Jak sledovat prezidentské debaty za rok 2016 mimo USA

Live Streamujte prezidentské debaty pomocí SaferVPN


Oficiální zahájení prezidentských debat v roce 2016 dnes! Znepokojuje vás, protože vám bude chybět, protože jste mimo státy? Neboj se. Na tomto blogu vám ukážeme, jak snadné je live streamovat debaty z jakékoli země!

Konečně prezidentská rasa sestoupila na dva jednotlivce: Hillary Clintonovou a Donalda Trumpa. A je tu spousta kandidátů, o kterých se má diskutovat: od politik týkajících se imigrace a policejních sil až po bezpečnostní hrozby a počítačovou inteligenci – toto je jedna debata, kterou si nechcete nechat ujít.

Mimo USA a přemýšlíte, jak si budete moci prohlédnout prezidentské debaty? Už vás nepřemýšlí, protože jsme vás dostali. Na tomto blogu vám řekneme:

 • Co můžete očekávat pro nadcházející debaty (Plus-Hlasujte pro koho, jak si myslíte, že vyhraje!)
 • Rozvrh debat & Podrobnosti
 • Kam žít, streamovat debaty
 • Jak snadno live streamovat kdekoli

2016 prezidentské debaty: Kdo vyhraje?

Po roce, kdy jsme se dostali na kampaň, jsme konečně měli dva kandidáty na prezidenta: demokratického kandidáta Hillary Clintona a republikánského kandidáta Donalda Trumpa.

Hillary Clintonová dělá historii jako vůbec první hlavní ženská kandidátka na prezidentský úřad USA a Donald Trump překvapil každého jako politický outsider, který se nakonec dostal na vrchol.

Lze s jistotou říci, že se jedná o nejočekávanější prezidentskou debatu, kterou jsme dlouho viděli. Ve skutečnosti se očekává, že bude jedním z nejsledovanějších v historii! Zde jsou některé poznatky z CBS News o tom, co můžeme očekávat a co budou muset uchazeči udělat, aby udělali vítězný dojem:

A teď, pokud jde o velkou otázku, kdo si myslíte, že bude v debatách nejlepší? Hlasujte a dejte nám vědět!

Rozvrh a podrobnosti prezidentské debaty

Všechny letošní debaty budou vysílány v 21:00 – 22:30 ET (18:00 – 19:30 PM). Nalaďte se, abyste viděli některé z vašich oblíbených kotevních zpráv, jako jsou Anderson Cooper a Elaine Quijano, zeptejte se prezidentských nadějí na všechny těžké otázky!

Rozprava
datum
Moderátor
Umístění
Formát
První prezidentská debata Pondělí 26. září 2016 Lester Holt, Anchor NBC Nightly News Hofstra University, Hampstead, NY Šest časových segmentů po 15 minutách s otázkami vybranými moderátorem
Viceprezidentská debata 4. října 2016 Elaine Quijano, Anchor CBSN a zpravodajka CBS News Longwood University, Farmville, VA Devět časových segmentů cca. Každých 10 minut s otázkami vybranými moderátorem
Druhá prezidentská debata 9. října 2016 Martha Raddatz, hlavní zpravodajka pro globální záležitosti a spoluzakladatelka "Tento týden" na ABC & Anderson Cooper, Anchor, CNN Louis University v St. Louis, MO Setkání radnice: polovina otázek od účastníků a druhá polovina od moderátorů
Třetí prezidentská debata 19. října 2016 Chris Wallace, Anchor, Fox News Sunday University of Nevada, Las Vegas, NV Šest časových segmentů po 15 minutách s otázkami vybranými moderátorem

Kam žít, streamovat debaty

Naštěstí existuje spousta způsobů, jak se naladit na pokrytí letošních prezidentských debat. Debaty budou vysílány živě online prostřednictvím všech následujících kanálů a zpravodajských středisek:

 • CNN
 • Fox News
 • C-SPAN
 • Novinky CBS
 • NBC
 • PBS
 • Telemundo
 • Denní volající
 • BuzzFeed News
 • Politico
 • Wall Street Journal
 • Univision
 • Yahoo
 • Huffington Post

Navíc vaše oblíbené sociální média nabízejí také pokrytí streamováním. Tento rok bude YouTube nabízet pokrytí od PBS, Fox News, Telemundo, Bloomberg a Washington Post, Facebook bude poskytovat pokrytí ABC News, Twitter bude streamovat Bloomberg a Snapchat bude hostit také „Live Story“.! 

Jak sledovat prezidentské debaty ze zahraničí

Ať už jste Expat, cestujete služebně nebo prostě trávíte volný čas, vaše geografická poloha vám nemusí bránit v tom, aby viděli, co prezidentští kandidáti na rok 2016 říkají. Pokud se chcete dívat na debaty stejně jako ve Státech, postupujte takto ve 3 jednoduchých krocích:

 1. Stáhněte si a nainstalujte aplikace SaferVPN na jedno kliknutí pro stolní počítače, mobilní telefony nebo Chrome
 2. Spusťte SaferVPN a připojte se k některému z našich serverů v USASaferVPN USA Streamování prezidentských debat
 3. Přejděte na web / aplikaci vybraného vysílatele a začněte streamovat!

To je všechno!

Jak přesně to funguje? Síť VPN (Virtual Private Network) vám umožňuje připojit se ke vzdálené síti a změnit své geografické umístění online, takže můžete debaty zažít stejně jako doma (bez časového pásma).

Začněte sledovat dnešní prezidentské debaty v roce 2016 s bezplatnou 24hodinovou zkušební verzí SaferVPN nebo se přihlaste k některému z našich plánů (se 14denní zárukou vrácení peněz nemáte co ztratit!).

Chcete být první, kdo zná všechny nejnovější zprávy o expat, kybernetice a streamování zábavy? Připojte se k nám na Facebooku, Twitteru, LinkedIn a Google+. Rádi bychom od vás slyšeli!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map