto způsobem si nikdy nezmeškáte hru a nemusíte zůstat celou noc. Pokud požádají o ověření PSČ, použijte SW1H 9NP. IPlayer iTV společnosti BBC jsou geograficky omezeny mimo Spojené království, takže k jejich přístupu je třeba získat britskou IP adresu. Jeden můžete snadno získat pomocí SaferVPN!

Pro jiné publikum (SaferVPN má umístění serverů ve všech těchto zemích):

 • Austrálie: SBS
 • Brazílie: ESPN Brazílie, Rede Globo, SporTV
 • Kanada: CBC
 • Francie: TF1, bein
 • Německo: ZDF, ARD
 • Itálie: Nebe, Rai
 • Holandsko: NOS
 • Španělsko: Mediaset, Univision
 • Švýcarsko: SRF

Obejití geografických omezení pro živý přenos fotbalu

Z důvodu vysílacích práv výše uvedené kabelové společnosti geograficky omezují svá média, takže k nim lze přistupovat pouze v jejich zemích. Způsob, jakým vyhledají vaši polohu, je podle vaší adresy IP. Pomocí SaferVPN můžete změnit svou IP adresu na jinou z jiné země.

Naštěstí pro vás máme servery dostupné v několika z těchto zemí. Jednoduše se připojte k tomu, který je nejblíže vašemu fyzickému umístění, abyste zajistili co nejrychlejší spojení a užili si hry. Musíme zdůraznit, že se připojujete k serveru nejblíže k vám, protože blízkost opravdu záleží. Čím blíže je server VPN k vaší skutečné poloze, tím menší je rozdíl v rychlosti připojení a šťastnější budete s procházením webu!

Zde je návod, jak sledovat světový pohár v Brazílii jen 3 jednoduché kroky:

 • Stažení a nainstalovat aplikace SaferVPN pro Mac, Windows, iOS, Android a / nebo Chrome. (Můžete tak učinit s naším zkušební verze zdarma pokud ještě nemáte plán!)
 • Spusťte SaferVPN a připojte se k serveru, kde je umístěn vysílač, ze kterého chcete streamovat.
 • Přejděte na web / aplikaci vybraného vysílatele a začněte streamovat!

To je všechno k tomu! Nenechte si ujít žádnou z her jen kvůli vaší poloze. S SaferVPN uvidíte, jak rychlé a snadné je připojit se k našim serverům jediným kliknutím!

Shrnutí dosavadního mistrovství světa 2014

Shrnutí skupinové fáze Světového poháru 2014

Největší zklamání: Oblíbené – Anglie, Itálie a Španělsko (loňské šampionáty) byly ve skupinových fázích vyloučeny.

Největší překvapení: Kostarika. Kdo by si myslel, že dokážou porazit Itálii i Uruguay? Dokonce svázali Anglii. Pozoruhodné: Belgie a Kolumbie vyhrály každou ze svých skupinových divadelních her. Sláva!

Nejlepší shoda: S tolika vzrušujícími hrami je těžké si jednu vybrat. Nizozemsko ovládající bývalé mistrovství světa Španělsko 5-1 bylo jistě jednou z nejzajímavějších her. Skupinové hry v Brazílii nabídly spoustu zábavy s tunami nadšených fanoušků a opravdu rafinovaného fotbalu, zejména v Brazílii versus Chorvatsko zahajovací hra.

Zajímavá fakta pro skupinu World Cup 2014 Stage

 • 2,8 gólů bylo vstřeleno za zápas. Jedná se o nárůst 0,5 gólu z 2,3 gólů / zápas v roce 2010. Tento Mistrovství světa bylo vzrušující – více míčů zasáhlo síť.

 • Nizozemsko (10 gólů), Kolumbie (9 gólů) a Francie (8 gólů) byly celkově nejlepšími týmy po skupinovém stádiu

 • Argentina, Belgie, Kolumbie a Nizozemsko vyhrály každou hru ve skupinové fázi

 • Největší poražení: Kamerun, Austrálie, Honduras vyhráli 0 her. Promiň kluci!

 • Nejlepší střelci gólu: argentinští Messi (4), brazilský Neymar (4) a německý Müller (4). Podívejte se na kandidáty na cenu Cíle turnaje.

Chcete další zajímavá fakta? Podívejte se na stránku Statistiky FIFA.

Druhá fáze

V první noci druhé etapy, Uruguay prohrál proti Kolumbie, možná vysvětlil pochodem nejlepšího hráče Suarez po kousnutí Chiellini ve hře versus Itálie.

Fanoušci hostitelské země Brazílie byli na hraně jako zápas proti Chile vstřelil pokuty po skóre 1-1. Ačkoli Chile mělo úžasný tým, Brazílie vyhrála díky 3-2 v pokutách.

Mexičané oslavovali své vedení 1-0 až do 88. minuty, kdy NizozemíSijder se vyrovnal na 1-1. Po několika minutách Huntelaar vstřelil penaltu a Holanďany dostal do čtvrtfinále.

