Jak odblokovat Whatsapp volání, Skype, Viber a další služby VoIP

Odblokujte aplikace WhatsApp Volání, Skype, Viber a VoIP v Číně, Egyptě, Jordánsku, Kuvajtu, Ománu, Kataru, Spojených arabských emirátech, Maroku, Severní a Jižní Koreji, Pákistánu.


Snažíte se spojit s přáteli, rodinou a spolupracovníky ze zahraničí, ale zjistíte, že služby VoIP, které chcete používat, jsou blokovány? Nebojte se, ukážeme vám, jak snadno přistupovat k volání WhatsApp, Skype, Viber a mnoha dalším VoIP aplikacím jediným kliknutím!

Hovory WhatsApp, Viber, Skype a mnoho dalších služeb VoIP mají spoustu výhod oproti vaší staromódní telefonní službě. Nejenže můžete zavolat svým přátelům a rodině z celého světa, ale často je můžete zavolat volný, uvolnit!

Bohužel existuje řada zemí, které tyto služby blokují kvůli online cenzuře nebo kvůli ochraně zájmu velkých poskytovatelů telekomunikací. To však neznamená, že nemůžete najít způsob, jak se spojit!

Na tomto blogu vám řekneme vše o každé z těchto služeb, kde jsou dostupné a jak k nim máte přístup, bez ohledu na to, kde jste.

#Unblock WhatsApp, Skype, Viber a další aplikace VoIP jediným kliknutím! Klikněte na Tweet

WhatsApp Volání, Skype, Viber a VoIP aplikace

Každý den spoléháme na nějakou aplikaci nebo mobilní službu, abychom zůstali v kontaktu s našimi přáteli, rodinou, spolupracovníky a blízkými. Naštěstí díky naší technologicky důvtipné generaci aplikace jako WhatsApp, Skype, Viber, Facebook Messenger, Tango a mnoho dalších usnadňují chatování, hlasové zprávy a odesílání obrázků a videí..

Všechny tyto aplikace používají technologii VoIP (Voice-over-IP). Tato technologie, známá také jako internetová telefonie, v zásadě umožňuje lidem používat internet jako médium pro telefonování. Nejen, že je to pohodlné, ale také velmi efektivní z hlediska nákladů, což vám umožňuje volat zdarma na dlouhé vzdálenosti.

Jak vidíte, existuje řada aplikací pro VoIP a každá z nich má své jedinečné výhody. Zajímá vás, co bude pro vás nejlepší? Pojďme rozebrat některé služby. Všechny níže uvedené možnosti umožňují bezplatné neomezené hlasové volání pomocí služeb Wi-Fi, 3G nebo 4G:

 • WhatsApp Volání:

  Tato služba je primárně zaměřena na mobilní uživatele, kteří chtějí posílat zprávy, média a vést hlasové i videokonverze. Nezapomeňte, že můžete volat pouze lidi, kteří mají na svém zařízení také WhatsApp. End-to-end šifrování WhatsApp poskytlo této službě docela dobrou pověst o bezpečnosti. Stažením zdarma WhatsApp zajistíte, že „pouze vy a osoba, se kterou komunikujete, můžete číst, co je odesíláno, a nikdo mezi tím, ani WhatsApp.“ – WhatsApp.

 • Skype:

  Skype pochází z plochy a nyní funguje na: Symbian, Mac, Chrome, Linux, Windows, Blackberry a iOS. Jeho kvalita a stabilita umožnila Skype stát se jedním, ne-li nejlepším VoIP na trhu. Je to proto, že Skype má svůj vlastní kodek pro kódování hovorů a dokonce nabízí hlas HD. Sdílení obrazovky Skype, sdílení souborů mnoha formátů, nástroje pro spolupráci, konferenční videohovory atd. Učinily platformu velmi oblíbenou pro podniky. Za malý poplatek můžete dokonce zavolat lidem na jiných platformách mimo službu a dokonce přenést vaše stávající telefonní číslo, které bude použito s vaším účtem Skype..

