Jak se dívat na zlaté glóby live stream mimo USA

Jak se dívat na zlaté glóby live stream mimo USA


Hledali jste po internetu, abyste zjistili, kdy jsou zlaté koule nebo kde je můžete sledovat online? Pokud chcete zjistit, kteří kandidáti se stanou letošními vítězi, řekneme vám přesně, jak sledovat živý stream Golden Globes – bez ohledu na to, kde jste!

Po uvítání roku 2017 je první významnou událostí nového roku tolik očekávané 74. ocenění Zlatý glóbus! S méně než týden jít, bude 2016 Golden Globe Awards bude vysílat živě, DNES 8. lednatis. Akce se zúčastní 1300 hostů v hotelu Beverly Hilton v Beverly Hills a bude živé televizní vysílání na pobřeží NBC od 5-8PM PT / 8-11PM ET.

Tato noc je bezpochyby jednou z nejextravantnějších slavnostních nocí roku! Náš kompletní průvodce vám řekne vše, co potřebujete vědět o letošním slavnostním ceremoniálu a samozřejmě o tom, jak live streamovat ceny Golden Globe Awards mimo USA..

O cenách Golden Globe 2017

Každý rok zhruba 90 členů hollywoodské zahraniční tiskové asociace (HFPA) hlasuje, aby uznalo nejvýznamnější svět a představilo zastavující herce, herečky a režiséry ve filmu i televizi. Cena byla poprvé udělena před 72 lety v roce 1944.

Kromě významné reputace obřadu je tato 3. nejsledovanější televizní přehlídka cen (za cenu Oscary a Ceny Grammy) také zodpovědná za darovat více než 25 milionů dolarů na charitativní a stipendijní programy související s zábavou.

Nyní pro nominace na Zlatý glóbus …

Je konečně čas zahájit rok jedním z nejočekávanějších ceremoniálů Hollywoodu. Vítězové loňských zlatých glóbusů ocenili působivá díla jako navrátilec, Marťan, Pane Robote a Mozart v džungli. Dokonce jsme byli konečně svědky toho, že Leonardo DiCaprio vzal domů své zasloužené (a hodně očekávané) úplně první ocenění!  

Takže kdo je na dobré cestě, aby si letos odnesl vlastní cenu? Hlavní nominace Golden Globe pro rok 2017 jsou: La La Land se 7 nominacemi, Měsíční svit s 6 nominacemi a Manchester u moře s 5 nominacemi.

Zde je kompletní seznam nominovaných filmů podle kategorie:

PrettyFamous | Graphiq

Podívejte se na úplný seznam nominovaných!

Nebo sledujte Nominace na 74. Zlatý glóbus tady:

Host a moderátoři Zlatých koulí 2017

Kromě nominací na Zlaté glóby je polovina vzrušení soustředěna kolem těch, kteří předvádějí a pořádají obřad!

Absolutně nebudete chtít nechat ujít Jimmyho Fallona hostujícího letošní Zlaté glóby. Tento komediální jezdec / hostitel bude bezpochyby udělovat ceny 2017 nezapomenutelně zábavným.

Zde je oficiální seznam Prezentátoři Golden Globe 2017:
Drew Barrymore, Steve Carell, Priyanka Chopra, Matt Damon, Viola Davis, Laura Dern, Goldie Hawn, Anna Kendrick, Nicole Kidman, Brie Larson, Diego Luna, Sienna Miller, Mandy Moore, Jeffrey Dean Morgan, Timothy Olyphant, Chris Pine, Eddie Redmayne, Zoe Saldana, Amy Schumer, Sylvester Stallone, Justin Theroux, Milo Ventimiglia, Sofia Vergara a Reese Witherspoon

Zlaté glóby 2017 – první pohled (Sneak Peek)

Kam se dívat na živý proud Golden Globes

Existují dva oficiální způsoby, jak zachytit celý živý stream Golden Globes:

Twitter – @goldenglobes

HFPA uzavřela partnerství se společnostmi Twitter a Dick Clark Productions, aby událost exkluzivně živě vysílala. Uživatelé Twitteru v USA budou moci streamovat oficiální předváděcí vystoupení naživo z The Beverly Hilton na goldenglobes.twitter.com pod „Moments“, stejně jako na Twitteru Golden Globes Twitter.

Jedním z nejočekávanějších aspektů Zlatých glóbusů jsou slavné okamžiky červených koberců, kdy celebrity zasáhly koberec špičkovými šaty a smokingy. Můžete zachytit všechny živé akce a zjistit, co všichni nosí tento rok na červeném koberci, prostřednictvím Twitteru „HFPA představuje: Globes Red Carpet Live“ v 18:00 EST / 15:00 PST k dispozici na goldenglobes.twitter.com!

NBC

Pokud navíc nebudete připojeni k místní televizi, bude veškerá akce zveřejněna na webu NBC.com. Televizní aplikace NBC vám také umožní sledovat kanál přímo z vašeho telefonu! Nezapomeňte, že potřebujete kabelové přihlášení, abyste mohli zachytit všechny slavnosti zachycené NBC tento víkend. Bohužel také musí v současné době pobývat v USA mít přístup ke streamu.

Pokud jste v zahraničí a pokoušíte se sledovat živý přenos Golden Globes na NBC, setkáte se s větší pravděpodobností s touto chybou:                                                                        

Živý proud Golden Globes - Geo-omezení NBC

Co dělat, když jste mimo USA? Dále vám řekneme, jak streamovat tuto událost zastavení vysílání odkudkoli na světě pouhou změnou jedinečné adresy IP vašeho počítače!

Jak získat přístup ke streamům Golden Globes Live Stream mimo USA

Georestrictions jsou běžná při pokusu o streamování obsahu pocházejícího z jiné země. Naštěstí je překonání této překážky poměrně jednoduché. Vše, co musíte udělat, je změnit vaši IP adresu na zemi, kde je váš obsah vysílán. Američtí občané cestující (nebo žijící v zahraničí) nebo nerezidenti, kteří chtějí sledovat Golden Globes Online mohou to okamžitě provést pomocí VPN!

Tady je přesně to, jak získat přístup a užít si letošní ceny Golden Globe Awards pouhými 3 jednoduchými kroky:

   1. Stáhněte a nainstalujte SaferVPN.
   2. Spusťte SaferVPN a připojte se k serveru, na kterém je umístěn vysílač, ze kterého chcete streamovat (v tomto případě USA).
   3. Přejděte na web vašeho vysílatele (NBC) a začněte streamovat ještě dnes!

U SaferVPN nejsou omezení umístění nikdy problémem! Nečekejte, až začnete využívat přímého, neomezeného obsahu, ať jste kdekoli!

Živý proud Golden Globes s rozšířením SaferVPN Chrome

Začněte živě streamovat zlaté glóby a začněte s SaferVPN ještě dnes!

Pokud ještě nemáte SaferVPN, získejte předplatné ještě dnes (nabízíme 14denní záruku vrácení peněz – takže nemáte co ztratit!) Nebo zkuste SaferVPN zdarma takže si můžete užít svět neomezené zábavy v přední řadě.

Máte nějaké další dotazy ohledně toho, k čemu máte přístup a jak funguje SaferVPN? Spojte se s námi na sociálních médiích nebo nám pošlete e-mail na adresu [email protected] Jsme tu pro vás 24/7.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map