Kostarika vstřelil 1-0 proti Řecko v 52. minutě, ale téměř se jejich sny rozdrtily, když Sokratis skóroval v 91. minutě. Hra šla do Golden Goal, následoval tresty, které Costa Rica vyhrál poté, co Gekas zmeškal jeho výstřel.

FranciePogba skóroval 1-0 proti Nigérie v 79. minutě. Nigérie hrála dobře a měla několik dobrých příležitostí, ale jejich naděje byly rozdrceny, když Yobo omylem vstřelil vlastní gól.

První dvě poloviny Německo vs Alžírsko hra neměla žádné cíle, bere to do prodloužení. Německý Schürrle vstřelil první gól, ve 120. minutě následoval další Özil. Alžírsko se nevzdalo snadno a během zranění vstřelilo poslední gól, aby ukončilo hru na 2: 1 pro Německo.

Argentina měl šílený počet šancí na branku Švýcarsko, přesto hra pokračovala v prodloužení. Di Maria skóroval v 118. minutě a přivedl Argentinu na čtvrtfinále.

V sociálních společnostech různých společností bylo mnoho vtipů Spojené státy americké hrál Belgie. Hra šla do prodloužení, které skončilo 2-1 pro Belgii.

Čtvrtfinále

Německo a Francie byli mezi nejlepšími týmy tohoto mistrovství světa, takže jejich zápas byl pravděpodobně jedním z nejvíce očekávaných. Německým Hummelům se podařilo dosáhnout skóre již po 12 minutách, takže na Francii byl vyvíjen tlak. Hra byla intenzivní po celou dobu se spoustou šancí na góly pro oba, ale skončil 1-0.

Hostitelská země Brazílie čelili dalším spoluobčanům Kolumbie, tým s nejlepším střelcem světa na mistrovství světa Jamesem, který vede turnaj se 6 brankami. Brazilská Silva skóroval po 7 minutách. Zdálo se, že David Luiz zajistil vítězství po svém gólu v 69. minutě, ale jen o tucet minut později James vstřelil penaltu. Hra skončila 2-1 pro Brazílii. Po hře bylo oznámeno, že zraněný brazilský hvězdný hráč Neymar nebude hrát po zbytek poháru.

Argentina tváří v tvář proti Belgie ve třetí čtvrtfinále. Higuain skóroval po pouhých 8 minutách, ale Argentina stále musela tvrdě bojovat, aby si udržela náskok. Hra skončila 1: 0, čímž se Argentina dostala do semifinále.

Poslední hra čtvrtí byla mezi Holandsko a Kostarika. Holland začal pomalu, ale postupně zintenzivnil své úsilí a měl několik šancí na bodování. Hra šla do prodloužení, ale do sítě se nedostaly žádné koule. Holland změnil brankáře na Krul, když hra dopadla na pokuty, které Holland vyhrál 4-3.

Semifinále

Německo naprosto dominoval Brazílie v prvním semifinále. Kdo by si myslel, že vyhrají s 7-1? Müller skóroval v 10. minutě, Klose v 23., poté Kroos v 24. a 26. minutě, Kedira skóroval v 29. a to bylo v první polovině. Čtyři góly za 6 minut, úplně šílené. Když začala druhá polovina, nahradil Schürrle Klose v 69. a 79. minutě a v 90. minutě vstřelil brazilský Oscar. Litujeme, Brazílie, více štěstí v zápase o bronzový titul!

Argentina vs Holandsko ve druhém semifinále. Hra měla i několik šancí, aby oba týmy vstřelily góly, ale přes prodloužení času nebyly stanoveny žádné cíle. Argentina vyhrála s 4-2 na pokutách, což je do finále!

Bronzový zápas a finále

Brazílie se setkal Holandsko v bronzovém zápase se Silvou zpět ve hře. Hostitelská země hrála dobře, ale bez hvězdy Neymar se jim nepodařilo vstřelit. Van Persie vstřelil první gól na penaltu již po 3 minutách, následovaný brankou Blind v 17. místě. I přes svůj náskok Holanďané tvrdě bojovali až do posledních minut s brankou Wijnaldum v 91. minutě. Podívejte se na hlavní události zde.

Ve finále třikrát bývalí mistři světa Německo bojoval o zlato proti dvakrát bývalým mistrovstvím světa Argentina. Bylo to překvapivě rovnoměrné a občas se zdálo, že vyhraje kterýkoli z týmů. Německo, které dominovalo Brazílii, tentokrát neběží nad svým soupeřem. Hra šla do prodloužení a německý Götze skóroval v 113. minutě, čímž se Německo stalo Mistry světa světa FIFA 2014! Sláva!

Doufáme, že jste si užili naše pokrytí mistrovství světa ve fotbale 2014. Chcete další aktualizace sportovních přenosů naživo? Připojte se k nám na sociálních médiích! A podívejte se na našeho úplného průvodce, jak odblokovat a uložit na živé sportovní přenosy, aby vám neunikla ani jedna minuta živých sportovních akcí – bez ohledu na to, kde jste!

Přihlaste se nyní  (nabízíme 14denní záruku vrácení peněz – takže nemáte co ztratit!) nebo Vyzkoušejte SaferVPN zdarma.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map