 • Viber:

  S aplikací Viber mohou uživatelé snadno odesílat zprávy, multimediální soubory, jakož i hlasové hovory a videohovory dalším lidem, kteří používají Viber s připojením v kvalitě HD. Propojení nevyžadují registraci, alias ani pozvánky a snadno se integrují do vašeho stávajícího seznamu kontaktů. Služba je nabízena na stejných platformách jako Skype, ale jako placené funkce nabízí jedinečné nálepky, veřejný chat, Viber Games a Viber Out (pro volání ne-Viber uživatelů)..

Přestože žijeme v éře, která umožňuje tyto služby, bohužel jsou v některých zemích kvůli cenzuře blokovány.

Zde je přehled, kde jsou služby VoIP aktuálně blokovány:

Služby blokovány
Země
VoIP, Skype a obsah webových stránek (YouTube, Facebook atd.) Čína, Egypt, Jordánsko, Kuvajt, Omán, Katar, Spojené arabské emiráty.
VoIP a nějaký webový obsah Maroko, Severní Korea, Jižní Korea, Pákistán
VoIP a Skype Belize, Karibik, Mexiko, Paraguay
VoIP služby Brazílie

Realita globální cenzury

Nedávno jsme zaznamenali drastický nárůst počtu blokovaných služeb VoIP na celém světě. Díky tomu, že se tyto služby v posledním desetiletí staly populárními, rychle zažily omezení. Ve skutečnosti do roku 2013 27 zemí zakázalo služby VoIP, což mělo za následek 40% světové populace je blokováno od přístupu k nim.

Evropská unie také pracuje na zahrnutí volání WhatsApp a dalších služeb VoIP do přísných telekomunikačních pravidel EU týkajících se soukromí. To by EU umožnilo sledovat osobní rozhovory, a to i prostřednictvím šifrovaných platforem.

Brazílie je známá svými omezeními služeb VoIP. WhatsApp byl v zemi již třikrát zablokován. Poslední blok se konal 19. července, ale naštěstí trval jen několik hodin. Jeden blok se však začátkem května uskutečnil v průběhu 72 hodin. Soudce Marcel Mai Montalvão ze státu Sergipe nařídil blok jako pushback poté, co požadoval WhatsApp obrátit záznamy chatu související s drogovým vyšetřováním.

Ve skutečnosti se země tak zapojily do informací přenášených prostřednictvím těchto služeb, dokonce vám přísahání na WhatsApp v SAE může přistát A 45 000 liber, vězení a / nebo deportace!

S neustálým vývojem geografických omezení a cenzury je boj za svobodu internetu důležitější než kdykoli předtím. Naštěstí máme jednoduché řešení, které vám pomůže získat přístup, který si zasloužíte – VPN. Nyní máte přístup ke kterékoli požadované službě z jakéhokoli místa!

Jak odblokovat WhatsApp volání a další VoIP služby:

Na základě vaší polohy může být blokování volání WhatsApp blokováno stejně jako další služby, jako jsou Skype, Viber a Facebook. Naštěstí vám SaferVPN umožňuje snadno překonat tato geografická omezení a cenzury, takže se můžete vždy spojit s důležitými lidmi ve vašem životě!

Aplikace SaferVPN udržují aplikace VoIP bezchybně fungující na vašem smartphonu, tabletu a notebooku bez ohledu na to, kde jste. Zde je návod:

 1. Začněte volný, uvolnit Zkouška SaferVPN nebo získejte zaplacený program se 14denní zárukou vrácení peněz.
 2. Spusťte SaferVPN a připojte zařízení k upřednostňovanému umístění serveru VPN – (USA nebo jiné umístění WhatsApp ne blokováno). Funguje na všech vašich zařízeních Windows, Mac, iOS a Android.
 3. Stáhněte si WhatsApp a zprávu pryč! Vytvořte skupiny se svými nejlepšími přáteli, rodinou nebo spolupracovníky. Odesílejte neomezené zprávy, obrázky, videa a zvukové zprávy. Aby bylo setkání s přáteli ještě snazší, můžete si také poslat své konkrétní místo.

To je všechno k tomu! Zaregistrujte se do SaferVPN nebo spusťte bezplatnou zkušební verzi VPN pro odblokování a přístup k aplikacím WhatsApp Volání a VoIP z libovolného místa!

Máte dotaz ohledně našich služeb a jak to funguje? Neváhejte nás kontaktovat kdykoli, ve dne nebo v noci, na adrese [email protected] Vždy vám rádi pomůžeme!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map