Jak Live Stream YouTube TV – odkudkoli!

Živý přenos YouTube TV odkudkoli!


Pokud byste chtěli živě streamovat televizi YouTube mimo USA, žádný problém! Podívejte se na náš jednoduchý trik a okamžitě změňte svou IP adresu a začněte sledovat živé televizní vysílání z populárních amerických sítí! Proč čekat, až vás služba osloví? Začněte streamovat hned.

YouTube TV umožňuje uživatelům v USA sledovat a nahrávat neomezené živé přenosy na 6 různých účtech! Pokud máte to štěstí, že žijete v jedné z pouhých 5 oblastí, které je na YouTube TV nabízeno, možná už budete těžit z výhod této služby.

Pokud se nenacházíte ve Spojených státech – budete potřebovat naši pomoc. Přestože byste měli mít placené předplatné VPN z důvodu seznamu prádelen, určitě budete potřebovat, abyste si mohli prohlédnout YouTube ze života v jednom z těchto konkrétních měst, abyste mohli přistupovat na YouTube TV..

Ale nebojte se, malá cena, kterou zaplatíte za přístup ke službě, má 100% hodnotu dalších výhod, které získáte jejím stažením..

Čtěte dále a zjistěte, jak přesně přistupovat k YouTube TV odkudkoli na světě (a dokonce jak překonat místní výpadky proudu)!

O YouTube TV

V únoru YouTube oznámila YouTube TV, službu střihu televizních streamů za $ 35 / měsíc. S cílem eliminovat potřebu typického kabelového předplatného popisuje YouTube svou službu jako:

“Živá televize určená pro generaci YouTube – ti, kteří chtějí sledovat, co chtějí, kdy chtějí, jak chtějí, bez závazků.”

Oznámení YouTube TV:

Služba je nyní žijí v USA, ačkoli je omezena na několik měst: Chicago, Los Angeles, New York, Philadelphia a San Francisco Bay Area. Zobrazit vše dostupné umístění.

Není umístěna v jednom z nich? Ještě neztrácejte naději, přeskočte na konec tohoto příspěvku a zjistěte, jak můžete živě streamovat televizi YouTube z absolutně JAKÉKOLI polohy.!

Specifika YouTube TV

Kanály: YouTube TV nabízí (omezeno – čtěte více) streamování z hromady populárních kabelových kanálů v USA – ABC, Fox, CBS, NBC, ESPN a více než 40 dalších.

Cena: Ačkoli to stojí 35 $ měsíčně, poskytuje vám okamžitý přístup až na šesti účtech se současným streamováním až tří zařízení současně.

Podívejte se na naši tabulku níže, kde je shrnutí výhod YouTube TV (jsme rádi, že levice převažuje nad pravou):

[tabulka “” nenalezena /]

* Varování ohledně nesrovnalostí v ceně*

YouTube TV vás bude stát 35 $ měsíčně, ale pokud se zaregistrujete z iPhone nebo iPad, váš měsíční účet bude dražší!

Z nějakého důvodu bude iTunes Store přeskočit měsíční cenu na 39,99 $ (plus daně a poplatky – nezapomeňte se tedy zaregistrovat z Androidu nebo z webu.

Výpadky na YouTube TV

Výpadky, což je termín používaný k popisu nevysílání určitého televizního obsahu pro výběr geografických trhů, způsobují, že určité programy nejsou k dispozici pro živé vysílání YouTube TV.

„Někdy se může stát, že některé programy ve vysílacích sítích budou úplně zatemněny. To se děje proto, že YouTube TV je internetová služba a práva na digitální vysílání pro určité programy se liší od tradičních televizních práv. Pokud se na kartách Knihovna, Domovská stránka nebo Živý objeví tmavý program, zobrazí se ikona upozorňující na to, že tento program momentálně není k dispozici. “ – Dozvědět se víc o výpadky obsahu na webu YouTube.

Naštěstí můžete pomocí SaferVPN změnit své virtuální umístění, překonat výpadky proudu a okamžitě přistupovat k proudům podle vašeho výběru.!

Jednoduše se připojte k serveru na požadovaném místě (změňte místní IP adresu) a přimějte web, aby si myslel, že jste na správném místě! Viola! Přesně takhle.

Na konci tohoto příspěvku se dozvíte, jak přesně streamovat YouTube TV ve 3 jednoduchých krocích.

Úlovek

Jak jste možná již četli, YouTube TV je v současné době k dispozici pouze ve Spojených státech. Naštěstí YouTube TV funguje všude v USA, je to pouze živá televize, která je regionálně uzamčena v Chicagu, Los Angeles, New Yorku, Philadelphii a San Francisco Bay Area. Stále můžete sledovat národní sítě a všechny přednastavené programy!

Co je to za úlovek?

 • Problém: No, na začátku, pokud se nenacházíte v USA, pak si možná myslíte, že službu streamování vůbec nemůžete zakoupit.!

  Řešení: Naštěstí víme, jak překonat tuto malou překážku ve 3 jednoduchých krocích, jejichž dosažení bude trvat jen několik minut. Přečtěte si další část a zjistěte jak.

 • Problém: Pokud jste mimo 5 oblastí, které nabízejí živé vysílání, ale chcete získat přístup k místnímu programu, nebudete moci sledovat své oblíbené pořady nebo události.

  Řešení: Mít přístup místní kanál živé vysílání (ABC, CBS, ESPN atd.), musíte mít VPN. Z dalších bezpečnostních důvodů by vaše VPN měla zůstat stále zapnutá.

 • Problém: Pokud jste v USA, ale máte v plánu odejít, nemůžete mít přístup k žádným pořadům na YouTube TV, ať už živým nebo nahraným, při cestování do zahraničí.

  Řešení: Pomocí SaferVPN můžete jednoduše kliknout na „ZAPNOUT“ a změnit svou IP adresu na USA, čímž okamžitě uvedete službu do myšlení, že jste nikdy neopustili domov ��

Přečtěte si následující krok; Máme jen řešení pro všechny vaše problémy!

Jak Live Stream YouTube TV s SaferVPN

YouTube TV blokuje přístup detekováním geografického umístění vaší IP adresy. S anonymní sítí VPN, jako je SaferVPN, můžete odblokovat webové stránky, obejít tato omezení a získat neomezený přístup k zábavě.

SaferVPN vám umožňuje okamžitě změnit vaši IP adresu během několika sekund. Jednoduše postupujte podle 3 kroků níže a zaregistrujte se na YouTube TV, jako byste byli v USA, a pokračujte ve streamování svých oblíbených událostí – bez ohledu na to, kde jste!

S VPN můžete přistupovat ke hrám okamžitě a snadno, ať jste kdekoli. Stačí 3 jednoduché kroky! Zde je návod:

 • Stáhněte a nainstalujte SaferVPN (Pokud ještě nemáte účet, přihlaste se pomocí naší bezplatné zkušební verze).
 • Spusťte SaferVPN a připojte se k serveru, kde se nachází požadovaný vysílač (v tomto případě USA).
  Sledujte ceny Akademie: Oscary 2017 žijí odkudkoli
 • Přejděte na web YouTube TV, zaregistrujte se a to je vše! Můžete streamovat televizi YouTube YouTube odkudkoli! 

Je to tak jednoduché! Máte zpětnou vazbu, návrhy nebo žádosti o funkce? Neváhejte nás kontaktovat a připojit se k nám na sociálních médiích! Rádi bychom od vás slyšeli.

Šťastný prohlížení!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map