Jak odemknout hry ve škole, v práci nebo v zahraničí

Jak odemknout hry ve škole, v práci nebo v zahraničí s obrázkem pacmana


Mnoho uživatelů hledá řešení pro odblokování her, které jsou omezeny v zemích nebo nepřístupné za branami firewall. Podívejme se, proč byste měli používat VPN pro školy, práci nebo omezení v zahraničí. Naučte se, jak obejít herní omezení a jak snadné je odblokovat jakoukoli hru kdekoli!

Kde jsou hry blokovány

Existují dva hlavní důvody, proč jsou hry jako Unblocked Games 66 blokovány: firewally a / nebo cenzura. Školy a pracoviště omezují hraní her prostřednictvím firewallů, zatímco země cenzurují a zakazují hry, aby omezily vaši schopnost získat přístup k určitým hrám na prvním místě.

Mnoho škol, knihoven a dalších veřejných prostorů má brány firewall, které vám brání hrát hry nebo přistupovat k herním webům při používání jejich internetu, i když používáte vlastní zařízení. Cenzuru však ukládá vláda země, což znamená, že k těmto hrám nemáte přístup, pokud sídlíte v konkrétní zemi.

Seznam zakázaných videoher je dlouhý, ale abychom jmenovali alespoň některé: MMORPG EverQuest v Brazílii, střílečky první osoby Battlefield 4 v Číně a Left 4 Dead 2 v Německu. Mezi další významné země, které zakazují hry, patří Saúdská Arábie, Jižní Korea a SAE.

Několik příkladů zakázaných her po celém světě:

CountryBanned Game (s)
NěmeckoSoldier of Fortune: Payback, Dead Rising 2, Silent Hill: Homecoming, Wolfenstein, Left 4 Dead 2
Spojené arabské emirátyDragon Age 2, The Godfather 2, God of War, Grand Theft Auto Series, Mass Effect 2 & 3
BrazílieDoom, Duke Nukem 3D, EverQuest, smrtelník Kombat, pošta
PákistánCall of Duty: Black Ops 2, Medal of Honor: Warfighter
Saudská arábieSérie God of War, L.A. Noire, Grand Theft Auto series
ČínaBattlefield 4, velení & Conquer Generals
ÍránBattlefield 3
KuvajtGrand Theft Auto 5

Některé hry mají také různá data vydání v různých zemích. To je samo o sobě nezpůsobí blokování, ale budete muset počkat, až si je zakoupíte, pokud se nacházíte v zemi, kde hra ještě nebyla spuštěna..

K dispozici je super jednoduchý trik, který vám umožní obejít omezení, takže můžete hry odblokovat kdekoli. Můžete dokonce kupujte hry, které dosud nebyly ve vaší zemi vydány. Číst dál!

Proč byste měli používat VPN k odblokování her

Někteří lidé používají ke hraní her zdarma servery proxy, ale pokud hledáte službu, která je (1) superrychlá bez zpoždění, (2) funguje pro všechny hry, (3) funguje na všech vašich zařízeních a (4) funguje Ať jste kdekoli, VPN je to, co potřebujete.

Zde je několik dalších výhod používání VPN přes bezplatný proxy server:

Zdarma proxy vs VPN pro odblokování herFree ProxyVPN
Super rychlý – žádná soutěž o šířku pásmaNeAno
Žádné omezení rychlosti, zpoždění nebo zpomaleníNeAno
Neomezená šířka pásmaNeAno
Funguje na všech zařízeníchNeAno
Automatická konfigurace & 1-Click připojeníNeAno
Funguje mimo webový prohlížečNeAno
Neomezené přepínání mezi světovými serveryNeAno
Super stabilní s 99,9% dostupnostiNeAno

Nyní, když jste zjistili, že VPN je to, co potřebujete k odblokování her, pojďme se podívat, jak se obejít omezení.

Jak odemknout hry ve škole, v práci nebo v zahraničí

Bez ohledu na to, zda jste blokováni kvůli bránám firewall nebo cenzuře, existuje jednoduché řešení, které funguje kdekoli při hraní her blokovaných ve škole, v práci nebo v zahraničí. Pokud chcete obejít školní WiFi, SaferVPN vás osvobodí od jakýchkoli omezení šifrováním připojení a poskytnutím nové IP adresy.

End-to-end šifrování zabraňuje vládám, školám a pracovištím v blokování vašeho přístupu, protože nemohou vědět, co děláte online.

S změněna IP adresa, poskytovatelé her vás nemohou najít, protože se můžete rozhodnout, že budete vypadat, jako byste procházeli někam jinam. Veškerý váš provoz bude přesměrován přes naše servery, takže můžete libovolně odblokovat libovolnou hru!

Chcete-li hry odblokovat, postupujte podle těchto 4 jednoduchých kroků:

 1. Získejte plán SaferVPN nebo spusťte bezplatnou zkušební verzi, pokud ještě nemáte účet.
 2. Po stažení se připojte k serveru umístěnému v zemi, kde je k dispozici vaše oblíbená hra.
 3. Hrajte své oblíbené hry bez jakýchkoli omezení! Je to jednoduché!

Bonusový tip: Odblokujte konzoly PS3, PS4 nebo Xbox

Můžete také použít VPN na svých PS3, PS4, Xbox a dalších herních konzolách připojených k internetu k odblokování her nebo k použití služeb jako Pandora a Netflix (které jsou v některých zemích nedostupné) na vašich konzolách.

Začněte hrát své oblíbené hry ještě dnes!

Používejte VPN a získejte přístup ke hrám odkudkoli na světě! Přihlaste se nyní nebo zkuste SaferVPN zdarma (nabízíme 30denní záruka vrácení peněz, nemáte co ztratit!).

Máte zpětnou vazbu, návrhy nebo žádosti o funkce? Neváhejte nás kontaktovat, klást otázky v komentářích a připojit se k nám na sociálních médiích! Rádi bychom od vás slyšeli.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map