Jak streamovat AFL Grand Final 2017

AFL Grand Final


Mohou tygři ukončit své 37leté sucho před premiérami? Nebo vezmou Adelaide Crows vlajku poprvé od roku 1998? Streamujte AFL Grand Final 2017 odkudkoli na světě zdarma pomocí našeho jednoduchého triku!

Pokud jste Australan expat (nebo kdokoli jiný mimo Austrálii) se snaží zjistit, jak můžete chytit AFL Grand Final 2017 Live Stream, jste na správném místě!

AFL Grand Final 2017 bude v sobotu 30. září ve 14:30 (Východní australský čas) v australském Melbourne.

Když fanoušci Tiger diehard čekali 37 let na vlajku, bylo by neetické vynechat tuto významnou událost! I když se vám nedaří sedět na stadionu, můžete si každou minutu akce užít online.

Na tomto blogu vám ukážeme, jak snadné je sledovat AFL Grand Final 2017 live stream z kdekoli – zdarma!

O AFL Grand Final

AFL Grand Final je každoroční australský fotbalový zápas, ve kterém vítězové dostávají předpremiérový pohár AFL a vlajku, přičemž každý hráč ve vítězném týmu vezme domů zlatý medailon premiership.

Tato populární australská kulturní akce se tradičně koná poslední sobotu v září (nebo první sobotu v říjnu) a často se označuje jako „Jeden den v září“. Ve skutečnosti od roku 2015 byl pátek před velkým finále uznáván jako státní svátek ve Victorii.

Grand Final AFL 2017

Letošní Grand Final AFL vyniká mezi ostatními, protože dva z nejdelších grand finálových návrhů jakéhokoli týmu v AFL konečně prší!

V sobotu Richmond nakonec prohraje svůj premiérový playoff poté, co prohrál s Carltonem v roce 1982. I Adelaide se vrací poprvé od porážky North Melbourne v roce 1998 ve velkých finálech.

V této sezoně vedl jediný zápas dvojice k tomu, že Adelaide rozdrtila tygři o neuvěřitelných 76 bodů. Od té doby však Richmond vykázal zlepšení se svými vedoucími hráči Alexem Ranceem, Trentem Cotchinem, Jackem Riewoldtem a Danielem Rioliem, i když Dustin Martin je Richmondovým nesporným X-faktorem.

Podívejte se na Náhled AFL Grand Final 2017:

Kolektivní duch

Zatímco Adelaide dominuje po většinu roku 2017, Richmondova cesta pramení z nezměrné základny podporovatele. Je něco úžasného o probuzeních fanatiků Richharda Richmonda, kteří letos vytvoří podívanou.

Rok co rok viděli, jak se jejich tým bičoval, trenéři vyhodili a vyhrávali z pod nohama, když těsně minul finále. Ale konečně, finále AFL 2017 umožní týmu bojovat s ním na hřišti a proměnit jejich 37 let misí v možné vítězství!

Vysílače

Místně bude AFL Grand Final 2017 vysílána společností Seven Network. Pokud se však pokusíte sledovat hlavní finále online pomocí aplikace Plus 7 (nebo aplikace), budete uvítáni zprávou „Streaming not available“.

Bohužel, služba Plus 7 obvykle zdarma online streamování neposkytuje způsob, jak sledovat hru. Jak to tedy můžete sledovat? Jednoduše řečeno, AFL.com.au.

Budete mít dvě možnosti: jednu pro jednotlivce se sídlem v Austrálii a jednu pro ty, kteří nejsou. Rozdíl? Cena.

AFL uvnitř Austrálie & Nový Zéland
4,99 USD AUD – Týdenní jízdenka
– 2týdenní zkušební verze zdarma!
(Lze zrušit kdykoli).
AFL TV International
33,00 AUD AUD – Měsíční průchod
– Žádná zkušební verze zdarma.

Možnost na levé straně vypadá trochu lákavější, hm?

Pokud chcete sledovat AFL Grand Final 2017 s 85% slevou (nebo VOLNÝ, UVOLNIT pokud využijete bezplatné zkušební období!) – víme přesně, jak.

Naše jednoduché, bláznivé řešení! Jednoduše použijte SaferVPN a vyberte Austrálii ze seznamu serverů a podobně! Jsi v!

Podívejte se na níže uvedené kroky.

Jak live streamovat AFL Grand Final 2017 odkudkoli

Pokud jste mimo Austrálii, bohužel vás to donutí zaplatit 6,6krát VÍCE než někdo, kdo streamuje z Austrálie!

Naštěstí, s VPN, vše, co musíte udělat, je změnit vaši IP adresu na Austrálii, a viola! Můžete žít stream stejně, jako byste tam byli! Australané, kteří cestují nebo žijí v zahraničí (nebo dokonce nerezidenti, kteří se chtějí dívat), mohou tak učinit okamžitě a levně pomocí VPN!

Zde je přesně návod, jak získat přístup a užívat si AFL Grand Final 2017:

 1. Stáhněte a nainstalujte SaferVPN.
 2. Spusťte SaferVPN a připojte se k serveru, na kterém je umístěn provozovatel vysílání, ze kterého chcete streamovat (v tomto případě Austrálie).
 3. Přejděte na web AFL a začněte streamovat ještě dnes!

Pravděpodobně stojí za zvážení VPN i se všemi nedávnými narušeními dat a online bezpečnostními hrozbami. Věřte tomu nebo ne, VPN vám také umožňuje anonymně procházet web, skrývat své návyky prohlížení před svižným poskytovatelem internetových služeb a překonávat vládní cenzuru. Je to všestranné vítězství!

Pokud ještě nemáte SaferVPN, získejte předplatné ještě dnes (nabízíme 30denní záruka vrácení peněz, takže nemáte co ztratit!) nebo vyzkoušejte SaferVPN zdarma, abyste si mohli užít svět neomezené zábavy v přední řadě.

Máte nějaké další dotazy ohledně toho, k čemu máte přístup a jak funguje SaferVPN? Spojte se s námi na sociálních médiích nebo nám pošlete e-mail na adresu [email protected] Jsme tu pro vás 24/7.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map