Jak se dívat na US Open Live Stream

Podívejte se na US Open Live Stream Golf


US Open, jeden z nejzajímavějších golfových turnajů na světě, se právě začíná! Pokud si nechcete nechat ujít letošní akci, čtěte dál a zjistěte, jak si užít live stream US Open – odkudkoli.

Hraje se US Open Golf Championship 15. června – 18. června v Erin Hills v Erin, Wisconsin. Tato významná událost přitahuje každý rok tisíce věrných fanoušků. Ale i když se vám nedaří chytit akci přímo na zeleni, stále si můžete každou minutu živého přenosu US Open užívat z jakéhokoli místa.

Fox má bohužel výhradní práva k přímému přenosu události – což znamená, že pokud jste mimo USA, nebudete se moci dívat (dokud nezkontrolujete náš jednoduchý trik pro okamžitý celosvětový přístup níže!).

V tomto blogu vám ukážeme, jak snadné je sledovat live stream US Open odkudkoli na světě!

Zde je návod, jak sledovat #USOpenGolf live! Klikněte na Tweet

2017 US Open Golf

Americký open je představen United States Golf Association (USGA), orgánem, který hráči sledují po škodlivých kontroverzích během předchozích US Open – což zvyšuje tlak během letošního turnaje více než kdy jindy.

Letošní masivní golfové hřiště par 72 v Erin Hills má celkem 7800 yardů a konečný úsek je dlouhý asi 700 yardů. Letošní finále US Open s celkovým výherním fondem ve výši 12 milionů USD slibuje, že bude vzrušujícím šampionátem (se značnou návratností) pro hráče s významnými šance na výhru:

 • Dustin Johnson: 6-1
 • Rory McIlroy: 9-1
 • Jordan Spieth: 10-1
 • Jason Day: 11-1
 • Jon Rahm: 16-1

Bohužel, pokud jste fanouškem Tiger Woods nebo Phil Mickelroy, letos nebudete na obrazovce chytit ani jednu z nich.

Co tedy čeká na finále US Open Final 2017? Zde je několik názorů na US Open Open pro rok 2017:

Plán otevřených živých přenosů v USA

Zde je rozpis US Open Live Stream, takže si můžete být jisti, že zachytíte všechny své oblíbené golfové profesionály v akci.

[tabulka “” nenalezena /]

Nejnovější zprávy o plánu a kdo bude hrát v každém ze zápasů, najdete zde oficiální finále US Open Final.

US Open Live Stream Broadcasters

MOŽNOST 1: Fox Sports

Od roku 2015 je Fox Sports držitelem 12leté smlouvy jako oficiální provozovatel vysílání na US Open, což znamená, že nalezení alternativního živého vysílání může být téměř nemožné.  

Proto pro ty, kteří se nacházejí v USA, je US Open 2017 k dispozici naživo na Foxu na adrese FOXSports.com nebo na vašem mobilním telefonu, počítači nebo tabletu stažením FOX Sports GO na podporovaných zařízeních.

Nezapomeňte, že pro sledování přes Fox budete potřebovat americké kabelové předplatné.

Bohužel, pokud jste mimo USA, narazíte na tuto zprávu:

Fox US Open Live Stream - SaferVPN

Máte obavy, že nebudete mít přístup k živému vysílání? Neboj se. Vše, co potřebujete, je virtuální privátní síť (VPN), abyste získali plný a neomezený přístup k US Open Live Streams. Přečtěte si níže a zjistěte jak!

MOŽNOST 2: SlingTV

US Open Live Stream můžete chytit pomocí SlingTV, služby řezání kabelů, která nabízí živé vysílání (stejně jako normální televize) za pouhých 20 $ / měsíc. Ale pokud se vám nechce platit, nabídnou vám 7 dní zkušební verze zdarma!

Ale znovu, pokud jste mimo USA, narazíte na tuto zprávu:

Závěs omezen

Přečtěte si níže, abyste zjistili, jak přesně překonat tato georestrikce a začít s přístupem k US Open Finals po celém světě!

Jak se dívat na US Open Live Stream kdekoli

Pokud jste v zahraničí, může být téměř nemožné zachytit i ten hlavní naviják ve stejný den.
Vzhledem k tomu, že Fox a SlingTV jsou geograficky omezeny tak, aby byly přístupné pouze ze Spojených států (nebo Austrálie pro australskou verzi Fox), budete potřebovat VPN pro změnu vaší IP adresy (váš jedinečný online identifikátor, který rozdává vaši přesnou polohu).

Jednoduše se připojíte k SaferVPN a každý může procházet, jako by byl ve Spojených státech!  

Zde je návod, jak přistupovat k US Open Live Stream ve 3 jednoduchých krocích:

 1. Stáhněte a nainstalujte SaferVPN.
 2. Spusťte SaferVPN a připojte se k americkému serveru.USA Streaming sledují výsledky prezidentských volebních voleb online
 3. Přejděte na web vašeho vysílatele (Fox nebo SlingTV) a začněte streamovat US Open Final ještě dnes!

Je to tak jednoduché! Pokud ještě nemáte SaferVPN, zkuste SaferVPN zdarma nebo si objednejte předplatné na US Open a mnoho dalších sportovních přenosů!

Máte zpětnou vazbu, návrhy nebo žádosti o funkce? Neváhejte nás kontaktovat a připojit se k nám na sociálních médiích! Rádi bychom od vás slyšeli.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map