Jak se dívat na hru o trůny Season 6 online kdekoli + 6 překvapivých sezonních spoilátorů

Jak se dívat na hru o trůny, sezóna 6 online mimo USA PLUS 6 překvapivých spoilátorů


Zima se blíží Game of Thrones Season 6 Premiéra, a máme pro vás všechny podrobnosti o tom, jak zachytit tento významný debut kdekoli ve světě.

Když začíná hra o trůny

Je to okamžik, na který čekají všichni věrní fanoušci hry Throne: premiéra Season 6. A naštěstí nemusíte čekat mnohem déle. Hra Thrones Season 6 bude debutovat Neděle 24. dubna v 21 hodin EDT na HBO a bude simulovat ve Velké Británii na Sky Atlantic, ve 2:00, 25. dubna.

Tato sezóna má být zatím nejdramatičtější a nejintenzivnější, protože světy živých a mrtvých se připravují na střetu.

Game of Thrones Trailer

Zřeknutí se odpovědnosti: * Season 5 SPOILER ALERT *

Na konci sezóny 5 jsme viděli, jak Jon Snow porazil jednoho z bílých chodců, těsně unikl hromadě mrtvých, jen aby se vrátil do hradu Black, aby ho zradili jeho muži. Mezitím Daenerys pod zářícím sluncem Meereen sotva unikl překvapivému útoku synů Harpyů, když odletěl na svého draka Drogona. Tyto scény mimo jiné daly tón dramatickému posunu moci v sezóně 6…

Co můžeme očekávat dále? Zde je přívěs Season 6 v celé své kráse:

Co myslíš? Věříte, že se Jon Snow vrátí do této sezóny jako jeden z mrtvých?

Game of Thrones Season 6 Spoilers

Jak si dokážete představit, mlýnek na fámy běží se spoustou spekulací o tom, co přinese Sezóna 6. Zde je 6 nejzajímavějších pověstí, které jsme doposud slyšeli:

 1. Jon Snow je mrtvý, alespoň podle prezidenta HBO Michaela Lombarda. Herec Kit Harington se však vrátil k natáčení během natáčení sezóny šest, objevuje se v traileru Season 6 a je na plakátech pro novou sezónu, takže se zdá, že bude vypadat nějakým tvarem nebo formou – mrtvý nebo živý.
 2. Debutuje dospívající bran; jeho poslední vystoupení bylo na konci sezóny 4, když našel Tří-havřícího havrana. Herec Isaac Hempstead Wright řekl tisku, že v této sezoně bude Bran schopen využít své válečné schopnosti, aby mohl vidět důležité minulé, současné i budoucí události. 
 3. Podle herečky Leny Headyové se Jaime a jeho sestra / milenka Cersei sejdou a bude strašidelné – „na věčně podivné úrovni“, abych byl přesný. V sezóně 5 vidíme Jaime, jak odchází, aby získal jejich dceru, Myrcello, ale vracela se s jejím tělem poté, co byla otrávena a zemřela v náručí. Mezitím se také říká, že Cersei a Olenna budou i nadále ve vzájemném rozporu.
 4. S nedávnými tiskovými fotografiemi existuje spekulace, že Sansa může být těhotná a že může nést Ramseyho dítě …
 5. V této sezoně představí televizní veterán Ian McShane krátký portrét, „přivede někoho zpět, o kterém si myslíte, že už ho nikdy neuvidíte“ a představení herečky CSI Melanie Liburndové jako další červené princezny.
 6. Připravte se na dosud největší bitevní scénu … Spisovatel-producent Byran Cogman řekl Entertainment Weekly, že v sezóně 6 se příběh, rozpočet, načasování a zdroje spojí, aby splnily touhy týmu udělat „správnou bitvu“.

Jak se dívat na hru o trůny online

Pro všechny, kteří nemají kabel, je místo, kde chytit debut sezóny 6 HBO teď. Platforma OTT společnosti HBO, HBO Now, vám umožní vychutnat si všechny jejich programování a živé premiéry na jakémkoli zařízení bez předplatného kabelu. Navíc, pokud ještě nemáte službu, HBO Now vám dá měsíc na zahájení zdarma. Docela úžasné, správně?

Sledujte hru Thrones Season 6 online HBO nyní

Ale počkejte chvilku – podívejte se na drobný výtisk:

Sledujte Game of Thrones Season 6 online mimo US HBO TEĎ

HBO NYNÍ je přístupné pouze v USA a na některých územích USA, kde je k dispozici vysokorychlostní širokopásmové připojení.

Než se vaše sny o sledování konečné televizní události roztrhají, máme velmi jednoduché řešení, které vám umožní zachytit letošní největší televizní událost během pouhých 30 sekund.

Zde je návod, jak sledovat hru Game of Thrones Season 6 z naprosto libovolného místa:

 1. Stáhněte si a nainstalujte SaferVPN (pokud jste se nepřihlásili, můžete využít bezplatnou zkušební verzi zde)
 2. Spusťte SaferVPN na svém mobilu a připojte se k našemu serveru USA East nebo US West, kde je k dispozici HBO Now.

  Jak se dívat na hru Game of Thrones Season 6 online s aplikací SaferVPN pro iOS a AndroidZískejte přístup k HBO TEĎ s našimi nově navrženými aplikacemi pro iOS a Android

 3. Stáhněte si HBO Now prostřednictvím obchodu Google Play nebo Apple. Poté, co se nyní zaregistrujete na HBO na svém mobilním telefonu (v poli PSČ zadejte US Zip), můžete zahájit živé vysílání Hra trůnů na kterémkoli z vašich zařízení. Neváhejte používat naše aplikace pro iOS, Android, Windows nebo Mac nebo jednoduše změňte svou geografickou polohu přímo v prohlížeči pomocí našeho rychlého & bezešvé rozšíření Chrome!

Jak sledovat hru Thrones Season 6 Online SaferVPN Chrome Extension

Kromě HBO Now můžete také zachytit premiéru Season 6 prostřednictvím SlingTV DISH Network. Služba řezání kabelů zahrnuje rozšíření kanálu HBO, bezplatnou 7denní zkušební verzi a nejlepší ze všech, bez smlouvy. Další informace o tom, jak k němu přistupovat, naleznete v našem předchozím blogovém příspěvku Sling TV: Získejte přístup ke službě Ultimate Cord Cutting Service Anywhere!

Zajímá vás, jak to všechno funguje? Stručně řečeno, připojení k VPN umožňuje změnit vaši IP adresu, což je v podstatě váš jedinečný identifikátor na webu a odhalí vaši polohu na internetu. Změnou adresy IP můžete maskovat své skutečné místo a procházet web, jako byste byli v jiné zemi. To vám umožní streamovat různé pořady a filmy z různých míst!

Připravte se na zimu…

Pokud ještě nemáte SaferVPN, získejte předplatné ještě dnes (nabízíme 14denní záruku vrácení peněz – takže nemáte co ztratit!) Nebo zkuste SaferVPN zdarma takže si můžete užít neomezený svět streamování zábavy.

Jediným kliknutím můžete sledovat Game of Thrones Season 6 odkudkoli!

Máte nějaké další dotazy ohledně toho, k čemu máte přístup a jak funguje SaferVPN? Spojit se s námi! Jsme na Facebooku, Twitteru, Google+ a YouTube. Nebo nás zastřelte e-mailem na [email protected] Jsme tu pro vás 24/7.

Nyní už zbývá jen naladit se a zjistit, komu se podaří tuto sezónu přežít …

Jak se dívat na hru o trůnech Sezóna 6 online Jon Snow GIF

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map